محوطه سازی باغ شهری

ما معمار محوطه ساز هستیم و درمحوطه سازی باغ شهری(urban-garden-landscaping) مهارت دارید که زندگی مدرن را تکمیل می کنند – آنها قابل زندگی ، نگهداری کم ، فضاهای پایدار در فضای باز هستند. شما احتمالاً راه خود را در اینجا پیدا کرده اید زیرا مطمئن نیستید که با فضای بیرون خود چه کار کنید.

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

از طریق طراحی متفکرانه و کاربردی ، فضاهای بیرونی زیبا و بدون استرس را ایجاد می کنیم که مکانی را برای استراحت با نزدیکترین و عزیزترین خود و ایجاد ارتباط با طبیعت در حالی که کمترین تعمیر و نگهداری را در اختیار شما قرار می دهد.

خدمات طراحی محوطه سازی باغ شهری ما شامل مرمت های کامل باغ ، برنامه های کاشت گیاهان ، حیاط داخلی و انتخاب گیاهان  است. ما مناظر منظره ای را در ساحل شمال کشور، سواحل شمالی وغربی طراحی کرده و با شما همکاری خواهیم کرد تا فضایی را که دوست دارید ایجاد کنید.

محوطه سازی باغ شهری

محوطه سازی باغ در شهر

مکانی که شما و خانواده و دوستانتان می توانید جمعه بعد از ظهر استراحت و گپ بزنید. باغ و حیاط مانند آنچه در عکس بالا نشان داده شده است ، مناسب برای هرکسی است که در کنار راحتی های ساده ، ظاهری شیک و مدرن را ترجیح می دهد.

حیاط و باغ ها مکانی ایده آل برای جمع شدن با شما عزیزان ، بعد از بازی و تقریباً هرگونه اجتماع دیگر در صورت محدود بودن فضای خانه است.

محوطه سازی باغچه

بسیاری از ایده های طبیعی و ظریف غالباً مورد علاقه ما هستند زیرا غالباً با یک حس تازه غافلگیرکننده به منظره ما می روند. عنصر مشترک این ایده ها این است که همه آنها یکپارچه در محیط های مربوطه بافته می شوند. 

محوطه سازی باغچه در حیاط

در مورد این باغها و حیاط خانه های زرق و برق هیچ چیز غیرقابل استفاده و یا سبکی بی نظیر نیست. یكی از بزرگترین تعارفاتی كه به مجموعه باغهای پیچیده حیاط می شود این است كه این كار متعلق به خودش است و همه به صورت اختصاصی طراحی شده اند. هر عنصر دیگران را با زبانی روان کاملاً تکمیل می کند. با ظرافتی جذاب دقیقاً مانند مواردی که در زیر به اشتراک گذاشته ایم ، این هدف به خوبی امکان پذیر است.

پلان محوطه سازی باغ شهری

“کار خود را برنامه ریزی کنید ، سپس برنامه خود را بسازید” یک جمله خوب و توصیه ای خوب است که تکرار می شود ، به خصوص برای باغبان.

هنگام تهیه طرح خود مواردی از قبیل شرایط محوطه ، سلیقه خود ، تأثیرات خود را بر روی محوطه و چگونگی بهبود در نظر بگیرید.

محوطه سازی حیاط

هنگام شروع کار از محوطه سازی باغ خود ، مهم است که ابتدا نقشه محوطه را تهیه یا ایجاد کنید زیرا در حال حاضر وجود دارد ، به این ترتیب که شما بدانید که برای کار با آن چه کاری دارید. این کار باعث می شود برنامه ریزی مناسب و به حداقل رساندن کار ، هزینه و سایر مشکلات غیر ضروری انجام شود.

می توانید از نقشه توپوگرافی منطقه یا بررسی ملک استفاده کنید. یا می توانید با در نظر گرفتن اندازه گیری های منطقه ، نقشه محوطه خود را ایجاد کنید.

پلان محوطه سازی باغ شهری

سپس موارد ثابت را که در محوطه وجود دارد ، به پلان محوطه سازی خود اضافه کنید ، مانند ساختمان ها ، سازه های لوازم جانبی ، پیاده روها ، چراغها ، منابع آب .

محوطه سازی ویلا در شهر
گروه معماری آرسس در تلاش است تا خلاقانه هر محوطه سازی باغ شهر و روستا مورد سفارش مشتری خود را برآورده سازند.
از باغات چند ساله گرفته تا باغ های چند هکتاری ما به صورت منحصر به فرد پروژه های با اندازه های مختلف ، شرایط محوطه سازی باغ در شهر، سبک های منظره ،را طراحی می کنیم .اما ما به جزئیات و تلاش برای ایجاد محوطه ای خاص و مشخص ،باتوجه به تمایلات مشتری خود را نسبت به آنها ثابت می کنیم.

محوطه سازی باغ در شهریار

برای تحقق بخشیدن به باغ آیده ال بهتر است از یک طراح باغ و یا معمارمحوطه ساز که تجربه کاری دارد کمک بگیرید تا اطمینان حاصل کنید که باغ شما با استاندار مناسب ساخته خواهد شد.

محوطه سازی حیاط

اگر به خدمات حرفه ای احتیاج دارید بسیار خوشحال می شویم که با گروه معماری آرسس تماس بگیرید.

ما در تمام مناطق استان تهران و البرز پروژه های شما را انجام می دهیم از جمله محوطه سازی باغ در شهریار و کردان و … که دارای باغ و باغچه و فضای سبز زیادی هستند.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

مفتخریم شما را در طراحی بهترین محوطه یاری دهیم

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

امتیاز دادن به این برگه

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!