طراحی و اجرا محوطه سازی ویلا

طراحی و اجرای محوطه سازی ویلا

طراحی و اجرای محوطه سازی ویلا(Design and implementation of villa landscaping) بخشی از فلسفه ما است. ما تنها مخاطب مشتری هستیم و کلیه مراحل اجرای آن را از پروژه گرفته تا انتخاب طراحی می کنیم.

ما راه حلهای منحصر به فرد و  مشاهده ای را ایجاد می کنیم  که همواره دارای سبکی سبز مورد مطالعه برای قرار دادن مشتری در جریان فرآیند طراحی است . 

یک پروژه طراحی و اجرای محوطه سازی ویلا باید نشانگر سلیقه شخصی مشتریان و نیازهای آنها نسبت به محیط زندگی آنها باشد. مهارت ادراکی شرکت برای گرفتن شخصیت ، خواسته ها و نیازهای مشتری به عنوان بخشی از محیط زندگی آنها  محوطه  منحصر به فردی را ایجاد می کند.

  با سبک تعریف شده شخصی سازی ،  از توانایی گوش دادن و درک انتظارات ناشی می شود. این شرط اصلی راه حل های راحتی بالا و چشم نواز است.قسمت هایی  که باید تقویت شود ، مکان هایی برای حفظ ، مکان هایی که باید تعریف شوند … هر ویلا اولویت های خاص خود را دارد.

طراحی و اجرای محوطه سازی ویلا شامل مطالعه خاک ، آب و هوا ، شرایط محیطی ، الزامات و ظاهر گیاهان ، دوره های گلدهی و رنگ برگها ، آب و روشنایی است. طراحی و اجرای محوطه سازی ویلا به معنای ایجاد یک محیط زیبا ، آرامش بخش و کاربردی است که با احترام به هویت مکان و رویاهای مشتری شروع می شود.

طراحی و اجرای محوطه سازی ویلا در   مسیری کاملاً مشخص و با نهایت دقت و توجه برای هر جزئیات ، توسعه یافته است ، از طرح اولیه ، مطالعه سیستم های روشنایی ،  آبنما  و  طراحی استخر باعث  زیبایی محوطه می شود .انتخاب گیاه شناسی ، قلب پروژه  است که مستلزم انتخاب گیاهان خاص ، قرار دادن آنها به عنوان عناصر معماری برای طراحی ویلا باغ با حجم ، رنگ و بوهایی است که در فصول سال تغییر می کند

طراحی و اجرای محوطه سازی تراس ویلا

 محوطه سازی تراس ویلا یکی از نیازهای مشتری و محیط اطراف آن است. با طراحی صحیح ارتباطات بین محیط بیرون و خانه برقرار می شود و باعث ایجاد یک محوطه طبیعی ویلا می شود.

اگرچه  تراس ها  و  بالکن ها  می توانند به عنوان فضاهایی در نظر گرفته شوند که ظاهراً با توجه به کوچک بودن آنها ، در صورت طراحی با در نظر گرفتن حجم ، گزینه های خلاقانه و زیبایی را ارائه نمی دهند ، با انتخاب مناسب گیاهان ، با استفاده از تکنیک ها و مصالح خردمندانه ، می توانید با استفاده از تکنیک ها و متریال های خردمندانه ، تراس هایی با طراحی منحصر به فرد ، احاطه شده توسط فضای سبز ایجاد کنید.

به کیفیت محوطه خود بیاندیشید. چه چیزی آن را به محوطه زیبا و مدرن تبدیل می کند؟ خاک و گیاهان قبلی را در نظر داشته باشید. توجه کنید که آبنما یکی از موارد زیبا سازی محوطه است.گیاهان زیبا و گلهای رنگارنگ یکی دیگر از ویژگی هایی است که می توان در طراحی و اجرای محوطه سازی به کاربرد.

 

طراحی و اجرای محوطه سازی ویلا در کرج

تخصص ما ، در محوطه ویلا شما ، باغی مدرن  را ایجاد خواهد کرد ، دقیقاً مطابق با الزامات – مجتمع پیش طراحی شده و مورد تأیید مشتری. کارشناسان با داشتن پرسنلی مجرب به خوبی طراحی  و محوطه سازی زیبا را انجام می دهند .شما می توانید محوطه سازی را به هر سبکییا هر نوع دیگر سفارش دهید. این کار کلید در دست انجام است ، بنابراین مشتری فقط می تواند منتظر  را تماشا محوطه ویلا زیبا خود باشد.

هزینه طراحی و اجرای محوطه سازی ویلا 

طراحان محوطه ساز حرفه ای ما می توانند به شما در اجرای محوطه خود در فضای بیرون از منزل ، هر آنچه ممکن است باشد ، کمک کنند. معماران حرفه ای محوطه سازی  ما دارای سالها تجربه هستند و با گیاهان و محیط زیست محلی و آنچه باید به یک طراحی باغ و ویلا  عالی  آشنا هستند

امتیاز دادن به این برگه

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!