دیوار کشی یاغ با بلوک سیمانی

دیوار کشی باغ با بلوک سیمانی

بلوک های سیمانی همیشه با بلوک های بتنی اشتباه گرفته شده اند. آنها اغلب به روشی استفاده می شوند که از بلوک های بتنی استفاده می شود و به همین دلیل است که ایده های بلوک های سیمانی در فضای باز در طول سال ها به یک روند تبدیل شده است. بر خلاف بتن، بلوک های سیمانی ارزان تر و صاف تر هستند.
اگرچه در طول سال‌ها به اندازه بتن ضدآب مقاوم نیستند، اما به بسیاری از ایده‌های فضای باز یک لمس کلاسیک ارائه می‌دهند.
دیوار کشی باغ با بلوک سیمانی شامل ساخت گودال آتش‌نشانی بلوک‌های سیمانی، قفسه‌های زیرزمین در فضای باز، نیمکت‌های بلوک سیمانی برای باغ یا اطراف آتشکده ، سنگ‌های پله‌های بلوک سیدر یا پله‌های بیرونی منتهی به پاسیو یا حیاط خلوت، و دوارکشی بلوک‌های خاکستری (اما فقط برای غیرنظامیان).

دیوار کشی باغ

-گیاهان خوراکی. استفاده از بلوک‌های خاکستر آسان است و می‌توانید آن‌ها را خودتان انجام دهید و این همان چیزی است که بلوک‌های سیمانی را به ماده‌ای مناسب برای ایده‌های فضای باز تبدیل می‌کند. آنها همچنین ایده های خوبی برای ترکیب با مواد دیگر به خصوص چوب هستند، بنابراین می توانید برای طرح های سفارشی روی آنها حساب کنید.
دیوار کشی باغ با بلوک سیمانی برای کسانی است که خواهان یک رویکرد صنعتی یا مدرن در بهبود فضاهای بیرونی خود هستند خوب است. همچنین برای طراحی های مینیمالیستی به خصوص در باغ که می توانید از آن به عنوان گلدان استفاده کنید خوب است. اگر می خواهید طول عمر خود را تضمین کنید، ممکن است برای این مورد نیز به مقداری عایق رطوبتی داخلی و خارجی نیاز داشته باشید.
بلوک های سیمانی یک مورد رایج هستند که می بینید، اما اغلب کاربرد زیادی به جز ایجاد دیوار ندارند. خوب دارند. آیا تا به حال به استفاده از بلوک های سیمانی به عنوان تکه های برجسته در باغ خود فکر کرده اید؟ می توانید با اختراع مجدد مفید بودن یک بلوک های سیمانی ، دیوارها، گلدان های کاشت و سایر موارد برجسته را در باغ خود ایجاد کنید.

دیوار کشی با بلوک

در این مقاله، ما 15 روش مختلف را بررسی خواهیم کرد که می توانید از سنگ ریزه در باغ خود استفاده کنید. باغ‌های گل، باغ‌های سبزیجات و باغ‌هایی از انواع دیگر را خواهید دید که از بلوک های سیمانی به روش‌های منحصربه‌فردی استفاده می‌کنند
بلوک های سیمانی به گونه ای در باغ قرار گرفته اند که ارتفاعات مختلف به این منطقه جلوه ای می دهد که سطوح و زوایای مختلف را به نمایش می گذارد. ایجاد باغی که بیشتر از یک مربع ساده باشد، راهی عالی برای نشان دادن شخصیت در حیاط خلوت شماست.

ایده های دیوار کشی باغ با بلوک سیمانی

دیوار کشی باغ

قیمت دیوار کشی باغ

دیوار کشی در باغ

دیوار کشی باغ

دیوار کشی بتن

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

منبع : https://ecce2010.org/concrete-block-fence-ideas/

 

2/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *