محوطه سازی رستوران

محوطه سازی رستوران (Restaurant landscaping) را می توان با قراردادن آلاچیق های زیبا به صورت جداگانه برای ایجاد فضای با صفا و دلنشین جهت پذیرایی از مشتریان مهیا کرد .مشتریان در هر فصلی از سال،بودن در فضای باز را به دلیل هوای آزاد ،درختان ، گل های زیبا و خوشبو ترجیح می دهند .

محوطه سازی ویلا مدرن

محوطه سازی رستوران با در نظر گرفتن سیستم های گرمایشی آلاچیق ها در فصل پاییز و زمستان پذیرایی بدون مشکل را برای مشتریان مهیا می کند.سفره خانه های سنتی یا رستوران هایی که دارای فضای باز هستند همیشه طرفداران خاص خود را دارند. محوطه سازی رستوران هایی که سبک سنتی دارند به دلیل راحتی و فضای غیر رسمی برای مردم بسیار دلپذیرتر و دلچسب تر خواهد بود.

نظارت آنلاین 

پروژه های محوطه سازی 

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

روشنایی محوطه سازی

مجموعه ما با برخورداری از افراد متخصص و باتجربه در زمینه طراحی و محوطه سازی رستوران در زمان مشخص و با بهترین و با کیفیت ترین مصالح و عناصر طبیعی و مصنوعی خدمات برتر و با کیفیت را به مشتریان محترم خود ارائه می دهد.جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چنان چه به دنبال طراحی و احداث باغ رستوران سنتی یا مدرن هستید می توانید با کمک خلاقیت و ایده های منحصر به فرد تیم حرفه ای ما بهترین طراحی و محوطه سازی رستوران را داشته باشید.همکاران ما در این مجموعه با تخصص و تجربه خود در این زمینه شما را کمک خواهند کرد.

محوطه سازی با آبنما

محوطه سازی رستوران سنتی

محوطه سازی رستوران سنتی به سبک قدیمی از گذشته تا به امروزه مورد توجه افراد قرار داشته است،این نوع طراحی و محوطه سازی مخصوص افراد یا صنف خاص نیست بلکه هر شخصی با خانواده و دوستان خود دوست دارد اوقات خوشی را در رستوران های سنتی بگذراند.

به طور کلی رستوران هایی که دارای فضای خوبی هستند در برابر سایر رستوران هایی که طراحی و محوطه سازی رستوران مناسب نیست موفق تر می باشند زیرا علاوه بر غذای خوب و فضای دلنشین و جذاب باعث می شود مشتری رستوران را برای خوردن غذا در کنار خانواده و دوستان انتخاب کند.

محوطه سازی با آلاچیق

 

 

محوطه سازی رستوران سنتی سبک خاص و پرطرفدار است که معمولا افراد را به سوی خود جذب می کند. محوطه سازی رستوران یکی از مهم ترین و اصلی ترین اموری است که باید بعد از تاسیس رستوران انجام شود.

محوطه سازی باغ و رستوران

محوطه سازی باغ و رستوران فضایی را برای استراحت و آرامش مشتریان مهیا می کند و همین امر باعث می شود مشتری برای سپری کردن لحظات خوش در کنار خانواده یا دوستان رستوران و باغ زیبا را انتخاب کند.از روش های طراحی و محوطه سازی رستوران سنتی استفاده از تخت و فضای سبز طبیعی و مصنوعی ، آبشار و برکه طبیعی، آلاچیق و پرگولا مسیر ورودی و خروجی رستوران است.

محوطه سازی با چمن

با ایجاد فضای سبز در رستوران و باغ ویلا علاوه بر زیبایی باعث می شوید حس طراوت و تازگی و سرسبزی به محیط القا کنید.بسیاری از افراد بر این باور هستند که فضای رستوران های سنتی و قدیمی بسیار صمیمی تر و دل انگیزتر از رستوران های مدرن و امروزی است.رستوران داران امروزه هر روشی را برای جذب مشتری انتخاب می کنند و گاهی با تلفیق این دو سبک با یکدیگر فضای زیبا و دلنشینی را برای مشتریان با سلایق مختلف ایجاد می کنند.

محوطه سازی باغ رستوران

مجموعه ما با بهره گیری از دانش روز دنیا و برخورداری از افراد متخصص و با تجربه در این زمینه می تواند شما را راهنمایی کند.

جهت برقراری ارتباط با بخش مشاوره ای و کارشناسی مجموعه می توانید با مراجعه به وبسایت ما با کارشناسان و طراحان مجموعه ما در ارتباط باشید.همکاران ما با صبر و تحمل فراوان آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما مشتریان محترم می باشند.

طراحی محوطه سازی رستوران

طراحی محوطه سازی رستوران یکی از مهم ترین امور در ابتدای تاسیس رستوران یا باغ تالار است که باید توسط گروه یا تیم تخصصی طراحی فضای سبز انجام شود زیرا با رعایت اصول ایمنی و استاندارد و قوانی و ضوابط موجود طراحی این فضاها انجام می شود تا مشکلی برای مدیر و مشتریان در آینده به وجود نیاید.

مجموعه  ما دارای تخصص در طراحی  و محوطه سازی رستوران سنتی و مدرن می باشند و با بهترین مصالح و ایده و خلاقیت های جدید بهترین طراحی فضای سبز را در محل با کمترین هزینه و زمان ممکن انجام می دهند.جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مشاورین و کارشناسان ما در تماس باشید و از راهنمایی آن ها در این زمینه بهره مند شوید.

انواع محوطه سازی رستوران

محوطه سازی حیاط رستوران

در محوطه سازی حیاط رستوران استفاده از گیاه و درختچه های کوتاه زینتی می تواند به فضاسازی رستوران و ایجاد حس آرامش و طراوت و تازگی به مشتریان کمک کند.انتخاب گیاه و درختان در محوطه سازی رستوران سنتی به دلیل تنوع گونه های مختلف گیاه کار سخت و پیچیده ای نیست.

هر نوع گیاه و درخت را می توان با هزینه اندک در محوطه حیاط رستوران قرار دهید و با قراردادن المان و عناصر خاص جذابیت محیط را برای مشتریان خود چند برابر کنید.نورپردازی در شب در محوطه سازی حیاط رستوران های سنتی و مدرن یکی دیگر از موارد مهم در طراحی و محوطه سازی فضای سبز است .

محوطه سازی حیاط ویلا

رستوران سنتی خود را با گلدان های رنگی و خوشبو تزئین کنید ودر عین سادگی فضای دلنشین و جذابی را برای مشتریان خود در زمان صرف ناهار یا شام در کنار خانواده و دوستان مهیا کنید.مشتریان در کنار غذای خوشمزه رستوران می توانند از فضای زیبا و سرسبز و تازه رستوران سنتی بهره مند شوند.

محوطه سازی فضای سبز رستوران

محوطه سازی فضای سبز رستوران همواره مورد توجه مشتریان قرار می گیرد زیرا در یک رستوران خوب علاوه بر امتحان طعم غذای خوشمزه و لذیذ می توان از فضای سرسبز و دلنشین برای گفتگو و دورهمی های دوستانه و خانوادگی استفاده کرد.

اجرا محوطه سازی هتل

امروزه اکثر افراد دوست دارند برای مدتی هم که شده از فضای ماشینی و پرمشغله و سخت زندگی به مکانی برای ریلکس کردن و همنشینی با دوستان انتخاب کنند.

محوطه سازی فضای سبز رستوران سنتی این امکان را برای آن ها مهیا می کند که علاوه بر لذت بردن از غذای خوشمزه از فضای سبز و دلنشین رستوران جهت گفتگو با دوستان و خانواده بهره مند شوند.

جهت اطلاع از هزینه محوطه سازی در سال 99

با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

مقاله محوطه سازی رستوران

امتیاز دادن به این برگه