ایده طراحی محوطه

در مقاله زیر ما ابتدا ایده طراحی محوطه (Landscape design idea)مورد علاقه خود را برای محوطه سازی در فضای حیاط کامل شما قرار داده ایم و در ادامه ایده طراحی محوطه در زیر آورده شده است.

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

ایده طراحی محوطه ارزان

شما می توانید با اضافه کردن بوته ها ، پیاده روها ، باغ ها ، طرح حیاط جلوی خود را به روز کنید تا رنگی تر شود. سایبان را نصب کنید و گلدانهای گل را به صورت الگوی برای حداکثر ضربه قرار دهید. این روزها ، محوطه سازی مدرن کمی کم شده است. با کمتر سنگ و گیاهان گلدار دارای یک رویکرد حداقل است. برای جلوه ای زیبا و مینیمالیستی

ایده طراحی محوطه با چمنزار

این یک ایده کوچک برای محوطه سازی برای حیاط جلو با یک باغ گل زیبا است. این بهترین راه برای پوشاندن جلوی خود است.

اگر در طول سال وقت کافی برای نظافت حیاط جلوی خود ندارید ، می توانید آن را ساده نگه دارید. بوته ها هنگام رشد ، فضای سبز را فراهم می کنند. گیاهان گلدان و چمن سبز به ویژه در ماه های گرم سال باعث طراوت می شوند.

طراحی محوطه سازی ویلا

ایده طراحی محوطه باسنگ ریزه

گذشته از گیاهان و گلها ، می توانید سنگ ، سنگ ماسه سنگ و سنگهای رودخانه را نیز اضافه کنید تا کمی به فضای محوطه سازی خود اضافه کنید. این طرح توسط گیاهان گلدانی در پس زمینه و لبه باغ چمن های فلزی برجسته شده است . این ایده طراحی محوطه با سنگ ریزه برای حیاط  شما یک محوطه درجه یک می بخشد.

ایده طراحی محوطه در حیاط جلو می تواند بر جذابیت فضای بیرون از منزل شما تأکید کند. این طرح زیبا ترکیبی از سنگ ،گیاهان و آبنما با مقداری چمن است.

محوطه سازی کارخانه

ایده طراحی محوطه برای محوطه بزرگ

اگر خانه بزرگ و یک حیاط بزرگ دارید ، باید یک گیاه بزرگتر نیز برای گیاهان خود داشته باشید. با این وجود ، نیازی به پر کردن هر فضایی نیست. چیزی شبیه به بوته های زرد می تواند طراحی را با خیلی کم از هم متمایز کند!

ایده طراحی محوطه برای مناطق گرمسیری

اگر خانه ای بزرگ با حیاط جلوی بزرگ دارید ، باید در نظر بگیرید که همه درختان مناسب آن نیستند.  نخل بزرگ در خانه بزرگ بسیار عالی به نظر می رسد ، اما ممکن است مناسب دیگران نباشد. در زمینه خانه خود فکر کنید.

محوطه سازی کارخانه

ایده محوطه سازی حیاط جلو خانه

یکی از بهترین راه های تبدیل فضای متوسط ​​شما به چیزی بزرگتر ، استفاده از رویکرد متقارن است. داشتن تعادل برابر درختان و گلها در هر دو طرف باعث می شود  حیاط جلویی شما شگفت انگیز به نظر برسد.ایده های محوطه سازی جلوی حیاط با سنگ ،این ترکیبی از معماری مدرن و محوطه سازی کویر است. این تنظیم مناسب برای خراب کردن است. خطوط و صفحه هواپیما از کارهای خانه با طراحی منظره  خوب کار می کند.

ایده طراحی محوطه برای حیاط خلوت 

حیاط عقب کمی متفاوت از جلو است. این می تواند چیزی باشد از یک منطقه خصوصی کوچک برای رشد برخی از سبزیجات ، به یک علفزار وسیع برای سرو کاناپه ها به میهمانان در مهمانی های شام. هر کجا که ترجیح می دهید ، در زیر الهام بخش شما هستیم.

اگر می خواهید حیاط پشتی خود را به طور کامل بازسازی کنید ، چرا یک گودال آتش نشانی نصب نکنید ، آن را با چند صندلی محاصره کنید ، و واقعاً فضای باغ خود را باز کنید. این باعث می شود فضایی دلپذیر به وجود آید ، در ضمن فضای زیادی را برای تفکر ، نفس کشیدن و استراحت در اختیار مهمانان قرار دهد.

محوطه سازی کلاسیک

داشتن یک فضای نشیمن در فضای باز دنج یک ویژگی شگفت انگیز در خانه شما است. همچنین می توانید یک آبنما شیک اضافه کنید و سپس مکانی مناسب برای استراحت یا مهمانی با دوستان خود داشته باشید. این باغ همچنین دارای گودال آتش نشانی مدرنیستی است.

 استخر در قسمت انتهایی حیاط خلوت واقع شده است و فضای زیادی را برای بازی فراهم می کند. این نوع باغ که فقط با استخر و چمن مرتب ساخته شده است ، مناسب باربیکیو ، ورزش و اجتماعات خانوادگی است.

 ایده طراحی محوطه باغ

یک باغ حیاط جلوی کلبه برای کمترین فضای مناسب است. مسیرهای سنگی ایجاد کرده یک منطقه صندلی اضافه کنید تا جذاب تر به نظر برسد.وقتی میهمانان  وارد باغ شما می شوند ، آن را بزرگ جلوه دهید. گلهای بزرگ گلدان ، روشی رنگارنگ برای استقبال از بازدید کنندگان شما به باغ و ویلا شما است.

هزینه اجرای محوطه سازی

ایده طراحی محوطه باغ با پیاده روهای سنگی با گیاهان بسیابر جذاب است. همچنین از خصوصیات حریم خصوصی مانند حصار و بوته های بلندتر و همچنین روشنایی صمیمی برخوردار است.

ایده طراحی محوطه مدرن 

طراحی محوطه مدرن دارای چمن مصنوعی با سنگ فرش های سنگی است. دارای یک شومینه رنگارنگ در کنار و یک میز با چراغ های آویزان است.این حیاط خلوت بهترین مکان برای وقت گذرانی با دوستان است. کباب درست کنید ، چند نوشیدنی بخورید یا فقط در اطراف آتش استراحت کنید.این مکان مناسب برای صرف یک شام خصوصی است. با خوردن وعده های غذایی خود در فضای آزاد سبک زندگی خود را تغییر دهید.

جهت اطلاعلات بیشتر و مشاوره رایگان با گروه معماری آرسس تماس بگیرید

مفتخریم شما را در طراحی بهترین ایده یاری دهیم

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

 
امتیاز دادن به این برگه

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!