پلان محوطه سازی باغ

نقشه طراحی محوطه

نقشه طراحی محوطه (Landscape design map) مانند یک طرح کف برای یک فضای باز است. مانند یک طرح کف ، یک طراحی محوطه سازی نمایه بصری یک زمین  را با استفاده از ابعاد کوچک تر ایجاد می کند. برنامه های منظره شامل عناصر طبیعی مانند گل ، درخت و چمن و همچنین عناصر ساخته شده توسط انسان مانند مبلمان چمن ، چشمه ها و ریخته ها است. طرح های منظر ممکن است شامل پوشش های آبیاری و روشنایی نیز باشد.

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

نقشه طراحی محوطه در درجه اول برای برنامه ریزی طرح برای فضای باز آن است که آیا شخصی طرح باغ برای خانه خود و یا یک طرح تجاری برای کسب و کار یا جامعه منطقه است. آنها همچنین به عنوان یک مرجع در صورت نیاز به نصب یا تعمیر جدید یا هنگام برنامه ریزی یک رویداد در فضای باز مفید هستند.

طراحی و اجرای محوطه سازی ویلا

ایجاد یک نقشه برای طراحی محوطه همچنین می تواند در تصمیم گیری برای انتخاب مواد کمک کند. همچنین به صاحب ملک و پیمانکار چشم انداز ابزارهای بهتری برای برآورد هزینه می دهد و به اطمینان از تکمیل پروژه در محدودیت های بودجه کمک می کند.

نقشه طراحی محوطه ارزان

قبل از اینکه طراحی محوطه خود را شروع کنید باید نقشه طراحی محوطه خود را داشته باشید که این مورد را اگر بخواهید باید برای شما طراحی شود ولی شما می توانید این مورد را ارزان تر کنید  بصورتی که به معمار محوطه ساز خود بگویند که مثلا در این قسمت زمین آبنما می خواهید یا موارد دیگر که تقریبا یک نقشه معمولی است البته گروه معماری آرسس نقشه طراحی محوطه شما را با کمترین هزینه برای شما انجام میدهد که اگر منجر به شروع پروژه شود این هزینه در پایان پروژه از شما کسر می شود.

نقشه طراحی محوطه رایگان

همان طور که در بالا ذکر کردیم برای اینکه نقشه طراحی محوطه را رایگان داشته باشید ما می توانیم برای شما انجام دهیم البته این مورد زمانی برای شما رایگان است که محوطه را ما شروع کنیم که در اخر کار مبلغ طراحی از حساب شما کسر می شود.

نقشه طراحی محوطه ویلا

در نقشه طراحی محوطه ویلا هدف  ایجاد یکپارچگی بین ساختمان از پیش ساخته و اطراف آن بود. استفاده از نسبت ها و اشکال هندسی ، خطوط مستقیم و متقارن و تعادل اصول اصلی کلاسیک است. علاوه بر استفاده از این اصول ، قرار دادن کارکردهای مدرن در منطقه به منظور اینکه فضایی قابل استفاده برای یک خانواده باشد

.نقشه طراحی محوطه ویلا جزئیات معماری کلاسیک ، فضای آشپزی کباب پز در فضای باز ، اجاق گاز و سینک مجاور یک گودال آتش

محوطه سازی یاغ و باغچه

نشانی ، این فضای کلاسیک و به خوبی طراحی شده را برای استفاده از یک خانواده چهار نفره بهینه کرده است. وجود آب در مرکز طرح به طور مطلوب یکی دیگر از نقاط قوت طراحی این منظره کلاسیک است،

نقشه طراحی محوطه آنلاین

برای اینکه نقشه طراحی محوطه خود را آنلاین در اختیار داشته باشید می توانید با تماس با گروه معماری آرسس آن را تهیه کنید ما با یک عکس از منطقه شما یا در صورت لزوم یک بازید از زمین و محوطه شما نقشه را به دصورت انلاین در اختیار شما قرار می دهیم.و بازهم ذکر میکنیم در صورت اجرای پروژه توسط گروه ما هزینه از شما دریافت نمی شود.

نقشه طراحی محوطههزینه نقشه طراحی محوطه

هزینه برای اینکه نقشه طراحی محوطه براساس متر مربع ابعاد شما محاسبه می شود . گروه معماری آرسس با داشتن کادری مجرب و حرفه ای در این زمینه مفتخر است نقشه مورد نظر شما را کاملا سفارشی و با کمترین هزینه انجام دهد.

مفتخریم شما را در طراحی بهترین محوطه یاری دهیم با ما تماس بگیرید

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

امتیاز دادن به این برگه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *