ساخت آبنما کوچک خانگی

آب روان اثر آرام بخشی دارد ، نه؟ من کاملاً مطمئن نیستم که چرا ما صدا را آرام و آرام می دانیم ، اما کاملاً مطمئنم که عملاً کل مردم جهان تأثیرات تسکین دهنده را احساس می کنند.

 چه بخواهید یک آبنما پیش ساخته ارزان قیمت خریداری کنید و چه تصمیم به ساخت آبنما کوچک خود داشته باشید ، مطمئناً از این ویژگی های زیبا که مهمترین عنصر طبیعت را برجسته می کند ، الهام می گیرید.

ساخت آبنما کوچک خانگی

آنچه شما واقعاً نیاز دارید یک آخر هفته  برای ایجاد این ویژگی برکه و آبنما کوچک دوست داشتنی است. این آموزش مراحل بسیار واضحی را بیان می کند ، بنابراین انجام این پروژه واقعاً چندان دشوار نیست. 

اگر مجبور به خرید سنگ باشید ، هزینه کل پروژه در حدود 200 دلار است ، اما سعی کنید سنگ را به صورت رایگان تهیه کنید تا بتوانید هزینه های خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهید. اگر واقعاً کار با سنگ را دوست دارید ، می توانید خود را به این گودال آتش  خارق العاده بسازید.

آموزش ساخت آبنما کوچک خانگی

روش ساخت آبنمای کوچک (Build a small fountain) خانگی را در متن زیر البته با استفاده از بشکه می خوانید.

  1. مکانی را برای آبنما کوچک خود انتخاب کنید. این منطقه باید آفتابی باشد ، زهکشی خوبی داشته باشد و نزدیک منبع آب و برق باشد. چهار بلوک بتونی 12 در 12 اینچی را روی زمین قرار دهید و آنها را به صورت مربع مرتب کنید. اینها پایه و اساس آبنما را تشکیل می دهند.
  2. با استفاده از مداد ، یک خط مستقیم را به عرض وسط مرکز بشکه  علامت گذاری کنید. با استفاده از این خط به عنوان راهنما ، بشکه را با اره مدور به نصف ببرید. نیمی از بشکه برای فواره مورد نیاز است. نیمه دیگر را کنار بگذارید تا برای پروژه بعدی استفاده شود.
  3. مته سوراخ به قطر 1 اینچ در کنار و 2 اینچ از لبه بشکه . این به عنوان محل خروجی سیم پمپ حوضچه شما عمل خواهد کرد. بشکه  را در بالای بلوک های بتونی قرار دهید و آن را بچرخانید تا سوراخ رو به نزدیکترین پریز برق باشد.
  4. یک تکه آستر حوض پی وی سی 5 در 5 فوت را در بالای نیمه بشکه قرار دهید. آن را به سمت پایین فشار دهید تا مرکز بوش در مرکز بشکه قرار گیرد. آستر را به سمت بیرون دراز کنید تا به داخل بشکه تبدیل شود. سعی کنید چین ها را از بین ببرید. با استفاده از قیچی سوراخ کوچکی از آستر را در راستای سوراخ از طریق بشکه برش دهید. منگنه را در امتداد داخل لبه بشکه در جای خود قرار دهید و هر 3 اینچ منگنه قرار دهید. هر قطعه آستر را که از بشکه بیرون زده است قطع کنید.
  5. ریگ  را فقط به اندازه کافی بریزیددرون بشکه برای پوشاندن پایین آن. بقیه شن می تواند برای لمس تزئینی در اطراف پایه بشکه پخش شود.
  6. یک پمپ حوضچه را با سر چشمه حباب دار در مرکز بشکه قرار دهید تا در بالای شن قرار گیرد. سر فواره را تنظیم کنید تا حدود 3 اینچ زیر لبه بشکه بلند شود. سیم برق پمپ را از سوراخ کنار بشکه و به بیرون خارج کنید.
  7. به طول یک لوله پی وی سی با قطر 1 اینچ برش بزنید تا فاصله یکسانی از بشکه تا منبع الکتریکی شما اندازه گیری شود. با استفاده از بیل دستی از پایین بشکه به سمت منبع الکتریکی یک ترانشه کم عمق حفر کنید. سیم برق را از طریق لوله PVC عبور دهید. لوله را در ترانشه قرار داده و روی آن را با خاک بپوشانید تا مخفی شود.
  8. حوضچه را با آب کافی پر کنید تا فقط قسمت بالای سر چشمه را بپوشانید. پمپ را روشن کرده و میزان دبی پمپ را تنظیم کنید تا جلوه حباب دلخواه را بدست آورید.

ساخت آبنما کوچک با بشکه

۰۲۶۴۴۳۲۶۹۳۴

۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴

امتیاز دادن به این برگه

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!