ساخت ویلا

ساخت ویلا در شمال

آخرین نمونه طراحی و ساخت ویلا گروه معماری آرسس

ساخت ویلا کلاسیک و مدرن

ساخت ویلا

در این مقاله شما در مورد مراحل و نکات فنی و مهم ، طراحی و ساخت ویلا ، روش محاسبه هزینه ساخت ویلا ، محوطه سازی ویلا ، انواع ویلا ، سبک های طراحی ویلا و راهکارهایی برای کاهش هزینه‌های ساخت ویلا ، اطلاعات تقریبا جامعی به دست خواهید آورد ، با ما همراه باشید. قبل از اینکه شروع به این توضیحات کنیم در قدم اول باید بندانیم  که ویلا به چه نوع ساختمانی گفته می شود.

ویلا چیست؟

ویلا (vila) ساختمانی است که مرتبط با طبیعت اطراف ساخته شده و در واقع بخشی از آن است. این مکان با استفاده از طراحی مناسب ساخته شده و هدف از ساخت آن با سازگاری با طبیعت است.

برخلاف ساختمانهای معمولی که فقط برای بقا ساخته شده اند و توجه زیادی به محیط اطراف خود ندارند ، ویلا بر رابطه نزدیک با طبیعت تأکید دارد.

ویلا ناخودآگاه شما را به یاد طبیعت و محیط زیبا می اندازد و آرامش و اطمینان خاطر را به ارمغان می آورد.

راه رفتن با هوای تازه در یک محیط آرام روح شما را شاداب می کند و احساس متفاوتی از زندگی در یک خانه معمولی می دهد.

ساخت ویلا در طبیعت ، مانند هر ساختمان دیگر ، به یک سری کارهای اولیه و برنامه ریزی احتیاج دارد.

ویلا ها بر اساس منطقه جغرافیایی و نوع آب و هوا توسط معماران و مهندسان باتجربه طراحی و ساخته می شوند.

اگر به مناطق مختلفی سفر کرده باشید ، واقعاً چشم اندازهای مختلفی از ویلا مشاهده کرده اید زیرا این وضعیت جغرافیایی است که بر محتوای عملکردی و معماری ویلا تأثیر می گذارد.

به عنوان مثال ، ویلا در مناطق بارانی دارای ی سقف شیروانی است ، اما در مناطق دیگر ویلا ممکن است دارای سقف منظم باشد.

بازسازی ویلا

خرید ویلا یا سرمایه گذاری در ساخت آن به آینده ای روشن تر و سودآورتر منجر می شود ، زیرا با افزایش جمعیت شهرها و شلوغ شدن آنها ، مردم باید نگرانی های خود را برطرف کنند. طبیعت به یک محیط آرام احتیاج دارد.

ویلائی که از استانداردهای لازم برخوردار باشد و تسهیلاتی را برای ساکنین فراهم کند نه تنها از نظر مالی بسیار زیاد خواهد بود بلکه از نظر جسمی و روحی نیز می تواند آسایش و آرامش را برای مردم فراهم کند.

معماری داخلی و خارجی ویلا همراه با زیبایی و جذابیت آن باید بر اساس اصول مهندسی پیاده سازی شده و حمایت های لازم از آن انجام شود.

مراحل مختلفی برای ساخت ویلا وجود دارد که به صورت مرحله ای انجام می شود. در این مقاله این مراحل را توسط سازنده معرفی کرده ایم تا با آگاهی از آنها به راحتی ویلا بسازید. با ما همراه باشید.

ساخت ویلا ارزان

چگونه ویلا بسازیم ؟

مراحل ساخت ویلا و نکات مهم ساخت ویلا چیست؟

به طور کلی ، باید بگویم که هنگام ساخت ویلا ، مراحل کاملا استاندارد و صحیح است. نتیجه کیفیت ساخت است. سطح بسیار بالایی از تجمل و راحتی را برای ساکنان خود ایجاد می کند.

همچنین ارزش مالی آن بسیار بیشتر از املاکی است که به صورت استاندارد و اولیه ساخته نشده اند و آرامش روحی و جسمی زیادی را برای ساکنان آن ایجاد می کنند.

از نظر مهندسی ، لازم است کلیه اصول مقاوم سازی و طراحی را به روشی استاندارد و صحیح در نظر گرفته و پیاده سازی کنیم.

در نتیجه ، ما می توانیم یک ویلا کامل ارائه دهیم. ساخت ویلا شامل مراحل مختلفی است که در آن تمام مراحل به طور صحیح و کامل انجام می شود که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

گروه معماری آرسس انواع خدمات اجرایی و ساختمانی را برای ساخت و طراحی ویلا ، طراحی کلاسیک ویلا ، طراحی مدرن ویلا ، بازسازی ویلا و همچنین روشهایی مانند طراحی منطقه ویلا برای مشتریان و متقاضیان ارائه می دهد.

ساخت ویلا بزرگ

 •  بررسی زمین ، نوبت به نقشه برداری ویلا با توجه به نظر و سلیقه صاحب مشاغل یا صاحب ویلا می رسد ، تحت نظارت و مشاوره مهندس ناظر بیش از نیمی از متقاضیان ویلا در شمال می خواهند یک ویلای دو خوابه دو خوابه را برنامه ریزی کنند.

مشهورترین دوبلکس ۳ خوابه ویلاهای ۳ طبقه در طبقه زیرزمین با یک حمام اضافی و فضای حمام با دید محدود و بیشتر آنها آشپزخانه هستند. این شامل یک سالن بزرگ بدون ستون است.

در طبقه دوم ویلا دو اتاق خواب اصلی وجود دارد.مورد دیگری که در بین سازندگان و خریداران ویلا در شمال بسیار محبوب است ، یک اتاق نشیمن راحت و کوچک علاوه بر یک تراس بزرگ مشرف به دریا ، منظره ای از جنگل و یک منطقه کوهستانی سرسبز در قسمت جنوبی ویلا است.

پس از اتمام مرحله نقشه برداری زمین ، نوبت به مهندس رسیده است که نقشه را محاسبه کند. این حساب ها شامل موارد زیر است.

بررسی زمین برای ساخت ویلا

 •  خاک برداری:  گام بعدی در اجرای ویلا کار خاکبرداری است. در این مرحله ، محل اجرای کل پروژه ساخت ویلا با گچ و نخ مشخص و مشخص می شود. پس از تعیین کامل فونداسیون ، فرایند حفاری تحت نظارت مهندسی و با استفاده از ماشین آلات و تجهیزات حفاری انجام می شود.

خاک برداری ساخت ویلا

 • ریختن بتن :  گام بعدی در اجرای ویلا ریختن بتن و ساخت سازه ساختمان است. در این مرحله لازم است از بتن مرغوب مناسب برای ساختمان استفاده شود تا ساختمان از استحکام و طول عمر بیشتری برخوردار باشد و مقاومت خوبی در برابر بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله داشته باشد.

ریختن بتن ساخت ویلا

 • محاسبه ساختار ویلا و نوع اسکلت (بتن ، فلز) تعداد و تعداد میله های کاربردی ویلا و حساب های کلی تا پایان ساخت ویلا همچنین ، برای اجرای اسکلت و آرماتور ، لازم است از آرماتور فولادی قوی مناسب با نوع سازه استفاده شود.این موارد را مهندسان مجرب می توانند تعیین کنند.

ساختار ساخت ویلا

 •  ترسیم و اجرای نقشه زمین مورد نیاز صاحب مشاغل از طریق مهندس ناظر ، نمایندگان و کارمندان است. 
 • اجرای پایه های ویلا ، بعد از مرحله ترسیم نقشه ، پایه گذاشته می شود که برای ساخت پی از طریق اسکلت استفاده می شود. برای آماده سازی قبل از عمق  اجرای اسکلت ها ، ستون ها و سقف ها از طریق اسکلت و نظارت دقیق مهندسی است که در مرحله تحویل است ، هزینه تعمیر شیرها و ساخت دیوار کم است.
 • دیوارکشی ، نقش ساخت و ساز ظاهر می شود  به طور معمول ، سختی ویلا شامل دیوارهای چینی و قطعات داخلی ، از جمله اتاق نشیمن و خدمات است. اتاق ویلا و آشپزخانه توسط دیوارهای چینی یا آجری از هم جدا شده اند.

دیوار کشی ساخت ویلا

 • سقف ویلا  یا ساختمان است که به نوع و جهت شیب سقف ویلا بستگی دارد و تحت نظارت جوشکار و مهندس انجام می شود. برای زیباسازی نمای ویلا می توانید از ترک های زیادی در سقف ویلا و از سطح مارپیچ یا شیب دار مانند ویلاهای سبک کانادایی و طراح استفاده کنید.

ساخت ویلا مدرن

 • تاسیسات ، ساخت سقف و جوشکاری ، زمان آن رسیده است که ویلا به پایان برسد ، که شامل تعمیر پنجره ها ، قاب ها ، دیوارها و سقف ها ، تاسیسات برق ویلا ، لوله کشی و خدمات است. آشپزخانه ، اتاق نشیمن ، عایق و خدمات آشپزخانه و کف ویلا با چسب عایق بندی شده است.

لوله آب

 • کاشی کاری  با سرویس و کاشی کاری همزمان دیوارهای آشپزخانه ، کارهای نهایی در سقف ویلا به پایان می رسد. بسته به سلیقه صاحب مشاغل ، سقف ویلا را می توان از چوب روسی ، آهک  یا سقف سرویس اشتباه (میله گرد ، تیرهای چوبی) انتخاب کرد.در این مرحله ، قیمت با توجه به سلیقه صاحب مشاغل متفاوت است. به عنوان مثال می توان به قیمت کاشی و سرامیک از ۷۰۰۰ هزار تا ۷۰۰۰۰ تومان در متر اشاره کرد.

کاشی کاری ساخت ویلا

 •  شیرآلات   قیمت از حدود ۱۰۰۰۰۰ تومان تا ۶ میلیون تومان متغیر است.

هر نوع شیر آب شامل ۴ قطعه است (۱ قطعه برای آشپزخانه و ۳ قطعه برای سرو). به دلیل آب و هوای ساختمان و شناسایی شمال و جنوب ، طول و عرض زمین ، یکی از مهمترین قسمتهای ساخت ویلا نقشه برداری از زمینی است که ویلا در آن ساخته شده است.

