طراحی باغ

نحوه طراحی بک باغ(design-a-garden) به عنوان یک باغچه از خانه یا فضای بیرون خود فکر کنید. یک اتاق در فضای باز و این اتاق در فضای باز می تواند هر آنچه شما می خواهید باشد،باشد.

این ممکن است کمی دلهره آور به نظر برسد. شاید باغ شما مرتفع و وحشی باشد. برهنه و ناپسند یا برای یک چیز طراحی شده و ترجیح می دهید از آن برای چیز دیگری استفاده کنید. شاید این اولین باغ شما باشد یا شما در حال ایده گرفتن هستید و نمی دانید از کجا شروع کنید.

طراحی محوطه باغوضعیت فعلی باغ شما هر چه باشد ، با کمی الهام بخش ، فکر و برنامه ریزی ، می تواند به فضای ایده آل شما در فضای باز تبدیل شود.

و این جایی است که ما می توانیم کمک کنیم. ما همه چیزهایی را که باید در مورد آن فکر کنید را به شما منتقل می کنیم – از الهام گرفتن تا انتخاب یک ظاهر جدید. از یادگیری در مورد باغ خود گرفته تا شروع یک برنامه. ما آن را با توصیه های باغبانی متخصص ما پوشش داده ایم. بنابراین ، بیایید با زیبایی باغ خود را ترک کنیم …

RANGE OUTDOOR CANTUA04PR?crop=0,346,3258,1711&anchor=1629,1201&%24IA fullWidth 700%24 - نحوه طراحی یک باغ

نکاتی در مورد طراحی یک باغ

چه نوع باغی را می خواهید؟

تصمیم گیری در مورد کاری که می خواهید در باغ انجام دهید اولین قدم است. این به شما کمک می کند تا فضای متناسب با آن اختصاص دهید. اگر بچه ها به فضای اتاق خود احتیاج دارند ، می خواهید یک منطقه بزرگ برای استراحت ایجاد کنید. این به معنای انتخاب فقط یک تمرکز برای باغ شما نیست – این یک فضا برای تمام خانواده است. این بیشتر در مورد تقسیم آن است تا بتواند نیازهای هر کس را دقیقا متناسب کند.

برای کمک به مقاله های ما در مورد چگونگی طراحی باغ خود را بر اساس نیاز خود بررسی کنید.

با تمرکز باغ شما در مورد تصمیم گیری ، وقت آن است که کمی الهام بگیرید. خبر خوب این است که روش های بی شماری برای این کار وجود دارد. ممکن است متوجه شوید که فقط یک روش را دوست دارید ، یا ترکیبی از بسیاری از آنها. هیچ راه درست یا غلطی برای شروع جمع آوری ایده های طراحی باغ شما وجود ندارد.

طراحی محوطه سازی فضای سبز 

ممکن است این یک مجله باغبانی یا یک ویژگی کاوش در باغ مشهور مورد علاقه شما باشد. یک فروشگاه خرید یا یک روزنامه یکشنبه.

از پارک های محلی گرفته تا باغ دوستان و خانواده ، سفر به خانه های مجلل به مقصد تعطیلات مورد علاقه؛ به اطراف نگاه کنید و آنچه را که دوست دارید در مورد آن مشخص کنید. عکس بگیرید (در صورت امکان) و لیست کوتاه ایجاد کنید. ممکن است این ایده ها برای تفریح ​​در باغ شما امکان پذیر نباشد ، اما در این مرحله چیزی محدود نیست.

برای یافتن تصاویری از باغ های زندگی واقعی و گزینه های عکاسی حرفه ای تر ، از جستجوی آنلاین و رسانه های اجتماعی مانند Instagram و Pinterest استفاده کنید.

از این طریق ، یک هیئت مدیره خلق و خوی ایجاد کنید تا همه ایده ها و تصاویر خود را با هم جمع کنید. این می تواند مجموعه ای از برش های مجله یا عکس باشد.

016bcc7a 90ec 49f6 887c af4dba5a9b67 - نحوه طراحی یک باغ

نمایی برای طراحی باغ خود انتخاب کنید

هیئت مدیره خلق و خوی خود را بررسی کنید تا ظاهری نوظهور را که دوست دارید مشخص کنید. شاید شما یک مقدار زیادی از یک رنگ را انتخاب کرده باشید یا از یک سبک خاص استفاده کنید. با بیرون کشیدن این عناصر مشترک ، به شما کمک می کند تا آنچه را که به دنبالش هستید ساده سازی کنید و ببینید چه چیزی مناسب این کار نیست. یا شاید این تضادها اهمیتی نداشته باشند – شما هنوز هم می خواهید آنها را نگه دارید ، یا از یک باغچه به اندازه کافی بزرگ برخوردار باشید تا بتواند چندین ظاهر متفاوت را در خود جای دهد.

محوطه سازی باغچه

جالب اینجاست که خطوط تمیز یک باغ رسمی و متقارن می تواند چشم را آرام کند ، زیرا مغز برای تجزیه و تحلیل تصویر لازم نیست سخت کار کند. با این حال ، طرح های رسمی تمایل دارند تا بر مرزها تأکید کنند ، بنابراین اگر می خواهید باغ شما بزرگتر به نظر برسد ، یک طراحی باغ نامتقارن را در نظر بگیرید.

ما چند مورد از باغ های مورد علاقه خود را در کنار هم قرار داده ایم تا در دستیابی به طراحی رویای شما کمک بیشتری بکنند.

برای طراحی باغ خود نقشه ای بکشید

مردی نقشه باغ را ترسیم می کند

یک کاغذ بردارید (متوجه می شویم که کاغذ گراف بهتر است هنگام ترسیم به مقیاس) و یک نقشه از باغ خود بکشید. برای اندازه گیری دقیق تمام ابعاد و مؤلفه های اصلی باغ خود از جمله هر سازه یا نقاط ثابت ، از یک نوار سنج استفاده کنید.

فراموش نکنید که محل قرارگیری لوله ها یا کابل ها را علامت گذاری کنید – می خواهید هنگام محوطه سازی از آنها جلوگیری کنید ، اما لازم است بدانید که آنها برای اطمینان از دسترسی به کجا هستند. برای بررسی محل زندگی آنها ، یک CAT (ابزار جلوگیری از کابل) اجاره کنید. همچنین ممکن است بخواهید سطح لیزر را برای اندازه گیری افزایش و ریزش باغ خود نیز انتخاب کنید.

طرح جدید باغ را شروع کنید

اکنون زمان آن رسیده است که طراحی باغ خود را ترسیم کنید. توصیه می کنیم کاغذ ردیابی را روی طرح اصلی قرار دهید و ویژگی های جدید را اضافه کنید – با شکل و اندازه آنها بازی کنید تا ببینید که در کجا کار می کند.

از ساختمان های باغ ، سازه ها و وسایل بزرگ (مانند ویژگی های آب) شروع کنید. این به شما کمک می کند تا ببینید که چه فضایی را به جا گذاشته اید و چگونه می توانند بقیه باغ را تحت تأثیر قرار دهند.

شخص طراحی یک باغ در باغ

سپس محوطه سازی است. این می تواند محوطه سازی سخت (مانند سنگ فرش یا تزئینات) یا نرم (مانند چمن – واقعی یا مصنوعی) باشد. شاید شما فضای ترکیبی از گزینه ها را داشته باشید یا فقط یکی را انتخاب کنید. و پس از آن همه چیز دیگر است – تختخوابها و مرزها ، مناطق بازی بچه ها و موارد دیگر.

به دنبال تعادل باشید. برای جلوگیری از اینکه یک قسمت به نظر مشغول شود ، در حالی که سایر قسمت ها خالی به نظر نمی رسند ، به همه مناطق توجه کنید. و ویژگی هایی را انتخاب کنید که متناسب با فضای موجود باشد. یک ساختمان یا درخت غول پیکر یک باغ کوچک را غرق می کند ، در حالی که فضاهای بزرگتر ممکن است برای جلوگیری از گم شدن به چیزی بزرگ و تحمیل کنند.

همه چیزهایی را که باید در نظر گرفته شود درنظر بگیرید و وقت خود را صرف کنید – حال دقیق بودن به شما کمک می کند تا بعداً از اشتباهات گران قیمت خودداری کنید.

اینوگرافی طراحی یک باغقیمت طراحی یک باغ

اگر تغییرات زیادی را می خواهید ایجاد می کنید ، فکر کنید پروژه را خراب کنید و در طی یک دوره زمانی کامل آن را تکمیل کنید تا بتوانید هزینه را بیشتر کنترل کنید. کارهایی را که باید انجام شود در اولویت قرار دهید تا باغ به فضای قابل استفاده بر روی کارهایی تبدیل شود که صرفاً خوشایند هستند.

برای کنترل هزینه های احتمالی و طراحی یک باغ ایده آل و زیبا که از همه نظر در منطقه بهترین باشد

با ما (گروه معماری آرسس) تماس بگیرید.

مفتخریم شما را در بازسازی و طراحی بهترین و زیباترین محوطه یاری کنیم.

جهت اطلاعات بیشتر با شماره تماس

02644328160

09300145131

09127927904

تماس بگیرید.

طراحی باغ_مقاله