طراحی محوطه باغچه

طراحی محوطه باغچه

چه به دنبال ایده‌های طراحی باغ برای بازسازی فضای بیرونی خود باشید و چه الهام‌بخش طراحی باغ مناسب مانند مبلمان، سنگفرش، نورپردازی، درختان، حاشیه‌ها، تزئینات و موارد دیگر، ما ایده‌های زیبای باغ را برای کمک به شما در این انتقال ارائه کرده‌ایم. باغ شما چه بزرگ و چه کوچک به شما کمک می کند تا ارزش ملک خود را افزایش دهید.

اما قبل از هر گونه طراحی فضای باغ و به روز رسانی های جدید، از شما می خواهیم که به طور کلی به باغ خود نگاه کنید و هر آنچه به ذهنتان می رسد را به ما بگویید و ما محوطه سازی باغچه شما را به درستی سازماندهی می کنیم.

طراحی محوطه باغچه رستوران

 به محوطه باغچه رستوران خود نگاه کنید  بزرگترین ویژگی که خواهید دید چمن کاری شما است. اگرطراحی  واقعا قوی باشد، کل باغ را در جهت درست نگه می دارد. و به یاد داشته باشید، لازم نیست مربع باشید – بیضی، گرد، مربع یا مستطیل را امتحان کنید.

1-گیاهان در طراحی محوطه باغچه رستوران

بهترین طراحی باغ با چیدمان گیاهان پر از گیاهان گلدار زیبا شروع می شود. بنابراین در انتهای هر کدام و در طول مسیر از Evergreens استفاده کنید. درختان کوچک مانند شمشاد یا درختان همیشه سبز بلند مانند ماهونیا را برای مناطق بزرگتر در نظر بگیرید.

پس از تهیه این قاب ، شکاف ها را با گیاهان زیبا و پر گل پر کنید. سعی کنید فقط به پنج یا شش نوع مختلف بچسبید و آنها را با الگوی مکرر مرتب کنید تا جلوه ای هماهنگ و هماهنگ داشته باشد. یک متر یا بیشتر از عمق آن یک اندازه عالی برای یک مرز است و فضای کافی برای قرار دادن گیاهان کوچکتر در جلو با گیاهان بلندتر به شما می دهد.

2-تخت های سنتی در طراحی محوطه باغچه رستوران

فراموش نکنید که قسمت نشیمن یا غذاخوری را تعریف کنید و می توانید از پارچه های سنتی یا مبلمان آنتیک استفاده کنید – همیشه عطری مانند اسطوخودوس یا شکوفه پرتقال مکزیکی را انتخاب کنید. آنها بهترین انعطاف را ارائه می دهند، با این حال، به شما این امکان را می دهند که آنها را همانطور که می خواهید حرکت دهید.

3-درختان در طراحی محوطه باغچه رستوران

یک درخت بالغ می تواند نقطه شروعی برای محوطه سازی باشد. آنها نور خورشید را مسدود می کنند و می توانند به عنوان لامپ، صندلی، چراغ های آویز یا تزئینات استفاده شوند.

 

اگر در نزدیکی جاده‌ای شلوغ زندگی می‌کنید، درختان نیز می‌توانند مناظر زیبایی را ارائه دهند یا به فیلتر کردن آلودگی صوتی و هوا کمک کنند. آنها برای طبیعت مفید هستند، گرده را برای حشرات و زیستگاه پرندگان فراهم می کنند و دی اکسید کربن هوا را به اکسیژن تبدیل می کنند.

4- سنگفرش طراحی محوطه باغچه رستوران

رنگ و سبک سنگ فرش شما و نحوه نصب آن می تواند راهنمای طراحی فضای باغ برای کل باغ باشد. به عنوان مثال، بدون سیستم سنگ خاکستری یا سفید قرار دهید. سنگ‌های مشکی یا نقره‌ای که در یک الگوی منظم چیده شده‌اند، پس‌زمینه‌ای عالی برای ظاهری زیبا و مدرن ایجاد می‌کنند، در حالی که سنگ‌های طلایی در طرح‌های ترکیبی ایجاد می‌کنند.

طراحی محوطه باغچه کوچک

چه طراحی یک باغ کوچک، یک باغ کوچک باریک، یک باغچه یا باغ، باید به مکان و زمان روز که قسمت های مختلف باغ نور و نور خورشید را دریافت می کند، توجه کنید.

به این فکر کنید که چگونه می‌خواهید وارد باغ خود شوید و از آن استفاده کنید – سبزی‌کاری، آبیاری، فقط نشستن برای لذت بردن از یک فنجان چای در یک صبح آفتابی؟ به این سوالات پاسخ دهید و ایده روشنی از نحوه ایجاد باغ خود خواهید داشت.

طراحی محوطه باغچه ویلا

طراحی باغ ویلا و انتخاب تجهیزات ویژه برای آنها تمام چیزی است که همه برای ایجاد آن در نظر دارند و می خواهند تصویری زیبا از ویلای خوش فکر خود به جا بگذارند.

باغ ویلا یکی از مهم ترین قسمت هایی است که به اندازه اتاق اهمیت دارد. با این حال، نام هر خانه اولین جایی است که چشم قبل از ورود و دیدن طراحی داخلی خانه به آن نگاه می کند. از این رو تمامی صاحبان خانه مشتاق هستند تا طرح باغ ویلایی باکیفیت را انتخاب کنند و با چیدمان آنها نظر همگان را با زیبایی جلب کنند.

هزینه طراحی محوطه باغچه

در طراحی باغ ویلا نکات زیادی وجود دارد که باید بدانید و قبل از شروع طراحی نقشه تهیه کنید، علاوه بر این نیاز به استخدام یکی از شرکت های حرفه ای طراحی باغ برای ایجاد پلانی که زیبایی بالایی به آن می بخشد، می باشد. نوع، البته هزینه تزئین مکان نیز به طرحی که انتخاب می کنید بستگی دارد

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با گروه معماری آرسس تماس بگیرید.

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

امتیاز دادن به این برگه

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!