مدت زمان ساخت استخر

مدت زمان ساخت استخر

می خواهید یک استخربسازید. پس چه مدت طول می کشد؟ قبل از اینکه خیلی درگیر رویاهای خود شوید ، راهنمای مرحله به مرحله ساخت استخر را بخوانید. ما روند کار را نوشتیم  تا شما بتوانید از قبل برنامه ریزی کنید و شروع به تحقق بخشیدن به این رویاها کنید:

مدت زمان ساخت استخر به طور متوسط ​​8 – 12 هفته طول می کشد

طراحی – 1 تا 4 هفته

ساخت یک استخر جدید با طراحی شروع می شود ، بنابراین اولین بار با یک طراح استخر ملاقات می کنید تا در مورد دیدگاهی که برای استخر خود دارید بحث کنید. در حالی که فرایند طراحی با استفاده از فناوری مدل سازی سه بعدی ساده شده است ، برای کشف استخر مناسب حیاط خانه خود به یک همکاری رفت و برگشت نیاز دارید .

اجازه – 2 تا 6 هفته

در اکثر شهرها ، شهرستانها و شهرستانها برای ساخت استخر شنای زیرزمینی شما نیاز به مجوز ساخت مسکونی دارید . اجازه ها به روشی قانونی و ایمن با همسایگان ، مسئولان شهری و متخصصان محلی که در حال ساخت آنها هستید ارتباط برقرار می کنند.

زمان لازم برای اخذ مجوز می تواند بسیار متفاوت باشد. برای برخی از فرم ها ممکن است از یک هفته تا شش هفته به بالا طول بکشد و همه زمان انتظار به زمان تأیید مجوزها بستگی دارد.

بعضی از شهرداری ها به سرعت مجوزها را تأیید می کنند و شما ظرف دو هفته تصویب خواهید کرد.

برخی دیگر به چندین تأییدیه مختلف ، حضور در جلسه هیئت برنامه ریزی و مشارکت مهندس نیاز دارند و ممکن است ساخت شما چندین ماه طول بکشد.

حفاری – 1 هفته

در حالی که حفاری برای ساخت استخر معمولاً فقط یک یا دو روز طول می کشد ، اما در صورت محدود شدن دسترسی به محل حفاری توسط خطوط آب و برق یا سایر انسداد ها ، ممکن است عوارضی ایجاد شود. استخر ساز شما همچنین ممکن است از مشتریانی که برنامه ریزی استخر خود را زودتر انجام داده اند ، عقب باشد.

 

حفاری

فولاد ، لوله کشی ، برق – 1 تا 2 هفته

بعد از حفر استخر ، وقت آن است که فولاد را بچرخانید ، برق و لوله کشی را مسیریابی کنید و مطمئن شوید که کارهای زیرین استخر شما برای حداکثر اطمینان تنظیم شده است. چیزهای زیادی برای ساختن وجود دارد مانند سیستم های شما ، روشنایی ، ویژگی های آب ، آبگرم و سایر امکانات حیاط خانه. این فرآیند بسته به اندازه و پیچیدگی استخر شنای شما معمولاً حدود 2 هفته طول می کشد.

لوله کشی

 

انیت ، گچ کاری ، وینیل ، فایبرگلاس – 1 تا 3 هفته

سرانجام زمان ساخت قسمت “استخر” استخر شنا فرا رسیده است. بسته به نوع ساخت خود ، روند کار ممکن است 1-3 هفته طول بکشد. استخرهای وینیل و فایبرگلاس سرعت بیشتری دارند زیرا آستر استخر تولید شده به طور مستقیم حمل و نصب می شود. اسپری (بتن اسپری) استخر یک کمی طولانی تر از یک خدمه باید برنامه ریزی شود، خدمه نیاز به زمان به گچ را، و می تواند تا یک هفته طول بکشد تا این اسپری برای درمان پس از آن.

ساخت استخر

 

محوطه سازی ، ویژگی های سفارشی 1 تا 4 هفته

بعد از اتمام پایه استخر ، ممکن است به اضافه کردن محوطه سازی ، ویژگی های آب یا نورپردازی سفارشی بپردازید. این فرآیند معمولاً 1 تا 2 هفته طول می کشد ، بسته به تعداد ویژگی هایی که می خواهید اضافه کنید ، ممکن است طولانی تر

کل مدت زمان ساخت استخر: به طور متوسط ​​8 تا 12 هفته

پس از طراحی ، گرفتن مجوزها ، حفاری ، نصب پوسته یا گانیت و پایان دادن به یک محوطه یا پاسیو ، سرانجام می توانید از واحه حیاط خانه خود لذت ببرید! در حالی که دو یا سه ماه به نظر طولانی می رسد ، اما در مقایسه با سالهای تفریحی که در استخر جدید شما سپری خواهد شد ، یک چشم به هم زدن است.

محوطه سازی ساخت استخر

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره تماس زیر تماس بگیرید

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

منبع : https://www.swimmingpool.com/blog/how-long-does-it-take-to-build-a-pool/

امتیاز دادن به این برگه

2 دیدگاه

    • سلام با توجه به ابعاد و موارد دیگر هزینه ساخت استخر متفاوت می باشد. لطفا اطلاعات دقیق تر بفرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *