ساخت ویلا زیبا
10
ژانویه

چگونه برای خودمان یک خانه ویلایی ارزان بسازیم

ساخت ویلا یک طبقه

ساخت ویلا یک طبقه ،(Construction of single-storey villa) بسیاری از ما خانه ای ساده را با اتاق کافی برای اعضای خانواده ترجیح می دهیم.

اگر خانواده شما فقط یک خانواده کوچک سه یا چهار نفری است ، یک خانه ویلای یک طبقه یا به اصطلاح خانه های ییلاقی کافی است.

بسیاری از خانه ویلایی و خانه های یک طبقه در اینجا در این وب سایت نمایش داده شده اند. اما ما هر بار برای الهام بخش شما با طراحی جدیدی روبرو هستیم.

این موردی که امروز در آن قرار داریم دارای نمای بیرونی منحصر به فردی است که دارای سقف منحصر به فرد است. طرح های مشابهی وجود دارد که می توانید در سایر وب سایت ما(گروه معماری آرسس) جستجو کنید.

می توانید پیوندها را در انتهای این مقاله پیدا کنید. جذاب ترین قسمت این طرح شاید نمای نما و سبک بام باشد. این طراحی بیشتر دارای طراحی مدرن است.

اما برخی از ویژگی های یک طراحی مدرن وجود دارد وجود خطوط نشان داده شده بر روی شیارها ، معماری مدرن را به وجود می آورد. رنگ رنگ خاکستری و سفید با بژ رنگ و لعاب خاصی را به وجود می آورد.

این رنگ خنک ، متعادل و خنثی است. بژ قابل اعتماد ، محافظه کار و انعطاف پذیر است. در یکی از پست های خود حالت های خلاقانه را ببندید که بژ خنثی ، آرام و آرامش بخش است.

برخی از گرمی های رنگ قهوه ای و برخی ترد و خنک کننده رنگ سفید را ارائه می دهد. آنها مکمل یکدیگر هستند. این یک طبقه دارای سه اتاق خواب با یک اتاق خواب است که به عنوان اتاق خواب اصلی با توالت و حمام مخصوص خود سرو می شود.

دارای توالت مشترک ، یک اتاق ناهار خوری ، آشپزخانه و یک اتاق نشیمن است. در جلو یک ایوان و ایوان وجود دارد و یک قسمت شستشو نیز در قسمت پشتی خانه وجود دارد.

اگر این طرح را دوست دارید و مایل به درخواست طرح کف هستید ، می توانید با ترک نظر خود در اینجا با ما تماس بگیرید. معماران ما از کمک شما بسیار خوشحال خواهند شد. ما هر روز طرح های مختلفی را ارسال می کنیم که می توانید از آنها برای الهام گرفتن استفاده کنید. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می توانید طرح های دیگر ما را مرور کرده و با گروه معماری آرسس تماس بگیرید.

ساخت خانه ویلایی یک طبقه

بسیاری از افراد برای ساختن یک خانه ویلایی خصوصی ماده ای مانند بتن فوم را انتخاب می کنند. با استفاده از آن ، می توانید ساختمانهایی از انواع مختلف بسازید – از ساده تا غیر استاندارد. امروز ما چگونگی برنامه ریزی صحیح و ساخت خانه ویلایی بلوک فوم را که یک طبقه دارد ، تجزیه و تحلیل خواهیم کرد.

ویژگی های مصالح به کاررفته در ساخت ویلا یک طبقه

اگر تصمیم به ساخت خانه ویلایی بلوک فوم گرفتید ، باید برخی از ویژگی های آن را در نظر بگیرید. به عنوان مثال ، ویژگی بارز بتن فوم این است که دارای ساختار متخلخل است.

این ویژگی بر بسیاری از مشخصات مواد تأثیر می گذارد همچنین ، این ماده از خصوصیات عایق حرارتی خوبی برخوردار است. بلوک های فوم به نظر می رسد خانه های کاملاً دنج و گرم هستند. البته ، بستگی به نحوه کار استاد در ساخت این بلوک ها دارد.

اگر بین عناصر جداگانه اتصالات بزرگی وجود داشته باشد یا یک لایه ضخیم از محلول وجود داشته باشد ، این منجر به ظهور پل های سرد می شود. این ویژگی را باید در نظر بگیرید اگر می خواهید به طور مستقل یک خانه ویلایی یک طبقه از بتن فوم بسازید.

ذکر این واقعیت غیرممکن است که در بازار مدرن می توان حجم عظیمی از بلوک های بتونی فوم با کیفیت پایین را که در شرایط صنعتگری ساخته شده اند ، پیدا کرد.

به عنوان یک قاعده ، چنین محصولاتی با نقض فناوری تولید می شوند ، بنابراین دارای کیفیت مشکوک هستند. توزیع مواد طبقه دوم به این دلیل است که بتن فوم از مواد اولیه ساده و مقرون به صرفه ساخته می شود. ساخت چنین مواد حتی در شرایط گاراژ امکان پذیر است.

مراحل ساخت ویلا یک طبقه

اگر تصمیم به ساخت خانه ای از بتن فوم دارید ، باید یکی دیگر از ویژگی های مهم آن را در نظر بگیرید. این امر در واقع این واقعیت است که بلوک های فوم معمولاً هندسه کاملی ندارند. به همین دلیل ، در فرآیند تخمگذار اغلب باید تراز شود.

در غیر این صورت ، دیوارهای خانه شما ممکن است ناهموار باشد. این مصالح ساختمانی امروزه بسیار پرطرفدار و گسترده است. ارتباط بلوک های فوم به دلیل مزایای زیادی که در اختیار دارند.

استفاده بلوک های بتونی فوم در ساخت ویلا یک طبقه

بلوک های بتونی فوم می توانند از هدایت حرارتی بسیار کم برخوردار باشند. با توجه به این کیفیت ، بلوک های فوم خانه هایی کاملاً گرم و مهمان نواز هستند که در آنها میکروکلید بسیار راحت وجود دارد.

بلوک های فوم از یخ زدگی و دمای پایین نمی ترسند.

چنین محصولاتی وزن متوسطی دارند. به همین دلیل کار با بلوک ها بسیار ساده است – نیروی / انرژی زیادی از استاد صرف نمی شود ، و جابجایی مواد از جایی به جای دیگر ، مشکلی ایجاد نمی کنداین مواد به دلیل وزن دموکراتیک آن ، بار سنگینی در رابطه با پایه ندارند.

البته این بدان معنا نیست که چنین خانه هایی نیازی به تهیه پایه های بنیادی قوی ندارند – در هر صورت چنین کارهایی لازم خواهد بود از آنجا که بلوک های فوم از ساختار سلولی برخوردار هستند ، در روند تبادل هوای طبیعی در یک منطقه مسکونی تأثیر مفیدی دارند.

بودن در چنین محیطی دلپذیر و راحت است. از مزایای بلوک های کف می توان به ویژگی های عایق صوتی بالا اشاره کرد. به دلیل چنین خصوصیاتی ، در خانه های بلوک نمی توانید صدای بیرون از صدای شما را آزاردهنده کنید.

بلوک های بتونی فوم نیز مناسب هستند زیرا می توان از آنها برای ساخت سازه های مختلف استفاده کرد. به عنوان مثال ، می تواند یک خانه سازی ، یک تخته سنگی ، یک حصار یا حتی یک تخت گل اصلی در یک کلبه / یک باغ تابستانی باشد.

بلوک های فوم دارای حجم زیادی هستند. از این متریال خانه ها به سرعت ساخته می شوند.

بسیاری از صنعتگران و سازندگان این واقعیت را جذب می کنند که بتن فوم یک ماده غیر فریبنده است. در صورت لزوم می توان یک قطعه اضافی را برش داد و یا برش داد. و برای این کار لازم نیست ابزارهای گرانقیمت خاصی بخرید – یک اره برقی معمولی یا اره کافی خواهد بود.

لازم به ذکر است که بتن فوم به عنوان ماده ای مطمئن شناخته می شود. این به سلامتی سازندگان و خانوارها یا در حین کار یا بعد از اتمام کار آنها آسیب نمی رساند. بله ، در فرآیند ایجاد چنین واحدهایی اجزای مصنوعی جذب می شوند ، اما درصد آنها به حدی اندک است که بر محیط زیست محصولات تأثیر نمی گذارد.

ساخت خانه ویلایی یک طبقه ارزان

گروه معماری آرسس قصد دارد شما را در ساخت یک خانه ویلایی ارزان همراهی کند .برنامه های خانه ای زیبا و دوست داشتنی را برای ساخت ارزانترین خانه را داریم .

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره تماس های زیر تماس بگیرید. خوشحال میشویم شما را در ساخت بهترین و مدرن ترین ویلا ها همراهی کتیم.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان کلیک کنید

02644328160

09127927904

09300145131