 • پس از مراحل فوق ، ما با استفاده از پودر سنگ و مواد سیمان سفید در سراسر ساختمان ، به مرحله سفید کردن دیوارهای داخلی و خارجی ویلا ، سفید کردن دیوارهای ترمیم شده قبلی با سیمان سیاه می رسیم.
 • کف ویلا شامل نصب سرامیک ، سنگ ، لمینت یا پارکت است .انتخاب نوع مواد مورد استفاده برای کف به سلیقه صاحب مشاغل و بودجه مورد نظر بستگی دارد که معمولاً برای کاهش هزینه سرامیک استفاده می شود و در صورت عدم محدودیت بودجه ، پارچه و پارکت.

محوطه سازی ویلا

 • طراحی داخل ویلا ساخت شومینه در داخل ویلا ، نصب کلید و پریز ، نصب چراغ و لوستر ، ساخت توالت ، کابینت دیواری ، کابینت آشپزخانه ، نصب درب  پنجره برای ویلا یا ساختمان خارج از جمله نصب پله.

طراحی داخل ویلا

 • نقاشی ویلا یا ساختمان این آخرین مرحله ساخت و طراحی ویلا است که تحت نظارت و مدیریت سلیقه کارفرما و مهندس همراه با هنر و خلاقیت هنرمند انجام می شود و ساخت ویلا به پایان رسیده است
 

گروه معماری آرسس با بیش از ۱۰ سال سابقه در ساخت ویلا و طراحی بهترین و زیباترین ویلا با توجه به سبک روز و کاملا سفارشی مفتخر است شما در این امر یاری دهد با کا تماس بگیرید. در این مقاله ما در مورد اینکه اول ویلا چیست و نحوه ساخت ویلا و مراحل آن توضیح خواهید داد با ما همراه باشید.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره کلیک کنید

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

طراحی و ساخت ویلا

طراحی و ساخت ویلا مانند ساخت هر ساختمان دیگر نیاز به یک نقشه اولیه دارد ، باید یک سری مراحل ساخت به اتمام برسد و در نهایت پروژه ویلا به پایان برسد. معمولاً مهندسان و سرپرستان خبره با توجه به آب و هوا و موقعیت جغرافیایی منطقه ، برنامه های مناسب ساخت ویلا را ارائه می دهند. همچنین نمای داخلی و خارجی ساختمان و مصالح به کار رفته در ساخت ویلا نیز تحت تأثیر پارامترهایی مانند آب و هوا و موقعیت جغرافیایی ملک قرار دارد.

راهنمای طراحی و ساخت ویلا

اولین قدم توجه به تراکمی است که شهرداری برای هر نقطه و مکان برای شهروندان ، مناطق روستایی یا حومه شهر در نظر گرفته است تا ویلا بسازد و این پروژه را عملی کند.

این شهر حق ساخت دارد و تراکم در ۵۰٪ از زمینی است که ساخت و ساز روی آن به پایان رسیده و در مناطق اطراف آن تراکم زمین برای ساخت این سازه ۳۰٪ است. یعنی تراکم مورد نیاز برای شهرداری ۵۰٪ برای شهر و ۳۰٪ برای حومه شهر است.

به عنوان مثال ، اگر ۴۰۰ متر مربع زمین در اطراف شمال دارید و می خواهید طرحی را برای ساخت ویلا تهیه و اجرا كنید ، پس فقط به ۳۰٪ از زمین یعنی ۱۲۰ متر مربع احتیاج دارید. ویلا را در نظر بگیرید و فضا اشغال کنید. بقیه زمین باید برای فضای بیرونی ، فضای سبز و … استفاده شود.

قابل ذکر است که این قانون در مورد اراضی ساحلی یا جنگلی حاشیه شهر اعمال نمی شود و هیچ تفاوتی بین آنها وجود ندارد.

ساخت ویلا اورجینال

روش محاسبه هزینه ساخت

هزینه ساخت ویلا با مراحل زیر قابل محاسبه است:

 • یک مطالعه خوب در مورد ساختمان با تجزیه و تحلیل نقشه ها ، بازدید از محل ساخت و نوشتن گزارش هایی که توپوگرافی زمین و امکان دسترسی به مواد اولیه و خدمات مختلف را نشان می دهد.
 • محاسبه مقادیر و تعیین واحدهای اندازه گیری برای هر قسمت.
 • هزینه مورد نیاز برای تکمیل هر قسمت از ساختمان را محاسبه کنید.
 • هزینه تجهیزات لازم برای استفاده در ساختمان را محاسبه کنید.
 • محاسبه هزینه لازم برای پیمانکاران بتن.
  محاسبه هزینه لازم برای مالیات ، اداره و بیمه های مختلف.
 • محاسبه کل هزینه با جمع آوری داده ها از مرحله سوم تا مرحله ششم برای محاسبه کل هزینه ساخت پروژه.

روش محسابه هزینه ساخت ویلا

روش مقایسه واحدی

هزینه ساخت و ساز را می توان با استفاده از روش واحد مقایسه ای ساده ، طی مراحل زیر محاسبه کرد:

 • یافتن مساحت ساختمان و بررسی نمای افقی آن.
 • هزینه هر متر مربع فرایند ساخت ساختمان شامل نرده ، طراحی ، تکمیل ، کیفیت ، تعداد طبقات ، سربار و هزینه های جانبی را بررسی کنید.
 • مساحت ساختمان را در هزینه محاسبه شده در مرحله قبل ضرب کنید تا برآورد اولیه هزینه ساخت را بیابید.

معیارهای قبل از شروع مراحل ساخت ویلا

قبل از شروع فرایند ساخت و ساز ، قیمت ساختمان باید با تطبیق ساختمانی که با یکی از ساختمانهای موجود ساخته می شود و مقایسه آن با مشخصات ، تکمیل و فرم نهایی و ثبت و محاسبه قیمتها بر اساس متر مربع به منظور تایید بودجه و هزینه ساخت را در اصل تعیین کنید.

  برخی تغییرات لازم را برای انطباق با منابع مالی و توانایی های مادی که در اختیار دارید اضافه کنید و همچنین باید برخی از هزینه های غیر منتظره و ذخیره را در طول مراحل ساخت ویلا در نظر بگیرید. ، که می تواند به عنوان ذخیره 10 تخمین زده شود.

مراحل ساخت خانه ویلایی

طراحی ویلا

مهمترین نکته در ساخت هر سازه داشتن یک استراتژی و برنامه مناسب برای شروع است. با کمک طراحان و معماران ، گروه های تاسیساتی ، صنعتگران مهندسان و … می توان برنامه منظمی برای ساخت ویلا تهیه کرد. از ابتدا تا انتهای پروژه ساخت ویلا ، به افراد مختلف کمک می شود و هزینه و همچنین تمام مراحل به صاحب ویلا گزارش می شود.

گودبرداری

نقشه کشی یک اصل اساسی در مهندسی است. ویلا در یک مکان خاص ساخته می شود و البته پایه و سنگ تراشی آن در آن مکان گذاشته می شود. با استفاده از گچ و سیم می توان مکان پروژه را تعیین کرد. با این کار به راحتی می توان فونداسیون را طبق برنامه تهیه شده توسط مهندسان پیدا کرد. پس از تعیین محل پی ، حفاری با توجه به مهندسان ناظر انجام می شود و برای این منظور ، ماشین آلات و تجهیزات حفاری استفاده می شود.

بتن ریزی و اجرای اسکلت

پس از حفاری ، نوبت به زدن اسکلت  رسیده است. در این مرحله بهتر است از بتن با کیفیت بالا استفاده شود تا سازه از پایداری و مقاومت و طول عمر بالایی برخوردار باشد. در قسمتهای مختلف پی ، از میلگردهای قوی استفاده می شود که از نظر ساختاری مناسب هستند. پشتیبانی توسط گروه معماری آرسس با مشورت مهندسین مجرب انجام می شود.می توانید با گروه معماری آرسس تماس بگیرید.

shoj ,dgh lnvk

دیوارکشی

پس از  زدن اسکلت ساختمان ، می توان طراحی کلی را انجام داد. هنگام چیدن دیوار ، نه تنها قاب ساختمان باید در نظر گرفته شود ، بلکه معابر داخلی ، معابر ، فضای سیستم تهویه و غیره نیز باید در نظر گرفته شود.

اجرای سقف

در ساخت ویلا (slp,dgh) برای  سقف از  سقف های معمولی یا شیروانی استفاده می شود که هرکدام قابلیت های خاص خود را دارند. سقف های معمولی می توانند همزمان با ساخت سازه ساخته شوند ، اما سقف های شیب دار پیچیدگی های خاص خود را دارند و باید توسط متخصصان کمک شود.

نماکاری بنا

انواع مختلفی از مواد از جمله چوب ، سنگ ، آجر و موارد دیگر را می توان برای نمای ساختمان ویلا استفاده کرد. از بین همه گزینه ها ، سنگ بهترین انتخاب است زیرا هیچ نگرانی در مورد فرسایش وجود ندارد. هزینه خرید سنگ از سایر مواد بیشتر است اما عمر طولانی خواهد داشت.

دکوراسیون داخلی ویلا

طراحی داخلی ویلا به همان اندازه نمای بیرونی آن دارای اهمیت است ، بنابراین از طراحان و معماران ماهر برای عملی سازی دکوراسیون داخلی استفاده می شود. این افراد با توجه به فضای موجود در داخل ساختمان و سلیقه افراد طراحی منحصر به فردی را ایجاد می كنند. در طراحی داخلی ، از کف های مختلف ، محفظه های دیواری ، عناصر تزئینی و غیره استفاده می شود و روشنایی لازم فراهم می شود.

محوطه سازی در ساخت ویلا

محوطه سازی برای ساخت ویلا ضروری است ، زیرا هدف از ساخت ویلا ارتباط با طبیعت و لذت بردن از آن است. در واقع ، محوطه سازی ویلا یا ساخت حیاط برای جدا کردن مرز ویلا از سایر زمین های مجاور انجام می شود. محوطه سازی ویلا شامل گل آرایی ، ساخت باربیکیو، آلاچیق ، ساخت استخر ، روشنایی محیط ، نصب مجسمه سازی و محیط اطراف است.

منطقه ویلا تأثیر بسزایی در زیبایی و جذابیت آن دارد ، بنابراین باید توجه ویژه ای به آن شود. آلاچیق و باربیکیو برای ساخت ویلا مهم است زیرا ویلا محلی برای تفریح ​​و گذراندن اوقات با خانواده و دوستان است ، بنابراین افراد بیشتر سعی می کنند اوقات خود را در حیاط  بگذرانند.

در روزهای گرم ، استخر مکانی ایده آل برای آب بدن است و وجود آن در منطقه باعث خنک شدن هوای اطراف می شود. مراحل ساخت استخر شامل خاکبرداری ، آماده سازی کف ، استفاده از بتن آب بندی ، عایق کف و دیوار ، کاشی کاری ، نصب سیستم ها و تجهیزات تصویربرداری آب است.

ویلا لاکچری

سبک های طراحی ویلا

در طراحی ویلاها سه سبک  رایج وجود دارد که عبارتند از:

 • سبک  ویلای کلاسیک :

سبک کلاسیک در طراحی ویلا بسیار محبوب است. زیرا این سبک علاوه بر زیبایی ، فضایی گرم و دعوت کننده را نیز فراهم می کند. سبک طراحی ویلا کلاسیک کاملا منظم است. و هیچ اشاره ای به کار شلوغ و هرج و مرج نیست. مبلمان تمیز ، رنگهای کرمی و تقارن در طراحی همه مواردی است که سبک طراحی ویلا کلاسیک را محبوب و جذاب می کند.

اگر به زندگی در خانه ها و ویلا های کلاسیک علاقه دارید و دوست ندارید از ریشه های سنتی خود دور شوید ، ممکن است یک طراحی کلاسیک ویلا توجه شما را جلب کند.
اصول طراحی ویلا در معماری کلاسیک و طراحی ویلا ، مهندسی و ریاضیات بود. بنابراین رعایت تناسب در این سبک از معماری جایگاه ویژه ای دارد. با توجه به موارد فوق ، می توان به شرح زیر نتیجه گرفت: در طراحی یک ویلا کلاسیک باید به نسبت های صحیح ، هندسه و همچنین سه اصل استاتیک ، کارایی و زیبایی توجه داشت. نکته دیگری که در طراحی ویلا کلاسیک باید در نظر گرفت ، استفاده از اشکال خالص و اندازه های ساده است.

این مورد در سبک طراحی ویلاهای کلاسیک نیز بسیار مهم بود. در واقع ، برای طراحی یک ویلا کلاسیک ، باید از طراحی و ساخت حجم های پیچیده و مختلط پرهیز کرد. در عوض ، به دنبال شکل ها و اندازه های ساده و قابل تشخیص باشید.

ساخت ویلا در تهران

 • سبک  ویلای مدرن

امروزه طراحی و ساخت ویلا به روشی مدرن بسیار مورد توجه است. زیرا علاوه بر فراهم آوردن فضایی زیبا ، لوکس و چشم نواز برای ساکنان خود ، استراحت خوبی را نیز فراهم می کند. با این حال ، ساخت ویلا به روشی کلاسیک هنوز طرفداران دارد.

ویلاهای مدرن از اصول مختلفی استفاده می کنند که ممکن است از یک طرح به طرح دیگر متفاوت باشد ، اما تقریباً همه آنها از اصول یکسانی پیروی می کنند.
در بیشتر طرح هایی که در ساخت ویلا های مدرن ساخته می شود ، از سبک مینیمالیستی استفاده می شود. این بدان معنی است که طراحی ها در عین سادگی ، زیبا و کاربردی هستند.

در چنین ساختارهایی ، از اشکال و طرحهای ساده مانند مربع ، مکعب و مستطیل استفاده می شود. تا چشم ذهن مضطرب نشود و احساس آرامش و راحتی را به مخاطب القا کند.
در حقیقت ، امروزه شیوع این روش نه تنها در معماری اتفاق افتاده است ، بلکه در بسیاری از موارد ، مانند طرح های تبلیغاتی خصوصی برای شرکت های برند ، شاهد استفاده از چنین روش هایی هستیم.

 • سبک طراحی ویلای تلفیقی

سبک یکپارچه در طراحی ویلا تعریف مشخصی ندارد. زیرا اجزا و عناصر فقط به دلیل زیبایی ترکیب جمع می شوند. در چنین طرح هایی ، کاغذ دیواری مدرن ، پرده های کلاسیک و یک مبلمان کلاسیک می توانند در کنار هم بنشینند و فضای فوق العاده ای را ایجاد کنند. با یک سبک مشترک ، استعداد مدرن می تواند به عنوان یک سبک کلاسیک نمایش داده شود. او عادت ها را ترک کرد و فضای خوبی را فراهم کرد.

ساخت ویلا در کرج

انواع ویلا

برخی از سبک ها را می توان در ساخت ویلا دنبال کرد. سبک های مورد استفاده در این زمینه شامل ویلاهای سنتی به سبک مدیترانه ای ، ویلایی به سبک سنتی ، ویلا به سبک تابستانی ، سبک شهری ، فوق مدرن ، لوکس و ترکی است.

طراحی نمای ویلا

طراحی ویلا به اندازه مناظر و فضای داخلی مهم است. یکی از مواردی که باید در هنگام طراحی یک فاکتور تبلیغاتی به آن توجه کنید ، استفاده از مواد مناسب است. یکی از ویژگی هایی که هنگام طراحی نمای ویلا باید به خاطر بسپارید این است که در برابر شرایط آب و هوایی مقاوم است و در برابر رطوبت خاصیت عایقی دارد.

ساخت ویلا ارسس

انواع متریال نمای ویلا

انتخاب مواد مناسب برای نمای ویلا بسیار مهم است. برای این کار می توان از مواد متنوعی استفاده کرد. نکته اصلی استفاده از محتوای محلی است. به دلیل سازگاری با محیط ، دسترسی به آنها آسان است.

طراحی دیوار حیاط ویلا

اجرا محوطه سازی در طراحی باغ ویلا از اهمیت برخوردارند. یک راه حل برای زیباتر شدن باغ ، طراحی دیوارهای آن است. استفاده از گیاهان و قفسه های گلدان که برای نگهداری گلدان استفاده می شود می تواند یک انتخاب عالی در این منطقه باشد.

ساخت ویلا استخر دار ارزان

ساخت ویلا استخردار

ساخت ویلا استخردار(Build villas with swimming pools) امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است زیرا با ساخت استخر در ویلا می توانند در روزهای گرم سال از استخر به عنوان فضایی برای تفریح و شنا استفاده کنند.ما در این مقاله قصد داریم به بررسی نکات لازم در ساخت ویلا استخردار و هزینه های جانبی آن بپردازیم با مشاورین و کارشناسان مجموعه ما همراه باشید.

قیمت ساخت استخر

مراحل ساخت ویلا استخردار

همان طور که می دانید ساخت ویلاهای استخردار فضایی زیبا همراه با آرامش را برای شما در روزهای گرم و معتدل ایجاد می کند.شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود انواع مدل های مختلفی از استخر را در ویلای شخصی خود داشته باشید و از آن لذت ببرید.

ساخت ویلا استخردار کمک زیادی به محوطه سازی حیاط ویلا و منزل شخصی افراد می کند زیرا با استفاده از ترفند خاص می توانید استخر کوچک و زیبایی را در ویلای شخصی زیر نظر کارشناسان و مشاورین مجموعه ما داشته باشید.

ساخت ویلا استخر دار

مراحل ساخت ویلاهای استخردار باید با رعایت قوانین و اصول ساخت استخر در محوطه حیاط ویلا انجام شود.

کارشناسان مجموعه ما می توانند شما را در این زمینه راهنمایی کنند.با مراجعه به وبسایت ما می توانید با مراحل ساخت انواع ویلا استخردار و هزینه های جانبی ساخت استخر در ویلا آشنا شوید.

مشاورین ما شما را در زمینه ساخت ویلا های استخردار قسطی و ارزان کمک و راهنمایی خواهند کرد.

در مراحل ساخت انواع ویلا استخردار طراحی و آنالیز مقاومت سازه و محاسبه های مختلف جهت جلوگیری از مشکلات آب بندی لوله کشی و تنظیمات لازم در سیستم لوله کشی و تصفیه آب به صورت منظم و صحیح با توجه به شرایط موجود و میزان حجم آب موجود در استخر توسط کارشناسان باتجربه انجام می شود.

محل دقیق ساخت ویلا استخردار و وضعیت خاک منطقه بررسی می شود تا مراحل اولیه طراحی سازه انجام شود .

چنان چه مواردی را که بیان کردیم رعایت نکنیم مشکلات جدی تر برای استخر و محل قرارگیری آن به وجود می آیند که هزینه های تخریب و بازسازی را افزایش می دهد.

ساخت خانه ویلایی استخر دار

ساخت استخر زیر ویلا

استخرهای زیر ویلا آن دسته از استخرهایی هستند که بعد از خاک بردار و حفر در زمین ساخته می شوند.

در این نوع استخرها امکان افزاییش ظرفیت و عمق وجود دارد و می توان تمام اتصالات آب و فاضلاب و تاسیسات را به صورت دائمی یا ثابت در محل پیش بینی کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مشاورین و کارشناسان ما در ارتباط باشید و از راهنمایی این عزیزان در ساخت ویلا استخردار استفاده کنید.هدف اصلی مجموعه ما ارائه خدمات برتر به مشتریان می باشد.

ساخت استخر در ویلا

قیمت ساخت ویلا استخردار

محاسبه و برآورد هزینه ساخت ویلاهای استخردار به عوامل مختلفی بستگی دارد .پیمانکار می تواند با بررسی عواملی چون مشخص کردن محا دقیق استخر ، بررسی نوع خاک و زمین منطقه ، طراحی پلان و تعیین ابزار و مصالح مورد نیاز هزینه تقریبی ساخت ویلا دارای استخر روباز یا استخر زیرزمینی را تعیین کند .

برای اطلاع از قیمت انواع ویلا استخردار در کردان و سایر مناطق می توانید با مراجعه به وبسایت مجموعه با مشاورین و کارشناسان ما در تماس باشید . آن ها با توجه به سلیقه شخصی مشتریان و میزان بودجه مورد نظر بهترین و شیک ترین ویلاها را پیشنهاد می دهند.

ساخت استخر با کمترین هزینه

ساخت ویلا استخردار ارزان

برای ساخت انواع ویلا استخردار ارزان می توانید با مشاورین متخصص مجموعه ما در ارتباط باشید .

