طراحی محوطه سازی حیاط خلوت

صاحبان خانه اغلب اوقات بیشتر وقت خود را (و بودجه) را برای تزئین داخل خانه خود می گذرانند ، اما حیاط های جلو و عقب نیز مناطق بزرگی از فرصت هستندتازه کردن طراحی محوطه سازی حیاط خلوت (Backyard landscaping)- هم حیاط جلو و هم در پشت حیاط – برای ارزش فروش مجدد سودمند است.

افزودن ارزش به فضای  باز شما بیش از یک چمنزار سرسبز است. طراحی محوطه سازی حیاط خلوت جذاب تر از چمنزارهای ساده است و راحت می توان در یک آخر هفته فضای آن را زنده کرد. برخی از این ایده های طراحی محوطه سازی حیاط خلوت را امتحان کنید و حیاط خلوت استقبال خواهید کرد که برای سرگرمی در هر زمان مناسب است.

محوطه سازی حیاط خلوت

امروز حتی یک حیاط خلوت کوچک اگر به روشی صحیح طراحی شود ، می تواند بزرگ به نظر برسد و احساس راحتی کند. با داشتن ایده ها و مراحل صحیح طراحی محوطه سازی حیاط خلوت ، می توانید یک چمن زنی زیبا داشته باشید و هنوز هم از فضای عملکردی کافی برای لذت بردن خانواده برخوردار هستید.

برای رسیدن به مسیر صحیح داشتن یک حیاط خلوت کوچک منظره زیبا ، در اینجا پنج ایده و نکته وجود دارد که می تواند به شما کمک کند

طراحی محوطه سازی حیاط خلوت باعث زیبایی منظره است ، اطلاعاتی را برای هر خانه ارائه می دهد. هرکدام فرصتی مناسب برای جمع کردن  دوستان و خانواده خود و تقویت ظاهر و احساس خانه شما فراهم می کند.

حیاط های جلویی که جلوه زیبایی دارند ، اولین تصور فوق العاده مثبت را به همراه می آورند ، خانه شما را زیبا می کنند و فضای داخلی را ترجیح می دهند. در حالی که یک حیاط پشت محوطه یک منطقه سرگرمی شیک را برای مهمانی ها ، زمان بازی و زمان من به ارمغان می آورد.

محوطه سازی با سنگ لاشه

استخر درطراحی محوطه سازی حیاط خلوت

آیا به دنبال یک روش جالب برای خنک کردن بچه ها در تابستان هستید؟ یا حتی مکانی آرامش بخش برای برخی از اوقات آرام و خنک و آرام؟ شما به استخر احتیاج دارید. این طرح کلاسیک طراحی محوطه سازی حیاط خلوت مجدد طراحی شده است تا بتواند تقریباً در هر حیاط خلوت اندازه باشد.

محوطه سازی حیاط

آبنما در طراحی محوطه سازی حیاط خلوت

آبنما قطعه مرکزی ایده آل برای هر حیاط خلوت هستند. این که بخواهید یک ورودی چشمگیر یا یک گوشه آرامش بخش حیاط خلوت ایجاد کنید ، یک آبنما علاوه بر این است. همچنین می تواند مکانی زیبا برای نشستن پرندگان فراهم کند ، این امکان را به شما می دهد تا در روزهای گرم ، تماشای پرندگان رنگارنگ را ببینید.

ویژگی های آب روشی عالی برای ایجاد آرامش و آرامش در حیاط خلوت شماست و نصب آنها نیز نسبتاً ساده است. می توانید کیت های آماده برای استخرها و آبشارها را خریداری کنید ، یا می توانید آن را به یک پروژه DIY تبدیل کنید. 

این همچنین یک روش عالی برای مراقبت از هرگونه مشکل زهکشی شما در هنگام هوای مرطوب است. برای ایجاد واحه در فضای باز شخصی  خود ، چند ماهی طلایی و چند گیاه کوچک اضافه کنید .

محوطه سازی چمن مدرن

باربیکیو در طراحی محوطه سازی حیاط خلوت

فضای مناسب برای افراد بزرگسالی برای سرگرمی دوستانشان. درست کردن باربیکیو ، علاوه بر این که بچه ها از آنجا دور می شوند ، روش ایده آل  است. نگهداری کم ، سرگرمی بالا ، از گذراندن وقت با دوستان در محوطه ​​حیاط خلوت خود لذت ببرید. حتی می توانید یک شومینه در مرکز اضافه کنید.

اگر حیاط خلوت بزرگی دارید ، بخشی از آن را به باغ تبدیل کنید. درختان مرکبات و انواع میوه ها را تهیه کنید تا خانواده شما محیطی را برای لذت بردن فراهم کند. باغ ها برای هر حیاط خلوت بزرگ و روستایی ضروری است.

محوطه سازی ویلا لاکچری

روشنایی طراحی محوطه سازی حیاط خلوت

با روشنایی زیبا در طراحی محوطه سازی حیاط خلوت در مسیرهای خود ، راهی خانه شوید. می توانید از چراغهای led استفاده کنید که به راحتی در شب روشن می شوند ، نورپردازی لبه پنهان را به دیوارهای کم ارتفاع در طول مسیر اضافه کنید.

سنگ ها یک محوطه مدرن را به سنگفرش شما ارائه می دهند. اگر می خواهید مسیری مدرن به در ورودی خود داشته باشید.

محوطه سازی ویلا با چمن

در طراحی محوطه سازی حیاط خلوت از سنگفرش های رنگی سبک و سنگ های تیره تر استفاده کنید.

سنگریزه  ها راهی آسان برای آوردن رنگ ها و بافت های مختلف به حیاط خلوت شما هستند. شما می توانید از آنها برای پر کردن فضاهای خالی در مسیر باغ یا به عنوان پوشش زمینی برای تعریف یک منطقه آسفالت و حیاط استفاده کنید.

برای داشتن ظاهری تمیز و تزئینی می توانید از سنگریزه استفاده کنید تا یک مرز یا محوطه ای را ایجاد کنید. طیف وسیعی از رنگ ها و سبک ها از جمله سفید ، آبی ، نارنجی ، قرمز ، سبز ، آهک ، نقره و طلا وجود دارد. با استفاده از همان سنگریزه رنگی می توانید آن را ساده نگه دارید یا رنگ ها را مخلوط کنید تا ظاهری پر جنب و جوش تر ایجاد کنید.

محوطه سازی مدرن ویلا

هزینه طراحی محوطه سازی حیاط خلوت

برای دریافت هزینه محوطه سازی باید با معماران محوطه سازی تماس بگیرید گروه معماری آرسس یکی از بهترین محوطه سازان در استان البرز و تهران با بیش از ۱۰ سال سابقه کاری مفتخر است محوطه ای زیبا برای شما کارفرمایان محترم طراحی کند با ما تماس بگیرید.

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

امتیاز دادن به این برگه

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!