هزینه محوطه سازی باغ میوه
18
آوریل

هزینه محوطه سازی چقدر است؟

 

آیا به فکراین هستید که محوطه سازی باغ خود را به یک مجموعه محوطه سازی بسپارید وطرح ها که چقدر برای شما هزینه دارد برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه محوطه 

مقاله زیر را بخوانید

هزینه محوطه سازی

محوطه سازی  تازه یا دکوراسیون می تواند فضای مناسبی را برای افراد خانواده شما ایجاد کند کند. علاوه بر این ، باغ شما به نظر می رسد تغییر میکند با این حال ، ما باید در اینجا توجه داشته باشیم که هزینه محوطه سازی باغ ارزان نیست . برای اینکه باید عالی  به نظر برسد ، شما اغلب به برنامه ریزی دقیق و ملاحظاتی احتیاج دارید زیرا همه ویژگی های معروف محوطه سازی در هر خانه به بهترین وجه کار نمی کند. از این رو ، هزینه دقیق محوطه سازی چقدر است؟

در این صفحه موارد زیر را می خوانیم


عوامل مختلفی که در هزینه محوطه سازی تأثیر می گذارد

 • متوسط ​​هزینه محوطه سازی (Landscaping costs) باغ در استان تهران و البرز
 • هزینه خدمات باغبانی چقدر است؟
 • مزایای محوطه سازی در باغ
 • ملزومات باغبانی
 • باغداران محوطه سازی چه کاری انجام می دهند
 • نحوه یافتن خدمات حرفه ای برای محوطه سازی باغ

 اندازه باغ.

دامنه پروژه.

روش بی نظیر زیبایی شناسی کاشت .

نوع مواد و اندازه محوطه شما.

هزینه گیاهان .

 

هزینه محوطه سازی

سطح تخصص این منظر.

کارایی چشم انداز و محوطه سازی

 

اینها فقط چند فاکتور است که بر قیمت نهایی پروژه محوطه سازی شما تأثیر می گذارد. اما هنوز هم ، برای کمک به شما در یک مرور کلی از قیمت های مختلف محوطه سازی که توسط حداکثر باغداران و یا خدمات چشم انداز ارائه شده است ، ما برنامه هزینه زیر را تهیه کرده ایم که هزینه محوطه سازی باغ را مطابق با انواع مختلف خدمات که ممکن است نیاز داشته باشد ، جمع آوری کرده است.

متوسط ​​هزینه محوطه سازی باغ در استان البرز و تهران

البته لازم به یادآوری است که قیمت محوطه سازی باغ تنها براساس نقل قول های برخی از منابع آنلاین است و برای حداکثر قیمت های به روز و دقیق محوطه سازی نیاز به تماس با گروه معماری آرسس دارید.  ما در این زمینه مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهیم هستند ، بدون هزینه برای محاسبه کل هزینه محوطه سازی باغ

هزینه خدمات باغبانی و محوطه سازی چقدر است؟

بسته به نوع خدمات باغبانی و موقعیت مکانی ، خدمات و محوطه سازی  باغ می تواند هزینه متفاوت داشته باشد و هزینه معمولاً هزینه خدمات باغبانی با توجه به اندازه باغ شما و مساحتی که در آن زندگی می کنید تعیین میشود شود. 

نگهداری عمومی باغ شامل:

 • وجین و برداشت علفهای هرز
 • هرس
 • پیرایش
 • مراقبت از چمن

مزایای محوطه سازی در باغ:

افزایش ارزش ملک شما: البته  قیمت محوطه سازی  می تواند متغیر باشد ، اما شما چه دکوراسیون جدید حصار باغ یا باغ گل را انتخاب کنید ، ارزش ملک شما افزایش می یابد.

خانه شما را برای خریداران آینده نگر جذاب تر می کند: وقتی در حال خرید و فروش  هستید ، کیفیت باغ شما اولین چیزی است که آنها می بینند. این نشان می دهد که شما چه کسی هستید و چقدر ارزش دارایی خود را ارزیابی کرده اید.

زمان عرضه ملک شما در بازار را کاهش می دهد یک باغ زیبا خانه شما را به خصوص برای افرادی که باغ ها را دوست دارند ، جذاب تر می کند و در نتیجه شانس شخصی برای فروش املاک افزایش می یابد.

 

 

هزینه های گرمایشی و سرمایشی را کاهش می دهد: درختان در باغ شما به شما کمک می کنند خانه خود را در تابستان خنک نگه دارید و در زمستان گرم کنید.

طبق آمار انجمن صاحبان خانه ، محوطه سازی با کیفیت می تواند ارزش املاک شما را تا 30 درصد افزایش دهد! بسیار محتمل است که در نزدیکی بالاترین نقطه از این مقدار صحبت کنیم در مورد درختان ، گیاهان بومی ، نورپردازی در فضای باز ، حصار کشی با کیفیت و حتی شاید یک ساختمان باغ یا دو ، اما اگر شما چیزی دیگری جز مراقبت از چمن خود ندارید. و قرار دادن گل ها و گیاهان فقط در مکان های مناسب ، هنوز به املاک خود ارزش افزوده می دهید.

طراحی باغ شما تنها کاری نیست که باید قبل از انجام هر کاری انجام دهید. اگر لازم باشد باید مجوز برنامه ریزی را نیز بگیرید. همه محوطه سازی ها نیاز به مجوز برنامه ریزی ندارند. با این حال ، ممکن است برای برخی از درختان که ممکن است تحت دستور حفظ درخت قرار داشته باشند ، ضروری باشد. همیشه بهتر است قبل از انجام کار ابتدا بررسی کنید.

