محوطه سازی باغچه
15
ژوئن

طراحی و اجرا محوطه سازی به سبک مدیترانه ای چقدر هزینه دارد؟

طراحی محوطه سازی به سبک مدیترانه ای

طراحی محوطه سازی به سبک مدیترانه ای (mediterranean-style-landscaping-design)که بیشتر در مناطق  ساحلی یونان ، ایتالیا و فرانسه مشهور است ، از منظر مدیترانه در مناطق مختلف جهان تأثیر گرفته است

گیاهان  که تحمل به خشکی ، با استفاده از رنگهای ملایم ، کاشی های با الگوی روشن ، پرچین های بریده شده و مسیرهای ماسه ای – الهام بخش برای طراحی گیاهان مدیترانه ای و غیرقابل تحمل خشکی هستند.

ساخت آبنما در محوطه سازی

از نظر زیبایی زیبایی چشم ، عموماً با ساخت آبنما ، می توانید با کمک گروه معماری آرسس  به راحتی  یک طراحی محوطه سازی به سبک  مدیترانه ای داشته باشید.

یک مؤلفه اصلی برای دستیابی به یک طراحی محوطه سازی به سبک  مدیترانه ای ایجاد مناطق برای استراحت تعریف شده است. آب و هوا  گرم باعث می شود که  قسمت استراحت در فضای باز ضروری باشد.

یک مکان آرامش بخش برای لذت بردن از یک فنجان چای در اوایل صبح یا مکانی برای لذت بردن از صداهای شب هنگام غروب آفتاب ارائه می دهند.

ساخت آلاچیق در محوطه سازیآلاچیق  ساختار سایه ای کامل را برای اطمینان از منطقه نشیمن شما در برابر نور مستقیم خورشید فراهم می کند. علاوه بر این ، آلاچیق  محوطه  تزئینی زیبا برای حیاط خلوت شما ایجاد می کند. می توانید گیاهان مورد علاقه خود را در این قسمت قرار دهید

 

به عنوان مثال ، یاس یا رانگون یک گیاه مقاوم در برابر خشکسالی است که در بهار با گل های عطر شکوفه می شود..

گیاهان محوطه سازی

مسیرهای شن و ماسه ، سنگریزه و سنگفرش

 

یکی دیگر از عناصر اصلی مرتبط با طراحی محوطه سازی به سبک  مدیترانه مسیرهای کف شن و کف است. در مناطق مدیترانه ، صاحبان املاک مدت طولانی است که از آب بسیار کمی برای گیاهان خود بهره می برند. به همین ترتیب ، آنها جایگزین گزینه های سازگار با خشکسالی سبز شده اند.

 

سنگ فرش در محوطه سازی

 

طراحی محوطه سازی به سبک  مدیترانه ای اغلب چمن را با سنگ فرش ، سنگ فرش سنگی ، شن ، سنگریزه ، سنگ فرش سنگی یا ترکیبی از این عناصر طبیعی جایگزین می کند. متخصصان گروه معماری آرسس  می توانند سنگ و سنگریزه ای را به طرح های پیچیده بپیوندند

موزاییک های سنگریزه قدیمی ترین انواع موزاییک در همه مناطق مدیترانه شرقی بود. این طراحی های خیره کننده از تاریخچه ای غنی برخوردار است که به دوران باستان باز می گردد.

 

مسیر پیاده روی در محوطه سازی

ساخت آبنما در محوطه سازی به سبک مدیترانه ای

آیا شما در نظر دارید یک آبنما زینتی ، چشمه سفارشی ، دیوار آب یا استخر تمام مقیاس را انتخاب کنید؟ ویژگی های آب برای خنک کردن هوای گرم تابستان در طراحی محوطه سازی به سبک مدیترانه ای ضروری است. صداهای آرامش بخش و تابش آب شتابان عنصر لذت بخش را به هر حیاط خلوت می آورد.

برکه در محوطه سازی

صرف نظر از اینکه ساخت یک آبنما را انتخاب می کنید ، صدا و مناظر آب در روزهای گرم تابستان یک آرامش لذت بخش را فراهم می کند. علاوه بر این ، پرندگان و پروانه ها از ویژگی های آب شما نیز لذت خواهند برد!

 گیاهان طراحی  محوطه سازی به سبک مدیترانه

یکی از جذابیتهای جالب برای طراحی محوطه سازی به سبک مدیترانه ای در خاورمیانه ، گیاهان زیبا و مقاوم به خشکی است.

با زیبایی آنها آگاوا فکر کنید. گیاهان گل یاس با گلهای خوشبو و خوشبو سفید رنگشان. یا ، گیاهان یوکا با برگهای بزرگ و گلهای سفید خامه ای خود

طراحی و اجرا محوطه سازی به سبک مدیترانه ای چقدر هزینه دارد؟ 3

پرچین های بسته شده نه تنها محوطه را زیبا  می کنند ، بلکه به چهارچوب معماری باغ شما نیز می افزایند.

برخی از پرچین های رایج در طراحی محوطه سازی به سبک  مدیترانه ای وجود دارند . این گیاه همیشه سبز و همه کاره ، ارتفاع و عنصری از استعداد چشمگیر را به باغ شما ارائه می دهد.

علاوه بر این ، پرچین ها را می توان به باغ شما اضافه کرد. این گیاهان مقاوم در برابر خشکسالی عنصر سبز سالی را ارائه می دهند که به عنوان یک حصار حریم خصوصی نیز مضاعف است.

برای مشاوره طراحی محوطه  خود ، امروز با یکی از اعضای گروه معماری آرسس تماس بگیرید!

ما مشتاقانه منتظر هستیم تا محوطه  شما زنده شود.

02644328160

09127927904

09300145131