اجرای محوطه سازی باغچه

اجرای محوطه سازی باغچه (Garden landscaping) یکی از بهترین گزینه های موجود برای تبدیل باغچه شما به فضای رویایی است. در اوایل اکثر مردم بر این عقیده بودند که فقط فضای داخلی نیاز به توجه دارد زیرا این فقط فضای داخلی است که به زیبایی یک خانه می افزاید. با این حال ، اکنون تعداد بیشتری از افراد در حال انتخاب ایده های طراحی محوطه سازی  هستند تا جلوه ای جدید و جذاب به خانه و باغ خود بدهند.

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

با وجود چندین معمارمحوطه ساز که ایده های عالی برای طراحی محوطه شما ارائه می دهند ، واقعاً کمبود ایده ای وجود ندارد. اینترنت یکی دیگر از انبارهای اطلاعات است زیرا ایده های جدید و جالبی را به همراه تصاویری ارائه می دهد که نتیجه نهایی این طرح را نشان می دهد. می توانید تصور کنید که افراد مختلف برای زیباسازی باغ های خود از چه ایده هایی استفاده می کنند. محوطه سازی ایده ای مقرون به صرفه است به شرط آنکه دقیقا بدانید چگونه می توانید در مورد آن اقدام کنید.

محوطه سازی حیاط مدرن

محیط ما تأثیر مستقیمی و عمیقی بر رفاه ما دارد و ما معتقدیم خانه ها و باغ های ما باید فضاهایی باشند که احساس خوشبختی ، ایمنی و هماهنگی داشته باشیم. ما تلاش می کنیم با ایجاد فضاهای زیبا برای زندگی مردم ، دنیای بهتر را تغییر دهیم.

هنگامی که شما تصمیم به  اجرای محوطه سازی باغچه حیاط یا ویلا خود گرفتید ، ما می توانیم در هر مرحله از ایده گرفتن تا اتمام محوطه سازی به شما کمک کنیم.

محوطه سازی با اضافه کردن عناصر عملی مانند مسیرها ، به باغچه شما ظاهری زیبا داده و به شما کمک می کند تا مشکلاتی مانند زهکشی ضعیف را برطرف کنید. صرف نظر از اندازه و شکل حیاط و باغچه  شما ، اینجاست که می توانید تمام ایده ها و استراتژی های محوطه سازی را که لازم دارید پیدا کنید.

محوطه سازی با گلدان

اجرای محوطه سازی باغچه کوچک

اجرای محوطه سازی باغچه کوچک می تواند مکانی  دلپذیر برای استراحت و سرگرمی برای شما ایجاد کند. یکی از نقاط مورد علاقه ما برای داشتن محوطه آرامش بخش برای دوستان و خانواده ، درحیاط  است ، بنابراین ما  تا آنجا که می توانیم باغچه را با بسیاری از گیاهان زیبا می آراییم .

گیاهان ، درختان و گلها همیشه یک عنصر محبوب در محوطه سازی بوده اند که باعث می شود باغ  زیبا به نظر برسد . گیاهانی که برای شرایط خاص آب و هوایی ایده آل هستند باید با احتیاط انتخاب شوند. توصیه می شود گیاهانی را انتخاب کنید که به نگهداری و زمان زیادی نیاز ندارند .

ما در تلاش هستیم تا کل فرایند محوطه سازی را لذت بخش و بدون استرس انجام دهیم ، شما را با یک باغچه زیبا و خاطرات دلپذیر از ایجاد آن رها کنیم. ما این کار را با ایجاد گزارش های دوستانه و حفظ بالاترین استانداردها در همه کارهایی که انجام می دهیم ، به دست می آوریم.

برای اجرای محوطه سازی باغچه با کمترین هزینه با گروه معماری آرسس تماس بگیرید

ساخت آبنما در محوطه باغ ویلا

برنامه ریزی برای اجرای محوطه سازی باغچه

برنامه ریزی اولین مرحله برای یک پروژه محوطه سازی  باعث موفقیت است. شما باید دقیقاً آنچه را می خواهید بدانید و جزئیات را بر روی کاغذ بنویسید تا بتوانید به آرامی روش خود را برای اجرای برنامه کامل خود کار کنید. 

دریافت مشاوره از یک معمار محوط  ساز(گروه معماری آرسس)  واجد شرایط به شما کمک می کند تا همه مشکلات طراحی خود را ازبین ببرید و از برنامه ریزی منظره ای فوق العاده که دارید ، اطمینان حاصل کنید. معمارمحوطه ساز می تواند ایده های تازه و زیبایی و کاربردی ارائه دهد.

محوطه سازی ویلا با آبنما

یک معمار محوطه سازی باید به گونه ای باشد که حداکثر استفاده از منابع موجود را به حداکثر برساند. عناصر طبیعی نیز تأثیر زیادی در هر فضای معین دارند ، بنابراین میزان نور خورشید ، آب ، باد و زمین همه فاکتورهای مهمی هستند که برای ایجاد یک طراحی محوطه مناسب باید مورد توجه قرار گیرد.

با این حال ، آنچه شما باید به خاطر بسپارید این است که ، ممکن است یک ایده طراحی محوطه که توسط شخص دیگری استفاده می شود ، آنگونه که برای شما مناسب است ، کار نکند. مهم است که ایده های خوب منظره بدست آورید و سپس آن را متناسب با نیاز خود تنظیم کنید.

0937a48c02af9160de6862e95dcf2e37 1

زمان اجرای محوطه سازی باغچه

بهتر است در بهار یا پاییز  محوطه سازی باغچه را انجام دهید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید آن را به مراحل قابل کنترل تقسیم کرده و از طریق اصول اولیه راهنمایی کنید. 

المان های اجرای محوطه سازی باغچه

آبنما و برکه و استخر یکی دیگر از ایده های سازگار با محیط زیست و زیبا برای طراحی محوطه سازی است. چمنزار خوب سبز ، یکی دیگر از افزودنی هایی است که می توانید برای زیبایی باغ خود تبدیل کنید.

یک پیاده رو یکی دیگر از ایده های محوطه سازی است که زیبایی را به باغچه و حیاط شما می بخشد و در عین حال پیاده روی عصرانه خود را در میان طبیعت تسهیل می کند.

استفاده از سنگها ، آجرها و سنگهای دیگر ایده خوبی است تا جلوه ای طبیعی و زیبا پیدا کند. مشاوره از یک معمار حرفه ای محوطه سازی  به ایده های جدید و خوب محوطه سازی در طرح شما کمک می کند.

طراحی محوطه سازی باغچه ویلا

هزینه اجرای محوطه سازی باغچه

هزینه مورد توجه  بخش مهمی است که هنگام شروع پروژه محوطه سازی شما باید در نظر داشته باشید. انجام یک نظرسنجی خوب بسیار مهم است تا بتوانید مواد خوبی و ارزان پیدا کنید تا بتوانید برنامه خود را به واقعیت تبدیل کنید.

ما به خدمات خوب ، نرخ رقابتی و کیفیت کار خود افتخار می کنیم. و مفتخریم شما را در طراحی بهترین محوطه و مدرن شما را یاری کنیم. با گروه معماری آرسس تماس بگیرید

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

مقاله اجرای محوطه سازی باغچه 

امتیاز دادن به این برگه

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!