طراحی و اجرای محوطه سازی ویلا

طراحی و اجرای محوطه سازی ویلا(Design and implementation of villa landscaping) بخشی از فلسفه ما است. ما تنها مخاطب مشتری هستیم و کلیه مراحل اجرای آن را از پروژه گرفته تا انتخاب طراحی می کنیم.

ما هم در استان البرز و هم در استان تهران به عنوان پیمانکار عمومی در فضای باز فعالیت می کنیم

ما راه حلهای منحصر به فرد و  مشاهده ای را ایجاد می کنیم  که همواره دارای سبکی سبز مورد مطالعه برای قرار دادن مشتری در جریان فرآیند طراحی است . 

یک پروژه طراحی و اجرای محوطه سازی ویلا باید نشانگر سلیقه شخصی مشتریان و نیازهای آنها نسبت به محیط زندگی آنها باشد. مهارت ادراکی شرکت برای گرفتن شخصیت ، خواسته ها و نیازهای مشتری به عنوان بخشی از محیط زندگی آنها  محوطه  منحصر به فردی را ایجاد می کند.

  با سبک تعریف شده شخصی سازی ،  از توانایی گوش دادن و درک انتظارات ناشی می شود. این شرط اصلی راه حل های راحتی بالا و چشم نواز است.قسمت هایی  که باید تقویت شود ، مکان هایی برای حفظ ، مکان هایی که باید تعریف شوند … هر ویلا اولویت های خاص خود را دارد.

محوطه سازی و اجرا

طراحی و اجرای محوطه سازی ویلا شامل مطالعه خاک ، آب و هوا ، شرایط محیطی ، الزامات و ظاهر گیاهان ، دوره های گلدهی و رنگ برگها ، آب و روشنایی است. طراحی و اجرای محوطه سازی ویلا به معنای ایجاد یک محیط زیبا ، آرامش بخش و کاربردی است که با احترام به هویت مکان و رویاهای مشتری شروع می شود.

طراحی و اجرای محوطه سازی ویلا در   مسیری کاملاً مشخص و با نهایت دقت و توجه برای هر جزئیات ، توسعه یافته است ، از طرح اولیه ، مطالعه سیستم های روشنایی ،  آبنما  و  طراحی استخر باعث  زیبایی محوطه می شود .انتخاب گیاه شناسی ، قلب پروژه  است که مستلزم انتخاب گیاهان خاص ، قرار دادن آنها به عنوان عناصر معماری برای طراحی ویلا باغ با حجم ، رنگ و بوهایی است که در فصول سال تغییر می کند

محوطه سازی با سنگ

طراحی و اجرای محوطه سازی تراس ویلا

 محوطه سازی تراس ویلا یکی از نیازهای مشتری و محیط اطراف آن است. با طراحی صحیح ارتباطات بین محیط بیرون و خانه برقرار می شود و باعث ایجاد یک محوطه طبیعی ویلا می شود.

اگرچه  تراس ها  و  بالکن ها  می توانند به عنوان فضاهایی در نظر گرفته شوند که ظاهراً با توجه به کوچک بودن آنها ، در صورت طراحی با در نظر گرفتن حجم ، گزینه های خلاقانه و زیبایی را ارائه نمی دهند ، با انتخاب مناسب گیاهان ، با استفاده از تکنیک ها و مصالح خردمندانه ، می توانید با استفاده از تکنیک ها و متریال های خردمندانه ، تراس هایی با طراحی منحصر به فرد ، احاطه شده توسط فضای سبز ایجاد کنید.

6c679609adc9d872704ad9ba028b3e9c 1

به کیفیت محوطه خود بیاندیشید. چه چیزی آن را به محوطه زیبا و مدرن تبدیل می کند؟ خاک و گیاهان قبلی را در نظر داشته باشید. توجه کنید که آبنما یکی از موارد زیبا سازی محوطه است.گیاهان زیبا و گلهای رنگارنگ یکی دیگر از ویژگی هایی است که می توان در طراحی و اجرای محوطه سازی به کاربرد.

هزینه محوطه سازی تراس

طراحی و اجرای محوطه سازی ویلا در کرج

تخصص ما ، در محوطه ویلا شما ، باغی مدرن  را ایجاد خواهد کرد ، دقیقاً مطابق با الزامات – مجتمع پیش طراحی شده و مورد تأیید مشتری. کارشناسان با داشتن پرسنلی مجرب به خوبی طراحی  و محوطه سازی زیبا را انجام می دهند .شما می توانید محوطه سازی را به هر سبکییا هر نوع دیگر سفارش دهید. این کار کلید در دست انجام است ، بنابراین مشتری فقط می تواند منتظر  را تماشا محوطه ویلا زیبا خود باشد.

هزینه طراحی و اجرای محوطه سازی ویلا 

طراحان محوطه ساز حرفه ای ما می توانند به شما در اجرای محوطه خود در فضای بیرون از منزل ، هر آنچه ممکن است باشد ، کمک کنند. معماران حرفه ای محوطه سازی  ما دارای سالها تجربه هستند و با گیاهان و محیط زیست محلی و آنچه باید به یک طراحی باغ و ویلا  عالی  آشنا هستند

همچنین برای اینکه با  کمترین هزینه طراحی و اجرای محوطه سازی ویلا را انجام دهید با گروه معماری آرسس تماس بگیرید

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

گروه  معماری  آرسس با نگرش مسئولانه نسبت به عملکرد کار در محوطه سازی محوطه  مفتخر است

شما را در انجام پروژه هایتان یاری کند با ما تماس بگیرید

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!