آن ها با بررسی های لازم از منطقه و میزان بودجه شما بهترین و زیباترین انواع ویلاهای استخردار را پیشنهاد می دهند. قبل از طراحی و ساخت انواع ویلا استخردار بهتر است با کارشناسان متخصص در این زمینه مشورت داشته باشید.

ساخت ویلا استخردار قسطی

همانطور که می دانید برای ساخت انواع ویلا استخردار نیاز به هزینه و زمان بسیاری است که برخی از مشتریان به دلیل کم بودن بودجه نمی توانند ویلا استخردار مناسبی را برای خود داشته باشند.

مجموعه ما با بررسی شرایط مشتریان خود بهترین ویلا استخردار را به صورت قسطی برای آن ها پیدا می کند.

شما می توانید با مراجعه به وبسایت مجموعه ما با کارشناسان و مشاورین متخصص ما در ساخت انواع ویلا استخردار در ارتباط باشید و بهترین و زیباترین ویلا استخردار را به صورت قسطی خریداری نمایید.

ساخت استخر در کردان

ساخت ویلا استخردار مدرن

مجموعه ما یکی از لوکس ترین و شیک ترین ویلاهای استخردار مدرن را طراحی و برای مشتریان خود می سازد .شما می توانید برای ساخت ویلا استخردار مدرن با مشاورین و کارشناسان متخصص ما در این زمینه مشورت داشته باشید.

برای اطلاع از هزینه های جانبی ساخت ویلاهای لوکس استخردار با همکاران ما در ارتباط باشید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.همکاران ما آماده پاسخگویی به مشتریان می باشند.

ساخت ویلا استخردار کوچک

با توجه به هزینه های بالای ساخت ویلا و افزایش قیمت زمین اکثر افراد برای سرمایه گذاری ساخت ویلا استخردار کوچک را انتخاب می کنند.شرکت ما با برخورداری از افراد متخصص در زمینه ساخت ویلا و طراحی انواع استخرهای روباز و سرپوشیده می تواند  شما را راهنمایی کند.

کارشناسان مجموعه ما با بررسی موارد مختلف و با درنظر گرفتن بودجه مشتریان بهترین و شیک ترین ویلا را طراحی و با بهترین مصالح میسازند.برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت مجموعه ما مراجعه فرمایید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

ویلا در شمال

ساخت ویلا استخردار در کردان

مشاوران و متخصصان مجموعه ما بهترین و مناسب ترین انواع ویلاهای استخردار در کردان و سایر بخش های مختلف تهران را به شما عزیزان معرفی می کنند.شما می توانید با توجه به بودجه خود مناسب ترین ویلا را در کردان خریداری نمایید.

مشاورین و همکاران ما آماده ارائه خدمات و مشاوره در زمینه طراحی و ساخت انواع ویلا استخردار در کردان و سایر مناطق تهران هستند.هدف ما جلب رضایت مشتریان می باشد.

و طراحی ویلا

ساخت ویلا استخردار با کمترین هزینه 

همان طور که می دانید ساخت ویلایی که دارای استخر است نسبت به ساخت ویلا بدون استخر بالاتر بوده و نیاز به بودجه بیشتری می باشد.

در این میان مشاورین و کارشناسان مجموعه ما با بررسی شرایط منطقه ای و میزان بودجه مشتریان بهترین و مناسب ترین ویلا را طراحی و با مصالح با کیفیت می سازند.

برای مشاوره در زمینه ساخت ویلا استخردار با کمترین هزینه به وبسایت مجموعه گروه معماری آرسس مراجعه فرمایید. 

طراحی فضای سبز ویلا

از آنجا که امروزه بسیاری از افراد در آپارتمان های کوچک زندگی می کنند ، به دنبال فرصت هایی برای استراحت در محیطی آرام و دور از شلوغی شهر هستند. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که در یک منطقه خوش آب و هوا امکان داشتن ویلا را دارید ، توجه به طراحی فضای سبز آن می تواند به شما در ایجاد یک محیط راحت بسیار کمک کند. استفاده از گیاهان و درختان در کنار یک آبشار زیبا به شما کمک می کند تا یک باغ و ویلا لوکس ایجاد کنید.

محوطه سازی ویلا با شومینه

طراحی ویلای مدرن

طراحی ویلای مدرن نمونه ای محبوب در بین افراد مختلف است. بارزترین ویژگی طراحی مدرن استفاده از طرح های ساده است. از این اصل می توان در طراحی ویلاهای سبک مدرن نیز استفاده کرد. استفاده از عناصر ساده و شیک می تواند به تزئین ویلا کمک کند. هنگام طراحی نمای ویلا مدرن ، استفاده از ترمود ایده خوبی است.

ساخت ویلا لوکس و نکات کاربردی برای مدیریت هزینه‌ها

ساخت ویلا لوکس در زیباترین نقطه مازندران در شمال کشور به اندازه خرید ویلا آماده از اهمیت بالایی برخوردار است. ویلاهای لوکس که معماری آنها به شکلی مدرن طراحی و ساخته شده و از بهترین مواد اولیه استفاده می کند ، طرفداران خاص خود را دارند. همانطور که می دانید این ویلا ها از کلیه امکانات زندگی و سرگرمی برخوردار هستند ، بنابراین مهندسان فعال در ساخت ویلاهای لوکس همیشه سعی در مدیریت و اجرای بهترین پروژه های ساختمانی دارند.

لازم به ذکر است آنچه در ساخت ویلا مجلل و اجرای یک پروژه کامل مفید است این است که مدیر پروژه می تواند کلیه برنامه ها از جمله هزینه ساخت ویلا را به طور صحیح و دقیق اجرا کند. به عبارت ساده می خواهیم بگوییم که طرح ساخت یک ویلا لوکس در مازندران تنها نیمی از راه است. نحوه اجرای پروژه به منظور به حداقل رساندن هزینه های ساخت هرچه بیشتر ، ادامه مسیر مرکزی است و بسیار مهم است.

ویلا مدرن

ساخت ویلا یکی از مواردی است که همه می خواهند. امروزه زندگی شهری و فناوری مدرن ، که انسان را هرچه بیشتر از طبیعت دور می کند ، باعث شده است که مردم بیش از گذشته احساس خشم و افسردگی داشته باشند. به همین دلیل استفاده از مکانی خاص که بتواند طبیعت را یادآوری کند و طبیعت انسان را جذاب کند خالی از لطف نیست.

شاید دلیل اصلی آن این باشد که افراد این جامعه به ساخت و خرید ویلا علاقه مند هستند زیرا در این خانه ها تجربه دارند. ویلا همیشه یک فضای بزرگ با مساحت بالاتر از آپارتمان نیست ، اما نحوه طراحی آن و نحوه دسترسی به حیاط بزرگ و سرسبز باعث می شود همه از بودن در آنجا احساس طراوت و خوشحالی کنند. اما باید از افزایش شدید قیمت املاک و مستغلات در سالهای اخیر آگاه باشید.

همچنین هزینه بالای مصالح و هزینه های جانبی ساخت ویلا در شمال و سایر مناطق برای افراد متوسط ​​جامعه آزمایش ویلاهای خصوصی را دشوار می کند. اما ما راه حل هایی را ارائه می دهیم تا بتوانید با هزینه کم ویلایی لوکس برای خود بسازید.

ساخت ویلا استخر دار

راهکارهایی برای کاهش هزینه‌های ساخت ویلا

ویلاها در بیشتر مناطق آب و هوای خوبی دارند. به همین دلیل ، در مناطقی مانند شمال کشور که دارای آب و هوای معتدل و جاذبه های طبیعی فراوانی هستند ، ساخت و خرید ویلا متداول است.

کارهای زیاد امروزه بسیار بیشتر از قبل است و زندگی در خانه های آپارتمانی تأثیر منفی بر روحیه افراد دارد. به همین دلیل ، بیشتر افرادی که در شهرهای شلوغ زندگی می کنند ، برای اوقات فراغت خود ، سعی در ساخت ویلا در مکان هایی با آب و هوای خوب دارند.

بازسازی ویلا

ویلاهای داخلی گاهی اوقات نمی توانند نیاز افراد سخت را برآورده کنند. این افراد دوست دارند ویلا را با توجه به سلیقه خود طراحی و عملی كنند. به همین دلیل با خرید زمین و ساخت ویلا مکان مناسبی را برای گذراندن تعطیلات خود و عزیزانشان فراهم می کنند. اگرچه این کار ممکن است طولانی شود اما قطعاً نتیجه قابل قبول تر و بهتری خواهد بود. اما برای داشتن یک ویلا لوکس و زیبا با هزینه کم چه کاری می توانید انجام دهید؟

مطمئناً ، شما می توانید برای ساخت ویلا با دوستان خود شریک شوید ، اما اگر می خواهید ملک با ارزش و کاملی برای خود داشته باشید ، می توانید در اسرع وقت به روزهای خوش خود اختصاص دهید.

PicsArt 03 27 06.10.28 e1632211126884

ساخت ویلا ارزان

ساخت ویلا ارزان گیلان، ساخت ویلا ارزان قیمت ، ساخت ویلا ارزان در شمال ، ساخت ویلا ارزان در باغ ، ساخت ویلاهای ارزان قیمت ،  ساخت ویلا چوبی ارزان ، مراحل ساخت ویلا ارزان ، ساخت ویلا باغ ارزان  ، ساخت خانه ویلایی ارزان

 برنامه ‌ریزی منظمی برای ساخت ویلا

هنگامی که می خواهید ساخت ویلا را شروع کنید ، باید سعی کنید یک برنامه کامل و یک برنامه ریزی دقیق داشته باشید. درباره هزینه های خود توضیح دهید. اگر بدانید که چقدر از پس هزینه ویلا خود برمی آیید ، می توانید کارها را با دقت بیشتری انجام دهید.

بهتر است زود شروع کنید و سریع حرکت کنید. در این حالت ، برنامه ریزی برای هزینه ها و قیمت های تخمینی شما نزدیک به واقعیت بازار است. اگر طراحی و اجرای ویلا مدت زمان زیادی طول بکشد ، ممکن است با مواردی مانند افزایش هزینه های مواد روبرو شوید.

با کسی که می شناسید مشورت کنید. شما باید بدانید که در هر زمان مشخص از روز چه مقدار باید هزینه کنید. اگر این اطلاعات را بنویسید و برنامه ریزی کنید ، از همان ابتدا هزینه های خود را تأمین می کنید. به عنوان مثال ، اگر برآورد هزینه داشته باشید ، بیشتر هزینه خود را در زمین خرج نخواهید کرد و به فکر ساخت و طراحی فضای داخلی ویلا خواهید بود.

طراحی محوطه ویلا مدرن

ساخت ویلا با متراژ کمتر(ساخت ویلا کوچک)

وقتی نوبت به ویلاها می رسد ، آنچه در ذهن متبادر می شود خانه ای بزرگ با حیاط است ، مساحت ساختمان و حیاط آن نزدیک به هزار متر و بیشتر است. اما اگر ویلا خود را با دقت زیادی طراحی کنید ، می توانید به راحتی با فضای کم ویلایی زیبا و لوکس بسازید.

در ساخت ویلا ، بیشتر هزینه ها مربوط به بخش ساخت و ساز است و حیاط و فضای باز عموماً هزینه کمتری دارند. بنابراین اگر قصد ساخت ویلا در یک زمین کوچک را دارید و می خواهید هزینه های خود را مدیریت کنید ، بهتر است زیرساخت های کمتری برای آن در نظر بگیرید.

شما در ویلا به اتاق های زیادی و فضای زیادی احتیاج ندارید. مخصوصاً اگر برای اوقات فراغت خود ویلا در نظر داشته باشید. در این حالت ، اندازه کوچک نیز می تواند نیازهای شما را برآورده کند.

بیشتر زمین را به حیاط ها و فضاهای باز اختصاص دهید. در این حالت خانه شما از ویژگی های ویلا خوبی برخوردار است و می توانید از فضای سبز آن لذت ببرید.

مصالح ساختمانی مناسب برای ساخت ویلا

اگر می خواهید هزینه ها را کم کنید ، هنگام خرید مصالح ساختمانی بسیار مراقب باشید. بهتر است در این مورد با یک فرد آگاه مشورت کنید. انواع بسیاری وجود دارد که گفتن آن دشوار است. در حالی که زیبایی را به ساختار شما دعوت می کنید ، برخی از آنها به دلیل ساخت مواد و استفاده از تکنولوژی مدرن در مواد اولیه  ارزان قیمت مناسب دارند.

البته باید در جاهایی که ویلا بیشتر ساخته می شود احتیاط کنید ، مخصوصاً در شمال کشور که هوا معمولاً زیاد و با رطوبت زیاد است. بنابراین ، مواد باید متناسب با فصل انتخاب شوند تا هزینه های فعلی مسکن ، بازسازی ، نگهداری و تعمیرات شما را تحت فشار قرار ندهد.

ساخت خانه ویلایی دوبلکس مدرن

المان‌های بزرگنمایی در ساخت ویلا

یکی از مهمترین قسمتها بزرگ جلوه دادن فضا است. اگر توجه کنید ، طراحی داخلی و طراحی اولیه از نظر بصری تأثیر زیادی در اندازه فضا دارد. اگر در این مورد اطلاعاتی ندارید ، بهتر است این کار را به یک متخصص بسپارید.

محل قرارگیری اتاق ها ، پنجره های بزرگ و ایجاد نور زیاد ، کمترین فضای ممکن برای دیوار و … همگی می توانند فضای بزرگی را تحت تأثیر قرار دهند. وقتی وقت خود را در ویلا می گذرانید قطعاً احساس بهتری خواهید داشت. بنابراین با یک خطای دید که به طرق مختلف اتفاق می افتد ، در واقع می توان فضا را بسیار بزرگتر از آنچه هست نشان داد. معماران و طراحان داخلی حرفه ای می توانند این کار را به بهترین وجه انجام دهند.

ساخت ویلا به صورت اقساطی

خرید زمین در مناطق ارزان قیمت برای ساخت ویلا

اگر می خواهید در مکانی مانند شمال کشور یک ویلا لوکس داشته باشید ، لازم نیست برخی از مناطق شهر را که زمین گران است انتخاب کنید. هر جا ویلا خود را بسازید از آب و هوای خوب و طبیعت زیبای شمال لذت خواهید برد. بنابراین نسبت به منطقه ای که می خواهید زمین خریداری کنید حساس نباشید.

اگر طراحی خوبی داشته باشید و به دنبال ویلا خود باشید ، به راحتی ویلایی مجلل و زیبا خواهید داشت. همچنین می توانید با کاهش ارزش زمین مساحت را افزایش دهید. در این صورت قدرت بیشتری برای طراحی فضای داخلی و پاسیوی ویلا خواهید داشت.

اتفاقاً این مناطق مکانهای ساکت و آرام هستند و شما می توانید پس از یک دوره کار و در نتیجه خستگی به ویلای خود پناه ببرید و روزهای خوشی را در آنجا با آرامش سپری کنید. این عوامل با هم کار می کنند تا روحیه شما را بازیابند.

صفر تا صد ساخت ویلا در شمال

ساخت ویلا در شمال به معنای شروع و اجرای پروژه ای است که در آینده سودآور خواهد بود. سرمایه گذاران امروز ساخت ویلا در بهترین مناطق مازندران را در نظر دارند. مصرف کنندگان خرید ویلا در شمال به تدریج افزایش می یابد و در صورت ساخت انواع مختلف ویلا این نیاز برآورده می شود.

مراحل مختلفی در ساخت ویلا در شمال وجود دارد. در اولین قدم ، انتخاب شهر و مکان مناسب برای ساخت ویلا مهم است. ایجاد یک طرح دقیق و مهندسی ، محاسبه دقیق هزینه و البته کمک گرفتن از پیمانکاران باتجربه و حرفه ای برای تکمیل پروژه های ساخت ویلا ضروری است.

ساخت ویلا دوبلکس مدرن

لزوم ساخت ویلا در شمال

آنچه در این مقاله شما می خوانید. اگر به فکر ساخت ویلا در شمال هستید و ویلا خود را در این قسمت زیبا از کشور دارید ، ما با ارائه اطلاعاتی در این زمینه در کنار شما خواهیم بود تا بتوانید صاحب ویلا مورد علاقه خود در شمال کشور شوید. .

خوشبختانه ما در کشوری با آب و هوای بسیار خوب زندگی می کنیم ، بنابراین این فرصت را داریم که در هر زمان و هر شرایطی در آب و هوای مورد نظر خود زندگی کنیم.

طی ۵۰ سال گذشته ، به دلیل توسعه شهروندی و پیامدهای دشوار آن برای سبک زندگی ما ، علاقه و گرایش مردم به یک ویلای آرام و راحت که در آن می توانند روز را در فشار و شلوغی زندگی شهری سپری کنند ، است. آمار و شواهد بیشتر نشان می دهد که در سال های اخیر حجم خرید ویلا در شمال به حداکثر سهم رسیده است و در شمال ، به ویژه در زمینه خرید و فروش ویلا ، معاملات زیادی انجام شده است. اتفاق افتاده است.

طراحیب ویلای مدرن

خرید ویلا در شمال و ساخت ویلا در شمال مورد استقبال قرار می گیرد زیرا شمال کشور از نظر جغرافیایی در یک آب و هوای مطبوع واقع شده است و این شهر از همه شرایط مساعد برای فرار از ازدحام و زندگی شهری برخوردار است.

با داشتن یک محیط شخصی امن و پرنشاط در قلب طبیعت سرسبز و همیشه جوان در شمال ، خرید ویلا در شمال به شما امکان می دهد لحظات شیرین فراموش نشدنی را در کنار خانواده یا دوستان خود و طعم واقعی تعطیلات قلب و همه چیز تجربه کنید. فرصت فراهم می کند. آن را با عزیزانتان دوست داشته باشید.

حال تصور کنید که این ویلا مطابق با سلیقه و میل شما از صفر تا صد ساخته شده باشد و مطمئن باشید که از آجر به آجر ساخته خواهد شد و شما در روند ساخت تسلط دارید. و از کیفیت مواد راضی است. به جای ساختن ویلا در شمال که گزینه آماده تری است ، می توانید گزینه ساخت ویلا در شمال را انتخاب کرده و هر کاری که می خواهید انجام دهید

بنابراین ، در این مقاله ، ما نکات و ترفندهایی را برای ساختن یک ویلا در شمال به یک تجربه ایمن تر و لذت بخش تر با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. پس با ما همراه باشید.

۱. انتخاب شهر

اولین قدم در روند ساخت ویلا در شمال این است که ابتدا با مطالعه کامل و دانش مناسب ، شهر مورد نظر خود را در شمال کشور انتخاب کنید. این انتخاب به عوامل زیادی بستگی دارد. مانند درجه گردشگری شهر ، جمعیت ، موقعیت جغرافیایی و میزان افزایش آن.

۲. انتخاب موقعیت ویلا

گام بعدی در روند ساخت ویلا در شمال این است که تصمیم بگیرید برای ساخت ویلا ما کجا می خواهید بروید. آیا می خواهید در منطقه ساحلی ویلا بسازید یا می خواهید منظره ای از جنگل سرسبز یا ویلا جنگلی با جنبه های دیگر مانند ویلا کوهستانی داشته باشید؟ این بخش کاملاً به سلیقه و انتظارات ویلا از رویاهای شما بستگی دارد. هنگامی که تصمیم نهایی خود را گرفتید ، می توانید به مرحله بعدی پروژه ساخت و ساز North Villa بروید.

۳. نوع ویلا

قبل از ورود به مرحله ساخت و ساز  ، بعد از تصمیم گیری در مورد شهر و موقعیت جغرافیایی که می خواهید ویلا در شمال بسازید ، خوب است بدانید که هدف شما یک ویلا است. این یک طراحی مدرن یا یک ویلا ساده است که در آن فقط یک ظاهر ساده اما ظریف می تواند  و راحتی شما را در طول اقامت در خانواده یا تعطیلات دوستانه فراهم کند.

بنابراین ، باید توجه داشته باشید که به نوع ویلا توجه کنید ، زیرا ساختن یک ویلا مدرن با یک ویلا معمولی هزینه متفاوتی برای شما خواهد داشت. بنابراین بهتر است قبل از ورود به مرحله اجرایی بتوانید هزینه ساخت خود را تخمین بزنید تا در هنگام ساخت ویلا در شمال بودجه و سرمایه خود را از دست ندهید.

۴. برآورد هزینه

یکی از مهمترین مراحل قبل از شروع ساخت ویلا در شمال این است که بدانید آرزوی داشتن یک ویلا در شمال کشور چقدر است و سرمایه شما در کدام منطقه برای ساخت ویلا مناسب خواهد بود. .

