فروش ویلا فول کامل درنمکلان کردان جنوبی
  • ۸۲۵ متر زمین ، ۲۸۰ بنا
    هوشمند استخرگرم‌ 
  • سردباموتورخانه

قیمت : 16,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

خرید و فروش زمین در کردان کرج

شرکت آرسس به دلیل سابقه طولانی در خرید و فروش انواع ویلا و زمین در کردان کرج ، گزینه های مختلفی را برای خرید زمین در کردان به شما ارائه می دهد. اگر قصد خرید زمین در کردان کرج را دارید ، برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از آخرین قیمت ها ، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

اخذ مجوز ساخت و ساز در کردان

 

 بعد از خرید زمین در کردان ، قبل از اینکه بتوانید ساخت ویلا خود را شروع کنید ، باید از هیئت های مختلف مجوز بگیرید ، ما می توانیم این نوید را بدهیم که شرکت آرسس می تواند شما را در گرفتن مجوز در سریع ترین زمان ممکن یاری دهد کافی است اخذ مجوز را به ما بسپارید .

خرید و فروش ویلا در کردان کرج

 

خريد ویلا در كردان با در نظر گرفتن  آب و هوای عالی و طبیعت زیبا  و تقسیم بندی به دو  منطقه قدیمی و جنوبی داراری ویلا و باغ هایی بسیار زیبا است که باید چند میلیارد بودجه برای خرید در انجا کنار بگذارید اما در مناطق حومه و شهرک های جدید که گروه معماری آرسس به دلیل بومی بودن در کردان با آنجا آشنایی دارد می توانید باغ و ویلاهای با قیمت مناسب تر با بودجه نسبتا کمتری ویلا مورد علاقه خود را خریداری کنید با ما تماس بگیرید.

كردان كجاست؟

اکثر ساكنان استان تهران و البرز ، نام روستاى كردان را شنيده اند اين منطقه زيبا وخوش آب و هوا برای گردشکری بسیار مناسب است که دارای بخش های زیادی از جمله اغشت ، شنده ، سنج ، سیباندره ، برغان ، دوز عنبر ، ولیان ، چندار و … می باشد.

 

که هر کدام از این بخش های كردان دارای باغ‌هاى آلبالو، زرد آلو، گيلاس و گردو است كه حاصل‌خيزى زمين‌هاى خود را از رودخانه كهار دارد. براى اینکه به این منطقه گردشگری بروید وارد آزاد راه تهران کرج شده و بعد از پل فردیس وارد آزاد راه کرج قزوین می شوید و از خروجی پل کردان و یا اینکه خروجی دوم که به اندازه تقریبا دو کیلومتر است می توانید وارد این روستا زیبا شوید.

 فاصله تهران تا کردان حدود ۶۵ کیلومتر است، و تقریبا  یک ساعت و ۱۵ دقیقه طول می کشد تا از تهران به کردان برسید. در مدت زمان اینکه در كردان هستید ،به غیر  از طبيعت زیبا و آرامش بخش ، آسمان آبى، هواى پاك  مى‌توان از اماكن تفريحى  از جمله دهکده ایثار و زيارتى اين منطقه که در بخش دوز عنبر به امامزاده یحیی و امامزاده حسین  ديدار كرد.

عوامل موثر بر قیمت خرید و فروش زمین در کردان کرج

عوامل زیادی برای تعیین قيمت زمين  موثر است كه بايد تمامى در هنگام خرید زمین توجه شود و مورد بررسى قرار گيرند ، از اين رو خريد زمين در کردان به آسانى خريد آپارتمان نمی باشد. از جمله عوامل که بر  قيمت زمين در كردان تاثیر می گذارد  مساحت زمين، موقعيت جغرافيايى و امكانات و امتيازهاى آن می باشد.

رونق ساخت و ساز در منطقه مجاور زمين

روستاى كردان به دليل آب و هوای زیبا و طبیعت بکر و دسترسى راحت  از شهرهاى تهران و كرج ، به عنوان يكى از مناطقی است که خريداران زمين و ويلا و باغ زیادی را دارد که باعث می شود رونق ساخت و ساز در اين منطقه بیشتر شود و همچنين نسبت  به روستاهاى مجاور پیشترفت زیادی در ساخت و ساز دارد.

هرچقدر سرعت ساخت و ساز  در هر منطقه‌ای زیاد تر  باشد،  امكانات زيرساختى هم در آن جا بيشتر می شود و اين مورد  یکی از مواردی است که قيمت زمين تاثیر می گذارد. در زمان استعلام  قيمت زمين در كردان بايد روند ساخت و ساز در بخشیكه زمين در آن است را نیز توجه کنیم.

حریم شخصی و امنیت منطقه

 از جمله عوامل موثر بر قيمت زمين در كردان امنیت و حریم شخصی است . معمولا هدف از خريد زمين در کردان سرمايه‌گذارى، كشاورزى و باغ‌ دارى و يا ساخت ويلا در زمين است . در تمام موارد گفته شده باید حريم زمين حفظ شده و از امنيت آن اطمينان داشته باشید . اين كار را مى‌توانید با تماس با ما گروه معماری آرسس که بومی  این مناطق است ، به تحقق برسانید. البته ما صفر تا صد همه موارد را در صورت درخواست شما انجام می دهیم از جمله ساخت ویلا به صورت کاملا سفارشی و طراحی و اجرا محوطه ویلا از خدمات گروه معماری آرسس می باشد.

