ساخت آبنما آپارتمانی

ساخت آبنما آپارتمانی (Construction of an apartment fountain) یکی از عناصر محبوب دکوراسیون داخلی به ویژه به سبک فنگ شویی است. آبنماهای خانگی در اشکال ، اندازه ها و مواد مختلفی در بازار موجود است و ساخت آنها بسیار گران نیست. انواع مختلفی از آبنما آپارتمانی برای استفاده در محیط داخلی ، پاسیو ، باغ ، دیوار نصب شده ، شبانه یا بازار وجود دارد.

ساخت آبنما در آپارتمان

برای اینکه آبنما آپارتمانی شما انرژی کاملا مثبتی به تزئینات منزل شما بدهد ، نیازی به ظاهر لوکس و مجلل ندارد. هنگام انتخاب آبنمای مورد نظر خود حتماً به هماهنگی آن با دکوراسیون کلی خانه توجه کنید. این ترکیب زیبایی در دکوراسیون منزل ایجاد می کند و از شلوغ به نظر رسیدن آن جلوگیری می کند. اما انتخاب مکان مناسب برای قرار دادن آبنما از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

ساخت آبنما سنگی

بهترین مکان ها برای قرار دادن آبنما آپارتمانی معمولاً در ضلع های شرقی ، جنوب شرقی و شمالی خانه است. سعی کنید آبنما را در مناطق نزدیک به شومینه قرار ندهید زیرا آتش بر محیط مسلط است. همچنین ، اتاق خواب اصلاً مکان خوبی برای قرار دادن یک آبشار نیست. حتی اگر اتاق خواب شما در شرق ، جنوب شرقی و شمال خانه است ، از قرار دادن آبنما در اتاق خواب خودداری کنید.

آموزش ساخت آبنما آپارتمانی

جایی که می خواهید سطل در آن قرار داشته باشد به اندازه یک سطل پلاستیکی سوراخ کنید. اطمینان حاصل کنید که سطلی که انتخاب کرده اید به اندازه کافی پهن باشد.
پمپ آب را در سطل قرار داده و لوله باریک را به آن وصل کنید. ارتفاع لوله باید متناسب با ارتفاع آبشار باشد. توجه داشته باشید که پمپ باید ضعیف باشد تا آب را به سمت بالا هدایت کند ، نه اینکه پرتاب کند! همچنین برای کنترل فشار آب بهتر است از شیر توقف در ابتدای لوله استفاده کنید.

سپس مش فلزی را از اندازه سوراخ جدا کرده و دورها را قاب می کنیم. وسط تور را سوراخ کنید و میله فلزی را از داخل آن عبور دهید. سپس شبکه را روی سوراخ قرار می دهیم. بخشی از شبکه را باز بگذارید تا در صورت لزوم دستگاه پمپاژ برداشته شود. همچنین می توان آب را به سطل اضافه کرد.

سپس مقداری چوب در سوراخ و تور قرار می دهیم. به طوری که آبشار شبکه را فشرده نکند. طول این الوارها باید از عرض گودال بیشتر باشد ، در این صورت فشار سنگها به زمین منتقل می شود ، نه به دیواره گودال و نه به شبکه.

در این مرحله ، یک سوراخ در وسط سنگ ها حفر می کنیم. توجه داشته باشید که اندازه سوراخ ها باید کمی بزرگتر از لوله باشد. این حفره ها به لوله اجازه عبور از آبشار را می دهند و همچنین سنگ ها را در جای خود نگه می دارند.

سپس سنگ ها را یکی یکی از داخل لوله رد می کنیم و آنها را روی هم می گذاریم. در نهایت ، لوله باید کمی کوتاه تر از تخته کف باشد. 3 سنگ کوچک را در آخرین سوراخی که می بینید قرار دهید. همچنین می توانید از یک سنگ کوچک سوراخ دار استفاده کنید تا آب از زیر آن عبور کند.

در آخر چوب و شبکه را با سنگ می پوشانیم تا دیده نشود. سوکت که دستگاه به آن متصل است باید دارای کلید روشن / خاموش باشد. یک سطل را با آب پر کنید.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با گروه معماری آرسس تماس بگیرید

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

خوشحال میشویم شم

طراحی بهترین فضا و محوطه یاری دهیم.

تشکر فراوان از شما عزیزان

امتیاز دادن به این برگه

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!