بنابراین ، استراتژی این است که قبل از ورود به مرحله ساخت و ساز و ارائه برآورد هزینه در زمین ، تجهیزات و صنعتگران ، با یک متخصص مشورت کنید. به این ترتیب می توانید با آرامش خاطر ساخت ویلا مورد علاقه خود را شروع کرده و نتایج بیشتری برای خود کسب کنید.

زیرا در بسیاری از موارد مشاهده شده است که افرادی که مایل به ساخت ویلا در شمال هستند برای افزایش قیمت اقدام به ساختن سرمایه کرده اند اما گام بعدی بدون فکر کردن در مورد آن ، پایان مراحل ساخت هر ویلا است. بعداً ، آنها تمام سرمایه و برنامه خود را از دست دادند. همچنین مجبور شد کار نیمه  را کنار بگذارد تا سرمایه بازیابی شود و پروژه به جلو حرکت کند.

بنابراین ، هنگام  لذت بردن از ویلا در شمال کشور ، بهتر است تمام خطرات و نگرانی های احتمالی موجود در این فرآیند را در نظر بگیرید تا به نتیجه مطلوب تر و مطمئن تری برسید.

۵. اخذ مجوز

گام بعدی در ساخت ویلا در شمال اطمینان از کسب مجوزهای ساختمانی مورد نیاز است. این پروانه و مراحل اداری با شهرداری منطقه ای که شما قصد ساخت ویلا در شمال را دارید شروع می شود.

یکی از موضوعات بسیار مهم ساخت ویلا توسط شهرداری در شمال مجوزی است که شهرداری برای اعتبارات ساخت و ساز در منطقه در نظر گرفته است. مجوز برای ساخت ویلا در شهرها ۵۰٪ و برای ساخت ویلا در حومه شهر ۳۰٪ است.

به عبارت دیگر ، در شهرها فقط ۵۰٪ از زمین های موجود مجوز ساخت ویلا را دارند و در مناطق اطراف نیز ۳۰٪ از زمین های موجود در این منطقه برای ساخت و ساز استفاده می شود. پس از اخذ این مجوزها برای ساخت ویلا در شمال ، می توانید از تعداد طبقات مجاز به ساخت ویلا در منطقه ، منطقه ای که در آن دارید و از مجاورت ویلا مطلع شوید.

عناصر فوق حاوی اطلاعاتی بود که به شما دانش و زمینه ساخت ویلا در شمال را می دهد تا بتوانید با تأمل بیشتر این روند مهم ساخت و ساز را شروع کنید. اما همه موارد فوق شامل آماده سازی شما برای مرحله دوم ساخت ویلا در شمال ، مرحله اجرایی است.

پس از بررسی کلیه موارد فوق الذکر توسط شما و یک متخصص در زمینه ساخت و ساز ، می توانید با ذهنی راضی کننده وارد قسمت عملی و ساخت ویلا در شمال شده و با نظارت کامل ویلا خود را آماده کنید.

در ادامه این مقاله ، مراحل ساخت ویلا در شمال را برای شما شرح خواهیم داد که شاید مسئولیت عملی و اجرایی شما نباشد ، اما آگاهی شما از این روند به شما کمک می کند تا نقشه ساختمان ویلا خود را دقیق تر کنید و می تواند یک ناظر آگاه باشد. . پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

به طور کلی ، شما باید در نظر بگیرید که آیا شهری که قصد ساخت ویلا در شمال را دارید ، استانداردها و انتظارات شما از شهر ویلا مورد علاقه شما را برآورده می کند.

ساخت ویلا دو طبقه

ساخت ویلا در گیلان

در 5 سال گذشته بیش از 1000 ویلا لوکس در گیلان برای اجاره یا سکونت ساخته شد.  آیا برای دوران بازنشستگی و یا سود، بسیاری از سرمایه گذاران  متعقد هستند که ساخت وساز یهترین سرمایه گذاری است .اما ، بازار ساخت و ساز  چقدر بزرگ است و از کجا باید شروع کرد؟ در سال1395، ما یک تحقیق برای پاسخ به این سؤالات انجام دادیم؟ در 3 سال گذشته چه چیزی تغییر کرده است؟ ادامه مطلب این راهنما به شما کمک خواهد تصمیم گیری آگاهانه در هنگام سرمایه گذاری و ساخت ویلا بگیرید.

ساخت و طراحی ویلا ارزان

بازار اجاره و ساخت ویلا در گیلان چقدر است؟

شما با ساخت ویلا در گیلان به غیر از اینکه می توانید محیط مناسب برای خود و خانواده خود هنگام مسافرت و گردش فراهم کنید علاوه بر آن می توانید به عنوان سرمایه گذاری نیز استفاده کنید .

هر سال مسافرت مردم از سراسر کشور شروع می شود و در فصل های بها ر و تابستان بیشتر می شود شما می توانید با ساخت و اجاره ویلا  به سود مناسبی برسید.

ما می توانیم شما را در ساخت لوکس ترین ویلا ها مناسب با شرایط آب و هوایی شمال کشور بسازیم.

با گروه معماری آرسس تماس بگیرید. مفتخریم شما را یاری کنیم.

ساخت انواع سفارشی ویلا در گیلان

ویلا ها براساس معماری ساخت دارای انواع متفاوتی هستند مانند ویلا دوبلکس یا یک طبقه ویلا استخر دار و… که شما می توانید براساس سلیقه های خود و  متراژ زمین خود انتخاب کنید که کدام نوع را می خواهید بسازید.

ویلاهای مدرن – مشتریان زیاد تری دارند ویلایی را با سبکی مدرن و حداقلی ترجیح می دهند.

شهرهای شمالی کشور  بخش عمده ای از بازار ویلاها است و 1.094 میلیون نفر هرسال به شمال می روند . آنها از ویلاهای مدرن در مکان های، نزدیک به مغازه ها ، رستوران ها و ساحل طرفداری می کنند.

همچنین ویلاهای مدرن را در مکانهای مرکزی ترجیح می دهند. مردم در تعطیلات تمایل به ترجیح ویلاها را نشان می دهد که بیشتر از آن جمع شده و به طبیعت نزدیکتر هستند. با این حال ، شایان ذکر است که سبک سنتی به معنای داشتن احساس قدیمی نیست.

شما در ساخت ویلا باید دقت داشته باشید که فاصله شما تا دریا چقدر هست و براساس این مورد انتخاب کنید که ویلا مورد نظر خود را بسازید.

ا ما برای شما یک پیشنهاد داریم می توانید به ما بسپارید که براساس مهندسی دقیق شما را در ساخت بهترین ویلا و با کیفیت ترین  در سریع ترین زمان یاری دهیم .

چند مرحله برای سرمایه گذاری ساخت در ویلا گیلان

یک نماینده املاک خوب پیدا کنید
قبل از خرید ، بررسی های لازم را در زمین انجام دهید
قراردادهای خود را با دفتر اسناد رسمی قانونی کنید
زمین را بخرید
درخواست IMB  نقشه معماری کنید
ویلای خود را بسازید البته توسط یک سازنده ویلا حرفه ای
یک مدیر یا یک شرکت مدیریت پیدا کنید
شرکتی را پیدا کنید تا از توزیع خود مراقبت کند
اجاره ویلا خود را
پول درآوردن
و البته مالیات خود را پرداخت کنید

بازسازی ویلا

پیمانکاری ساخت ویلا در گیلان

پیمانکاری ساخت ویلا در گیلان  از صفر تا صد به صورت کاملا سفارشی و طبق اصول مهندسی  در تمام نقاط گیلان با پرسنلی کاملا با تجربه و اجرایی. ساخت ویلا استخردار ساخت ویلا دوبلکس و  محوطه سازی ویلا و استخر و ساخت آبنما با را با گروه معماری آرسس تجربه کنید به سایر صفحات ما سر بزنید و نمونه کار های ما را ببینید.

مطالب مرتبط : نمونه کارهای محوطه سازی کلیک کنید

مراحل ساخت ویلا در گیلان

گزینش مصالح و معماری مطلوب
در ساخت ویلا با اعتنا به گونه ناحیه می بایست در تعیین پباده سازی و مصالح توجه کرد . استانهای شمالی و سواحل دریای شمال قسمتی از بخشها معتدل و مرطوب است . بیشترین موردی که در ساخت ویلا در شمال بایستی مورد دقت قرار گیرد مدل پوشش سقف­ها , قطر سقف­ها و دیوارها و در طرح و فضاهای داخلی و نمای ویلا است .

پوشش دیوارها در شمال به طور معمول با مصالح سنگی و ملات ساروج و سقف ها بصورت شیروانی ساخته می­شود . سقف شیروانی در شمال به دلیل بارندگی بسیار است که وظیفه دفع سرعت بالا آب باران بر روی سقف ها را بر عهده داراست . البته جدا از مساله فنی که بایستی در طرح ویلا در لحاظ گرفت , مشاجره زیبایی شناسی ویلا ست که سقف های شیروانی بدلیل تنوع در رنگ و اجرا تاثیر بخش اعظمی در زیبایی ویلا دارا‌هستند .

درنظر داشتن تراکم برای ساخت ویلا شمال بایستی بدانید که تراکمی که شهرداری برای شهر در لحاظ گرفته ۵۰ درصد و برای حومه شهر ۳۰ درصد می­باشد . یعنی صاحب و مالک در شهر صرفا حق ساخت و تراکم ۵۰ درصد متراژ زمین و در بخش ها حومه شهر ۳۰ درصد را داراست .

 به عنوان مثال چنانچه زمینی به متراژ ۵۰۰ متر دارید صرفا می توانید ۲۵۰ متر مربع در شهر و ۱۵۰ مترمربع در حومه شهر را زیربنای ویلا قرار دهید و سایر حتما می بایست برای محوطه و درختان بکار برود . این ضابطه برای زمین­های ساحلی و یا این که زمین جنگلی که در حومه و خارج شهر می باشند فرقی ندارد .

نوسازی ویلا

ساخت ویلای ارزان در گیلان

امروزه می دانیم ساخت ویلا دارای هزینه هایی هست ولی در اینجا باید در نظر داشته باشم که ساخت ویلا خود را به دست کدام مجموعه می سپاریم باید در این مورد تحقیقاتی شود گاهی بعضی مجموعه ها ویلا را ارزان می سازند ولی با کیفیت پایین باید شما باید با مجموعه ای که طرف قرار داد خود می دانید همه موارد را صحبت کنید.

گروه معماری آرسس با سایقه بیش از ده سال در ساخت و محوطه سازی ویلا شما را در ساخت بهترین ویلا با کمترین هزینه یاری می دهد با ما تماس بگیرید.

هزینه ساخت ویلا در گیلان چقدر است؟

بی شک ساخت ویلا در هر منطقه هزینه های مخصوص به خود را دارد ولی شما می توانید برای اینکه بهترین و با کمترین هزینه ویلا خود را بسازید البته با بهترین کیفیت با ما تماس بگیرید.

۳۰ مرحله برای پروژه‌های ساخت ویلا در شمال

۱- عملیات گودبرداری ۲- مرحله قالب‌بندی ۳- بتن ریزی شامل سیمان و شن و ماسه ۴. مرحله پی‌سازی ۵. مرحله آرماتوربندی پی ۶. مرحله وصله آرماتورها ۷. مرحله بستن میله گردهای فولادی به یکدیگر پیش از بتن‌ریزی ۸. مرحله بتن‌ریزی پی ۹. مرحله خم زدن ریشه ستون‌ها

۱۰. مرحله انتقال خاتون‌ها به محل ساخت و ساز ۱۱. مرحله بستن رامکا ۱۲. مرحله ساخت قالب‌های چوبی ۱۳. مرحله بستن قالب‌های فلزی ۱۴. مرحله شاقول کردن قالب‌ها و بستن آن‌ها به وسیله شمع‌ها ۱۵. مرحله ریختن بتن در قالب‌ها ۱۶. مرحله شاقول کردن قالب‌ها ۱۷. مرحله گذاشتن قالب کف تیرها و بستن شمع در انتهای آن‌ها ۱۸. گذاشتن قالب کف تیرها و بر روی شمع ها ۱۹. مرحله آرماتوربندی تیر

۲۰. مرحله قالب‌گذاری نهایی ۲۱. بتن‌ریزی تیرها و بتن‌ریزی سقف ۲۲. مرحله تیرچه بلوک سقف ۲۳. مرحله بستن تیر پاگرد ۲۴. مرحله دیوار چینی ۲۵. مرحله ساخت سقف ۲۶. مرحله بتن پاشی دیوارهای داخلی و دیوارهای خارجی ۲۷. مرحله سفیدکاری سقف و دیوارها ۲۸. مرحله رسیدگی به تاسیسات آب و برق و گاز ۲۹. مرحله ساخت نمای بیرونی و نازک کاری ۳۰. سقف شیروانی

طراحی و ساخت ویلا در کرج

ساخت ویلا بدون شک گام مهمی برای بهبود سرمایه گذاری زمین شماست. از نقشه ها، طرح های معماری گرفته تا تکمیل و طراحی داخلی، کیفیت و جزئیات کوچک را نمی توان دست بالا گرفت.

کیفیت، طراحی، مکان و مفهوم ساخت و ساز، همه نقش مهمی در ارزش ویلا شما دارند. اگر ویلا بر روی اجاره تعطیلات متمرکز است، یک طراحی ساختمانی محکم و زیبا مستقیماً بر بازگشت سرمایه (ROI) و درآمد اجاره شما تأثیر می گذارد.

ساخت ویلا در کردان کرج ، ما با اعتماد، اطمینان و کیفیت می سازیم.

ماموریت ما مهم است زیرا هدف ما طراحی، ساخت خانه های جدید و ویلاهای اصلی در کردان کرج است. علاوه بر این واقعیت که ما همیشه ویلاهای باکیفیت می سازیم، خدمات حرفه ای ما تعمیرات و نگهداری املاک، خدمات سیستم برق، طراحی داخلی، تجهیز، سقف و سیستم های لوله کشی را نیز پوشش می دهد.ما سازنده، طراح، کارشناس ساخت ویلا در کردان کرج  هستیم که بهترین کیفیت ممکن را برای همه پروژه‌های شما ارائه می‌کنیم.

ساخت ویلا در کرج

ساخت و ساز کردان کرج در ساخت و ساز با کیفیت بالا، ساخت و ساز، بازسازی خانه، تجهیز مغازه و موارد دیگر در جزیره بالی تخصص دارد.ما خدمات سطح بالایی را ارائه می دهیم که شامل معماری، معماری داخلی، طراحی، رندر سه بعدی و همچنین خدمات مهندسی سازه، برنامه ریزی و مدیریت پروژه می شود.

ساخت و ساز در کردان کرج  همچنین خدمات تعمیر و نگهداری خانه ها، مشاغل و هتل ها را ارائه می دهد. ما می توانیم کارهای برق و لوله کشی تایید شده را ارائه دهیم. ناظران انگلیسی زبان ما در محل دارای تجربیاتی در طراحی ساختمان های مدرن سنتی و معاصر هستند.

قوانین و مقررات ساخت ویلا در کردان

هنگام ساخت و ساز در کردان کرج ، قوانین و مقررات محلی وجود دارد که باید رعایت شود تا از انطباق قانونی اطمینان حاصل شود. تیم ما می تواند به انجام کلیه تعهدات قانونی ویلای جدید شما در کردان کرج  کمک کند.

سازندگان قابل اعتماد

ما صدها ویلا را در سراسر کردان کرج  طراحی و ساخته ایم. برای خدمات ساخت و ساز قابل اعتماد و حرفه ای در کردان کرج ، همین امروز تماس بگیرید!

سوالات متداول ساخت ویلا در کردان کرج

ساخت و ساز در کردان کرج  نسبت به بسیاری شهر های مختلف  در مقایسه با املاک مشابه ارزان تر است. قیمت‌ها به ازای هر متر مربع مساحت ساخت‌وساز محاسبه می‌شوند، با هزینه یک ویلا معمولی، در هر متر مربع. کیفیت مصالح بر هزینه آن تأثیر می‌گذارد، اما بیشتر ساخت‌ها در این محدوده قیمتی قرار می‌گیرند.

از آنجایی که هزینه ساخت و ساز در کردان کرج به طور مستقیم با اندازه ویلا مرتبط است، محاسبه هزینه ساخت به اندازه مورد نیاز بستگی دارد. ویلاهای بزرگتر از ویلاهای کوچکتر هزینه بیشتری خواهند داشت.

ساخت ویلا در کردان

خرید زمین هزینه دیگری است که اکثر مشتریان باید در نظر بگیرند. قیمت زمین در سراسر کرج متفاوت است، به طوری که زمین ها در مناطق محبوب یا نزدیک ، بالاترین قیمت را به خود اختصاص می دهند. در مورد اجاره، مالکیت آزاد و هزینه خرید زمین در کردان کرج در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید .

هنگام محاسبه هزینه کل ساختمان در کردان کرج ، مهم است که مبلمان را نیز در نظر بگیرید. ویلاهای بزرگتر به مبلمان بیشتری نیاز دارند که هزینه ساخت کلی را افزایش می دهد.

ویلاهای محبوب ما به سبک کلبه ای با هزینه های متفاوت شروع می شود . شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ویلا را در صفحه توسعه ما بیابید ، که دارای طیف وسیعی از متراژهای ساختمانی از 100 متر مربع تا 370 متر مربع است. معماران ما همچنین می توانند بر اساس نیازهای خاص شما ویلایی منحصر به فرد بسازند.

کجا می توانم چند نمونه از کارهای گذشته را ببینم؟

ما مجموعه‌ای از طرح‌ها و ساخت‌ها را در صفحه نمونه کار خود داریم که نمای کلی برخی از پروژه‌های گذشته ما را ارائه می‌دهد

می توانید یک مطالعه موردی از یک ساختمان اخیر پیدا کنید. این صفحه یک نمای کلی از روند ساخت و ساز، از خرید اولیه زمین ، مراحل مختلف ساخت و ساز و مدیریت حرفه ای ویلا ارائه می دهد تا اطمینان حاصل شود که ویلا بازدهی بالایی برای مشتری ما دارد.

ساخت ویلا چقدر طول می کشد؟

میانگین زمان ساخت ویلا معمولا از 6 ماه تا 1 سال متغیر است. اندازه ساخت و تعداد سطوح فاکتورهای اصلی در زمان ساخت هستند. ساخت‌های کوچک‌تر، مانند طرح محبوب کلبه ما ، می‌توانند در کمتر از 3 تا 5 ماه تکمیل شوند.

در زیر ، زمانی معمولی برای یکی از ساخت‌های ما آمده است:

 • خرید زمین
 • طراحی معماری
 • ساخت راه دسترسی (در صورت نیاز)
 • پایه ها
 • اسلب
 • فرم های داخلی
 • ساخت استخر
 • تکمیل داخلی
 • محوطه سازی
 • نصب مبلمان
 • طراحی داخلی

شما می توانید یک جدول زمانی کامل به همراه عکس ها را در مطالعه موردی ما از ویلاها را مشاهده کنید.

چه متراژ ویلایی نیاز دارم؟

اندازه ویلایی که انتخاب می کنید تحت تأثیر بودجه مشتری، الزامات و اندازه زمین است. بودجه های بزرگتر می توانند ویلای بزرگتر را بخرند. به طور کلی، ویلاهای 3 و 4 خوابه نسبت به ویلاهای کوچکتر به عنوان اجاره تعطیلات کوتاه مدت عملکرد بهتری دارند و می توانند بالاترین بازده سرمایه را داشته باشند.

همه ویلاها برای مقاصد سرمایه گذاری نیستند، زیرا بسیاری از مشتریان ویلا را به عنوان محل سکونت اصلی خود می سازند. در این مورد، هر مشتری به احتمال زیاد ترجیحات خاص خود را دارد، خواه فضای بیشتر اختصاص داده شده به اتاق خواب اصلی باشد یا مناطق سرگرمی/آرامش بزرگتر.

اندازه زمین در دسترس برای ساخت ویلا جدید یکی از محدودیت های اصلی در ساخت ویلا می باشد. به طور کلی، ویلاها در کردان کرج  بیش از 3 سطح ارتفاع ندارند و استخر در گرمای استوایی به شدت توصیه می شود. معماران ما در به حداکثر رساندن فضا متخصص هستند و می توانند طرحی عالی برای طرح شما ایجاد کنند، برای تمام نیازهای ساختمانی خود با تیم دوستانه ما در تماس باشید .

طراحی و ساخت ویلا در کرج را به ما بسپارید گروه معماری آرسس سازنده بهترین و زیباترین و مدرن ترین ویلا ها با کمترین قیمت و هزینه به صورت کاملا سفارشی و مطابق سلیقه شما و کاملا مهندسی شده می باشد.

مقاله ای در مورد طراحی وساخت ویلا

این مقاله مراحل مختلفی را برای مورد خاص طراحی و ساخت ویلا (Design and construction of villa) ارائه می دهد. ارائه جزئیات بیشتر از مورد کلی تر می تواند در مراحل طراحی و ساخت ساختمان ها مشاهده شود.

ساخت و طراحی ویلا با معماری  یک پروژه بلند مدت است که به طور معمول چندین ماه یا سال طول می کشد. این امر در فازهای پی در پی و گاه همزمان از بدست آوردن قطعه زمین قابل ساخت تا تحویل خانه ، از طریق طراحی و فاز ظریف کارهای ساختمانی صورت می گیرد.
ساخت ویلا دوبلکس مدرن
 

 تملک قطعه زمین و بودجه برای ساخت ویلا

قبل از ساخت خانه ، مالک باید فاز اکتشافی را برای یافتن یک قطعه زمین قابل ساخت و تأمین اعتبار لازم انجام دهد.

برای ساخت خانه و ویلا معمولاً باید سه شرط  زیر تکمیل شود:

 1. داشتن یک قطعه زمین یا حق استفاده از آن و تضمین ساخت و ساز آن. معمولاً با به دست آوردن مجوز برنامه ریزی شهری از مراجع ذیربط باید ساخت یک قطعه زمین تأیید شود.
 2. اخذ بودجه لازم – وام بانکی ، کمکهای شخصی ، کمک و غیره
 3. اتصالات احتمالی آن با شبکه های مختلف راه و آب و برق (آب ، فاضلاب ، برق ، ارتباطات از راه دور).
 4. خرید کلیه مواد و پرداخت پیمانکاران مسئول هر تخصص (سنگ تراشی ، سقف ، لوله کشی ، برق و …).
 5. پرداخت حق الزحمه متخصصان مختلفی که مداخله خواهند کرد – معمار ، دفتر اسناد رسمی ، هندسه و غیره.
 6. اخذ پروانه ساختمانی که بسته به کشور و منطقه ممکن است با توجه به وسعت خانه ، زمین ، طرح مورد نظر به شرایط خاصی ارسال شود.

مرحله اول طراحی و ساخت ویلا

معمار پیش نویس اولیه خام تهیه می کند که قطعات زیر را جمع می کند:

 1. نقشه ویلا: تنظیم خانه در کل قطعه زمین
 2.   یک نقشه خام از خانه
 3.   سطح اتاق ها و قسمت های مختلف خانه
 4. یک یادداشت توضیحی از پروژه
 5. اولین تخمین از کل هزینه خانه

شروع ساخت و طراحی ویلا

شروع ساخت نشانگر آغاز ساخت واقعی یک خانه است. این کار از دو دسته اصلی کار تشکیل شده است: کارهای ساختاری که برای ساخت و ساز در سازه و استحکام خانه جمع می شوند و کارهای ثانویه که عملکردهای لازم را برای راحتی خانه و استفاده روزانه آن توسط ساکنان ترتیب می دهد.

در اینجا عکس هایی از کل پیشرفت یک  ساخت و ساز برای یک خانه شهری برای نشان دادن مراحل مختلف ساخت و ساز ، از تخریب ساختار قبلی گرفته تا نهایی شدن ساختمان جدید است. این خانه اصلی متکی به استفاده از مصالح ساختمانی معمولی و اقتصادی و نکات برجسته چوب از چوب به عنوان مصالح تزیینی بر خلاف پوشش خاکستری به شکل اصلی خانه است.

ساخت خانه ویلایی استخر با کمترین هزینه

توضیحاتی در مورد ساخت صفر تا صد ویلای مشاهده شده در تصویر فوق :

زمینی که این خانه در آن ساخته شده بود قبلاً توسط یک خانه شهری کوچک اشغال شده بود. مجبور شد این را ویران کند تا جایی برای ایجاد خانه جدید ، جادارتر و مدرن باقی بماند.

نصب در حفاری های آرماتورهای فلزی و ریخته گری بتونی که پایه های بتن مسلح را تشکیل می دهد. عمق پایه ها به کیفیت و پایداری خاک بستگی دارد. هر چه خاک بی ثبات تر باشد باید پایه های عمیق تر ساخته شود.

ساخت ویلا در شمال

ساخت دیوارهای بیرونی و احتمالاً برخی از دیوارهای داخلی معمولاً با بلوک های بتونی مونتاژ شده و ایجاد فضای درها و پنجره ها.

ساخت دیوارهایی که ساختار خانه را تشکیل می دهند ، به استفاده از بلوک های بتنی است. این ویلا ۳ طبقه با پنجره های بزرگ ایجاد شده که دارای درب های وسیعی در باغ و فضای اتاق زیر شیروانی در یک فضای اصلی نشیمن است.

قاب سقف به گونه ای طراحی شده است که تیرها در قسمت فوقانی خانه نمایان شوند و اجازه دهند “ارگانیک” به نظر برسد.

عایق کاری داخلی و خارجی ، و گچ کاری: نصب فریم های فلزی که از پارتیشن ها پشتیبانی می کند. نصب عایق حرارتی یا صوتی بر روی دیوارها و سقف ها ، احتمالاً با تخته های گچ پوشیده شده است تا پشتیبانی از نقاشی ، نصب زیر سقف ها فراهم شود. این قسمت در نهایت با کار بام هماهنگ می شود. سپس نصب درها و پنجره ها انجام می شود.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره کلیک کنید

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

ساخت ویلا در ۱۰ مورد
 1. شناسایی نیازها و انتظارات.
 2. تشخیص موقعیت مکانی
 3. بودجه.
 4. معماری و طراحی داخلی.
 5. راه حل های مهندسی
 6. انجام معاملات رسمی
 7. ساخت و ساز ناهموار.
 8. ساخت سازه ظریف
 
محبوب ترین انواع ویلا
 • زندگی ویلایی. ویلاهای دوبلکس مانند یک ویلا مجزا نیستند، بلکه برای ایجاد یک بلوک یکپارچه و هماهنگ از معماری، طراحی، رنگ، دکوراسیون و چشم انداز اطراف به ویلای مجاور وابسته هستند. 
 • ویلای ترکیبی. 
 • هتل. 
 • ریزورت (رزورت) …
 • خانه ییلاقی
 
ویلاها و خانه های مستقل همگی خانه های فردی هستند که دارای فضای نشیمن راحت و جادار هستند . آنها هر کدام در بسته های مخصوص به خود هستند که همراه با خانه نیز می آیند، و این همان جایی است که تشابهات بین این دو سر از آنجا ناشی می شود. ساخت ویلا شبیه به فضاهای تجاری، اداری، مغازه ها و غیره است.
 

هزینه ساخت ویلا از ۶ میلیون تومان شروع می شود و بستگی به انتخاب طرح و متریال مقدار آن تغییر می کند

 
 
هزینه ساخت = مساحت قطعه x نرخ ساخت و ساز در هر متر مربع. ft. اگر کسی بخواهد بداند که این هزینه چگونه است و بپرسد که هزینه مواد و کار چقدر است، باید مقدار مواد را جداگانه محاسبه کنیم
 

آماده سازی سایتشروع ساخت خانه با آماده سازی و پاکسازی محل شروع می شود. 

دال کف. 

چارچوب – دیوارها و ساختار سقف. 

سقف سازی. 

پنجره ها و درها. 

راف Ins. 

پایان های داخلی 

نجاری

 
فرآیند ساخت و ساز به طور معمول به ۴ مرحله اساسی تقسیم می شود: برنامه ریزی، پیش ساخت، ساخت و ساز و بسته شدن
 
شرط اصلی برای ساخت خانه
 • سایت خانه: در انتخاب مکان برای خانه باید دقت شود. 
 • وضعیت خاک: منظور از وضعیت خاک، زمینی است که قرار است خانه در آن ساخته شود. 
 • امکانات کاربردی: تبلیغات: …
 • امکانات بهداشتی: سرویس بهداشتی خانه را بهداشتی می کند
 
ویژگی ها و امکانات
در حداقل طیف مورد نیاز، یک ویلای لوکس باید دارای استخر شنا ، کارکنان داخلی، یک منطقه نشیمن به اندازه کافی جادار، ناهار خوری مبله شیک، یک آشپزخانه کاملاً مجهز و مدرن باشد
 
یک ویلای ایده آل ویلایی است که پارکینگ کافی برای بیش از یک ماشین ارائه دهد. – باغ‌های محوطه‌سازی‌شده بزرگ، مسیرهای پیاده‌روی و فضای سبز فراوان یکی دیگر از ویژگی‌های یک ویلا ایده‌آل است. اطمینان حاصل کنید که فضای باز زیادی وجود دارد که زندگی آرام و آرام را در دامان طبیعت تضمین می کند
 

گروه معماری آرسس مفتخر است شما در ساخت ویلا دلخواه تان یاری دهد . بله درست هست ما می توانیم ویلا شما را به صورت اقساطی  یا ( قسطی) بسازیم با بهترین مصالح و کمترین هزینه با ما تماس بگیرید. پرداخت اقساط ساخت وساز به صورت کاملا توافقی 

اشتراک گذاری
5/5

13 دیدگاه

 • ساخت ویلا دوبلکس با متراژ 500 متر در تهراندشت چقدر زمان و هزینه نیاز داره ؟

  • با سلام و خسته نباشید حدود 3 الی 6 ماه بستگی به طراح و نقشه ساخت ویلا متفاوت است

 • با سلام و خسته نباشید
  زمین داریم در کردان به متراژ 600 متر می خواستم بدونم ساخت صفر تا صد ویلا در کردان چقدر هزینه داره؟

  • با سلام و خسته نباشید سرکار خانم
   طبق سفارش و طراحی شما حساب میشه
   لطفا با ما از طریق واتساپ یا تماس در ارتباط باشید تا کاملا توضیح داده شود خدمت شما

 • سلام و خسته نباشید
  آیا شما صفر تا صد ساخت ویلا و محوطه آن را انجام میدید؟؟

  • ممنون ازتون که وقت گذاشتید و سایت گروه معماری آرسس رو مطالعه کردید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفر تا صد طراحی و اجرا ویلا و محوطه