محوطه سازی ساختمان

اجرای محوطه سازی ساختمان

این که آیا شما یک رستوران ، ساختمان اداری یا گروهی از ملک مورد استفاده در تجارت تجاری کار می کنید یا دارید ، اجرای محوطه سازی ساختمان (Building landscaping)می تواند منافع اصلی شرکتهای شما ، ارزش ملک شما و رضایت مشتری شما باشد.

در خارج از مشاغل شما اولین احساسی است که روی مشتری شما ایجاد می شود و حفظ یک فضای صحیح منظره نشان از ارادت شما به حرفه شما را نشان می دهد.

طراحی ، نصب و نگهداری محوطه تجاری مزایای بسیاری را برای حفظ شکوفایی و پیشبرد رقابت در کسب و کار شما به ارمغان می آورد.

 

مزیت اصلی اجرای محوطه سازی ساختمان

 1 مشتریان بیشتری را جذب کنید

اجرای محوطه سازی ساختمان  زیبایی کسب و کار شما را تعیین می کند. افرادی که در جستجوی خدمات شغلی شما هستند به احتمال زیاد با املاکی که به خوبی نگهداری شده و محوطه سازی شوند درگیر می شوند. مشتریان و کارمندان شما با داشتن یک طرح زیبا از محوطه سازی ، تجربه بسیار لذت بخش تری خواهند داشت.

2 صرفه جویی در پول / زمان

نگهداری از محوطه سازی ساختمان تضمین می کند که اموال شما به صورت ماهانه نگهداری و مراقبت می شود. این زمان بیشتری را برای شما فراهم می کند تا در واقع کار را انجام داده و روی مشتری خود تمرکز کنید.

 3 ارزش املاک را بالا ببرد

یکی از بهترین و جذاب ترین فواید اجرای محوطه سازی ساختمان، ارزشی است که به  ملک شما می افزاید. نگه داشتن منظره تجاری زیبا  ، ارزش دارایی شما را بالا می برد و استانداردی را برای مشاغل و املاک اطراف خود تعیین می کند.

 4 -سازگار با محیط زیست

داشتن یک برنامه اختصاصی برای نگهداری از محوطه سازی ساختمان همچنین به محیط زیست کمک می کند.

یک طراحی محوطه سازی زیبا می تواند در صرفه جویی در مصرف آب ، فرسایش در ساختمان شما کمک کند. علاوه بر این ، این امر به مشتریان و کارمندان شما نشان می دهد که شما اطراف ساختمان خود را بسیار جدی می گیرید.

5- فضای بیشتر برای سرگرمی 

ایجاد یک فضای خوش منظره برای تجارت شما فضاهای جدیدی را برای کارکنان شما ایجاد می کند تا مشتری ها بتوانند از عهده ملاقات برآیند. نیمکت ها ، آلاچیق ها و  صندلی می تواند برای انجام امور تجاری و جلسات جدید مشتری استفاده شود. شما در حال حاضر هزینه این فضا را پرداخت می کنید ، چرا از آن استفاده نمی کنید تا به پیشرفت کار خود کمک کنید.

 

اجرای محوطه سازی ساختمان در فصل بهار

بعد از فصل سرما در زمستان و بارندگی شدید ، چمنزار و محوطه سازی شما نیاز بسیار زیادی به  مراقبت دارد. محوطه سازی بهاری تقریباً در گوشه و کنار است و تهیه املاک و حیاط شما برای فصل رشد بخشی اساسی برای حفظ یک چمن سالم ،  سرسبز و شکوفا کردن درختچه ها ، گیاهان و درختان است. قبل از شروع فصل کاشت ، هوشمندانه است که این اقدامات ساده را برای بهبود سلامتی چمن خود انجام دهید و یک زیبایی جدی به زیبایی چشم انداز بهار و تابستان را ترویج کنید.

 

در اجرای محوطه سازی ساختمان، ما سالها تجربه و متخصصین آموزش دیده داریم تا به طور صحیح و کارآمد محوطه ساختمان خود را برای محوطه سازی بهار و تابستان تهیه و نگهداری کنند. نگه داشتن یک سرویس محوطه سازی در یک برنامه منظم به اطمینان از رشد مناسب ، به حداقل رساندن  آسیب ها کمک می کند

با گروه معماری آرسس تماس بگیرید مفتخریم شما را در این امر یاری دهیم

هدف از اجرای محوطه سازی ساختمان چیست؟

هدف از اجرای محوطه سازی ساختمان و همچنین گردشهای کاری استاندارد ، پرداختن به قلمرو بینابینی بین ساختمان و مابقی محیط ساخته شده و طبیعی ، بر اساس تخصص موجود و شیوه های تحول در این حوزه های مهم انجام شده است. با افزایش BIM در پذیرش و پیچیدگی ، از ذینفعان بیشتری در این فرآیند خواسته می شود تا به روشی معنی دار مشارکت کنند و انواع و اقسام روزافزون منابع داده را به یکدیگر متصل و تبادل کنند.

به طور خاص ، اهداف پروژه شامل موارد زیر است:

  • برای آوردن BIM  قوی تر به محوطه، چشم انداز، و حوزه های برنامه ریزی شهری؛
  • موارد تجاری ، گردش کار و تبادل اطلاعات مورد نیاز را ایجاد و مستند سازید.
  • عناصر و ویژگی های مورد نیاز برای اجرای جریان های کاری که قبلاً تعیین شده بود و شناسایی وظایف این حوزه ها را شناسایی کنید.
  • مقایسه و تحلیل راه حل های ایجاد و تبادل داده موجود 
  • ایجاد فضایی ارامش بخش برای شما و خانواده شما

نحوه اجرای محوطه سازی ساختمان

تعداد بیشماری از ایده های برای اجرای محوطه سازی ساختمان  وجود دارد  ، بنابراین یافتن چیزی که متناسب با نیازها یا علاقه های خاص شما باشد نباید دشوار باشد. گفته شد ، چند دستورالعمل اساسی به ساده تر شدن روند کمک می کند. ابتدا برای محوطه خود  نقشه بکشید ، و تمام مراحل آن را دنبال کنید .

در نظر بگیرید که آبنما در محوطه سازی ساختمان در هنگام بارندگی شدید پرآب می شود و مطمئن باشید که آب را به خیابان ، به سمت خانه خود یا به سمت مال همسایه هدایت نمی کنید. پس از تعیین مسیر جریان ، لبه ها را با رنگ محوطه سازی علامت گذاری کنید.

 

پوشش گیاهی موجود و زیبا با درختچه ها و گلدان های گل زیبا استفاده کنید

مسیر پیاده روی  را با یک لایه ضخیم شن و ماسه درشت بپوشانید ، سپس سنگهای رودخانه ای با اندازه های مختلف و شکل های مختلف را در طول مسیر پهن کنید تا به نظر برسد که  طبیعت آنها را در آنجا قرار داده است

برای اجرای محوطه سازی ساختمان مدرن و زیبا با معماران محوطه سازی تماس بگیرید البته می توانید با ما نیز تماس بگیرید

هزینه اجرای محوطه سازی ساختمان

جهت اطلاعات دقیق تر در مورد هزینه های اجرای محوطه سازی در ساختمان و باغ و ویلا خود که به صورت سفارشی و با توجه به نظرات شما کارفرمایان انجام می شود با ما تماس بگیرید

3/5 - (1 امتیاز)

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!