طراحی محوطه سازی

طراحی محوطه سازی (Landscaping design) با جانمایی و آرایش درخت و گیاهان متنوع و متناسب با فضای مورد نظر به بهترین شکل ممکن توسط متخصصان  طراحی محوطه سازی در شرکت های معتبر محوطه سازی فضای سبز شهری انجام می شود .خصوصیات و ویژگی های مختلفی در این زمینه وجود دارد که در ادامه قصد داریم به توضیح هر یک از آن ها بپردازیم.

محوطه-سازی فضای-سبز درحیاط

آیا به دنبال کارشناسان قابل اعتماد در طراحی محوطه سازی هستید?

ما خدمات منظره و حرفه ای محوطه سازی را ارائه می دهیم و از کیفیت کار و توجه به جزئیات خود افتخار می کنیم.

با خدمات مختلفی از طراحی و اجرا محوطه ، مشاوره های متخصص و مدیریت کل پروژه ، ما فکر می کنیم هیچ کاری برای ما بزرگ یا خیلی کوچک وجود ندارد.چه صاحب خانه باشید و چه مشاغل تجاری ، گروه معماری آرسس  می تواند تمام نیازهای شما را در زمینه محوطه سازی تأمین کند.محوطه کاران ماهر ما  باغ شما را به فضایی تبدیل می کنند که می توانید به آن افتخار کنید.

محوطه سازی حیاط آپارتمان

 

طراحی محوطه سازی باغ

طراحی محوطه سازی برای ساختمان های مسکونی که فضای اضافی جهت قرارگیری گل و گیاه در آن وجود دارد و باغ و ویلاهای بزرگ ، حیاط آپارتمان های مسکونی، هتل و پارک های بزرگ و کوچک موجود در سطح شهر و مدارس و دانشگاه ها انجام می شود.

در ادامه با ما همراه باشید که در مورد چگونگی طراحی محوطه سازی باغ و ویلا ، هتل و مدرسه و پارک توضیحاتی داشته باشیم.

اجرا محوطه سازی با نقشه توپوگرافی

با مشخص شدن محل دقیق گیاهان و نهایی شدن طراحی محوطه سازی باغ ، به مرحله اجرا می رسیم.از ویژگی و خصوصیات مهم طراحی محوطه سازی در باغ و ویلا یا سایر اماکن عمومی و خصوصی ایجاد فضای سبز و دلنشین و جذاب برای کاربران است.شما می توانید با طراحی محوطه سازی ویلا و باغ خود زیبایی و جذابیت را برای ساختمان داشته باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و تکمیلی در زمینه طراحی و اجرا محوطه سازی باغ و ویلا می توانید با مراجعه به وبسایت مجموعه با مشاورین و کارشناسان متخصص و با تجربه ما در ارتباط باشید .سوالات خود را در این زمینه با آن ها مطرح نموده و پاسخ آن را دریافت نمایید.

محوطه سازی ویلا در شهریار

.طراحی محوطه سازی ویلا

طراحی محوطه سازی ویلا را با رعایت نکات ایمنی و استانداردهای لازم انجام می دهیم.در طراحی این بخش از ویلا بهتر است به شرایط محیطی و آب و هوایی منطقه، میزان وزش باد و رطوبت نسبی در محیط توجه داشته باشیم و با در نظر گرفتن این موارد بهترین و زیباترین گیاهان و درختان را انتخاب و استفاده نماییم.

از عناصر و المان های طبیعی و مصنوعی از جمله آلاچیق و سایبان های چتری ، ساخت آبنما و برکه مصنوعی، استفاده از سنگ های رودخانه ای و مرزبندی مسیر ورودی و خروجی ویلا با گیاهان و درختچه های زیبا می توانید استفاده کنید.

مشاورین و کارشناسان متخصص در زمینه طراحی محوطه سازی ویلا به شما کمک خواهند کرد که بهترین و خلاقانه ترین ایده های در ذهن را برای طراحی محوطه سازی ویلا و باغ پیاده کنید.برای دریافت اطلاعات تکمیلی در این زمینه با همکاران ما در تماس باشید.

محوطه سازی ویلا باغ

طراحی محوطه سازی باغ و ویلا

 محوطه سازی باغ و ویلا کار تخصصی است که بهتر است توسط افراد کاربلد و با تجربه انجام شود تا مشکلی در زمان طراحی و اجرا محوطه سازی برای باغ و ویلا ایجاد نشود.همکاران ما در مجموعه تخصصی طراحی محوطه سازی باغ و ویلا شما را در این زمینه طراحی خواهند کرد.

محوطه سازی ویلا

همه ما از تماشای گیاهان و درختان سرسبز لذت می بریم و دوست داریم برای مدتی در این محیط قرار بگیریم تا برای چند ساعتی هم شده از مشکلات و روزمرگی های زندگی فارغ شویم.بهترین روش برای ایجاد فضای سبز در ویلا و باغ استفاده از گیاهان و درختان متناسب با محیط است.

طراحی محوطه سازی مسکونی

باغی را ایجاد کنید که با افتخار به خانه بیایید! به تیم ما اجازه دهید املاک مسکونی شما را با خدمات حرفه ای محوطه سازی ما تغییر دهد. طراحان ما با شما همکاری خواهند کرد تا محوطه شما را به فضایی زیبا و کاربردی تبدیل کنید که دوست دارید وقت خود را بگذرانید.

محوطه سازی حیاط ویلا

طراحی محوطه سازی حیاط

چنان چه حیاط ساختمان محل زندگی شما بزرگ است و ایده ای برای طراحی محوطه سازی حیاط به دهن شما نمی رسد ، می توانید با مشاورین و کارشناسان مجموعه ما در تماس باشید تا آن ها شما را در این زمینه راهنمایی کنند.همکاران ما با بررسی شرایط مختلف بهترین طراحی های فضای سبز را برای حیاط و سایر بخش های ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری با هزینه مناسب انجام می دهند.

محوطه سازی ویلا باغ

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از هزینه اجرا محوطه سازی حیاط و باغ و ویلاهای بزرگ می توانید با همکاران مجموعه تخصصی طراحی محوطه سازی ما در تماس باشید.آن ها شما را با مشاوره مناسب با هزینه های طراحی و اجرا محوطه سازی آشنا خواهند کرد.

ایده طراحی محوطه ارزان

طراحی محوطه سازی هتل

 محوطه سازی هتل در مجموعه تخصصی ما زیر نظر افراد با تجربه و حرفه ای انجام می شود.فضای باز موجود در هتل ها را می توان با قراردادن عناصر و المان های زیبا و جذاب خاص و شیک جلوه داد . مسافرین با مشاهده فضای سبز موجود در هتل از اینکه این هتل را برای اقامت خود انتخاب کرده اند بسیار خوشحال خواهند شد.طراحی محوطه سازی مناسب هتل نقش مهم و اساسی در جذب مشتری و اقامت مسافرین ایفا می کند.

ایده طراحی محوطه مدرن

طراحی محوطه سازی تجاری

محوطه سازی فقط برای خانه نیست. املاک تجاری شما نمایانگر تجارت شما با جهان است و طراحی تیز و مدرن جلوه مناسبی را به شما می دهد. اگر مشاغل  شما نیاز به نگاه بخشی دارد ، تیم های طراحی و نصب ما منظره ای را ایجاد می کنند که به ویژگی تجاری تجاری شما کمک می کند.

محوطه سازی ویلا باغ

صرف نظر از اندازه و پیچیدگی فضای شما ، ما با تیم شما کار خواهیم کرد تا یک طراحی مناسب و متناسب با مشاغل ، دارایی و اهداف خود بسازید. طراحان ، مناظر ما ، پیمانکاران قابل اعتماد و مدیران پروژه اطمینان حاصل می کنند که کل فرآیند با حداقل اختلال در عملکردهای شما آسان خواهد بود – و نتیجه نهایی تیم و مشتریان شما را دوست خواهند داشت!

هزینه طراحی محوطه ویلا

طراحی محوطه سازی پارک

پارک ها را می توان به عنوان جامعه کوچک در نظر گرفت و برای محوطه سازی پارک ابتدا باید نیازهای افرادی که در آن محل سکونت دارند را در نظر بگیریم و با توجه به نیازهای آن ها از مبلمان مناسب و وسایل و گیاهان و درختان استفاده کنیم.

 محوطه سازی پارک باید به گونه ای باشد که نیاز تمام افرادی که از آن می گذرند برطرف سازد.برخی از افراد پارک را برای پیاده روی و برخی برای استراحت و تفریح ، ورزش و سرگرمی انتخاب می کنند.برای طراحی و اجرا محوطه سازی پارک بهتر است با افراد متخصص در این زمینه مشورت داشته باشید تا راهنمایی های لازم را در این مورد برای شما داشته باشد.

طراحی محوطه سازی ویلا

مشاورین و کارشناسان ما با بررسی شرایط حاکم بر آن منطقه و نیاز افراد بهترین طراحی محوطه سازی پارک را با هزینه مناسب و معقول انجام می دهند.جهت برقراری ارتباط با بخش مشاوره ای و کارشناسی مجموعه با شماره تماس های موجود در سایت در ارتباط باشید.

طراحی محوطه سازی مدرسه

یکی از مهم ترین و اصلی ترین طراحی های محوطه سازی فضای سبز برای مدرسه است زیرا جامعه کوچکی از افراد در رده سنی متفاوت مدت زمان مختلفی از روز را در آن جا سپری می کنند .بهتر است در محوطه سازی مدرسه از گیاهان رنگی و شاد بیشتر استفاده شود تا بچه ها با مشاهده آن ها احساس شادمانی و لذت را داشته باشند.

محوطه سازی حیاط ویلا

 

اجرا محوطه سازی

چشم انداز یکی از مهمترین موضوعاتی است که احتمالاً امروزه محیط زندگی ما را تحت تأثیر قرار داده است. چندین تعریف برای محوطه سازی وجود دارد. یک تعریف آموزشی ” آماده سازی زمین طبیعی برای احداث یا زیباسازی مناطق ساختمانی ، سیستم های ارتباطی مانند خیابان ها و پیاده روها ، شبکه های جمع آوری آب و زهکشی و سایر امکانات محوطه سازی” است.لازم به ذکر است که منظره سازی به معنای ایجاد فضای سبز نیست و از جزئیات بیشتری برخوردار است. با توجه به این تعریف ، می توان فرض کرد که اساس کار چشم انداز ، تبدیل بستر طبیعی فضای زندگی به مکانی زیبا ، آسایش و امنیت بیشتر است.

طراحی محوطه ویلا کوچک

مراحل اجرا محوطه‌سازی

کارهای محوطه سازی ، مانند همه کارهای ساختمانی ، نیاز به طراحی دارد. این طرح با هدف آزمایش تمام ابعاد مدیریتی و بررسی محصول نهایی قبل از ساخت انجام می شود و محدود به زیبایی نیست. اهمیت طراحی چشم انداز زمانی بیشتر مشخص می شود که عملیات با بستر طبیعی آغاز نشود و به نوعی پاکسازی ، تخریب ، بوته زنی و کاشت درخت احتیاج داشته باشد ، خصوصاً در چنین مواردی. در جاهایی که برای محافظت از تأسیساتی مانند آب ، برق ، گاز ، تلفن به تخریب نیاز داریم.

هزینه طراحی محوطه باغچه

تهیه نقشه توپوگرافی

در مواردی که عملیات با بستر طبیعی آغاز می شود ، تهیه نقشه توپوگرافی منطقه  بسیار مهم است ، زیرا مانند هر عملیات دیگر ، کلیه فرآیندهای سطح به حجم خاک و نقشه توپوگرافی بستگی دارد. حجم را می توان با آمار محاسبه کرد. در همه کارهای متمرکز تلاش می شود ، حجم خاکبرداری و خاکریزی برابر شود زیرا این امر هزینه عملیات را بسیار کاهش می دهد. توجه به این نکته مهم است که حجم و نوع حفاری بیشتر به تراکم خاک موجود بستگی دارد.

ایده طراحی محوطه با چمن

پس از تهیه نقشه توپوگرافی ، مهمترین نکته مطالعه طراحی بوده است ، زیرا در بسیاری از موارد ، پس از تهیه نقشه و مطالعه میدانی ، ساخت و ساز ، ماشین آلات ، برنامه ها ، با توجه به ویژگی های خاک برای جلوگیری از دشواری ، در نظر گرفتن نوع ماده و حتی طرح مهم است. این باعث تغییر محیط میشود . از آنجا که در بیشتر موارد محوطه سازی یک عملیات سطحی است ، به آزمایش مکانیک خاک نیازی نیست و اطلاعات عمومی منطقه برای شروع عملیات کافی است.

قیمت طراحی محوطه باغچه

عملیات تسطیح خاک

با توجه به نقشه توپوگرافی و طرح نهایی ، فرآیند را با توجه به نوع خاک آغاز می کنیم. در بعضی موارد خاک سست است می توان به صورت دستی خاک را پردازش کرد. در هر مرحله به کار برد ، باید توجه داشت که کاربرد به معنای ایجاد سطوح مختلف و گاهاً حجم های مختلف است. به عنوان مثال ، در محوطه سازی پیاده رو باید توجه داشت که سیستم تحویل آب سطحی نیاز به طراحی دارد که باید به صورت سوراخ یا کانال ساخته شود. در نتیجه ، زمین به عنوان شاخص تداوم کار انتخاب می شود و تمام ابعاد بر اساس بستر تخت تعیین می شود.

طراحی محوطه باغچه

پس از ایجاد یک زمین مسطح ، ما باید خاک بستر را دوباره بررسی کنیم و هدف از این مطالعه این است که آیا خاک می تواند استاندارد و از نظر مکانیکی برای چشم انداز ما مناسب باشد، اگر مناسب نباشد ، با انتخاب گزینه های مناسب خاک را تثبیت می کنیم. تثبیت کننده های خاک شامل مواد و ترکیبات مصنوعی هستند.

طراحی محوطه باغ ایرانی

همچنین می توان به مخلوطی از آهک و سیمان اشاره کرد که بیشتر در مناطقی که خاصیت نسبتاً بالایی دارند استفاده می شود. افزودن آهک و سیمان به خاک رس اصطلاحاً خاک را عمیق تر کرده و علاوه بر مقاومت و ظرفیت تحمل بار ، از خصوصیات گذشته آن می کاهد. ب

رای خاک های دانه درشت می توان از قیر استفاده کرد که به دلیل بی ثباتی نسبتاً ناخوشایند ، از یخ زدگی و تورم خاک جلوگیری می کند. لازم به ذکر است که سیستم زهکشی باید پس از تثبیت خاک در نظر گرفته شود ، بنابراین ، در برخی از مناطق زمین ، بستر خاک باید شکست ناپذیر باشد و همچنین باید توجه داشت که خاک مناطق مورد کاشت نیز در نظر گرفته شود. باید برای باغبانی فشرده مناسب باشد. بیشتر استفاده می شود

طراحی محوطه باغ و ویلا