طراحی محوطه ویلا

 چگونگی طراحی محوطه ویلا (Villa grounds design) خود نه تنها به زیبایی شناسی ، بلکه به راحتی دیگری که می توانید در خانه و روز خود نیز استفاده کنید ، بستگی دارد.

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

هر چیز کوچکی که در طراحی محوطه سازی ویلا خصوصی برای ما مورد توجه باشد ، قادر است سلایق و خواسته های ما را به مهمانان ما نشان دهد. بنابراین ، قبل از شروع کار با بهسازی فضای زمین ، باید یک طرح ایده آل زیبا برای تزئین حیاط یک خانه خصوصی بسازید تا تمام افکار خود را در مورد راحتی و زیبایی مجسم کنید. از این گذشته ، روند مد می تواند با گذشت زمان تغییر کند ، و خانه شما یک قلعه باقی می ماند و باید طوری تنظیم شود که ناظر برای صاحبان آن راحت باشد ، نه برای همسایگان. 

طراحی محوطه سازی و کف سازی

طراحی محوطه ویلا باغ

اول از همه ، می خواهید به چه جزئیاتی می خواهید به محوطه ویلا باغ خود اضافه کنید؟مناطق سبز ، چمنزارها ، گل ها ، درختچه ها ، همچنین فانوس های تزئینی ، چشمه ها ، مجسمه های باغ ، باغ های سنگی ، پل ها ، حوضچه های مصنوعی نقش مهمی در طراحی محوطه ویلا باغ خصوصی دارند. با این وجود ، همه اینها می تواند در بسیاری از مناطق اتفاق بیفتد ، بنابراین لازم است چنین نکاتی را در ذهن داشته باشید و طرح مورد نظر خود را با کمک معمار محوطه ساز اجرا کنید.

محوطه سازی در شهریار

طراحی محوطه ویلا کوچک

در حالی که یک حیاط خلوت حیاط گسترده برای پرسه زدن در گذشته یک امر عادی بود ، زندگی درون شهری باعث شده است باغهای ما به آرامی ، اما مطمئناً کوچک شود. اما کوچک بودن به معنای ناپسند بودن نیست. نیازی به خداحافظی از بهشت های برگ سبز رؤیاهای ما نیست وقتی می توانید یک فضای کوچک – مانند حیاط ، بالکن پاسیو یا حیاط جلوی آن بخرید – به عنوان فرصتی برای خلاقیت با حداکثر رساندن فضای بیرونی در دسترس شما است.

طراحی محوطه ویلا مدرن

بر خلاف محوطه سازی استاندارد ، که در درجه اول خود مربوط به گیاهان و جانوران طبیعی است ، طراحی محوطه ویلا مدرن به اجزای اضافی نیز وابسته است. آلاچیق چوبی و سنگی ، پاسیوی مینیمالیستی ، پیاده روهای روان و حتی اتصالات فلزی همگی نقش مهمی در یک طراحی محوطه جدید در فضای باز طراحی می کنند.

طراحی محوطه ویلا شمال

از نظر مصالح و زیور آلات ، طراحی محوطه ویلا شمال از صنعت سفارشی استفاده می کند. کاشی های بتنی خام یا زاویه ای ایده آل هستند. به جای گروه بندی فضای سبز در طرح های دایره ای ، گیاهان در طرح های هندسی قرار می گیرند که ساکن را در یک الگوی ساده ، تقریباً شطرنج مانند ، مانند یک تخته شطرنج هدایت می کند ، بر خلاف یک دور تا دور عاشقانه تر از گل.

محوطه سازی در کردان

خود چمن بازیگر اصلی در طراحی محوطه ویلا نیست ، بلکه در عوض به گونه ای طراحی شده است که از تختخواب های پر از ماسه سنگ و مسیرهای مسیریابی استفاده شود. در هنگام انتخاب گیاهان و گلهای خاص برای یک حیاط مدرن ، انواع آسیایی مانند بامبو و چوب گلدان و همچنین سرخس و برگ دوزی ، ظرافت و سادگی را ارائه می دهند و نگهداری آنها نسبتاً آسان است.

طراحی محوطه باغچه ویلا

برخی ممکن است از طراحی محوطه باغچه ویلا برای حیاط پشتی یا حیاط جلو را کاری سخت بدانند. . پایه و اساس محوطه سازی مدرن در فلسفه و هندسه قرار دارد: چگونه گیاهان ، مبلمان و راهروهای مختلف همه در کنار یکدیگر قرار می گیرند؟

آیا آنها خانه را تقویت می کنند و چشم بیننده را به جای اینکه حواس خود را با درهم و برهمی محیطی قرار دهند ، به سمت کانون های عمدی نمی اندازند؟ اینها سؤالاتی هستند که طراحی محوطه ویلا مدرن از خود می پرسد.

طراحی محوطه حیاط ویلا

توجه به مناطقی که ورودی حیاط را با ورودی خانه متصل می کند بسیار مهم است. این می تواند مسیری باشد که در آن فانوس ها ، گل ها ، درختچه ها ، درختان و گیاهان دیگر قرار دارند. می توانید یک چشمه یا مجسمه باغ را قبل از یک ورودی بزرگ چند سطحی ترتیب دهید. 

محوطه سازی چمن مدرن

حتی یک پاسیوی کوچک با یک ناحیه کوچک ، گلدان های گل و مبلمان کمک می کند تا یک “تصویر” ، یک منظره عمودی و یک بوته در اطراف تخته سنگی تهیه کنید. اگر فرصتی برای مقابله با مناطق سبز ندارید ، ایده ها حیاط خانه شخصی را با کاشی تزئین می کنند. همچنین می توان با کمک چنین متریالی که به خاطر تصاویر و رنگ های خود مشهور است ، یک طراحی اصلی و غیر معمول از حیاط ویلا  ایجاد کنید که نیازی به مراقبت خاصی ندارد.

هزینه طراحی محوطه ویلا

اگر به دنبال یک قیمت کامل هستید که شامل همه چیز از صفر تا صد  تا طراحی محوطه سازی ویلا وهمچنین حصار  در قسمت جلویی باشد باید با یک معمار محوطه سازی تماس بگیرید و معمار با بازیدی از محوطه مورد نظر شما اطلاعات دقیق تر در مورد هزینه طراحی محوطه ویلا در اختیار شما خواهد گذاشت.گروه معماری آرسس با بیش از 10 سال سابقه کاری و دارای پرسنل مجرب مفتخر است شما را در طراحی بهترین محوطه یاری دهد.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره تماس های زیر تماس بگیرید.

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

امتیاز دادن به این برگه

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!