ساخت شومینه مصنوعی

ساخت شومینه برای گرم کردن فضاها مفید است ، اما بیشتر اوقات ، نقش آنها یک نقش تزئینی است. بسیاری از افرادی که در خانه های خود شومینه کاربردی دارند به ندرت از آنها استفاده می کنند. البته این در مورد طرح های شومینه سنتی یا روستایی صدق می کند و نه در مورد شومینه های مدرن.

همانطور که گفته شد ، بیشتر اوقات ساخت شومینه مصنوعی یک ویژگی عالی برای طراحی خواهد بود. این حالت و فضایی دنج و گرم به فضا می بخشد و می توانید آن را در هر کجا قرار دهید و حتی خودتان از مواد ساده آن را بسازید.

ساخت یک شومینه مصنوعی (Build an artificial fireplace)از ابتدا به طرز شگفت انگیزی آسان است و این خبر خوبی برای هر کسی است که از داشتن چنین ویژگی در خانه خود لذت می برد ، بدون توجه به مکانی که می خواهد آن را قرار دهد. کار با قاب شومینه شروع می شود که می تواند از چوب ساخته شود. می توانید از قطعات ضایعاتی که از پروژه های قبلی دارید استفاده کنید.

هنگامی که قاب در جای خود قرار گرفت ، می توانید پیش بروید و پوسته ای را اضافه کنید که مجموعه ای از صفحات تخته سه لایه است. آنها را با چسب وصل کنید تا ظاهری تمیز و ساده داشته باشد. پس از انجام این کار ، می توانید آخرین جزئیات را که شامل سفارشی سازی شومینه با استفاده از رنگ ، کاشی و سایر عناصر است ، شروع کنید. یک آموزش بسیار خوب برای توصیف پروژه با جزئیات بیشتر در مورد ساخت شومینه وجود دارد

ساخت شومینه کوچک

قبل از اینکه ایده کامل شومینه مصنوعی را رد کنید ، در نظر بگیرید که این ویژگی نه تنها در اتاق بلکه در کل خانه و همچنین این واقعیت که شومینه مصنوعی جای زیادی را اشغال نمی کند ، می تواند به عنوان یک تزئین دیوار ویلا باشد. می توانید با ی پر کردن آن با چند کنده چوب کوچک (یا برش های چوب) ، آن را بسیار جذاب جلوه دهید. که برای نمایش وسایل عالی است.

ساخت شومینه مصنوعی

اگر در مورد ساخت شومینه مصنوعی به فضای زندگی خود  تصمیم جدی دارید ، مراقب باشید که آن را در اتاق نشیمن خود قرار دهید. شما می توانید انواع تنظیمات جالب را با استفاده از شومینه به عنوان نقطه شروع طراحی و بسازید. به عنوان مثال ، شما می توانید تلویزیون را روی دیوار ، درست بالای شومینه مصنوعی قرار دهید و می توانید آن را قاب کرده و در یک نوع قفسه بندی با ماژول های باز و بسته در دو طرف قرار دهید. آیا این شبیه چیزی است که دوست دارید از ساخت آن لذت ببرید؟ با گروه معماری آرسس تماس بگیرید مفتخریم شما را در ساخت بهترین شومینه چه مصنوعی و چه کاربردی یاری دهیم

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

ساخت شومینه مصنوعی کوچک

برای اینکه در ساخت شومینه مصنوعی بتواند به هدف مورد نظر خود برسید ، باید تا حد ممکن واقعی جلوه کند ، بدون اینکه عملکرد واقعی داشته باشد.  علاوه بر این ، شومینه در محل آن ثابت نیست ، به این معنی که شما می توانید آن را حرکت هر زمان که شما می خواهید تغییر رنگ.

ساخت یک شومینه مصنوعی فراتر از یک عنصر تزئینی در اتاق نشیمن شما خواهد بود. به عبارت دیگر ، شما می توانید از لبه به عنوان قفسه ای برای روشن نگه داشتن وسایل الکترونیکی استفاده کنید و می توانید پانل پشتی شومینه را به سمت بالا امتداد دهید ، بنابراین می توانید تلویزیون را روی آن سوار کنید. البته اگر این گزینه را بهتر ترجیح می دهید می توانید تلویزیون را مستقیماً روی دیوار نصب کنید.

ساخت شومینه مصنوعی مدرن

اگر می خواهید شومینه یکی از ویژگی های ثابت اتاق نشیمن شما باشد ، پیش بروید و آن را بخشی از مرکز سرگرمی کنید. بررسی کنید تا ببینید این شومینه داخلی ساخته شده چقدر بی نظیر و طبیعی است. حتی به عملکرد آن شک نمی کنید.

قبل از شروع به ساخت شومینه مصنوعی خود ، برخی تصمیمات باید گرفته شود. به عنوان مثال ، شما باید تصمیم بگیرید که از چه موادی استفاده خواهید کرد. شومینه هیزمی اصلاح شده می تواند بسیار جذاب به نظر برسد. از آنجا که این یک شومینه کاربردی نخواهد بود ، در مورد خطرات آتش سوزی و سایر جزئیات دیگر نگران کننده نیست. می توانید از بلوک های چوبی مانند تکه های لگو استفاده کنید. در واقع به نظر خیلی جالب می آید.

ساخت شومینه مصنوعی کلاسیک

همچنین باید مدتی وقت بگذارید و در نظر بگیرید که شومینه مصنوعی جدید خود را در کجا قرار می دهید. شاید نتوانید آن را در دیوار ادغام کنید بنابراین شاید بتوانید یک دیوار خالی پیدا کنید که بتواند از یک نقطه کانونی استفاده کند. شاید جایی در اتاق نشیمن وجود نداشته باشد اما شما می توانید شومینه را در اتاق خواب اصلی یا در دفتر خانه خود قرار دهید. شما می توانید تصاویر قاب دار و سایر تزئینات را بر روی طاق نمایش دهید و همچنین می توانید شمع ها را داخل آن قرار دهید.

ساخت شومینه مصنوعی قیمت

یک گزینه جالب این است که به شومینه موجود خود تغییر شکل دهید و چند چیز دیگر به آن اضافه کنید ، به عنوان مثال برخی از قفسه های داخلی در کناره ها. به عنوان مثال در عکس مثابل شومینه تغییر کرده است که جزئیات بیشتری به طراحی شومینه اضافه می کند. پس از مشخص شدن محل قرارگیری قفسه ها با نوار نقاش بر روی دیوار ، این موارد نیز به صورت سفارشی طراحی و نصب شدند.

رنگ آمیزی شومینه نیز ایده خوبی است. این یک روش آسان برای تغییر شکل ظاهری آن بدون استفاده از منابع زیاد و بدون شروع یک پروژه بزرگ و پیچیده است. تمام آنچه شما نیاز دارید این است که رنگ را به هر رنگی که فکر می کنید خوب به نظر برسد (رنگ سفید همیشه گزینه خوبی است ، مخصوصاً برای شومینه های آجری) ، یک قلم مو ، یک تکه پارچه نیاز دارید.

ساخت شومینه مدرن مصنوعی

شومینه های مصنوعی در نوع خود جذاب هستند. اگر کمبود جا داشته باشید یا ظاهری دنج و بدون عملکرد داشته باشید ، خوب هستند. از آنجا که فضای زیادی برای کار وجود ندارد ، استفاده از مواد معمولی ممکن است در واقع گزینه ای نباشد. اگر می خواهید یک قاب زیبا یا جزئیات بیشتر به شومینه خود اضافه کنید ، با استفاده از آجرهای واقعی می توانید از نوع مصنوعی آن استفاده کنید.

ساخت شومینه آجری مصنوعی

مواد مورد نیازساخت شومینه مصنوعی

(3) تخته 1x12x8

(2) 1x8x8

1x2x8

قالب پایه (اختیاری)

قالب تاج (اختیاری)

پنل آجر جعلی

رنگ سفید

نوعی گل یا گچ تخته سنگ

سمباده

چاقوی بتونی پلاستیکی

چسب چوب

بتونه چوب

فیلم آمورش ساخت شومینه مصنوعی گام به گام

2.5/5 - (2 امتیاز)

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!