ساخت آبنما دیواری در حیاط

طراحی آبنما

مراحل بسیاری در روند طراحی آبنما (Fountain design)وجود دارد. برای اطلاعات در مورد نیازهای معمولی و تجهیزات مورد نیاز در هنگام ساخت آبنما ، در زیر بخوانید. به کمک نیاز دارید؟ با شماره تلفن 09127927904 تماس بگیرید و یا از صفحه تماس با ما برای ارسال پیام برای ما استفاده کنید. گروه معماری آرسس با بیش از 10 سال سابقه کار و پرسنل مجرب می تواند در ایجاد آبنما خانگی و … مناسب برای محوطه سازی حیاط شما کمک کند

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

آبنما مورد نظر را تعیین کنید

اندازه آبنما را در رابطه با اندازه استخر ، محوطه و محیط اطراف در نظر بگیرید
بیشتر آبنما های فواره ای دارای عمق 18 هستند ، بنابراین برای تولید اثر رضایت بخش حتماً مقدار کافی آب تأمین کنید

اندازه ، شکل و عمق آبنما خود را مشخص کنید

این برنامه ریزی باید شامل عواملی مانند پیکربندی حوضچه مناسب برای محوطه باشد.
موقعیت و جهت یابی آبنما.
موادی که مایل به استفاده از آنها هستید.
آبرسانی موجود و غیره

طراحی آبنما

پمپ و لوله کشی مناسب را انتخاب کنید
ماهیت اثر ، ارتفاعات ، مسافت لوله ، اتصالات و دریچه ها اندازه پمپ موردنیاز را تعیین می کند.
آبنما بزرگ معمولاً از توربین های گریز از مرکز یا پمپ های پایان یافته سیل استفاده می کنند ، در حالی که ارزان تر ، نصب پمپ های غوطه وری آسان تر برای جلوه های کوچکتر هستند

طراحی آبنما سنگیفیلترهای خود را انتخاب کنید
وضوح آب در طراحی آبنما ها حائز اهمیت است و بیشتر آبنما ها از پمپ چرخشی کوچک و فیلترهای ماسه ای استفاده می کنند ، به طوری که اسکیمرها یا زهکش های کف با آب به فیلترها باز می گردند. این عمل می تواند مستقل از اثر آب باشد.

فیلتر شنی: یک سطح فیلتر شنی با سرعت بالا برای هر 1000متر مکعب مساحت استخر ، معمولاً برای فواره های بزرگتر توصیه می شود 
صفحه فیلتر پمپ: بسیاری از فواره های کوچکتر برای وضوح آب به صفحه فیلتر پمپ تکیه می کنند و در صورت لزوم به سادگی تخلیه می شوند.
افزودنی شیمیایی: هنگامی که افزودنی شیمیایی مطلوب باشد ، ممکن است از پمپ های اندازه گیری با سیستم های هیپوکلریت استفاده شود. سرویس قابل اعتماد حوضچه برای نظارت و حفظ وضوح آب و شیمی اغلب ساده ترین پاسخ برای نگرانی های تصفیه آب است.

ساخت آبنما در حیاط
استخر یا مخزن: اندازه مخزن و اندازه آبنما آن به هم مرتبط هستند. استخر باید مقدار کافی از آب را برای برآورده کردن الزامات اثر داشته باشد و به اندازه کافی بزرگ باشد که دارای اسپلش یا عملکرد موج تولید شده باشد. این الگوی چلپ چلوپ تقریباً به اندازه ارتفاع آن خواهد بود ، بنابراین حداقل قطر استخر باید دو برابر ارتفاع اثر باشد. علاوه بر این ، جت ها ، چشمه ها و آبشارها نیاز دارند که هم سرعت جریان و هم فشارها برای تولید جلوه بصری مورد نظر کافی باشد.

ساخت آبنما مدرنفیلترهای خود را انتخاب کنید
وضوح آب: وضوح و وضوح آب در همه چشمه ها حائز اهمیت است و بیشتر چشمه ها از پمپ چرخشی کوچک و فیلترهای ماسه ای استفاده می کنند ، به طوری که اسکیمرها یا زهکش های کف با آب به فیلترها باز می گردند.

لوله کشی سیستم های پمپ و فیلتر را تعریف و مکان یابی کنید. سنسورها ، چراغها و جعبه های اتصال را در استخر قرار دهید
سیستم های پمپاژ اغلب به صفحات ضد گرداب برای خطوط ورودی ، دریچه های خاموش و کنترل جریان و فشار دهنده ها احتیاج دارند.
سیستم های فیلتر شامل صفحات ضد گرداب ، اتصالات ورودی ، اسکیمرها و اتصالات خلاء هستند.

سیستم های الکتریکی معمولاً شامل جعبه های اتصالی زیر آب ، سنسورهای قطع آب کم ، سنسورهای تشکیل دهنده آب و باد ، زمان و وسایل روشنایی هستند.

نیازهای روشنایی خود را تعیین کنید
نورپردازی ممکن است روشنایی کلی استخر را فراهم کند ، عناصر اصلی را روشن کند و تضاد بصری بین عناصر ایجاد کند.
واحدهای زیر آب باید در حدود 2 ″ در زیر سطح آب قرار داشته باشند و ممکن است جت های کم نور ، حلقه های اسپری ، آبشارها و غیره داشته باشند.
چراغ های عناصر بالای آب را برجسته می کنند یا نورپردازی منطقه ای ایمن را فراهم می کنند.

fancyhomedesign. net small swimming pool designs for small yard swimming pool water fountain design ideas small swimming pool 630x475 1

کنترل ها را تعیین کنید

کنترل ها ممکن است شامل عناصری مانند تایمر برای پمپاژ ، عملیات روشنایی و فیلتر و همچنین استارت موتور برای پمپ ، دریچه های مختلف باشد.
از این نظر ، شایستگی کنترل الکترومکانیکی و ریزپردازنده را کنترل کنید.

تحکیم و یافتن تجهیزات

آبنما ساده با پمپ های غوطه وری نیاز به یک صفحه کوچک در هر مکان مناسب دارند.
آبنمت بزرگتر ، پمپ ها ، تایمرها ، کنترل های ریزپردازنده ، پانل های برقی ، فیوزها ، عناصر تصفیه و تهویه آب و سایر کنترل ها در یک ساختمان کوچک یا طاق یا بر روی یک پد حصار تلفیق و نصب می شوند.

طراحی آبنما در باغطراحی آبنما در باغ

طراحی آبنما در باغ در بسیار مورد استقبال قرار می گیرند. این موارد اضافی شگفت انگیز می تواند زندگی و حرکت را به حیاط و باغ مقابل شما منتقل کند . آبنما باغی حواس را با صدای آرامش بخش درگیر می کنند. ساخت آبنما در باغ همچنین می تواند ظاهر باغ یا پاسیو شما را ارتقا بخشد و این بزرگترین دلیل نیاز آبنما در حیاط یا محوطه باغ شما است.

طراحی آبنما در باغمزایا طراحی آبنما

از دیگر مزایای استفاده از آبنما در حیاط شما می توان به موارد زیر اشاره کرد: از آنها می توان به عنوان راهی برای دعوت از میهمانان خود به خانه خود استفاده کرد تا بتوانید ساعتی را در تفریح ​​و استراحت در باغ خود گذرانید ، صدای آرامش بخش آب جاری می تواند کمک بزرگی در زمان استرس ، آب فریبنده به شما کمک می کند تا سر و صدای پیش زمینه را مسدود کنید و می تواند به چمن شما صدایی آرام و طبیعی دهد

طراحی انواع آبنما

انواع آبنما زیادی وجود دارد: برخی از آنها از سنگ یا بتن ساخته شده است ، برخی از آنها از فایبرگلاس یا رزین پلاستیکی ساخته شده است و همه آنها در دو نوع معمولی به صورت آزاد و یا آبنما دیواری نصب شده اند.

اگر می خواهید یک نقطه کانونی در منظر باغ خود داشته باشید ، باید چشمه آزادراه را انتخاب کنید ، اما اگر مکان کوچکی در حیاط خود دارید ،  طرح ساخت آبنما در فضای سبز  شما کاملاً مناسب خواهد بود. اما انتخاب شما به طراحی محوطه سازی داخلی و تمایل شما بستگی دارد . در هر صورت طراحی آبنما در باغ ، شادی ، لذت ، فضای آرام و دلپذیر بزرگسالان و همچنین کودکان را به روشی آرامش بخش به ارمغان می آورد

طراحی آبنما سنگی

طراحی آبنما شبیه به ایجاد یک اثر هنری است. ساخت آبنما در محوطه ویلا با ایجاد یک محیطی دلنشین و دلپذیر ، مطلوب دلپذیری راجع به یک ویلا بیان می کنند. آنها سبک محوطه سازی هر ملک را تقویت می کنند. طراحی آبنما سنگی به عنوان استتار برای سر و صدای ترافیک و سایر تفاوت های ظریف مفید است. آنها می توانند به گونه ای باشند که در آن بتوانند در یک روز گرم آسایش را فراهم کنند.

طراحی آبنما خانگی

ما سبکهای متنوعی را ارائه می دهیم که مطمئناً هر کسی را که وارد حیاط شما می شود تحت تأثیر قرار می دهد. آیا شما به مدلهای مقیاس بزرگ و طراحی و ساخت آبنما خانگی برای مناطق کوچکتر علاقه مند هستید ، ما این توانایی را داریم که بسیاری از طرح آبنما خانگی خود را برای پاسخگویی به نیازهای خاص خود تنظیم کنیم.

طراحی آبنما مدرن

اصلی ترین فاکتورهایی که باید در هنگام انتخاب بهترین مکان برای یک آبنما از جمله سبک خاص بودن آن در نظر بگیرید ، خواه بخواهید از آبنما خود به عنوان یک آبنما مدرن استفاده کنید و یک محوطه زیبا برای حیاط خود ایجاد کنید طراحی آبنما مدرن باعث جذابیت می شود برتی ساخت انواع آبنما با گروه معماری آرسس تماس بگیرد.

طراحی آبنما دیواری

ما شما را ترغیب می کنیم عکس هایی از چیدمان ملک خود را ارسال کنید تا به ما در طراحی آبنما که به بهترین وجه متناسب با چشم انداز و معماری فعلی شما است ، طراحی آبنما دیواری می تواند علاوه بر اینکه جذابیت را برای محوطه شما فراهم آورد یک محل آرامش بخش را ایجاد کند.

ساخت آبنما خانگی ارزانمراحل پایانی طراحی آبنما

هنگامی که تمام قطعات ساخته شده اند ، آنها به محل کار منتقل شده و مونتاژ می شوند. در طی مراحل مونتاژ ، پمپ ها ، چراغ ها ، زهکشی ها و اتصالات الکتریکی نصب می شوند. پس از اتمام ، آبنما برای عملکرد مناسب آزمایش می شود.

هرچه چالش شما ممکن است باشد ، می توانیم به شما کمک کنیم تا ایده خود را به چشمه رویاهای خود تبدیل کنید.

قیمت طراحی آبنما

طراحی آبنما در فضای باز حس زیبایی و ظرافت را به هر فضایی می بخشد. اولین تصور شگفت انگیز را به مهمانان خود . چشمه های فضای باز موجود در در انواع مختلفی از تم ها ، رنگ ها و اندازه های مختلف وجود دارد. حیاط خلوت خود را با طراحی بیرون از جعبه به بالا بکشید جهت اطلاع از قیمت طراحی آبنما باید با متخصصان تماس بگیرد

گروه معماری آرسس مفتخر است شما را در طراحی انواع آبنما یاری دهد با ما تماس بگیرید

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

امتیاز دادن به این برگه

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!