ساخت آبنمای خانگی

ساخت آبنمای خانگی (Home Fountain)، تزیینی شیک برای  دکوراسیون منزل می باشد که در اتاق نشیمن یا میز اداری یا باغ شما جای می گیرد. همچنین نوع دیگر آبنما با استفاده از سنگ های طبیعی و زیبا کاملا دست ساز در محوطه سازی حیاط و باغ ساخته می شود که ارزش زیبایی را به هر فضایی اضافه می کند که مطمئناً میهمانان شما را شگفت زده می کند! گروه معماری آرسس مفتخر است شما را در ساخت بهترین آبنما و طراحی محوطه زیبا یاری دهد.

در این مقاله توضیحاتی در مورد فواید ساخت آبنمای خانگی را توضیح خواهیم داد با ما همراه باشید.

همه در زندگی خود استرس کمی دارند و می توانند در پایان روز سخت از استرس و آرامش استفاده کنند. چشمه آب شما با صداهای آرامش بخش از آبهای روان ، تنش و آرامش را به محیط شما منتقل می کند. عالی برای اتاق ، دفتر ، باغ یا پاسیوی مورد علاقه شما.

مونتاژ و بهره برداری آسان از آبنمای خانگی (آبنما خانگی) ،  که مجهز به پمپ  آب است و به طور مداوم  آب در گردش است، ایمن تر ، تمیز و عاری از جلبک ها است.وجود آبنما در خانه  آرامش ، رطوبت طبیعی ،صداهای ارامش دهنده آب را منتشر می کند.

ساخت آبنمای سنگی خانگی

ساخت آبنمای شیشه ای خانگی

این چشمه داخلی یا خارجی زیبایی فوری را به محیط اطراف شما اضافه می کند. آبنمای خانگی می تواند مورد هدیه تزئینی خانه در هر دو فضای باز و سرپوشیده باشد.چه یک چشمه بزرگ دیواری ، چشمه رومیزی یا یک چشمه باغ باشد ، شما را تزئین می کنید و سبک خود را نشان می دهید.

قیمت ساخت آبنما

ساخت آبنمای سنگی خانگی

ساخت آبنمای سنگی خانگی یا فواره ها به عنوان مرطوب کننده های طبیعی عمل می کنند و رطوبت را به یک اتاق خشک اضافه می کنند. چشمه های داخلی هوا را مرطوب می کند در حالی که از صدای آرامش بخش آب جاری لذت می برید.

رطوبت سازها همچنین می توانند به سرعت قالب و کپک ایجاد کنند که چشمه ای با آب در حال حرکت این کار را انجام ندهد. چشمه آب همچنین می تواند با افزودن رطوبت اضافی که هنگام اجرای واحدهای گرما یا تهویه هوا از بین می رود ، به گیاهان داخلی شما کمک کند.

آلاچیق

و همچنین در دنیای الکترونیکی امروزه وسایل زیادی وجود دارند که یون های منفی را در خانه ها و دفاتر ما ساطع می کنند. چشمه های آب داخل خانه می توانند هوا را در خانه شما با یونهای منفی بهبود بخشند و آلودگی هوا را کاهش دهند.

گرد و غبار توسط یونهای منفی جذب می شود بنابراین چشمه آب شما به طور فعال برای تصفیه هوا کار می کند. آب در حال حرکت مداوم در یک چشمه نه تنها شما را با صداهای آب آن آرام می کند بلکه شما را با یون های منفی جوان سازی می کند.

شما متحیر خواهید شد که چگونه حتی یک صدای آب روان می تواند صداهای دیگر را در اطراف شما غرق کند مانند ترافیک ، صداهای اتاق بعدی ، آن سگ که همیشه هر شب در همان زمان پارس می کند و همسایه در آپارتمان طبقه بالا که قدم می زند با صدای بلند .

صدای آب در حال گردش به شما آرامش می دهد و صدای جدیدی به شما می دهد تا از غرق شدن سایر صداهای اطراف خود لذت ببرید.

ساخت آبنمای خانگی

قیمت ساخت آبنمای خانگی

گروه معماری آرسس  تخصص خود را در ارائه کنترل پنل ، فواره های سرپوشیده ، فواره های در فضای باز  ، پمپ آب برکه و بسیاری موارد دیگر  را دارا می باشد.

ما برخی از محققان باتجربه را استخدام کرده ایم که پیگیری آخرین تحولاتی که در رشته ما اتفاق افتاده است ، خصصاً در حوزه فناوری. ما از رضایت مشتری به خودمان افتخار می کنیم.و ما می دانیم که تعهد ما نسبت به شما به موفقیت دراز مدت ما تبدیل خواهد شد.

ما در ارائه خدمات تعمیر و نگهداری استخر شنا نیز همکاری داریم و سازنده بهترین و مدرترین آبنما ها در استان تهران و البرز می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان کلیک کنید

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

خوشحال میشویم شما در ساخت بهترین محوطه یاری دهیم .

مقاله محوطه سازی چیست؟

ساخت آبنمای خانگی ارزان

امتیاز دادن به این برگه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *