محوطه سازی مدرسه

محوطه سازی مدرسه

محوطه سازی مدرسه (School landscaping) موضوع جذاب و مهم برای آموزش کودکان و نوجوانان در مدرسه می باشد زیرا محیط مدرسه تاثیر مستقیم بر روی روحیه و یادگیری کودکان می گذارد و باید به آن توجه کافی داشته باشیم.ما در این مقاله قصد داریم راهنمایی محوطه سازی مدرسه و نمونه طراحی حیاط مدرسه را برای شما عزیزان توضیح دهیم.

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

مدرسه به عنوان اجتماعی کوچک از جامعه یکی از مهم ترین اماکن اجتماعی و آموزشی و تربیتی کودکان و نوجوانان می باشد . مدارس جهت آموزش صحیح و موثر خود نیاز به فضایی مناسب جهت آموزش و تربیت کودکان و نوجوانان می باشند که در این مکان علاوه بر یادگیری احساس آرامش و نشاط را داشته باشند.

محوطه سازی مدرسه

در محوطه سازی مدرسه عوامل مختلف از جمله مساحت زمین و شرایط آب و هوایی و منطقه ای محیط موثر می باشند و برای طراحی و چیدمان گل و گیاهان مناسب در این فضا بهتر است شرایط اکولوژیک ، میزان نور و حرارت و رطوبت نسبی و زیبایی و جذابیت گیاهان برای بچه ها در نظر گرفته شود.

محوطه سازی باغ

طراحان و متخصصان با تجربه در این زمینه با بررسی عوامل مختلف بهترین طراحی محوطه سازی مدرسه را با توجه به بودجه در نظر گرفته شده انجام می دهند.شما می توانید با مراجعه به وبسایت مجموعه ما با کارشناسان متخصص و ماهر ما در تماس باشید و راهنمایی های لازم را در این زمینه از ان ها دریافت نمایید.

محوطه سازی مدرسه ابتدایی

محوطه سازی مدرسه ابتدایی با توجه به عوامل مختلفی که قبلا بیان کردیم توسط تیم حرفه ای و متخصص طراحی فضای سبز و محوطه سازی مدرسه انجام می شود .زیبایی کلاس و حیاط مدرسه برای دانش آموزان حس خرسندی و جذابیت را ایجاد می کند و درزمینه های مختلف از جمله فعالیت های آموزشی و یادگیری کودکان را فعال و با نشاط می کند.

استفاده از گیاهان و درختان زیبا و سرسبز طراوت و تازگی را برای دانش آموزان مهیا می کند .امروزه اکثر مدارس موجود در کشور از امکانات خوبی برخوردار هستند و برای محوطه سازی مدرسه از مجموعه های متخصص در این زمینه کمک می گیرند.

ساخت آلاچیق در محوطه مدرسهتیم متخصص و حرفه ای ما با بهره گیری از طراحان فضای سبز متخصص و مصالح و عناصر جذاب و زیبا می تواند شما را رد زمینه طراحی و محوطه سازی مدارس ابتدایی و مقاطع بالاتر کمک کند.برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مراجعه به وبسایت ما با مشاورین و بخش پشتیبانی در تماس باشید تا راهنمایی های لازم را در این زمینه برای شما عزیزان داشته باشند.

پلان محوطه سازی مدرسه

پلان محوطه سازی مدرسه توسط کارشناس و طراح فضای سبز کشیده می شود .در پلان تمام عناصر و المان های مختلفی که قرار است در حیاط مدرسه قرار گیرد با دقت و حساسیت بالا مشخص می شود و در صورت تایید آن از سوی کارفرما جهت اجرا و پیاده سازی اقدامات لازم انجام می شود.

قیمت هزینه طراحی و اجرای محوطه سازی

استفاده از الگو و پلان مناسب در محوطه سازی مدرسه بسیار ضروری است زیرا با محوطه سازی فضای سبز در حیاط مدرسه حس شادابی و طراوت به دانش آموزان القا می شود و در تربیت و یادگیری آن ها بسیار موثر خواهد بود.

محوطه سازی مدارس

محوطه سازی مدارس نقش مهم و قابل توجهی در سلامن ذهن و روح دانش آموزان دارد و از طرف دیگر موجب می شود که خستگی و کسالت دانش آموزان و معلمان برطرف شود.

محوطه سازی مدارس طرح و ایده هدفمندی جهت القای حس شادابی و نشاط به دانش اموزان در زمانی است که برای تفریح و سپری کردن زمان استراحت به حیاط مدرسه مراجعه می کنند.

محوطه سازی حیاط مدرسه

توجه به محوطه سازی حیاط مدرسه امری مهم و ضروری است زیرا طراحی و اجرای صحیح و مناسب آن موجب می شود که روحیه سرزندگی و شادابی سراسر فضای مدرسه را در برگیرد و محیط را برای آموزش و یادگیری مفید و موثر کودکان و نوجوانان آماده کند.

محوطه سازی کف حیاط ویلا

مجموعه ما در زمینه طراحی و محوطه سازی فضای سبز ساختمان های مسکونی و اداری و تجاری و مدارس و رستوران ، سفره خانه های سنتی، گلخانه و حیاط ویلا و .. تجربه و مهارت بالایی دارند و می تواند شما را در این زمینه با هر بودجه ای که در نظر گرفته اید و مدت زمان معلوم راهنمایی و خدمات برتر و با کیفیت خود را به شما ارائه دهند.

طراحی محوطه سازی مدرسه

در طراحی محوطه سازی مدرسه بهتر است از گیاهان و گل های زیبا و جذاب و سرزنده که حس شادابی و طراوت را به افراد می دهد استفاده شود .در انتخاب نیمکت و سطل زباله و خط کشی حیاط مدرسه با توجه به مقاطع مختلف تحصیلی و در نظر گرفتن علایق کودکان و نوجوانان انجام شود.

اجرای محوطه سازی در کرج

رنگ آمیزی زیبا و جذاب ، استفاده از رنگ های شاد در محیط مدرسه توسط کارشناسان و طراحان توصیه می شود.اکثر مدارس ابتدایی جهت ایجاد حس شادابی از رنگ و نقاشی های جذاب در حیاط مدرسه استفاده می شود.

شما می توانید برای اطلاع از خدمات محوطه سازی مدرسه و میزان هزینه و زمان طراحی و اجرای کار به وبسایت مجموعه ما مراجعه فرمایید و با مشاورین ما در این زمینه مشورت داشته باشید.همکاران ما در مجموعه تخصصی طراحی و محوطه سازی فضای سبز شما را راهنمایی خواهند کرد.

سایت پلان محوطه سازی مدرسه

طراحی پلان محوطه سازی مدارس در سایت های مختلف جهت ایده گرفتن و استفاده از خلاقیت های موجود در هر یک از آن ها وجود دارد.شما می توانید با مراجعه به سایت پلان محوطه سازی مدرسه مجموعه ما بهترین پلان های محوطه سازی مدارس را مشاهده نمایید و در صورت تایید یکی از آن ها را جهت اجرا و پیاده سازی انتخاب نمایید.

نمونه محوطه سازی حیاط مدرسه

محوطه سازی حیاط مدرسه نمونه های مختلفی دارد که اغلب با توجه به نیاز و درخواست مدرسه انجام می شود.بهترین نمونه محوطه سازی مدرسه شامل گیاهان و درختان سرسبز و انتخاب مناسب مبلمان مدرسه از جمله نیمکت ، سطل زباله و مسیر ورودی به سالن مدرسه و آبخوری و فضای سبز حیاط مدرسه و غیره می باشد.شما می توانید با مشاوره در این زمینه بهترین طراحی محوطه سازی حیاط مدرسه را داشته باشید.

جهت اطلاعات بیشتر با شماره تماس های

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

تماس بگیرید

مقاله محوطه سازی مدرسه

امتیاز دادن به این برگه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *