رنگ در محوطه سازی
19
جولای

5 راه ساده برای اضافه کردن رنگ در محوطه سازی

رنگ در محوطه سازی

طراحی منظره با استفاده رنگ در محوطه سازی(Paint in landscaping) زیاد سخت نیست   و مطمئناً نیازی به هزینه آن نیست. رنگ از منابع مختلفی ناشی می شود و می تواند به راحتی طراحی منظره شما را تغییر دهد.

با ترکیب مبلمان رنگی ، باغی ، مجسمه سازی ، گلدان ، کاشی ، رنگ و گیاهان و گلهای رنگارنگ ، می توانید تأثیر زیادی در محوطه  فضای باز خود بگذارید.

تماس با مادر اینجا چند روش ساده برای اضافه کردن  رنگ در محوطه سازی و باغ شما آورده شده است.

1. مبلمان  رنگارنگ را انتخاب کنید.

قسمت استراحت و نشستن اغلب نقاط کانونی را در طراحی منظره شما ایجاد می کنند که باعث می شود آنها مکان مناسبی برای تزریق رنگ باشند. اگر بودجه زیادی دارید ، میزهای صندلی ، صندلی و میزهای سرگرم کننده را به فضای تفریحی فضای باز خود اضافه کنید.

برای افرادی که با بودجه کم محوطه سازی می کنند ، سعی کنید آن دسته از کتان های برنزه و قهوه ای قدیمی را برای رنگ های جسورانه جلب توجه کنید و یا بالش های رنگی را به کوسن های صندلی موجود خود اضافه کنید.

با قرار دادن یک فرش با طرح رنگارنگ در سایه هایی که باعث تقویت ناهار خوری یا سرگرمی در فضای باز شما می شود ، فرصتی برای اضافه کردن رنگ در محوطه سازی است.

strip 1

2. گلدان های رنگارنگ را اضافه کنید.

یکی از ساده ترین راه ها برای طرح یک باغ با شکوه تر این باغچه شامل گلدان های پر جنب و جوش و جذاب گیاهی است. اضافه کردن سایه های آبی ، نارنجی ، بنفش ، زرد ، صورتی برقی یا حتی قرمز باعث حیاط خلوت شما به یک سرزمین عجایب پر جنب و جوش می شود.

این همچنین فرصت مناسبی برای ایجاد تنوع خیره کننده رنگ در محوطه سازی است. جابجایی ظروف رنگارنگ با گیاهانی که به دلیل شاخ و برگهای رنگی خود مانند میزبان ها گرامی دارند ، راهی ساده برای ایجاد علاقه بصری پر جنب و جوش در طراحی محوطه سازی  است.

محوطه سازی در کرج

3. تزئین رنگارنگ در فضای باز و کاشی های تزئینی.

وقتی دکوراسیون در فضای باز می آید ، حد مجاز زیاد است! این که آیا شما می خواهید به سنگ های قدم زنی رنگارنگ ، هنر موزائیک جذاب ، یا سفال چشم انداز و آبنما و برکه  اضافه کنید.

دکور باغ در فضای باز می تواند در مقابل افراط و هوای فضای بیرونی مقاومت کند و همزمان علاقه خود را به طراحی و رنگ در محوطه سازی اضافه کند.

کاشی در طرح ها و رنگ های مختلفی وجود دارد و آن را به عنوان یک ماده ایده آل برای اضافه کردن رنگ به سازه های فضای باز مانند پله ها ، میزهای آشپزخانه در فضای باز و آبنما  تبدیل می کند.

اگر احساس خلاقیت فوق العاده ای دارید ، حتی می توانید از کاشی برای ایجاد یک نقاشی دیواری باغی رنگارنگ استفاده کنید.

طراحی آبنما در محوطهمحوطه با سنگ ریزه

 

4. یک دیوار را با گیاهان رنگارنگ کنید

از آنچه می توانید با چند ساعت و یک قوطی رنگ استفاده کنید ، تعجب خواهید کرد. نقاشی یک دیوار یا باغ بیرونی فوراً تضاد رنگی و چشمگیری ایجاد می کند.

هنگام انتخاب رنگ در محوطه سازی ، سایه ای را انتخاب کنید که فضای اطراف از جمله گیاهان و مبلمان فضای باز را تکمیل کند. بهترین قسمت؟ هر وقت خواستید می توانید آن را تغییر دهید!

گیاهان گلدار باعث ایجاد یک رنگ در محوطه سازی شما می شوند. در نظر بگیرید گیاهان گلدار مانند Petunia ، Chrysanthemums و Marigolds را اضافه کنید.

این گیاهان گلدار رنگارنگ نه تنها یک چلپ چلوپ رنگی کالئیدوسکوپی را به باغ فضای باز شما اضافه می کنند بلکه گرده افشان ها را نیز جذب می کنند! همچنین می توانید فراتر از گلها را به گیاهان و درختچه هایی با شاخ و برگهای پرانرژی نگاه کنید.

بسیاری از گیاهان در تمام سال با شاخ و برگ خود رنگ و لعاب ایجاد می کنند و مدت ها پس از پژمرده شدن گلهایشان مورد توجه چشمگیر قرار می گیرند. شاید یکی از ساده ترین راه ها برای افزودن رنگ در محوطه سازی  شما ، قرار دادن گیاهان گلدار در ظروف باشد.

این باغهای مینیاتوری نه تنها محیط اطراف خود را بهبود می بخشند بلکه می توانند به صورت فصلی تغییر کرده و به هر منطقه که در حال حاضر مناسب شماست منتقل شوند.

سبد های گل باعث افزایش رنگ در محوطه سازی سطوح بالاتر می شود و فرصتی عالی برای قاب کردن یک نمای خاص از یک پنجره فراهم می کند.

strip 5

افزودن رنگ در محوطه سازی روشی آسان برای تجدید  حیات در فضای باز شما است. اگر وقت کمی داریدبا کارشناسان طراحی محوطخه سازی گروه معماری آرسس  تماس بگیرید ، و در کنار هم ما به طراحی چشم انداز شما خواهیم پرداخت!

جهت اطلاعات بیشتر  و نظارت آنلاین پروژه های خود

با کارشناسان گروه معماری آرسس تماس بگیرید

02644328160

09127927904

09300145131