زمينى كه انتخاب می کنید و می خواهید ویلا یا باغ در آن درست کنید ، بايد دارای  امنيت كافى  باشد. برای اینکه حريم زمين در مقابل ديگران حفظ شود  مى‌توان از ديوار و يا حصار استفاده كرد.

فضای سبز و چشم‌انداز منطقه

فضاى سبز و چشم‌انداز يك منطقه و شهر  اطلاعات خوبی درباره نوع آب و هوا، خاك ، منابع آب دارد و قيمت زمين‌هاى آن منطقه  را می تواند تغییر دهد. که این مورد در  تعيين قيمت زمين در كردان نيز موثر است.

هر چقدر یک  منطقه سرسبزتر و دارای آب و هوای بهتر  باشد و باغ‌هاى ميوه، گل و گياه و زمين‌هاى كشاورزى خوبی در آن باشد، قيمت بیشتری دارد، که نشان از خاك حاصل خيز می دهد و منابع آب خوبی دارد . زمینی که چشم‌انداز مناسب دارد ، غیر از كاربرى آن،  يك امتياز  محسوب مى‌شود که در ارزش و قیمت تاثیر مثبت می گذارد.

دسترسی به امکانات شهری

از موارد خیلی مهم که هنگام خريد و فروش زمين بايد به آن توجه کنید ،  دسترسى زمين  مورد نظر به امکانات شهری از جمله  راه‌هاى اصلى، مراكزخدماتى، رفاهى و درمانى . دسترسى داشتن در کوتاه ترین زمین بدون اینکه نیاز به این موارد ذکر شده باشد ، يك امتياز بزرگ براى هر زمينى است و در تعيين قيمت آن تاثیر مثبت دارد.پس نتیجه می گیریم که دسترسی مناسب به امکانات ذکر شده بر قیمت زمین در کردان تاثیر می گذارد و قیمت آن را نسبت به مناطق دیگر بیشتر می باشد.

دسترسی به منابع آبی

دسترسى به منابع آبى از موارد مهم در انتخاب زمين است زیر اگر شما بخواهید در زمین مورد نظر چه ویلا بسازید یا آن تبدیل به باغ کنید نیاز به منابع آبی دارید و زمینی که دسترسی مناسب به منابع آبی ندارد را ما توصیه نمی کینم.

هنگام خريد زمين در كردان، باید بدانیم که آیا آب مورد نياز زمين توسط رودخانه‌هاى موجود در نزديكى آن و يا از طريق حفر چاه‌هاى زير زمينى تامين مى‌شود ؟ و اینکه ، اين منابع در تمام طول سال آب كافى دارند؟ که يكى از عوامل موثر بر قيمت زمين در كردان است.

وضعيت سند

قيمت زمين در كردان به نوع سند آن نیز بستگی دارد. وضعيت سند زمين با سند آپارتمان و ويلا متفاوت دارد و نوع سند زمين، قيمت وسهولت خريد و فروش آن را تحت تاثير دارد. زمين‌هاى سنددار در مقايسه با زمين‌هاى قولنامه‌اى و مشاع قيمت بالاترى دارند . داشتن سند ثبتى رسمى (تك برگ، مادر يا منگوله دار) امكان اینکه زمین دارای  معارض و سا اینکه احتمال فروش زمين به چند نفر را سلب می کند.

اما در مورد زمين‌هاى مشاع (زمين‌هايى كه يك قطعه زمين بزرگ به قطعات كوچك‌تر تقسيم‌بندى شده و هر قسمت يك مالك دارد و هنگام فروش لازم است تا امضاى مالكان ديگر زمين‌ها را نيز داشته باشد) و زمين‌هاى قولنامه‌اى موضوع اندكى متفاوت است و لازم است پيش از خريد از دفاتر اسناد رسمى صحت آن‌ها بررسى شود

 

قيمت خرید و فروش زمین در کردان كرج

قيمت خرید زمين در كردان كرج به عوامل زيادى براى افرادی كه قصد سرمايه‌گذارى در زمينه خريد زمين را دارند، اهميت زیادی دارد. بسيارى از  افرادی که در استان تهران هستند حداقل يك بار تصمیم گرفته اند كه يك قطعه زمين در يك منطقه خوش آب و هوا داشته باشند و برای اینکه از مزاياى سرمايه‌گذارى در ملك و زمين كه پرسود است آن را به يك باغ يا باغچه تبديل می کنند و از زيبايى‌هاى طبيعى، آب و هواى دلپذير، سكوت و آرامش آن لذت ببرند.

روستاى كردان به دليل طبيعت زيبا و نزديكى به شهر تهران مى‌تواند گزينه مناسبى براى خريد زمين است، به همين جهت آگاهى از قيمت زمين در كردان، بررسى عوامل موثر بر آن و همچنين پيش بينى آينده آن بسيار مورد توجه قرار دارد.

5/5 - (1 امتیاز)

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *