محوطه سازی هتل

پلان محوطه سازی هتل

برای طراحی کردن پلان محوطه سازی هتل (Hotel landscaping plan)باید موارد زیر را انجام دهید 

1. ورودی جاده و پارکینگ. 2. مسیر بازگشت هتل. مسیر منتهی به باغ برای ساکنان. 3. پوشش پیاده رو به لابی هتل 4. بهبود سایه محوطه  اطراف باغ هتل برای حفظ حریم خصوصی 5. ساختمان غرفه ، کافی شاپ و رستوران در فضای باز. 6. باغ پاسیو ، با صندلی ، ویژگی آبنما

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

محوطه سازی پلان هتل

پلان محوطه سازی هتل

در این پلان محوطه سازی هتل  باغ مدرن برای یک مشتری هتل طراحی کرده است. این باغ خصوصی است و فقط برای کسانی که در هتل اقامت دارند قابل استفاده است. منطقه غرفه در مرکز سرانجام به عنوان کافی شاپ و محل غذا خوردن برای افرادی که از هتل استفاده می کردند ، استفاده شد و مایل به صرف ناهار در بیرون بودند. برای تهیه منظره باغ طبیعی از یک طرح کاشت جذاب در اطراف طرح باغ استفاده شد.

طراحی پلان محوطه سازی هتل

آیا شما هتلی دارید یا مدیریت می کنید؟ آیا محوطه اطراف هتل  شما قدیمی است یا غیر جذاب؟

در این صورت ، برای مشاوره رایگان و ایده های طراحی برای هتل خود با گروه معماری آرسس تماس بگیرید

طراحی محوطه باغ

مزایای استفاده از یک پلان محوطه سازی هتل

بدون مواد هدر رفته چه برای فضای منزل شخصی و چه برای یک تجارت ، انجام یک طرح مناسب طراحی پلان محوطه سازی از مرحله یک به از بین بردن وقت و هزینه تلف شده کمک خواهد کرد.

همکاری صاحب خانه یا مشاغل قادر است یک نقشه سفارشی که براساس ان طراح متوجه میشود که باید چ موارد به این طرح اضافه کند.

استرس را کاهش دهید

محوطه سازی ویلا

با کار در این صنعت می فهمیم که بسیاری از مالکان خانه و صاحبان مشاغل در مراحل اولیه با تصمیم گیری دست به گریبان خواهند بود. ایجاد یک طرح ضمن تنظیم دقیق تمام جزئیات ، به فرایند تصمیم گیری کمک می کند.

حفظ نظم

داشتن یک پلان محوطه سازی به سازندگان و مناظر و هر کس دیگری که کمک می کند محصول نهایی را بفهمد کمک می کند. این همه را از روز اول تا اتمام در همان صفحه نگه می دارد.

درک انتظارات

هنگام کار روی یک پلان محوطه سازی ، صاحب خانه یا مشاغل از روز محصول نهایی را می فهمند. بدون برنامه ریزی صحیح ، انتظارات ممکن است کم رنگ شود و محصول نهایی نباید کاهش یابد.

چگونه می توانید یک پلان محوطه سازی مناسب برای هتل  را بدست آورید؟

استخدام یک معمار با تجربه در محوطه  بهترین شرط بندی شماست. هنگام کار با یک معمار محوطه ساز بر روی یک پروژه ، فواید زیادی دارد.

محوطه سازی حیاط با سنگ مدرن

اگر پیش از این هرگز با یک معمار منظره در طراحی پلان محوطه سازی هتل کار نکرده اید ، ممکن است با روند کار و چند مرحله آشنایی نداشته باشید. هنگامی که به درستی انجام شود ، یک معمار در مورد ویژگی پروژه جدید بررسی خواهد کرد با فهمیدن سطح زمین ، راحت تر می توان آنرا روی کاغذ یا به یک نرم افزار تبدیل کرد تا فرایند طراحی باشد.

محوطه سازی باغچه ممکن است مشکلات و مقررات موجود در مورد ملک شما وجود داشته باشد که می تواند برای شما ناشناخته باشد ، و یک معمار محوطه ساز برای کار با هر یک از این مشکلات با شهر همکاری خواهد کرد. این یک تلاش مشترک بین طراح و مشتری برای شروع مرحله طراحی است. اغلب اوقات مرحله طراحی  طول می کشد. ممکن است در این مرحله تغییرات بسیاری ایجاد شود ، برخی از  افزودنی ها برای اضافه کردن یا گرفتن آنها ،

محوطه سازی مجتمع مسکونی مدرن

ایجاد  دقیق ترین پلان محوطه سازی به تضمین ساخت و نگهداری صحیح آن کمک خواهد کرد. معمارمحوطه ساز در حال کار به ایجاد یكدیگر كمك می كند تا خطاهایی را حذف كند. این زمان سال برای شروع برنامه ریزی برای اهداف سال 2020 است. 

تمام پروژه های زیبای تکمیل شده ما با یک پلان کامل محوطه سازی هتل آغاز می شود. همانطور که در بیشتر موارد صادق است ، یک برنامه عملی فکری بهترین روش برای شروع یک پروژه جدید است. این که آیا در یک ملک مسکونی ، یک ساختمان تجاری ، هتل یا محل یا حتی یک منظره شهری کار کنید ، همه چیز به یک طراحی مناسب برای طراحی محوطه  نیاز دارد.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با گروه معماری آرسس تماس بگیرید

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

مقاله پلان محوطه سازی هتل

امتیاز دادن به این برگه

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!