محوطه سازی ویلا و باغ

عکس محوطه سازی 

عکس محوطه سازی (Landscaping photos)مجموعه ترکیبی از ایده های مختلف است. امکانات بی پایان است ، اما این چیزی است که “شما” و خانواده شما می خواهند و نیاز دارند. از ایده های محوطه سازی لذت ببرید و در کنار ما باشید.

جهت مشاهده  عکس های محوطه سازی کلیک کنید

ما امیدواریم که ازعکس محوطه سازی در بخش ایده های ما لذت ببرید و آنها الهام بخش شما برای طراحی محوطه سازی حیاط ویلا باشند.

مطمئن نیستید که از محوطه سازی حیاط  خود چه می خواهید؟ ایده های محوطه سازی برنامه مناسبی برای الهام گرفتن است ، زیرا دارای هزاران عکس از عناصر باغ مختلف است.

اگر قصد محوطه سازی  پروژه های خود را دارید ، از ماژول های چگونگی محوطه سازی “” بازدید کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد طراحی محوطه سازی حیاط خلوت ، مقاله ما را در مورد محوطه سازی در حیاط  آپارتمان مطالعه کنید .

 استخر در محوطه سازی

یکی از المان هایی که می توانید در محوطه سازی استفاده کنید ساخت استخر می باشد شما برای اینکه برای شنا مجبور نباشید به بیرون از ویلا بروید و همچنین یک سرگرمی برای بچه ها و خانواده خود داشته باشید می توانید از استخر استفاده کنید.

داشتن حریم خصوصی که از پس زمینه طبیعی فضای سبز ساخته شده است باعث جذابیت زیادی به این منطقه استخر می شود. با درختان بلند می توانید این حریم خصوصی را برای حیاط خود ایجاد کنید

 باربیکیو در محوطه سازی

یک محوطه سنگ فرش  ، کف مناسب برای این محوطه  و باربیکیو  در فضای باز ایجاد می کند. 

آبنما در محوطه سازی

چمنزارهای زینتی و چند بوته به سنگهایی که در آن آبنما استفاده می شود ، حیات می بخشد. یک پل ساده از رودخانه منتهی به آن عبور می کند

یک حصار می تواند طراحی نهایی شما باشد – به خصوص اگر می خواهید دید خود را در مورد  همسایگان خود مسدود کنید – اما بسیاری از برنامه ها با آنها کار چندانی ندارند. ایده های طراحی نرده ها عکس های الهام بخش و امکان علامت گذاری به موارد دلخواه خود را ارائه می دهند ، بنابراین می توانید هنگام برنامه ریزی در فضای باز جدید ، به این جزئیات مهم توجه کنید.

برنامه ریزی برای محوطه سازی مناسب برای یک فرد عادی کار ساده ای نیست و  دشوار است که دقیقاً تصویری را ببینید که در هنگام اتمام پروژه ، که محوطه شما چه شکلی خواهد بود. دلیل این است که محوطه سازی یک هنر است که در یک بعد اضافی عمل می کند: زمان.

از آنجا که گیاهان از سال به سال دیگر رشد می کنند و در طول دوره های هر فصل تغییر می کنند ، به خاصیت شما متفاوت می شوند. چه موقع آنها شکوفه می گیرند یا برگ می اندازند؟ استفاده از تصورات خود برای تبدیل یک پیوند ریز به یک نمونه کامل رشد چشم و سالها تجربه می کند.

جهت اطلاعات بیشتر مشاوره و نظارت آنلاین با گروه معماری آرسس تماس بگیرید

مفتخریم شما را در راه برد پروژه ای شما یاری دهیم

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

 

امتیاز دادن به این برگه

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!