پلان محوطه سازی ویلا

شکی نیست که هنگام محوطه سازی می خواهید  محوطه شما دارای خاصیتی جذاب باشد محوطه سازی نه تنها می تواند به شما در زیبا سازی خانه خود کمک کند بلکه می تواند منبع هوای مطبوع در هوای تازه نیز باشد. هنگامی که به تنهایی از حیاط خود مراقبت می کنید ، می توانید شرایط بدنی خود را نیز بهبود بخشید. اما اگر به نظر می رسد که منظره بد به نظر می رسد ، در این صورت می توانید محوطه خود را به بهترین و زیباترین شکل طراحی کنید با ما تماس بگیرید.

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

پلان محوطه سازی ویلا

در این مقاله ، ما می خواهیم به تفصیل در مورد پروژه ویلا در حومه شهر ،

به ویژه ، پلان محوطه سازی ویلا(Villalandscapingplan و طراحی ساختمان بیرونی صحبت کنیم شروع هر پروژه مشاهده دقیق یک محوطه ساخت و ساز ، مطالعه ویژگی های محوطه ویلا ، اندازه گیری محوطه ، عکس گرفتن است. و از همه مهمتر ، ما به دقت به تمام خواسته های مشتری گوش می دهیم تا گزینه های کامل و منحصر به فرد مورد نظر خود را ارائه دهد. 

ما قادر به ارائه راحت ترین و لوکس ترین راه حل ها در طراحی محوطه با متراژ بالا هستیم  

هزینه محوطه سازی

ساختار این پروژه خاص شامل عناصر طراحی محوطه به شرح زیر است:

  • آبنما
  • برکه
  • زمین بازی بچه ها
  • محل پارکینگ
  • گلخانه ها
  • مناطق سبز
  • روشنایی محوطه
  • مسیرهای ساخته شده از کاشی های مرمر

علاوه بر این پروژه ، ما یک پلان محوطه سازی ویلا تهیه می کنیم ، که در آن تمام گیاهانی را که قرار است در اطراف خانه کاشته شوند ، مشخص می کنیم. برای پلان ، بیانیه ای از محدوده گیاهان را درج می کنیم ، که تعداد ، تصاویر و دستورالعمل های نگهداری آنها را نشان می دهد. در کار گزینه های سازگاری خصوصیات بصری و بیولوژیکی را در نظر می گیریم.

طراحی باغ ویلا 1000 متریورودی اصلی یک خانه باید دارای حس عمیقی باشد. این قسمت از قسمت بیرونی اهمیت بیشتری  دارد ، زیرا اولین برداشت را ایجاد می کند. در این پروژه ، درگاه ورودی با یک پله دوتایی تزئین شده است که از سنگ مرمر طبیعی ساخته شده است و یک تراس فضای باز با ستون های کلاسیک. ما نقشه های اندازه گیری دقیق هر عنصر ساختمان را قبل از ساخت و ساز طراحی میکنیم

طراحی پلان محوطه سازی ویلا

برای متعادل کردن ترکیب ساختمان و ایجاد راحتی مطلق ، ما با استفاده از همان عناصر و مصالح معماری ، یک تراس مشابه را در طرف دیگر ساختمان پیشنهاد کرده ایم.

یکی از لوکس ترین عناصر ویلا درب ورودی

ساخت ویلا زیبا، است. ما با این عنصر بصورت جداگانه کار می کنیم و در نتیجه ، مشتریان ما چندین طرح از آن دریافت می کنند. و بعد از تصویب طرح ها ، ترسیم دقیق را ایجاد می کنیم ، که تمام عناصر پروژه ویلا را نشان می دهد. درب ورودی فرفورژه با یک پرتال قوسی ، گچبری ، نیم ستون و درج شیشه ای رنگی تزئین شده است. این تصویر زیبا ازاحترام صاحبان خانه می گوید. پس از اتمام نقشه ها ، متخصصان ما شروع به تولید همه عناصر می کنند.

هزینه طراحی پلان محوطه سازیاین پروژه 30 تا 40 روز کاری طول می کشد. طراحی پلان محوطه سازی ویلا توسط یک فرایند پیشرفته و خلاق است. ما به طور دقیق کلیه کارها را انجام می دهیم ، از جمله برنامه ریزی ، پهنه بندی و تهیه کلیه نقشه های لازم برای شروع ساخت. اجرای کامل هر پروژه مبتنی بر مطالعه دقیق هر عنصر با ابعاد دقیق ، لیست مواد و چیدمان است.

هزینه طراحی پلان محوطه سازی ویلا

برای اینکه هزینه دقیق تر و کاملی را به دست بیاورید با گروه معماری آرسس تماس بگیرید مفتخریم که شما را در طراحی بهترین محوطه یاری دهیم

ما آماده هستیم تا کارهای پیچیدگی را بطور دقیق ، کارآمد و به موقع انجام دهیم.

با گروه معماری آرسس تماس بگیرید

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

مقاله پلان محوطه سازی ویلا

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!