طراحی و اجرای محوطه سازی باغ و باغچه
30
مارس

طراحی محوطه سازی مکان های مختلف

طراحی محوطه سازی

طراحی محوطه سازی (Landscaping design) با جانمایی و آرایش درخت و گیاهان متنوع و متناسب با فضای مورد نظر به بهترین شکل ممکن توسط متخصصان  طراحی محوطه سازی در شرکت های معتبر محوطه سازی فضای سبز شهری انجام می شود .خصوصیات و ویژگی های مختلفی در این زمینه وجود دارد که در ادامه قصد داریم به توضیح هر یک از آن ها بپردازیم.

تماس با ماطراحی محوطه سازی برای ساختمان های مسکونی که فضای اضافی جهت قرارگیری گل و گیاه در آن وجود دارد و باغ و ویلاهای بزرگ ، حیاط آپارتمان های مسکونی، هتل و پارک های بزرگ و کوچک موجود در سطح شهر و مدارس و دانشگاه ها انجام می شود.

در ادامه با ما همراه باشید که در مورد چگونگی طراحی محوطه سازی باغ و ویلا ، هتل و مدرسه و پارک توضیحاتی داشته باشیم.جهت برقراری ارتباط با بخش مشاوره ای و کارشناسی مجموعه می توانید با شماره تماس های موجود در سایت در ارتباط باشید.

طراحی محوطه سازی باغ

مهم ویژگی طراحی محوطه سازی باغ قرارگیری صحیح و مناسب گل و گیاه در جای مطلوب می باشد.در طراحی محوطه سازی ابتدا به این نکته توجه می شود و محل قرارگیری و نوع چیدمان گیاهان و درختان مورد استفاده در محل در طرح مشخص می گردد.

با مشخص شدن محل دقیق گیاهان و نهایی شدن طراحی محوطه سازی باغ ، به مرحله اجرا می رسیم.از ویژگی و خصوصیات مهم طراحی محوطه سازی در باغ و ویلا یا سایر اماکن عمومی و خصوصی ایجاد فضای سبز و دلنشین و جذاب برای کاربران است.شما می توانید با طراحی محوطه سازی ویلا و باغ خود زیبایی و جذابیت را برای ساختمان داشته باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و تکمیلی در زمینه طراحی و اجرا محوطه سازی باغ و ویلا می توانید با مراجعه به وبسایت مجموعه با مشاورین و کارشناسان متخصص و با تجربه ما در ارتباط باشید .سوالات خود را در این زمینه با آن ها مطرح نموده و پاسخ آن را دریافت نمایید.

طراحی محوطه سازی ویلا

طراحی محوطه سازی ویلا را با رعایت نکات ایمنی و استانداردهای لازم انجام می دهیم.در طراحی این بخش از ویلا بهتر است به شرایط محیطی و آب و هوایی منطقه، میزان وزش باد و رطوبت نسبی در محیط توجه داشته باشیم و با در نظر گرفتن این موارد بهترین و زیباترین گیاهان و درختان را انتخاب و استفاده نماییم.

از عناصر و المان های طبیعی و مصنوعی از جمله آلاچیق و سایبان های چتری ، ساخت آبنما و برکه مصنوعی، استفاده از سنگ های رودخانه ای و مرزبندی مسیر ورودی و خروجی ویلا با گیاهان و درختچه های زیبا می توانید استفاده کنید.

مشاورین و کارشناسان متخصص در زمینه طراحی محوطه سازی ویلا به شما کمک خواهند کرد که بهترین و خلاقانه ترین ایده های در ذهن را برای طراحی محوطه سازی ویلا و باغ پیاده کنید.برای دریافت اطلاعات تکمیلی در این زمینه با همکاران ما در تماس باشید.  

طراحی محوطه سازی باغ و ویلا

 محوطه سازی باغ و ویلا کار تخصصی است که بهتر است توسط افراد کاربلد و با تجربه انجام شود تا مشکلی در زمان طراحی و اجرا محوطه سازی برای باغ و ویلا ایجاد نشود.همکاران ما در مجموعه تخصصی طراحی محوطه سازی باغ و ویلا شما را در این زمینه طراحی خواهند کرد.

همه ما از تماشای گیاهان و درختان سرسبز لذت می بریم و دوست داریم برای مدتی در این محیط قرار بگیریم تا برای چند ساعتی هم شده از مشکلات و روزمرگی های زندگی فارغ شویم.بهترین روش برای ایجاد فضای سبز در ویلا و باغ استفاده از گیاهان و درختان متناسب با محیط است.

طراحی محوطه سازی حیاط

چنان چه حیاط ساختمان محل زندگی شما بزرگ است و ایده ای برای طراحی محوطه سازی حیاط به دهن شما نمی رسد ، می توانید با مشاورین و کارشناسان مجموعه ما در تماس باشید تا آن ها شما را در این زمینه راهنمایی کنند.همکاران ما با بررسی شرایط مختلف بهترین طراحی های فضای سبز را برای حیاط و سایر بخش های ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری با هزینه مناسب انجام می دهند.

طراحی محوطه سازی حیاطجهت دریافت اطلاعات بیشتر از هزینه اجرا محوطه سازی حیاط و باغ و ویلاهای بزرگ می توانید با همکاران مجموعه تخصصی طراحی محوطه سازی ما در تماس باشید.آن ها شما را با مشاوره مناسب با هزینه های طراحی و اجرا محوطه سازی آشنا خواهند کرد.

طراحی محوطه سازی هتل

 محوطه سازی هتل در مجموعه تخصصی ما زیر نظر افراد با تجربه و حرفه ای انجام می شود.فضای باز موجود در هتل ها را می توان با قراردادن عناصر و المان های زیبا و جذاب خاص و شیک جلوه داد . مسافرین با مشاهده فضای سبز موجود در هتل از اینکه این هتل را برای اقامت خود انتخاب کرده اند بسیار خوشحال خواهند شد.طراحی محوطه سازی مناسب هتل نقش مهم و اساسی در جذب مشتری و اقامت مسافرین ایفا می کند .

طراحی محوطه سازی پارک

پارک ها را می توان به عنوان جامعه کوچک در نظر گرفت و برای محوطه سازی پارک ابتدا باید نیازهای افرادی که در آن محل سکونت دارند را در نظر بگیریم و با توجه به نیازهای آن ها از مبلمان مناسب و وسایل و گیاهان و درختان استفاده کنیم.

 محوطه سازی پارک باید به گونه ای باشد که نیاز تمام افرادی که از آن می گذرند برطرف سازد.برخی از افراد پارک را برای پیاده روی و برخی برای استراحت و تفریح ، ورزش و سرگرمی انتخاب می کنند.برای طراحی و اجرا محوطه سازی پارک بهتر است با افراد متخصص در این زمینه مشورت داشته باشید تا راهنمایی های لازم را در این مورد برای شما داشته باشد.

محوطه سازی اطراف ویلامشاورین و کارشناسان ما با بررسی شرایط حاکم بر آن منطقه و نیاز افراد بهترین طراحی محوطه سازی پارک را با هزینه مناسب و معقول انجام می دهند.جهت برقراری ارتباط با بخش مشاوره ای و کارشناسی مجموعه با شماره تماس های موجود در سایت در ارتباط باشید.

طراحی محوطه سازی مدرسه

یکی از مهم ترین و اصلی ترین طراحی های محوطه سازی فضای سبز برای مدرسه است زیرا جامعه کوچکی از افراد در رده سنی متفاوت مدت زمان مختلفی از روز را در آن جا سپری می کنند .بهتر است در محوطه سازی مدرسه از گیاهان رنگی و شاد بیشتر استفاده شود تا بچه ها با مشاهده آن ها احساس شادمانی و لذت را داشته باشند.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان

با شماره تماس

02644328160، 09127927904،09300145131

تماس بگیرید

مقاله طراحی محوطه سازی