ساخت باربیکیو در باغ

ساخت انواع باربیکیو مدرن در باغ و ویلا

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید.

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

ساخت باربیکیو

باربیکیو یا کباب پز یک ابزار و روش برای پخت و پز است. باربیکیو به عنوان ابزاری در فضای باز و خارج از منزل نصب می شود. در سالهای اخیر استفاده از فضای بیرونی استفاده و ساخت باربیکیو (build a barbecue) به امری عادی تبدیل شده است. پخت کباب به گونه ای انجام می شود که غذا بر روی سطح آن قرار گرفته و سپس گرمای تابشی ساطع شده از منبع حرارت کباب باعث پخت و کباب شدن غذا می شود.

باربیکیو آجری در حیاط

امروزه استفاده از باربیکیو بسته به نوع آنها و همچنین منبع حرارت و در واقع نوع سوخت آنها به انواع مختلفی تقسیم می شوند. اگر باربیکیو ها را از نظر تأمین گرما و نوع سوخت دسته بندی کنیم ، آنها به دو نوع باربیکیو ذغالی و گازی تقسیم می شوند. از طرف دیگر ، اگر آنها را از نظر مواد و ساختار آنها طبقه بندی کنیم ، باید آنها را در دسته آجر ، سنگ ، سرامیک ، سیمان و … قرار دهیم.

باربیکیو آجری در بالکن

در این مقاله می خواهیم آمورش ساخت باربیکیو هم به صورت فیلم و هم نوشتاری برای شماقرار می دهیم. هیچ کس مثل شما نمی داند چه نوع باربیکیویی یا کوره ای برای فضای بیرون شما مناسب است. بنابراین ، بهتر است این کار را خودتان انجام دهید و یک باربیکیو دست ساز زیبا در بالکن یا حیاط خود درست کنید. البته برای اینکه سریع تر این کار را انجام دهید می توانید با گروه معماری آرسس تماس بگیرید مفتخریم شما را در ساخت بهترین باربیکیو یاری دهیم.

ساخت باربیکیو

آموزش ساخت باربیکیو در باغ

نمی توانید طعم غذای پخته شده روی آتش را با موارد دیگر مقایسه کرد. برای خرید کباب پز گران قیمت دیگر نیازی به عجله ندارید – یک روز را در نظر بگیرید و می توانید باربیکیو آجری شیک خود را با کسری از هزینه بسازید.

باربیکو مدرن و زیبا

موارد مورد نیاز شما در ساخت باربیکیو

 • ست گریل کبابی،آجر،سیمان،ماله،بیل،تخته سنگ فرش،تراز ،شمشه،ریسمان،کمچه،استانبولی،دستکش،متر،سینی زغال

مراحل ساخت باربیکیو

مرحله ۱ : ساخت بستر برای باربیکیو

با تعیین محل باربیکیو شروع کنید. برای اطمینان از اندازه و محل صحیح ساخت باربیکیو ، مهم است که کل سطح را با یک تخت آجری بپوشانید. دلیل پوشاندن کل سطح با آجر این است که روغن و سایر مواد مستقیماً روی کف بالکن یا حیاط نمی ریزد.

مرحله ساخت باربیکیو

مرحله ۲ : ساخت ملات

پنج قسمت شن و ماسه را در یک قسمت سیمان مخلوط کنید ، سپس آن را با آب داخل استانبول مخلوط کنید تا ملات مورد نیاز را بگیرید. ملات ماسه سیمانی بهترین ملات ممکن برای اتصال آجر است و می تواند این سازه را به طور مداوم تشکیل دهد. برای ایجاد ابتدا سطح و ابعاد باربیکیو را با ملات روی کل سطح پهن کرده و سپس آجرها را روی ملات قرار دهید.

مرحله ساخت باربیکیو

مرحله ۳ : ساخت دیوار باربیکیو

آجر چینی را از یک طرف شروع کنید و در انتها به پایان برسانید. آجر اول را با فشار دادن آن در ملات محکم کنید و با استفاده از یک ریسمان سطح آجرها را در یک جهت نگه دارید. پس از ایجاد زمینه اول ، از تراز استفاده کنید ، پایه ها و ارتفاع را بردارید و یک سطح صاف و هموار برای مسیرهای دیگر ایجاد کنید.

مرحله ساخت باربیکیو

مرحله ۴ : حفظ ساختار

مهم است که هنگام ساخت باربیکیو ، هر گوشه باربیکیو عمودی و مستقیم باشد. این کار را می توانید با یک گونیا ساختمانی فلزی انجام دهید. برای اینکه مطمئن شوید نتیجه نهایی شما باربیکیو مربع یا مستطیل است ، باید زاویه های ۹۰ درجه را در گوشه ها بررسی کنید. کار نهایی باید تا حد ممکن بی نقص و تمیز باشد.

مرحله ساخت باربیکیو

مرحله ۵ : تعیین ارتفاع در باربیکیو

دیوارها را تا دوازده ردیف آجر مرتب بچینید ، اما به یاد داشته باشید که تعداد ردیف ها را با توجه به راحتی خود تعیین کنید. اما در این مقاله ما حداکثر هفت محدودیت را انتخاب کرده ایم. افراد قد بلند باید از ارتفاع بلند و افراد کوتاه قد از ارتفاع کم استفاده کنند. حتی می توانید تنها با چهار ترفند یاربیکیو خود را درست کنید!

مرحله ساخت باربیکیو

مرحله ۶ : ساخت محل سینی‌ها و زغال ها

به طور کلی ، برای قرار دادن سینی ها و زغال به دو سطح داخلی نیاز دارید. برای این کار ، اگر ارتفاع کار دوازده ردیف آجر است ، برای ردیف چهارم ، آجرها را به صورت معکوس مرتب کنید تا در هر دو طرف آجرها سکویی تشکیل شود به طوری که سینی زغال و سینی کباب ، که اغلب سیمی توری است که غدا نیوفتد.

مرحله ساخت باربیکیو

مرحله ۷ : بررسی نهایی باربیکیو

وقتی ساخت باربیکیو خود را تمام کردید ، تمام سطوح را دوباره بررسی کنید و اگر سبک حرفه ای تری پیدا کردید ، آجرها و اتصالات را تمیز کنید. برای تهیه یک لایه اضافی از غذا ، دو ردیف آجر در امتداد یکی از دو طرف کباب تا ارتفاع مورد نظر قرار دهید.

مرحله ساخت باربیکیو

مرحله ساخت باربیکیو

مرحله ساخت باربیکیومرحله ساخت باربیکیو

همانطور که مشاهده کردید، ساخت باربیکیو نیازمند داشتن حداقل مهارت در بنایی است. اما داشتن مهارت بنایی هم به راحتی نمیتواند کار شما را راه بندازد؛ چراکه ممکن است اتفاقاتی در حین ساخت رخ بدهد.

بنابراین اگر قصد ساخت باربیکیویی حرفه‌ای به شکل آجری و یا سنگی دارید، میتوانید با گروه معماری آرسس تماس بگیرید. که شما میتوانید باربیکیو مورد نظرتان را در کوتاه‌ترین زمان و کمترین قیمت با شکل و طرح مورد علاقه‌تان داشته باشید. برای سفارش طراحی و ساخت باربیکیو و تماس با کارشناسان شرکت ایون بر روی لینک واتساپ کنار صفحه کلیک کنید.

ساخت باربیکیو کوچک

ساخت باربیکیو دیواری

مکانی مناسب برای ساخت باربیکیو ، در بالکن یا ویلا (حیاط) انتخاب کنید. پس از انتخاب مکان مناسب برای ساخت باربیکیو، شروع به چیدن روی هم قرار دادن یک لایه آجر کنید. وقتی دیوار شما به سطح دلخواه رسید.

پایه خوبی برای آجرهای خود درست کنید و سپس از آن برای پخت غذای خود استفاده کنید.باربیکیو دیواری مورد نظر خود را می توانید در هرجایی که مناسب باشد بسازید انواع مدل های باربیکیو را در سایت ما ببینید و یک باربیکیو مدرن برای خود بسازید ما می توانیم بهترین باربیکیو را برای شما بسازیم.

ساخت باربیکیو در بالکن

می توان گفت یکی از ابزارهای بسیار مورد استفاده در بالکن خانه ساخت باربیکیو است.ساخت باربیکیو در دو نوع گازی و زغالی ساخته می شود ، کباب پزهای گازی بیشترین کاربرد را در کشورهای اروپایی دارند که تمیزتر و سریعتر از زغال چوب و هیزم هستند.با تماس با گروه معماری آرسس میتونید با کمترین هزینه باربیکیو مورد را در بالکن خانه خودتون درست کنید و از آن لذت ببرید.

