محوطه سازی کارخانه

بسیاری از افرادی که صاحب یک کارخانه هستند از اهمیت محوطه سازی چشم پوشی می کنند. برای آنها این معادله ساده است ، “چه کسی به محوطه سازی اهمیت می دهد؟  درک این نکته مهم است که محوطه سازی باعث بهبود روحیه کارکنان و هرکسی که به کارخانه می رود ، می شود. هیچ چیز بهتر از داشتن یک محیط برجسته برای کار کردن نیست.

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

محوطه سازی کارخانه

در محوطه سازی کارخانه (factory landscaping)می دانیم که داشتن منظره ای برجسته در مورد یک کارخانه اظهار نظر بزرگی می کند ، بنابراین ما خدمات تخصصی داریم که با نوسازی کارخانه سروکار دارند.

محوطه سازی کارخانه با سایر محوطه سازی ها متفاوت است. که یک تخصص حرفه ای است ، اما نه زیاد قاطع. کارخانه ها به انجام درست کار اختصاص داده شده اند و محوطه باید آن را منعکس کند. محوطه خوب وارث حرفه ای به هر مکانی از تجارت می افزاید.

صرفنظر از اینکه سایر شرکت های محوطه سازی در گذشته چه کاری انجام داده اند ،  به طور مستقیم با هر کارخانه کار خواهیم کرد تا مطمئن شویم که جذابیت زیبایی شناختی از چشم انداز با کارهای روزانه کارخانه مطابقت دارد.

unnamed

نگهداری محوطه سازی کارخانه

نگهداری اغلب بخش مهمی از یک منظره است. این کاری است که از محوطه سازی کارخانه مهم تر می باشد. ما بسته به آنچه مشتری های ما می خواهند مناظر کمکی ، متوسط ​​و با کیفیت بالا ارائه می دهیم.

اما گزینه های سفارشی سازی در اینجا متوقف نمی شوند. ما می توانیم خودمان نگهداری را ارائه دهیم یا به کارخانه دستور دهیم که چگونه منظره آنها را حفظ کند. در روز ، ما فقط می خواهیم بهترین خدمات ممکن مشتری را ارائه دهیم. روش های مختلفی وجود دارد که بتوانید منظره شما را برای شما کار کند. این که آیا تعمیر و نگهداری توسط ما یا کارخانه انجام می شود ، درنهایت بر عهده مشتری است.

طراحی محوطه سازی باغ

در محوطه سازی کارخانه  ، ما معتقدیم که مشتری همیشه نظر درست است. به همین دلیل ما مشتری های  زیادی داریم که خدمات مختلف ما را در انواع مناظر و سایر کارهای کاشت درخواست می کنند.

بسیاری از کارخانه ها از تعداد گزینه های موجود شگفت زده می شوند. آنها با دیگر شرکت های محوطه سازی که به فکر خارج از صندوق نیستند همکاری کرده اند. ما گزینه های سازگار با محیط زیست داریم که بسته به آب و هوا ، میزان مصرف آب را نیز کاهش می دهد. با توجه به اینکه ما اهل استان البرز هستیم ، شاهد تنوع زیادی از آب و هوا هستیم.

ما در برخورداری از انواع مناظر مختلف تجربه داریم. در حقیقت ، تجربه ترکیبی تیم ما ده ها سال طول می کشد. اگر به کارخانه یا انواع دیگری از محوطه سازی علاقه دارید ، پس خودتان را یاری کنید و از یک محوطه  تخمین بزنید. ما در اینجا هستیم تا بهترین نتیجه را برای مشتری خود بدست آوریم.

ایده طراحی محوطه با سنگ ریزه

انواع روش های محوطه سازی کارخانه

محوطه سازی فضای کارخانه برای زیباسازی منطقه طراحی شده اند. اکثر واحدهای صنعتی در مناطق بیابانی  محاصره شده اند. این واحدها منبع اصلی آلودگی هوا ، آب ، سر و صدا و آلودگی خاک هستند.

محوطه سازی کارخانه ها و شهرک های صنعتی برای ایجاد محیطی بهتر برای زندگی کار ، تفریحی و گردش از اهداف معماران محوطه ساز است. یک کارخانه صنعتی با منظره بسیار زیبا می تواند بسیار جذاب باشد. برای مبارزه با آلودگی و گرد و غبار علاوه بر زیبایی ، در داخل و اطراف کارخانه ها نیز لازم است.کارخانه ها ممکن است به طور گسترده به دو گروه طبقه بندی شوند

گروه اول شامل  کارخانه هایی نسبتاً مرتب مانند کارخانه بسته بندی میوه است که گرد و غبار و سایر مواد آلاینده کمتری منتشر می کند.

قیمت طراحی محوطه باغچه

گروه دوم شامل کارخانه هایی مانند سیمان ، فولاد ، کود و غیره است که گرد و غبار ، دود و مواد شیمیایی مضر زیادی از خود ساطع می کنند.

برای کارخانه های گروه اول طیف گسترده ای از مواد گیاهی استفاده می شود.

  • برای کارخانه های متعلق به دسته دوم ، کارخانه هایی نسبتاً سخت انتخاب می شوند.
  • محوطه سازی درکارخانه های  صنعتی  کاهش سر و صدا انجام می شود.
  • گیاهان مناسب برای کاهش این نوع آلودگی ها Eucalyptus citriodora ، Ficus religiosa ، Ficus benjamina و غیره هستند.
  • تعداد زیادی از این گونه درختان بصورت گروهی ، توده ای یا چند ردیفی کاشته می شوند که زیبایی را تقویت می کنند ، سایه می زنند و محیط را تنظیم می کنند.
  • شهرکهای صنعتی از اماکن کارخانه ای ، انواع مختلف ساختمانهای عمومی ، ساختمانهای صنعتی ، مراکز اجتماعات و مجتمعهای مسکونی تشکیل شده است.
  • برای یک معمار محوطه سازی ، فضای کافی برای اجرای ایده های زیبایی شناختی او در چنین واحدهایی وجود دارد.
  • با فراهم کردن خیابان ها ، پیاده روها ، فاضلاب و سرویس های بهداشتی ، نصب و راه اندازی سرویس های عمومی مانند آب ، برق ، گاز و سایر راحتی ها می توان مناطق مختلف را بهبود بخشید .
  • بین کارخانه و منطقه مسکونی ، ممکن است با کاشت درختان محوطه سبز ایجاد شوند .
  • خیابان ها ، پارک های مرتب ، باغ ها ، زمین های بازی و جنگل ها باید از ویژگی های دائمی در واحد صنعتی باشد.

طراحی محوطه باغچه

هزینه محوطه سازی کارخانه

گروه معماری آرسس با پشتیبانی از تجربه ای غنی در این زمینه ، ما خدمات خود را در زمینه محوطه سازی کارخانه به مشتریان ارائه می دهیم. خدمات ارائه شده توسط ما به طور گسترده توسط مشتری برای استفاده بهینه از فضا ، ظاهر خلاقانه و اجرای به موقع اذعان شده است.

براساس تجربه صنعت غنی ما در طراحی محوطه سازی ، متخصصان با تجربه و ماهر ما به اندازه کافی قادر به ارائه خدمات ما هستند. برای اطلاعات دقیق تر در مورد هزینه محوطه سازی با ما تماس بگیرید.

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

امتیاز دادن به این برگه

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!