ساخت آبنما خانگی ساده

برای تزئین خانه خود باید تعدادی گیاه  داشته باشید اما ساخت آبنما خانگی ساده  (Build a simple home waterfall) می تواند هاله و فضای خانه شما را به طرز چشمگیری بهبود بخشد. یک آبنما ساده می تواند نوعی سرزندگی و طراوت را به زندگی در منزل اضافه کند. صداهای جذاب و تسکین دهنده آب روان می توانند استرس را کاهش دهند و یک احساس طبیعی ایجاد کنند.

ساخت آبنما خانگی ساده بدون پمپ

گروه معماری آرسس در ساخت انواع آبنما دارای تجربیات و سوابق بالا می باشد همان طور که سلیقه شما می باشد.ساخت آبنما بدون پمپ تقریبا مثل ساخت برکه مصنوعی می باشد که ما در ساخت آن توانایی و تجربه کافی داریم با ما تماس بگیرید.

آموزش ساخت آبنما خانگی ساده

ساخت آبنما خانگی ساده یکی از روش های ابتکاری و آسان برای تبدیل ساختمان یا خانه به یک محیط زیبا و سرگرم کننده است. زیرا صدای قابل شنیدن آب از گذشته تا به امروز یکی از ساکت ترین صداهای محیطی است و می تواند پس از یک روز پرفشاری روحیه شما و اعضای خانواده را تغییر دهد و تنش های محیطی را کاهش دهد.

ساخت آبنما خانگی ساده

لوازم مورد نیاز برای ساخت آبنمای ساده خانگی:

برای خلاقیت در ساخت آبنما خانگی ساده به ابزارهای بسیار پیچیده ای احتیاج ندارید ، فقط کافی است مواد و ابزار زیر را تهیه کنید ، سپس مراحل را برای یادگیری ساخت یک آبنمای ساده خانگی دنبال کنید:

پمپ شناور فاضلاب
شلنگ پلاستیکی در اندازه چشمه مورد نیاز
نازل های تلگراف آب (این اجباری نیست)
قابلمه سرامیکی بزرگ در هر اندازه
تعداد گلدان های پلاستیکی (اندازه گلدان باید به اندازه لبه یک گلدان سرامیکی بزرگ باشد تا وقتی روی لبه گلدان قرار گرفت موجود باشد و به ته گلدان نیفتد)
گلدان سرامیکی کوچک
مقدار کمی سنگ ریزه یا قلوه سنگ (این اجباری نیست و فقط برای زیباترین آبشارها استفاده می شود)

مراحل ساخت آبنما ساده خانگی:

1. ابتدا اگر در ته گلدان بزرگ سفالی سوراخ وجود دارد ، سوراخ را ببندید.

2. پمپ آب را در یک کاسه بزرگ قرار دهید. (توجه داشته باشید که سیم پمپ باید از پایین گلدان یا از لبه کاسه و اطراف ته دیگ بالا بیرون بیاید تا برق را هدایت کند)

3. شلنگ آب را به ارتفاع مورد نیاز برش دهید و آن را به پمپ آب داخل کاسه وصل کنید.

4- با استفاده از یک قیچی یا هر وسیله دیگر ، یک سوراخ در مرکز (قطر شلنگ آب که از این قسمت خارج می شود) و چندین سوراخ کوچک دیگر در اطراف آن در یک ظرف پلاستیکی منفجر کنید. (حفره های اطراف خروجی آب)

5. گلدان سفالی کوچکتر به اندازه و قطر شلنگ وسط آن را حفر کنید و شلنگی را که از وسط گلدان عبور داده اید به گلدان کوچک بالایی منتقل کنید.
6. اگر نازل اسپری آب خریداری کرده اید ، می توانید به انتهای شلنگ خارج شده از ظرف کوچکتر در بالا متصل شوید.

7. می توانید سنگریزه یا قلوه سنگ را در اطراف کاسه کوچک ، یعنی زیر کاسه قرار دهید تا روی آن آب بریزید و فضای زیباتر را برای شما ایجاد کند.

توجه داشته باشید که مراحل فوق را حتی بدون گلدان بالایی می توان انجام داد ، بنابراین یاد می گیرید که چگونه یک فواره کوچک یک طبقه بسازید.

در این مقاله ، آموزش ساخت آبنما در خانه برای شما تیم عزیز طراحی و معماری آبگون آماده شده است ، اما اگر می خواهید برای ساختمان ها یا خانه های خود چشمه های حرفه ای تری طراحی و اجرا کنید ، می توانید با همکاران ما تماس بگیرید. 

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با گروه معماری آرسس تماس بگیرید

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

خوشحال میشویم شما را در طراحی بهترین فضا و محوطه یاری دهیم.

تشکر فراوان از شما عزیزان

4/5 - (1 امتیاز)

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!