ساخت آبنما خانگی

آبنمای خانگی

زندگی روزمره ما می تواند استرس زا باشد و بعد از یک روز طولانی کار برگشتن به خانه ای که باعث می شود احساس آرامش کنیم ، واقعاً شگفت انگیز است. صدای آرامش بخش آب معمولاً با آرامش همراه است ، به همین دلیل صدایی است که اغلب در آبشار فضای باز شنیده می شود.

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

 آبنما خانگی(home-waterfall) برای اضافه کردن به خانه شما آسان و معمولاً بسیار ارزان است و تأثیرات آرامش بخشی در زندگی روزمره شما خواهد گذاشت. این قطعات زیبا ، یک دکوراسیون قوی را نیز به آن اضافه می کنند. انواع مختلفی از سبک ها و اندازه ها ارائه شده است. علاوه بر این ، آنها رطوبت را به هوای خانه شما برمی گردانند ، که به خصوص اگر در آب و هوای خشک زندگی می کنید یا گرمای هوا در ماه های تابستان زیاد است ، بسیار مفید است. یک قطعه عالی که می افزاید سرگرمی ، زیبایی ، آرامش ،

ساخت آبنما با قلوه سنگ

آبنمای خانگی پیش ساخته

همان طور که گفته شد آبنما های خانگی به دو دسته آبنما پیش ساخته یا آماده و آبنما های سفارشی ساخته شده با دست تقسیم میشوند. تفاوت آبنما خانگی پیش ساخته در نوع دوم در این است که شما نمی توانید در حین نصب و راه اندازی آن موارد دیگر را به آبنما اضافه کنید و هر آبنمایی که که خریداری کرده اید را باید نصب کنید ولی در نوع دوم آبنما می توانید انتخاب در طرح و رنگ و جایی که می خواهید آن را داشته باشید دارد

محوطه سازی حیاط و آبنما

ایده طراحی محوطه باغ

آبنما دیواری خانگی

با ساخت آبنما دیواری خانگی می توانید صدها چشمه لوکس و منحصر به فرد در دیوار داخلی را داشته باشید تا یک ایده برای خانه یا محل کار خود پیدا کنید. این آبنما دیواری و آبشارها با بهترین مواد ساخته شده اند تا تجربه ای زیبا و هنری را به شما ارائه دهند.

آبنمای خانگی کوچک

شما می توانید برای در هر ابعاد و اندازه ای که بخواهید آبنما مورد نظر خود را بسازید یا آبنمای خانگی کوچک است یا بزرگ شما فقط کافی است با ما تماس بگیرید تا ما آبنما دلخواه شما را طراحی و بسازیم.

خرید آبنمای خانگی تهران

گروه معماری آرسس مفتخر است در خدمت عزیزان در استان تهران و البرز و شمال کشور باشد.برای خرید آبنمای خانگی در تهران می توانید با ما تماس بگیرید.

ساخت آبنما در باغ

آبنما مدرن خانگی

آبنما مدرن خانگی یک خانه زیبا و ارامش بخش به شما می بخشد.شما برای ساخت آبنما مدرن خانگی در هر شکل و اندازه ای و هر جایی از منزل می توانید با گروه معماری آرسس تماس بگیرید.

آبنما خانگی دست ساز

آبنما خانگی دست ساز را باید یک متخصص ساخت آبنما بسازد به نظر شما چرا این مورد را تاکید داریم برای اینکه آبنما مراحل خاص خود را دارد و کاملا باید با دقت انجام شود شما در این نوع آبنما ها می توانید سفارش های خود را در ان بگنجانید مثلا بخواهید در ان  از چراغ های led استفاده کنید و یا موارد دیگر که باعث زیبایی آن می شود.

ساخت آبنما درخانهآبنما خانگی قیمت

قیمت آبنما خانگی بستگی به انتخاب نوع آبنمایی که شما می خواهید دارد ممکن است آبنما سنگی باشد یا آبنما با قلوه سنگ باشد یا کوچک یا بزرگ باشد برای اطلاعات دقیق تر می توانید با گروه معماری آرسس تماس بگیرد

مفتخریم شما را در ساخت و طراحی انواع آبنما به دلخواهتان یاری دهیم

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

امتیاز دادن به این برگه

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!