محوطه سازی ویلا با چمن

ساخت کلبه در محوطه باغ

ساخت کلبه در محوطه باغ  (Build a cottage in the garden area ) یک فضای رمانتیک در فضای باز است و دارای رنگ و علاقه است. کاشتن گلهای روشن و معطر است که همه برای موقعیت و ریختن در مسیرها و چمنزارها دلخوش است.

با وجود نام ، باغ های کلبه برای کلبه های چمن در اعماق حومه شهر رزرو نشده اند. مکان خود را در هر کجا که زندگی کنید و هر اندازه فضای باز داشته باشید ایجاد کنید. همه چیز مربوط به سبک است ، نه اندازه و یا مکان آن ، بنابراین حتی شهری ترین یا جمع و جور بودن فضاها ، می تواند روح باغ کشور را برانگیزد.

ساخت کلبه در محوطه باغ

نکات ساخت کلبه در محوطه باغ

باغ های کشور آرام و بدون ساختار هستند. نکته اصلی در باره ساخت کلبه در محوطه باغ برای جلوگیری از خطوط مستقیم آشکار است – این باغی است که همه چیز در مورد منحنی های صاف و عدم تقارن است. بنابراین اگر در حال اضافه کردن یک مسیر هستید یا به پله های سنگی می زنید ، آنها را خمیده و پیچ خورده کنید.

محوطه سازی باغ با سنگ

هر دو گزینه محوطه سازی سخت و نرم مانند آسفالت ، کف سازی و چمن زنی ، همه در باغ کلبه کار می کنند. و اگر اتاق دارید ، از آنها در کنار یکدیگر استفاده کنید تا مناطق متمایز باغ ایجاد شود.

برای مناطق سنگفرش بزرگتر ، مانند پاسیو ، انتخاب سنتی ما از صفحات سنگفرش را بررسی کنید . این جلوه های فرسوده که تصور می شود سالها گذاشته شده اند. ما عاشق محدوده Natural Sandstone با مشخصات پرچین آن و انتخاب گسترده ای از رنگ ها هستیم. همچنین در اندازه های متنوعی وجود دارد که تخته ها را می توان در یک طرح تصادفی قرار داد – مناسب برای شکستن خطوط مستقیم و برای ساخت فضاهای کوچک بزرگتر به نظر می رسد.

سنگ فرش آجری

کاشت گیاهان در ساخت کلبه در باغ

تخت گل رنگارنگ در باغ کلبه

از نظر تاریخی ، باغ های سنتی کشور نه تنها از نظر شکل نامنظم بودند بلکه از انواع گیاهان نیز ساخته می شدند. این فضای خارج از خانه یک محل کار بود که در آن سبزیجات و گلها با هم مخلوط می شدند. امروزه ایده خوبی است که می توان گیاهان سنتی را با گیاهانی که به پاییز و زمستان علاقه مند هستند و همچنین فراهم کردن پوشش زمینی که به حفظ علفهای هرز در خلیج فارس کمک می کند ، مخلوط کنید.

این باغی است که همه چیز در مورد کاشت است ، بنابراین هر زمان که می خواهید فضای خود را اختصاص دهید ، فضای کافی را به آن اختصاص دهید. و اگر در فضای کمبود جا دارید ، بگذارید کاشت در مسیرها یا ماسه ریخته شود. روشی هوشمندانه برای حفظ نگاه غیررسمی

محوطه سازی در ساخت کلبه در باغ

هنگام انتخاب گل برای ساخت محوطه کلبه در باغ ، تصمیم بگیرید که آیا می خواهید پاستیل هایی برای زیبایی آرامش بخش داشته باشید ، یا ترجیح می دهید سبک تر و پرانرژی تری با رنگ های پررنگ تر و پر جنب و جوش تر ایجاد کنید. ما توصیه می کنیم کاشت چند ساله و سالانه را انجام دهید تا در طول سال چیزی زیبا برای دیدن داشته باشید.

گل دالیا

نخود شیرین (* Lathyrus odoratus *) ، کوهنورد سالانه به سرعت در حال رشد ، به شدت معطر و در طیف وسیعی از رنگ ها است. آنها در طول تابستان و اوایل پاییز گل تولید می کنند و برای برش مناسب هستند. گل دیگری که در طول تابستان و پاییز رشد می کند ، به علاوه در طیف وسیعی از رنگ های جسورانه ظاهر می شود Dahlia (تصویر). این چندساله بسیار شفاف ، کاملاً سفت و سخت است و در مرزهای آفتابی عالی به نظر می رسد.

فراموش نکنید که هنگام برنامه ریزی باغ  خود به فکر رایحه باشید. اسطوخودوس (* Lavandula *) یک درختچه همیشه سبز ایده آل برای مرزهای شما ، پرچین های کم یا حتی ظروف خود است که از ژوئیه تا سپتامبر شاخ و برگ های بوی آبی / مومیایی خوبی به شما می دهد.

ساخت کلبه در باغ

قدری درخت اضافه کنید. طوقه های نقره ای (* Betula pendula *) با پوست سفید و کبد آنها انتخابی چشم نواز را ایجاد می کند که با افزایش سن ، ترک های سیاه ایجاد می کند. همچنین گربه های زرد (خوشه های گل بر روی سنبله) در فصل بهار رشد می کنند. یا چرا درخت سیب کلاسیک انگلیسی (* Malus domestica *) را انتخاب نمی کنیم؟ آن را در یک منطقه آفتابی و یا جزئی سایه دار کاشته و از ماه سپتامبر تا اکتبر سیب های آبدار تولید می کند. اگر فضا دارید ، انواع دیگری از درخت سیب را در همین نزدیکی کاشته کنید. آنها سپس گرده افشان می شوند و سیب بیشتری از هر دو دریافت خواهید کرد.

مبلمان در ساخت کلبه در باغ

در ساخت کلبه در محوطه باغ از رنگ های کلاسیک بی انتها  استفاده کنید  که بیشتر از آنکه بر روی روندهایی باشد که احتمالاً از مد خارج می شوند ، تاریخ نخواهند داشت. اینها بر روی سازه های چوبی مانند سایبان ها و شمشیربازی بسیار عالی به نظر می رسند و برای تکمیل باغ روستایی ، باغ کشور ، مبلمان باغ چوبی را اضافه می کنید (در تصویر). ما گزینه های چوبی را برای انواع مبلمان پاسیو – از نیمکت تا ست ناهار خوری – شمع با بالشتک های طرح دار برای راحتی بیشتر ارائه می دهیم.

 

گروه معماری آرسس مفتخر است شما را در طراحی بهترین زیباترین محوطه یاری کند.

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

ساخت کلبه در محوطه باغ-مقاله

امتیاز دادن به این برگه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *