ساخت ویلا در روستا

ساخت ویلا در روستا

با مجموعه آرسس می توانید برای ساخت و ساز خانه‌های روستای و برای ساختن طیف گسترده‌ای از خانه‌ها برای شهروندان دیجیتالی خود استفاده کنید.

برای شروع، می توانید برای مشاوره با گروه ما تماس بگیرید ما در خدمت شما مشتریان عزیز هستیم با گروه معماری آرسس خانه رویایی خود را با بهترین کیفیت در ساخت ویلا در روستا بسازید  در ادامه مقاله گزارش کلی از مراحل کاری را ذکر کرده ایم با ما همراه باشید :

گزارش پروژه ساخت ویلا در روستا

1- مدیریت پروژه گزارش نهایی پروژه ساخت خانه توسط گروه آرسس

2- هدف پروژه از این پروژه تجزیه و تحلیل پروژه در پرتو شرایط مدیریت پروژه است که توسط گروه معماری آرسس  توضیح داده شده است. شرح مختصر پروژه در ساخت خانه روستایی می باشد. ما در 20 سال گذشته در پروژه های ساختمانی فعال بوده ایم. هدف اصلی ما برآوردن نیازهای مشتریان و جلب رضایت آنها با ارائه بهترین نتیجه ممکن می باشد.

ما یک زندگی مجلل را با قیمت مناسب به مشتری خود ارائه می دهیم. شما می توانید گروه ما را برای این پروژه انتخاب کنید زیرا ما یک خانه قابل اعتماد با هزینه مناسب ارائه می دهیم. مدت زمان تعیین شده برای این پروژه یک سال با زیرزمین، همکف و طبقه اول می باشد.

و هزینه این پروژه با توجه به نقشه انتخابی شما متفاوت می باشد و برای اطلاع دقیق گرفتن از هزینه ها با ما تماس بگیرید و این که تمامی این توضیحات در قرارداد نوشته شده است و هر دو طرف این قرارداد را باید امضا کنند . شروع پروژه فرآیند شروع شامل آن دسته از فرآیندهایی است که برای تعریف یک پروژه جدید یا فاز جدیدی از یک پروژه موجود با کسب موافقت برای شروع پروژه یا فاز انجام می شود.

در فرآیندهای آغازگر، محدوده اولیه تعریف شده و منابع مالی اولیه تعهد می شود. ذینفعان داخلی و خارجی که بر نتیجه کلی پروژه تأثیر متقابل دارند و تأثیر می گذارند، شناسایی می شوند. یا به زبان ساده می توان گفت که در این مرحله اول پروژه منشور پروژه و ذینفعان شناسایی می شوند.

3-  توسعه منشور پروژه توسعه منشور پروژه فرآیند تدوین سندی است که به طور رسمی مجوز یک پروژه یا مرحله را می دهد و الزامات اولیه را مستند می کند که نیازها و انتظارات ذینفعان را برآورده می کند. منشور پروژه منشور شامل شرح مختصری از پروژه است. ورودی های مختلفی برای تدوین منشور پروژه استفاده می شود و این ورودی ها عبارتند از:

– ورودی ها: قرارداد یک توافق حقوقی بین دو طرف است. برای پروژه ما قراردادی بین مشتری و مدیر گروه شرکت ما  امضا شده است. در این مدت قرارداد، برنامه هزینه، طرح پروژه، برنامه تدارکات ذکر شده است. • مدت زمان تاریخ شروع از قبل مشخص می شود و طبق قرار داد و به موقع پروژه شما تحویل داده می شود

–  هزینه طرح کار مواد لوله کشی میله های بتنی رنگ مواد کفپوش تجهیزات الکتریکی پنجره های شیشه ای چوب آجر سیمان کار و … از قبل تعیین می شود

5-  قیمت کل و بودجه برآوردی در این پروژه با در نظر گرفتن تمام هزینه ها می توانم بگویم که بودجه برآوردی مورد نیاز برای این پروژه به مشتری گفته می شود .طرح تدارکات کلیه مواد ذکر شده در طرح هزینه از تامین کنندگان مختلف با هزینه معین تهیه می شود. و این مواد قبل از ساخت و ساز خریداری خواهد شد.

2. عوامل محیطی سازمانی: عوامل محیطی که ممکن است بر این پروژه تأثیر بگذارد عبارتند از : فرهنگ سازمان ، ساعت کار ، تعطیلات ، عوامل داخلی مانند اعتصاب کارگری، کمبود مواد، در دسترس نبودن نیروی انسانی و غیره از عوامل خارجی مانند کاهش بار، اعتصاب عمومی علیه هر رویداد، عوامل سیاسی، تورم و غیره.

– دارایی های فرآیند سازمانی: OPA یک دستورالعمل به ما ارائه می دهد و روشی را به ما ارائه می دهد که چگونه روی این پروژه ساخت و ساز کار کنیم. ما این مراحل را در آینده برای ساخت خانه دنبال خواهیم کرد. سابقه گذشته ما نیز به ما کمک می کند تا پروژه را به نحو احسن انجام دهیم.

 1. منشور پروژه خروجی: سابقه شرکت های ساختمانی زیادی در ایران وجود دارد، اما شرکت آرسس نام خوبی در صنعت ساخت و ساز به دست آورد. شرکت ما در بین مردم شناخته شده است زیرا بهترین نتیجه را به مشتریان خود ارائه می دهد.
 2. شرکت ما قول می دهد که نتیجه را با توجه به خواسته یا نیاز مشتری ارائه دهد. با افزایش جمعیت، نیاز به استاندارد زندگی خوب نیز افزایش می یابد.
 3. مردم خانه‌ای متفاوت و شیک برای زندگی می ‌خواهند، بنابراین اخیراً قرارداد جدیدی برای ساخت خانه در شهرک ها امضا کردیم. . شرایط و ضوابط مختلف با مدت زمان پروژه در قرارداد نوشته شده است. محدودیت سه گانه محدودیت سه گانه شامل زمان، محدوده و هزینه است. هدف این پروژه دستیابی به محدودیت سه گانه است. اولین تمرکز ما در این پروژه تکمیل ساخت و ساز در مدت یک سال همانطور که در قرارداد ذکر شده است.

مزایای قرارداد کار

 • کار ساختمانی با کیفیت
 • از آنجایی که متریال متعلق به شما است، پیمانکار سعی در صرفه جویی در مصالح و استفاده از کیفیت مصالح مورد نیاز برای ساخت و ساز ندارد.
 • اختلاف کمتری بین پیمانکار و مالک
 • شما می توانید کیفیت مواد مورد نیاز خود را برای ساخت خانه روستیی خود انتخاب کنید.
 • صرفه جویی در هزینه مواد.
 • می توانید قیمت و کیفیت مصالح ساختمانی مختلف را با هم مقایسه کنید.

معایب قرارداد کار

 • به عنوان تامین مواد توسط پیمانکار مالک از مواد بیش از حد مورد نیاز استفاده کنید.
 • کنتاکتور به صرفه جویی در مواد در جایی که ممکن است اهمیتی نمی دهد.
 • مالک باید به تامین مداوم مواد در محل اهمیت دهد.
 • مالک باید بررسی بازار و خرید مواد را انجام دهد.
 • ممکن است برنامه کاری مالک به دلیل ساخت و ساز خانه مختل شود.

مراحل ساخت یک نمونه ویلا در روستا

 • کل زمین 2400 متر مربع می باشد.
 • مساحت کل خانه 125 متر مربع است.
 • طبقات: 1
 • استخر: 56 مکعب
 • مدت ساخت: 14 ماه.
 • شروع طراحی بهمن 1393.
 • شروع ساخت: تیر 1393.
ساخت ویلا در روستا

حفاری خاک برای استخر

ساخت ویلا در روستا

 

حفاری خاک زیر خانه

ساخت ویلا در روستا

بتون تمام شده

 


ساخت ویلا در روستا

ساخت قالب از آرماتور

ساخت ویلا در روستا

 

ساخت ویلا در روستا
ساخت ویلا در روستا
 

ساخت ویلا در روستا

بتن ریزی

ساخت ویلا در روستا

 

ساخت قاب خانه آرماتور

 

ساخت ویلا در روستا

نصب اتصال به زمین

ساخت ویلا در روستا
 

ساخت ویلا در روستا

بتن آماده

 

ساخت ویلا در روستا

ساخت حصار سنگی

ساخت ویلا در روستا
 

 

ساخت ویلا در روستا

نصب لوله کشی زیر کف

ساخت ویلا در روستا

ساخت یراق آلات و اتصالات بهداشتی در استخر

 

 

 

ساخت ویلا در روستا

آجرچینی

ساخت ویلا در روستا

آجرکاری حفاری سپتیک تانک

 

 

 

ساخت ویلا در روستا

گچ کاری

 

 

ساخت ویلا در روستا

پاکسازی زمین برای بتن ریز

 

ساخت ویلا در روستا

ریختن کاشی برای کاشی

ساخت ویلا در روستا

تکه‌های سنگ در روبرو

 

ساخت ویلا در روستا

کاشی دوغاب

 

 

ساخت ویلا در روستا

نصب درب و پنجره آلومینیومی

ساخت ویلا در روستا
 

ساخت ویلا در روستا

جاده

ساخت ویلا در روستا

ساخت ویلا در روستا

حصارکشی قطعه

ساخت ویلا در روستا

ساخت ویلا در روستا

اتمام ساخت ظاهر

 

ساخت ویلا در روستا

پس از اتمام کار

ساخت ویلا در روستا
ساخت ویلا در روستا
ساخت ویلا در روستا
ساخت ویلا در روستا
ساخت ویلا در روستا
 

ساخت ویلا در روستا

بنابراین، ساخت یک ویلا 125 متر مربع. متر تکمیل شد!

در ساخت و ساز از فناوری ها و مواد مدرن استفاده شده است که استانداردهای با کیفیت بالا را برآورده می کند. ویلا در زمینی به مساحت 2400 متر مربع ساخته شده است. متر (24 بافت) با مجوز ساخت اضافی 400 متر مربع دیگر. ویلا دارای یک اتاق نشیمن بزرگ با آشپزخانه، مجهز به لوازم خانگی و مجهز به تمام وسایل آشپزخانه لازم، سه اتاق خواب دو نفره و کمد بزرگ، دو حمام (یکی با ماشین لباسشویی) می باشد. 

همه اتاق ها دارای تهویه مطبوع هستند. در قلمرو قطعه یک استخر خصوصی به مساحت 7 * 5 متر وجود دارد. و عمق 1.6 متر. این زمین دارای یک باغ با درختان زیتون و یک پارکینگ بزرگ و روباز برای دو یا چند ماشین است. روستایی که ویلا در آن ساخته شده است دارای زیرساخت های توسعه یافته و موقعیت مناسبی نسبت به شهرهای مجاور می باشد. فاصله تا دریا 700 متر

امتیاز دادن به این برگه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *