ساخت آبنما در حیاط منزل

بعضی اوقات انجام برخی تغییرات می تواند آنقدر دشوار باشد که ما فقط آن را متوقف کنیم. این دقیقاً همان چیزی است که اگر درباره روشهای اجرای آن و حتی ایده های خلاقانه او بیاموزیم ، می دیدیم.

طراحی و اجرای یک حیاط زیبا ، چه برای یک ویلای بزرگ و چه برای یک خانه کوچک ، یکی از آن کارهای دشوار است که خیلی از ما حتی به آن فکر نمی کنیم.

ساخت آبنما مدرن

در این مقاله می خواهیم به شما بگوییم که برای ساخت آبنما در حیاط (Build a waterfall in the yard) یا پاسیوی خود باید روی دو ساختار تمرکز کنید: حوضچه ای که آب در آن جریان دارد و خود آبنما. اغلب ساختن یک آبنما دشوارتر است اما در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه آن را به روشی طراحی کنید که نه تنها ساده بلکه ارزان نیز باشد.

آموزش ساخت آبنما در حیاط خانه

اندازه و ارتفاع مناسب برای ساخت آبنما برای حیاط

آبنماهای فضای باز را می توان به هر شکل و اندازه ای ساخت ، اما اندازه حیاط شما تأثیر بسزایی در ساخت آبنما دارد. آبنما سنگی در این منطقه به کانونی تبدیل شده است. بنابراین بهتر است برای زیبایی بیشتر ، اندازه و ارتفاع مناسب را در باغ خود بسازید.

برای حیاط ها و میادین کوچکتر ، ما توصیه می کنیم آبشارهای کوچکتری با ارتفاعات کمتری ایجاد کنید. زیرا صدای ملایم آب در فضاهای کوچک از صدای آبشارهای بزرگ دلپذیرتر است. ارتفاع ارتفاع استخر زیر آبنما باید بزرگتر و عمیق تر باشد ، هرچه مواد بیشتری نیاز داشته باشید ، بیشتر!

ساخت انواع آبنما صخره ای

وسایل مورد نیاز برای ساخت آبنما در حیاط

دستگاه های اصلی برای ساخت آبنما در حیاط استفاده از لوله ها ، پمپ های آب  است. بهتر است حوض آبشار را به فاضلاب متصل کنید تا در صورت لزوم راحت تر تمیز شود.

  1. سنگ: بهترین ماده ای که می توانید به صورت رایگان تهیه کنید سنگ است. به طبیعت بروید و سنگهایی را در اندازه ها و رنگهای مختلف جمع کنید.
  2. پمپ زیر آب فاضلاب زیر آب یک پمپ تخلیه زیر آب 12GHz کوچک برای مخزن آب کوچک شما کافی است. این پمپ می تواند دوازده گالن آب را در یک ساعت گردش دهد.
  3. لوله آب: برای پمپ آب 12 گیگاهرتز ، لوله آب 3 ~ 4 سانتی متر مناسب است.
  4. بند چرمی یا پلاستیکی: برای بستن و محکم شدن سنگها روی هم
  5. بیل
  6. شن

قیمت ساخت آبنما

 ساخت حوضچه آبریز آبنما

قبل از شروع به بیل زدن ، بهتر است علف های هرز را برش بزنید و شکل مجازی خود را با یک تکه چوب روی زمین بکشید. سپس ، شروع به حفر حوضه های آبخیز کنید. سعی کنید عمق مناسبی به آن بدهید اما اگر احساس می کنید خیلی عمیق تر شده است ، بهتر است حوضچه را با کمی شن پر کنید تا ساختار حوض آبشار بهتر شود. برای جلوگیری از حل شدن خاک در آب ، بهتر است کف و دیواره های استخر را با سنگ ، سیمان یا کاشی بپوشانید.

فیلم  آموزش ساخت آبنما در حیاط

[aparat id=’erRAc’]

قیمت ساخت آبنما در حیاط منزل

برای اینکه قیمت دقیق تر ساخت آبنما در حیاط را بدست بیاورید باید دقیقا به ما بگویید اندازه مد نظر شما و طرح درخواستی شما چیست که مشخص شود هزینه مورد نیاز شما چقدر است.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره تماس زیر تماس بگیرید

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

امتیاز دادن به این برگه

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!