[fusion_builder_container hundred_percent=”no” equal_height_columns=”no” menu_anchor=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”center center” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” parallax_speed=”0.3″ video_mp4=”” video_webm=”” video_ogv=”” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” overlay_color=”” video_preview_image=”” border_color=”” border_style=”solid” padding_top=”” padding_bottom=”” padding_left=”” padding_right=”” type=”flex”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” center_content=”no” last=”true” min_height=”” hover_type=”none” link=”” border_sizes_top=”” border_sizes_bottom=”” border_sizes_left=”” border_sizes_right=”” first=”true”][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” content_alignment_medium=”” content_alignment_small=”” content_alignment=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_display=”normal,sticky” class=”” id=”” font_size=”” fusion_font_family_text_font=”” fusion_font_variant_text_font=”” line_height=”” letter_spacing=”” text_color=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]

محوطه سازی حیاط ویلا

حیاط جلوی و حیاط پشتی اجزای نمایشی ویلا های شما هستند و باید محوطه سازی حیاط ویلا را انجام دهید تا در هر زمان جذاب به نظر برسید. این محوطه شما برای استراحت ، سرگرمی است و به معنای واقعی کلمه تمام نمای خانه شما را با یک نگاه مشخص می کند. این که آیا شما به دنبال تقویت در سبزه ها هستید یا نقطه ای از توجه و یا ایجاد نرده ها را ایجاد می کنید.

حیاط های مدرن ، تزئین شده با اصول طراحی چشم انداز ، نوعی پارک تفریحی مینیاتوری هستند. البته برای اینکه منطقه برای مدت طولانی جذاب بماند ، تلاش زیادی لازم است. با استفاده از ایده های طراحی چشم انداز هنگام تزئین حیاط خانه خصوصی ، مکانی راحت به دست می آورید که می توانید در آن با خانواده یا یک شرکت پر سر و صدا وقت بگذارید.

طراحی و اجرای محوطه سازی ویلا

عناصر اصلی یک پروژه محوطه سازی حیاط ویلا

قبل از تدوین محوطه سازی حیاط ویلا ، باید اولویت ها را تعیین کنید: آنچه برای شما مهمترین است – شکوه و شرایط عملی راحت. ترکیب خانواده ، حضور حیوانات خانگی و سبک زندگی شما نیز تغییراتی در طراحی حیاط یک خانه ایجاد می کند. در مرحله اولیه به تمام جزئیات طراحی منظره فکر کنید ، تا از ایده های خود برای آینده پشیمان نشوید و از توسعه مجدد جلوگیری کنید.
طراحی محوطه سازی حیاط ارتباط مستقیمی با معماری دارد. برخی از افراد دوست دارند از خطوط صاف ، مسیرهای پرپیچ و خم  لذت ببرند. دسته دیگری که بدون ترسیم مشخص قلمرو یک خانه  این کار را انجام نمی دهد ، به سمت چمن های کاملاً صاف جذب می شود ، که به موقع هرس می شوند «زیر خط» بوته ها و مسیرهای مستقیم.

محوطه سازی حیاط مدرن

اصل اصلی محوطه سازی حیاط  ویلا

انتخاب گیاهانی با یک فصل گلدهی متفاوت است. در این حالت ، یک چشم انداز رنگارنگ در اطراف خانه در کل دوره گرم فراهم خواهد شد. ایده های اصلی برای شکل گیری طراحی منظر حیاط از نظر راه حل های گل در یک فصل جداگانه مورد بررسی قرار می گیرد.

از نظر نمایندگان فرهنگ شرقی ، آب یکی از اصلی ترین نمادهای وجود هماهنگ موجودات زنده است. اکثر آنها به تعالیم فلاسفه بزرگ روی می آورند و اکثر آنها به لزوم حضور در چشم انداز حیاط یک خانه  برای یک مخزن مصنوعی متقاعد شده اند.

این به روش های مختلفی انجام می شود: برکه سنتی . جمعیتی که توسط جمعیت زنده ای زندگی می کنند و برای نسل جوان و بازدیدکنندگان از اهمیت حیاتی برخوردار خواهند بود. یک چشمه اصلی ، که هوا سرد ملایم خود را در یک بعد از ظهر پرتحرک پخش می کند. یک آبشار کوچک  . اثر آرام بخش آن در آرامش مالکان خانه  پس از روزهای کاری.

روشنایی و محوطه سازی

روشنایی در محوطه سازی حیاط  ویلا

روشنایی نورپردازی یک حیاط  تفاوت های ظریف خود را دارد. اصول طراحی محوطه سازی دو وظیفه اصلی را به او سپرد: فراهم آوردن شرایط راحت برای استراحت و حرکت در اطراف قلمرو در تاریکی. نور مناسب از عناصر تزئینی به شما این امکان را می دهد تا در یک پیاده روی دیرهنگام از زیبایی اطراف خود لذت ببرید.

در فصل سرما ، وقتی زیبایی طبیعت پژمرده می شود ، جلوه خاصی ایجاد می کند و توجه به عناصر مصنوعی طراحی منظره معطوف می شود. ایده های طراحی چشم انداز برای نورپردازی هماهنگ حیاط خانه  شامل چندین نکته است: نورپردازی نمای خانه ؛ روشنایی  تجهیزات پارکینگ ماشین؛ دید خوب به ورودی اصلی ؛ شرایط راحت در منطقه تفریحی.

پلان محوطه سازی حیاط ویلا

نکته 1: یک طرح  از آنچه در ذهن دارید ، بر روی کاغذ بکشید. ایده های شما روی کاغذ می تواند به شما کمک کند به راحتی محوطه  مورد نظر خود را بسازید. علاوه بر این ، طرحی از محوطه  از پروژه کلی محوطه سازی را فراهم می کند ، که بعدا می تواند به صورت مرحله به مرحله اجرا شود. اگر در تصمیم گیری خود در مورد آنچه همه جنبه ها را باید در منظره خود بگنجانید مشکل دارید ، محوطه سازی خود را به گروه معماری آرسس بسپارید  ، . ما به عنوان یک  طراح قادر به انتخاب گزینه های درخشان هستیم  که شاید در مراحل اولیه حتی به آن فکر نکنید.

محوطه سازی ویلا

نکته 2: سعی کنید در مرحله برنامه ریزی به سؤالات اساسی زیر پاسخ دهیدشما می خواهید چمن خود را به عنوان یک منطقه بازی برای بچه های خود ، یا فضایی برای پرورش یک باغ سبزیجات یا گل ، فضایی برای اجتماعات خانوادگی انتخاب کنید؟

نکته 3: الگوهای اقلیمی منطقه خود را مطالعه کنیداگر خانه خود را در محلی ساخته اید که خورشید زیادی به خود می گیرد ، شاید در نظر داشته باشید که تعدادی از درختان که باعث  سایه کافی در چمن های شما ایجاد می کنند ، وجود داشته باشد. اگر این منطقه بادی است ، ساختمان خود را در محلی دور از دسترس چمنزار در نظر بگیرید. طرح شما برای محوطه باید در نظر داشته باشد که خورشید ، باد و باران در نقاط مختلف سال چطور است.

محوطه سازی ویلا

نکته 4: یک نقطه تمرکز را در چمن خود ایجاد کنید. ممکن است شما یک مجسمه ، یک آبنما یا یک برکه یا به سادگی یک قطعه سنگی عظیم را انتخاب کنید که اگر فضای خالی زیادی در چمن خود داشته باشید ، نظر بیننده را منحرف می کند.

همیشه در هنگام طراحی محوطه سازی خود ، وقت بگذارید و صبر داشته باشید. به یاد داشته باشید که ویژگی های بزرگ محوطه سازی مانند درختان می تواند به سختی جابجا شود

طراحی محوطه باغچه ویلا

در محوطه سازی حیاط ویلا(Villa yard yard landscapingاز رنگ های برجسته و خاص استفاده می شود. پیدا کردن گیاهان با شاخ و برگهای مختلف سایه های سبز که پویایی بصری جالب در ترکیب فضاهای بیرونی است که به این سبک طراحی شده اند ، معمول استاز آنجایی که دیوارهای اطراف  باغهای ویلا و همچنین  تراسهای اطراف باغ معمولاً با رنگهای سفید یا سایر رنگ شده است.

 سعی کنید  در محوطه سازی حیاط ویلا گیاهان بومی را انتخاب کنید که به خوبی با اکوسیستم منطقه ای که در آن زندگی می کنید سازگار باشد

کف حیاط ویلا یکی از موارد مهم در محوطه سازی حیاط ویلا است. برای روکش کردن آنها ، ترجیحا از مواد طبیعی مانند سنگ کاشی یا سنگ کاشی با رنگهای پاستیل  استفاده کنید. سعی کنید با استفاده از مخلوط مناسب درختان ، درختچه ها و گل ها ، یک احساس روستایی را به فضا بیرون منتقل کنید.

اگر فضای بسیار کمی برای حیاط ویلا دارید اما به ظاهر یک حیاط بزرگ علاقه دارید ، توصیه می کنیم از درختان استفاده کنید تا سرسبزی را بیشتر احساس کنید  به این ترتیب می توانید از دیواری از بالکن یا  تراس خود و یا حتی حیاط های داخلی که معمولاً جزئی از خانه ها هستند ، استفاده کنید

محوطه سازی چیست؟

خدمات حرفه ای محوطه سازی حیاط ویلا

ما به عنوان یک معمار محوطه سازی حرفه ای  که بیش از 10 سال است که در استان البرز و تهران فعالیت می کننم  ، ما یک مجموعه با تجربه  برای همه نیازهای محوطه سازی شما هستیم. ما می توانیم منظره موجود یا کارهای درجه بندی و زهکشی را عیب یابی کرده و برطرف کنیم یا حیاط رویای شما را از ابتدا ایجاد کنیم. ما منظره سازی کامل یا محوطه سازی شما را طراحی و نصب خواهیم کرد.

طراحی محوطه ویلا

هزینه محوطه سازی حیاط ویلا

با کارشناسان ما صحبت کنید و برآورد ویژه ای درباره نیازهای خاص خود در محوطه سازی و هزینه محوطه سازی با کمترین قیمت را  امروز کسب کنید. پیمانکاران محوطه سازی ما می توانند در هر پروژه محوطه سازی که ممکن است داشته باشید به شما کمک کنند. و همچنین در نظارت آنلاین با شما در ارتباط هستیم  با ما تماس بگیرید و با ما صحبت کنید.

جهت اطلاعات بیشتر و با شماره تماس های زیر تماس بگیرید

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

امتیاز دادن به این برگه

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!