طراحی و اجرای محوطه سازی

پروژه های طراحی و اجرای محوطه سازی (Landscaping design and implementation)در مقیاس و پیچیدگی متفاوت هستند ، با این حال ، آنها به مراحل مختلفی تفکیک می شوند تا سهولت مدیریت را فراهم کنند. با توجه به تغییر در انواع پروژه ها ، اجرای پروژه های طراحی و اجرای محوطه سازی نیاز به یک رویکرد انعطاف پذیر برای مدیریت پروژه دارد. مراحل پروژه غالباً از الگوی مشابهی پیروی می کند ، اما ممکن است به دلیل عوامل مختلفی از جمله مقیاس ، پیچیدگی ، نیاز مشتری ، بودجه و غیره کمتر شود یا نباشد.

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

هزینه محوطه سازی

طراحی و اجرای محوطه سازی، نیاز به برنامه ریزی جامع و گسترده دارد ، طراحی و اجرای محوطه سازی و مدیریت پروژه است که برای ایجاد همه چیز از پروژه های کوچک و بسیار بزرگ محوطه سازی استفاده می شود.

مشاوره اولیه
در طول مشاوره اولیه (تماس تلفنی یا جلسه) ، معمار محوطه ساز اولین مکالمات خود را با مشتری در مورد پروژه خود از جمله مکان ، اندازه ، ایده های اولیه ، کاربردها ، بودجه ، جدول زمانی انجام می دهد. برای پروژه های بزرگ یا دولتی این مرحله ممکن است به صورت خلاصه باشد. خلاصه سندی است که توسط مشتری تهیه شده است و شامل اطلاعات مهمی در مورد پروژه و افراد و پرسنل  می باشد

از پروژه های صنعتی ، آموزشی و محیطی گرفته تا زمین های گلف ، پارک های همسایگی و پروژه های مسکونی – زیبایی معماری منظر را به دور و گسترده می توان دید.امیدوارم با ارائه اطلاعات کلی در مورد مراحل پروژه های طراحی و اجرای محوطه سازی ، به کارفرمایان  محترم  کمک کنیم

محوطه سازی حیاط مدرن

پس از ارائه اطلاعات به مشتری ، معمار محوطه ساز سپس مختصراً  پیشنهادی را  ارائه می دهد. این می تواند یک یا دو صفحه باشد یا بسته به نوع پروژه و بودجه در نظر گرفته شده ، می تواند 100 صفحه باشد.

معمار محوطه ساز ، با استفاده از یک نقشه بررسی (تهیه شده توسط مشتری یا نقشه بردار) ، موجودی و تجزیه و تحلیل محوطه را انجام می دهد.

این مرحله شامل مکان یابی محوطه و پوشش گیاهی ، بررسی زمین ، ساختمان  ، ارزیابی کاربردهای فعلی ، عوامل محیطی (جهت یابی محوطه، خورشید ، سایه ، سر و صدا ، باد ، آب ، خاک و غیره) است.

هزینه محوطه سازی تراس

همچنین معمار محوطه ساز نیز در اطراف منطقه  قدم می زند تا درک خاصی از منطقه محلی (کاربردها ، معماری ، پوشش گیاهی ، فرهنگ و غیره) داشته باشد.پروژه های مختلفی در مقیاس مختلف از پارک های مسکونی گرفته تا پارک های بزرگ گرفته تا طرح های جامع شهری وجود داردیک پروژه مسکونی کوچک ممکن است مشتری (مالک) و معمار محوطه سازرا در این پروژه درگیر کند.

طراحی و اجرا محوطه سازی مسکونی

 در حالی که ، یک پارک منطقه ای در مقیاس بزرگ ممکن است شامل چندین مرحله مفهومی از جمله برنامه ریزی شهری ، طرح جامع مفهوم محوطه سازی ، تصویب دولت ، طراحی مفهوم شماتیک ، طراحی مفهوم باشد. هر یک از این مراحل بسته به منابع (زمان ، مردم ، پول) ، اهداف مشتری ، زمانبندی تأیید و درگیری جامعه ممکن است ماهها یا سالها طول بکشد.معماری محوطه سازی غالباً شامل همکاری متخصصان مختلف ، از جمله مهندسین ، نقشه برداران  و موارد دیگر می باشد که بر پروژه های پایان نامه نظارت می کند تا اطمینان حاصل شود که همه چیز طبق برنامه پیش می رود.

تیم معماران محوطه سازی آرسس در همکاری با سایر متخصصان خستگی ناپذیر در جامعه کار کرده اند تا زیبایی و پایداری را در پارک ها و محلات محلی ما به ارمغان آورند.

ffaa3493fd2bea83de890086e3c15840 2

طراحی و اجرای محوطه سازی حیاط خانه 

محوطه سازی شما پایه و اساس احساسی  خانه شما ایجاد می کند . محوطه سازی شما نه تنها در جهت بهبود زیبایی شناسی خانه شما کار می کند بلکه باعث راحتی و لذت بیشتری در زندگی روزمره شما می شودبعضی اوقات ممکن است با توجه به پتانسیل  فضای بیرونی شما – به ویژه اگر تازه وارد فرایند محوطه سازی شوید ، بسیار زیاد شود.

42046a981f0f5be1cd802039fbdd2702 1

شاید مهمترین چیزی که در ابتدا  محوطه سازی باید به خاطر داشته باشند این است: ایجاد یک پایه محکم برای محوطه سازی برای رشد سالم و ارزش افزوده ضروری است. اطمینان از چمن زنی شما از مراقبت های اساسی و تعمیر و نگهداری چمنزار اساسی برخوردار است و از اهمیت ویژه ای برای محوطه سازی موفقیت آمیز برخوردار است.

یک طرح عالی برای طراحی و اجرای محوطه سازی ، یک سری نقاط کانونی را برای کمک به جریان طبیعی محوطه سازی شما ارائه می دهد. امکانات بی پایان است و می تواند متناسب با کار برای فضای خاص شما تنظیم شود

در طراحی و اجرای محوطه سازی خود می توانید یک گیاه خارق العاده ، درخت زرق و برق دار یا مجسمه ای را در کنار گذرگاه های معابر و فرود در طرح محوطه سازی خود به نمایش بگذارید تا  جلب توجه کرده و به آن اجازه دهید تا به طور طبیعی به سمت خانه خود حرکت کند.

محوطه-سازی فضای-سبز درحیاط

هزینه طراحی و اجرای محوطه سازی

هنگامی که می خواهید  به طراحی و اجرای محوطه سازی  بپردازید ، سودمندترین تصمیم شاید تصمیم به همکاری با یک محوطه ساز حرفه ای می باشد تا به شما در تبدیل محوطه خود به یک منظره زیبا و مدرن  کمک کند.

مهم نیست که چه مواردی در نیازهای محوطه سازی شما باشد ، معمار محوطه ساز  می تواند به شما در ایجاد و حفظ فضایی زیبا و کاربردی در فضای باز برای خانه شما کمک کند. برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد هزینه و کلیه نیازهای محوطه سازی خود با ما تماس بگیرید

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره تماس های زیر تماس بگیرید

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

امتیاز دادن به این برگه

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!