پلان محوطه سازی ویلا

افزایش ارزش خانه با محوطه سازی

این که آیا به فکر فروش خانه خود هستید یا می خواهید فضایی کاربردی تر ایجاد کنید ، به طراحی محوطه سازی خود نگاهی خوب بیندازید. نه تنها یک منظره با تفکر برنامه ریزی شده باعث افزایش ارزش خانه شما می شود بلکه باعث می شود سبک زندگی شما با فضای کارا در فضای باز نیز تقویت شود.

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

افزایش ارزش خانه با  محوطه سازی و نور پرداری 

(Increase the value of the house by landscaping and lightin) نورپردازی کارآمد با انرژی خارجی به افزایش ارزش خانه شما کمک می کند.

در اینجا چند مورد از نکات مورد علاقه در زمینه طراحی محوطه سازی ما وجود دارد تا شما را در مسیر بهبود چشم انداز و باغ خود قرار دهد.

وقتی صحبت از طراحی و اجرا محوطه سازی است ، برای روندهای سالانه ضرر زیادی وجود ندارد. با این حال ، مراحل پیش می روند . نه تنها باغهای مضمون جذابیت خود را با گذشت زمان از دست می دهند ، بلکه ممکن است به شخص بعدی که ملک را خریداری می کند نیز متوسل نشوند.

افزایش ارزش خانه با محوطه سازیهمانطور که طرح محوطه سازی  خود را در نظر می گیرید ، در مورد آنچه در حال حاضر و در آینده برای شما مفید است فکر کنید. طرح هایی را در نظر بگیرید که 10-15 سال از  باقی بماند و از نظر زیبایی شناختی جذاب باقی بماند.

مناظر خود را با  مواد رنگی خنثی طراحی کنید و با استفاده از گیاهان سبز و گیاهان تزئینی رنگی خود را تزریق کنید. اگر می خواهید در آینده خانه خود را بفروشید ، ایجاد یک طراحی ساده و ظریف قابل استفاده مفید به افزایش ارزش خانه شما و جذابیت طیف گسترده تری از خریداران بالقوه کمک خواهد کرد.

فضاهای مشخص شده در فضای باز ایجاد کنید

فضاهایی در فضای باز مکانی را برای شما فراهم می کند تا ضمن گذراندن وقت با خانواده و دوستان ، با طبیعت ارتباط برقرار کنید. طراحی فضاهای بیرونی متناسب با نیازهای سبک زندگی شما ضروری است. با این حال ، به خاطر داشته باشید که چه چیزی برای خریداران بالقوه جذاب خواهد بود.

اجرا محوطه سازی با چمن

افزایش ارزش خانه با محوطه سازی و ساخت باربیکیو

صرفنظر از اینکه حیاط خلوت شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد ، می توانید فضاهای مشخصی برای غذاخوری ، استراحت و سرگرمی ایجاد کنید. از آشپزخانه و باربیکیو در فضای باز گرفته تا مناطق نشیمن و فضای بازی ، طراحی مناسب باعث می شود بیشتر فضای شما برای لذت بردن بیشتر از آینده استفاده کنید.

ساخت باربیکیو در باغ

افزایش ارزش خانه با محوطه سازی و ساخت استخر

آیا به استخر و جکوزی نیاز دارید؟ از شنا لذت می برید؟ در صورت عدم استفاده از استخر ، فقط هزینه های اضافی آب و هزینه های تعمیر و نگهداری اضافه می شود. همچنین یک قطعه بزرگ از زمین را می گیرد. بنابراین اگر مرتباً از آن استفاده می کنید ، آنرا درست کنید.

محوطه سازی ویلا

افزایش ارزش خانه با محوطه سازی و ساخت آلاچیق

با افزایش دما در طول سال ، باید مطمئن شوید که حتی در ماههای گرم تابستان می توانید از حیاط خلوت خود لذت ببرید. سازه های سایه ای مانند آلاچیق با کیفیت و سفارشی ساخته شده به افزایش ارزش خانه شما کمک می کند.

نه تنها یک فضای مشخص برای طراحی محوطه شما ایجاد می کنند ، بلکه سایه و تسکین گرما و خورشید را فراهم می کنند. سازه های سایه ای چوبی یا آلومینیومی جامد را برای آشپزخانه در فضای باز ، ناهار خوری در فضای باز ، باربیکیو و اتاق نشیمن در نظر بگیرید. نه تنها از این ساختارها برای سالهای بعد لذت خواهید برد بلکه برای خریداران آینده نیز جذاب خواهد بود.

محوطه سازی با چمن

افزایش ارزش خانه با محوطه سازی و ساخت آبنما

همچنین می توانید با استفاده از ساخت آبنما ، ارزش خانه خود را افزایش دهید. با استفاده از سیستم های هوشمند آب ، تایمر یا کنترل کننده از فناوری استفاده می کنند تا بطور خودکار برنامه آبیاری شما را با شرایط آب و هوایی ، گیاهان و خاک خود تنظیم کند. گیاهان شما تحقیق خواهند کرد.

گروه معماری آرسس مفتخر است شما را در طراحی بهترین محوطه یاری دهد با ما تماس بگیرید.

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

امتیاز دادن به این برگه

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!