ساخت شومینه هیزمی در باغ

ساخت باربیکیو در باغ یک روش عالی برای پخت و پز و کباب کردن است و اگر می خواهید بخشی از فضای بیرون را به کباب کردن اختصاص دهید ، بهتر است کباب پز را با یک مدل خاص و کاربردی طراحی کنید. برای اینکه در باغ خود یک روز عالی را بگذرانید پیشنهاد ما ساخت باربیکیو باغی است با ما تماس بگیرید.گروه معماری آرسس

ساخت باربیکیو با بلوک

برای ساخت باربیکیو از بلوک و آجرهای چوبی ، سنگی ، فلزی و نسوز استفاده می شود. انتخاب هر یک از این مواد برای طراحی باربیکیو سلیقه ای است و بهتر است شما با در نظر گرفتن سایر مواد موجود در فضا نوع مواد مورد استفاده برای ساخت باربیکیو را انتخاب کنید. ما می توانیم انواع مدل های باربیکیو را برای شما بسازیم. هر طرح و مدل که بخواهید.

ساخت باربیکیو در باغ

در پاراگراف قبل تقریبا نحوه ساخت باربیکیو آجری را توضیح دادیم اما برای اینکه توضیحات کامل شود از شما درخواست می کنیم ویدیو مقایل را نیز تماشا کنید حتما به شما کمک خواهد کرد.

ساخت باربیکیو سیمانی

ساخت باربیکیو در فضای باز مانند پاسیو ، بالکن ، تراس ، باغ استفاده می شود و علاوه بر کاربردی بودن ، کباب پز باعث زیبایی هرچه بیشتر فضای بیرون می شود
اگر خانه شما آپارتمان است می توانید در گوشه سمت راست بالکن باربیکیو درست کنید همچنین می توانید روف گاردن و حیاط خانه یا ویلا را برای ساخت باربیکیو اختصاص دهید.

همان طور که قبلا کفتیم ساخت باربیکیو با انواع مختلف مواد می باشدکه ساخت باربیکیو سیمانی نیز یکی از این موارد است که بیشتر مصالحی که در آن استفاده می شود سیمان می باشد که در چندین مدل عملی و راحت طراحی شده اند و انتخاب هر مدل به میزان بودجه و اندازه فضای شما بستگی دارد.

ساخت باربیکیو با کمترین هزینه

ساخت باربیکیو در تهران و کرج

ساخت باربیکیو دارای استانداردهای گرما هستند ، بنابراین تقریباً می توانید هر باربیکیو که می خواهید را بسازید.ساخت باربیکیو ذغالی و گازی در اندازه دلخواه شما و مطابق با سبک شما با توجه به حیاط و بالکن و قابلیت ساخت باربیکیو در تهران و کرج از جمله باربیکیو آجری و… تخصص گروه معماری آرسس است با ما تماس بگیرید

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید.

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

 

ساخت باربیکیو مدرن

هزینه ساخت باربیکیو

نوعی کباب پز که در خارج از باغ مانند باغ ، ویلا ، بالکن و حیاط خانه استفاده می شود باربیکیو نامیده می شود. کباب کردن یک روش پخت و پز است که با قرار دادن انواع مواد غذایی مانند گوشت روی حرارت خارج تهیه می شود.

منبع حرارت در کباب کردن ذغال سنگ ، اجاق گاز برقی یا گاز و چوب است که به صورت ذغال داغ یا میله های برقی در کباب موجود است.هرینه ساخت باربیکیو بستگی به مدل باربیکیو و اندازه و ابعاد آن متفاوت می باشد که از برای اطلاعات دقیق تر با گروه معماری آرسس تماس بگیرید.

باربیکیو ارزان شومینه آجر نسوز ساخت-باربیکیو-سنگی ساخت-باربیکیو-کردان ساخت-باربیکیو-کرج ساخت-باربیکیو-کوهسار

اشتراک گذاری
5/5
5/5 - (1 امتیاز)

9 دیدگاه

 • ممنونم از راهنمایی شما
  اتفاقا همون دیروز که اینجا نظر گذاشتم، به واتساپ مشاور هم پیام دادم
  ولی هنوز بررسی نکردن

 • با سلام و تشکر از توضیحات مفیدتون
  بنده نیاز به یک تنور کوچک دارم، برای پخت کباب کوزه ایی در مغازه کبابی
  که تقریبا شبیه به عکس دوم از بالا که به صورت گنبدی هست و درب هم داره
  میخواستم بدونم قیمتش چقدر هست البته با هزینه نصب
  و اینکه شما تهران هستین؟
  ممنونم از پاسخگویی شما

  • با سلام خدمت شما سهیل عزیز
   لطفا از طریق واتساپ سمت راست پایین صفحه عکس باربیکیو مورد نظر خودتون رو ارسال بفرمایید تا کارشناس ما کاملا راهنمایی کنند یا از طریق تماس با 09127927904 با ایشون تماس بگیرید.

 • با سلام و خسته نباشید
  ساخت باربیکیو در محوطه باغ چقدر هزینه دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *