محوطه سازی حیاط ویلا
20
مه

4 نکته در طراحی محوطه سازی حیاط ویلا

محوطه سازی ویلا
اجرای محوطه سازی باغچه
قیمت محوطه سازی حیاط ویلا
هزینه محوطه سازی حیاط
محوطه سازی باغچه حیاط ویلا
محوطه سازی کف حیاط ویلا

محوطه سازی حیاط ویلا

حیاط جلوی و حیاط پشتی اجزای نمایشی ویلا های شما هستند و باید محوطه سازی حیاط ویلا را انجام دهید تا در هر زمان جذاب به نظر برسید. این محوطه شما برای استراحت ، سرگرمی است و به معنای واقعی کلمه تمام نمای خانه شما را با یک نگاه مشخص می کند. این که آیا شما به دنبال تقویت در سبزه ها هستید یا نقطه ای از توجه و یا ایجاد نرده ها را ایجاد می کنید

اصول محوطه سازی باغپلان محوطه سازی حیاط ویلا

نکته 1: یک طرح  از آنچه در ذهن دارید ، بر روی کاغذ بکشید. ایده های شما روی کاغذ می تواند به شما کمک کند به راحتی محوطه  مورد نظر خود را بسازید. علاوه بر این ، طرحی از محوطه  از پروژه کلی محوطه سازی را فراهم می کند ، که بعدا می تواند به صورت مرحله به مرحله اجرا شود. اگر در تصمیم گیری خود در مورد آنچه همه جنبه ها را باید در منظره خود بگنجانید مشکل دارید ، محوطه سازی خود را به گروه معماری آرسس بسپارید  ، . ما به عنوان یک  طراح قادر به انتخاب گزینه های درخشان هستیم  که شاید در مراحل اولیه حتی به آن فکر نکنید.

تماس با مانکته 2: سعی کنید در مرحله برنامه ریزی به سؤالات اساسی زیر پاسخ دهید. شما می خواهید چمن خود را به عنوان یک منطقه بازی برای بچه های خود ، یا فضایی برای پرورش یک باغ سبزیجات یا گل ، فضایی برای اجتماعات خانوادگی انتخاب کنید؟

نکته 3: الگوهای اقلیمی منطقه خود را مطالعه کنید. اگر خانه خود را در محلی ساخته اید که خورشید زیادی به خود می گیرد ، شاید در نظر داشته باشید که تعدادی از درختان که باعث  سایه کافی در چمن های شما ایجاد می کنند ، وجود داشته باشد. اگر این منطقه بادی است ، ساختمان خود را در محلی دور از دسترس چمنزار در نظر بگیرید. طرح شما برای محوطه باید در نظر داشته باشد که خورشید ، باد و باران در نقاط مختلف سال چطور است.

نکته 4: یک نقطه تمرکز را در چمن خود ایجاد کنید. ممکن است شما یک مجسمه ، یک آبنما یا یک برکه یا به سادگی یک قطعه سنگی عظیم را انتخاب کنید که اگر فضای خالی زیادی در چمن خود داشته باشید ، نظر بیننده را منحرف می کند.

همیشه در هنگام طراحی محوطه سازی خود ، وقت بگذارید و صبر داشته باشید. به یاد داشته باشید که ویژگی های بزرگ محوطه سازی مانند درختان می تواند به سختی جابجا شود 

در محوطه سازی حیاط ویلا(Villa yard yard landscaping)  از رنگ های برجسته و خاص استفاده می شود. پیدا کردن گیاهان با شاخ و برگهای مختلف سایه های سبز که پویایی بصری جالب در ترکیب فضاهای بیرونی است که به این سبک طراحی شده اند ، معمول است. از آنجایی که دیوارهای اطراف  باغهای ویلا و همچنین  تراسهای اطراف باغ معمولاً با رنگهای سفید یا سایر رنگ شده است.

 سعی کنید  در محوطه سازی حیاط ویلا گیاهان بومی را انتخاب کنید که به خوبی با اکوسیستم منطقه ای که در آن زندگی می کنید سازگار باشد. 

 

کف حیاط ویلا یکی از موارد مهم در محوطه سازی حیاط ویلا است. برای روکش کردن آنها ، ترجیحا از مواد طبیعی مانند سنگ کاشی یا سنگ کاشی با رنگهای پاستیل  استفاده کنید. سعی کنید با استفاده از مخلوط مناسب درختان ، درختچه ها و گل ها ، یک احساس روستایی را به فضا بیرون منتقل کنید.

اگر فضای بسیار کمی برای حیاط ویلا دارید اما به ظاهر یک حیاط بزرگ علاقه دارید ، توصیه می کنیم از درختان استفاده کنید تا سرسبزی را بیشتر احساس کنید  به این ترتیب می توانید از دیواری از بالکن یا  تراس خود و یا حتی حیاط های داخلی که معمولاً جزئی از خانه ها هستند ، استفاده کنید

خدمات حرفه ای محوطه سازی حیاط ویلا

ما به عنوان یک معمار محوطه سازی حرفه ای  که بیش از 10 سال است که در استان البرز و تهران فعالیت می کننم  ، ما یک مجموعه با تجربه  برای همه نیازهای محوطه سازی شما هستیم. ما می توانیم منظره موجود یا کارهای درجه بندی و زهکشی را عیب یابی کرده و برطرف کنیم یا حیاط رویای شما را از ابتدا ایجاد کنیم. ما منظره سازی کامل یا محوطه سازی شما را طراحی و نصب خواهیم کرد.

هزینه محوطه سازی حیاط ویلا

با کارشناسان ما صحبت کنید و برآورد ویژه ای درباره نیازهای خاص خود در محوطه سازی و هزینه محوطه سازی با کمترین قیمت را  امروز کسب کنید. پیمانکاران محوطه سازی ما می توانند در هر پروژه محوطه سازی که ممکن است داشته باشید به شما کمک کنند. و همچنین در نظارت آنلاین با شما در ارتباط هستیم  با ما تماس بگیرید و با ما صحبت کنید.
جهت اطلاعات بیشتر و با شماره تماس های زیر تماس بگیرید