ملزومات محوطه سازی

درختان

هزینه های انرژی عامل بزرگ دیگری است. از آنجا که درختان سایه خانه را فراهم می کنند ، با از بین بردن بخش خوبی از انرژی گرما ، به کل سیستم عایق کمک می کنند. اگر در طول تابستان از کولر استفاده می کنید ، این می تواند موجب پس انداز قابل توجهی شود. اگر فکر کردید که این تنها در طول تابستان کمک خواهد کرد ، دوباره فکر کنید. در طول زمستان ، درختان به عنوان بادگیر عمل خواهند کرد ، بار دیگر بخشی از انرژی را که باعث می شود سیستم عایق کاری خانه شما سخت کار کند ، از بین می برد. درختان نیز از نظر زیباییشناختی خوشایند هستند.

استفاده از گیاهان بومی

با بهره گیری از گیاهان بومی ، می توانید در حالی که هنوز باغ خود را تا حد ممکن زیبا کرده اید ، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. این البته به شدت بستگی به مکان زندگی شما دارد ، اما مگر اینکه در مورد آب و هوای بسیار سرد صحبت کنیم ، احتمال این وجود دارد که بتوانید گیاهان خاصی را از یک فلور بزرگ محلی انتخاب کنید. بدیهی است که نگهداری از گیاهان بومی بسیار آسان تر است

روشنایی بیرون ساختمان

نورپردازی در فضای باز معمولاً محبوب ترین ویژگی در فضای باز صاحبان خانه و خریداران است. وقتی ایده ها و چیدمان های باغ به میان می آید ، این وسایلی هستند که تفاوت بسیار زیادی را ایجاد می کنند. از یک طرف ، آنها می توانند زیبا به نظر برسند. بعضی از گیاهان و گلها هنگام روشن شدن شگفت انگیز هستند. زاویه دیگر البته امنیت خانه است. با افزودن نورپردازی در فضای باز به ملک خود ، اموال خود را به هدف دشوارتری تبدیل خواهید کرد.

 

روش های مختلف روشنایی در فضای باز وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید ، انواع LED امروزه به ویژه محبوب هستند ، اما اگر به دنبال چیزی زیبا تر و پلاستیکی نیستید ، گزینه های مختلفی نیز خواهید داشت.

نرده

داشتن نرده های با کیفیت نه تنها ارزش و ایمنی را به ملک شما می افزایند ، بلکه می توانند واقعاً بسیار زیبا به نظر برسند.

با این وجود حصارکشی مناسب قطعاً انجام خواهد شد. اگر ایده ای برای تزئین باغ دارید که به خانه شما بهتر جلوه می کند ، در نظر گرفتن ایده داشتن حصار ایده بسیار خوبی است. یک حصار بسیار خوب و با کیفیت بالا می تواند به  ارزش زیادی  به خانه شما یا در بعضی موارد احتمالاً حتی بیشتر اضافه کند.

معماران محوطه سازی چه کاری انجام می دهند

شما ممکن است فکر کنید که انجام کار خودتان باعث صرفه جویی در هزینه خواهد شد ، اما حقیقت این است که محوطه سازی می تواند یک تجارت  مشکل و وقت گیر باشد. بعلاوه ، یک معمار محوطه ساز می تواند به روش های مختلف کمک کند ، زیرا آنها می توانند:

 • ارزیابی اولیه از طرح طراحی خود را در رابطه با بودجه پیش بینی شده خود انجام دهید ، مطمئن شوید که می توانید آنچه را که می خواهید و است که خود طرح مقرون به صرفه است انجام دهید.
  • اندازه و شکل باغ خود را ارزیابی کنید و توصیه کنید کدام قسمت از طراحی شما در فضایی که در دسترس دارید به بهترین وجه کار خواهد کرد. (به عنوان مثال ، آنها می توانند توصیه كنند كه در آنجا مناطقی از پاسیو یا انواع خاصی از گیاهان بیشترین میزان نور خورشید را دریافت می كنند
  • شما با معماران محوطه ساز ، یا طراحان محوطه که به آنها اطمینان برای انجام کاردارید ارتباط برقرار کنید که شما را کاملا یاری کنند
  • در انجام طرح کلی طراحی به همان روش کمک می کنند، و مطمئن شوید که رنگ ها ، سبک ها ، شکل ها و بافت هایی که برای مطابقت با یکدیگر و دکوراسیون خارجی ملک خود انتخاب می کنید ، استفاده می کنید. به علاوه هر ویژگی طراحی را که فکر می کنند ممکن است ظاهر مورد نظر شما را تقویت کند توصیه می کند.

نحوه یافتن خدمات حرفه ای برای محوطه سازی باغ

برای اطمینان از اینکه هزینه محوطه سازی باغ شما زیاد نخواهد بود ، باید تعدادی از قیمت های مختلف محوطه سازی باغبانی را از هر تعداد شرکت های باغبانی ممکن مقایسه کنید و نباید از درخواست بروشور و منابع پروژه های قبلی خود دریغ کنید. این تنها راهی است که با استفاده از آن می توانید بهترین خدمات محوطه سازی باغ و همچنین هزینه خدمات محوطه سازی را کاهش دهید.

گروه معماری آرسس شما را در طراحی بهترین محوطه یا کمترین هزینه محوطه سازی یاری می دهد.

با ما تماس بگیرید

09127927904 و 09300145131

مقاله هزینه محوطه سازی باغ