ساخت خانه ویلایی

ساخت خانه ویلایی(Build a villa) ،آیا تاکنون فکر کرده اید که چگونه یک خانه ساخته می شود؟ چه چیزی سقف ها و دیوارها را نگه می دارد؟

چه چیزی  مانع نفوذ باران می شود؟ چه بخش هایی برای ساخت خانه می رود؟  اگر می خواهید پاسخ سؤالاتی مانند این را بدانید ، یا اگر به سادگی کنجکاو شده اید  در این مقاله ، دقیقاً نحوه ساخت خانه ها و انواع خانه های ویلایی توضیح خواهیم داد،با ما همراه باشید.

بیایید از ابتدا شروع کنیم خانه ویلایی چیست؟ براساس فرهنگ لغت انگلیسی  Villa House، یک خانه “ساختاری است که به عنوان یک خانه برای یک یا چند نفر ، به ویژه برای یک خانواده ، ساخته میشود.” احتمالاً تصویر ذهنی بسیار خاصی از “خانه معمولی” دارید. این سازه در قطعه زمین خود ، به طور کلی با یک چمن و گیاهان در خارج از ویلا است. دارای یک سقف زیر زمینی ، دیوارهای پوشیده از آجر  ، پنجره ها و درها. در داخل اتاقهایی مانند آشپزخانه ، اتاق نشیمن ، اتاق خواب و حمام وجود دارد.

محوطه-سازی-فضای-سبز درحیاط

ساخت خانه ویلا

ساخت خانه ویلا ،یکی از موارد شگفت انگیز در مورد خانه های  ویلایی این است که اکثریت عظیم آنها با استفاده از شیوه های ساختاری کاملاً استاندارد ساخته شده اند. و نسبت به آپاراتمان ها بزرگتر و دارای حیاط و یا محوطه ای در اطراف هستند که دارای درخت و گیاهان و گاهی اوقات استخر  می باشد. یکی از دلایل این  مجموعه ای از کدهای ساختمان یکنواخت است که در سراسر کشور اعمال می شود. یکی دیگر از دلایل هزینه – تکنیک های مورد استفاده در ساخت خانه ها ویلایی به سرعت با هزینه کم مسکن می باشد. اگر تا به حال تماشای خانه ای در حال ساختن داشته باشید.

ساخت خانه ویلایی کوچک

ساخت خانه ویلایی کوچک ،اولین کار آماده سازی برای شروع ساخت ،انتخاب متخصصان ساخت خانه  و معماران با اعتماد می باشند که در این حین می توانید از گروه معماری آرسس در این زمینه مشاوره بگیرید ، (مخصوصاً اگر قرار باشد از  تعداد زیادی از درختان درمحیط اطراف خانه استفاده کنید ) که ما در محوطه سازی فضای اطراف خانه ویلایی نیز تخصص داریم.

در ادامه نحوه ساخت ، خانه ها به طور کلی بر روی یک پایه ساخته می شوند که یا یک زیرزمین ، یا یک تخته سنگ است. معماران آماده سازی خانه به طور معمول با  یا بولدوزر وارد زمین می شوند. وظیفه خدمه این است که زمین را از هر گونه درخت ، سنگ و زباله پاک کنید ، در صورت لزوم زمین را مسطح کرده و در صورت لزوم برای فونداسیون موارد را حفر کنند.

محوطه سازی در کردان

ساخت خانه ویلایی چوبی

ساخت خانه ویلایی چوبی در سال 2014  رونق یافت و حدود 16٪ خانه ها یا نزدیک به 55،000 خانه را تشکیل می دهند. سوالی که پیش می آید این است که چرا آنها در حال حاضر اینقدر محبوب هستند؟ پاسخ ساده است: هزینه ساخت و ساز سودمند است ، مواد مصالح زیست محیطی و مصرف انرژی محدود است.

اجرای یک پروژه سازگار با محیط زیست وسوسه انگیز است. این نکته را در نظر بگیرید که معیارهای انجام این کار بسیار شدید است: مصرف گرمایشی 15 کیلووات ساعت در متر مربع در سال ، یک سفتی کامل هوا و مصرف کل انرژی اولیه کمتر از 120 کیلووات ساعت در متر مربع در سال. این منجر به هزینه های اضافی تقریباً 20٪ می شود.

برای شروع کار با پروژه خانه چوبی خود ، نکات ما را بیابید.

ساخت ویلا دوبلکس ارزان قیمت

ساخت خانه ویلایی با چوب

ساخت خانه ویلایی با چوب دارای مزایایی است، برخلاف یک خانه بلوک بتونی ، یک خانه چوبی عایق حرارتی و صوتی بسیار خوبی دارد. کنترل رطوبت به صورت طبیعی انجام می شود ، هوا سالم تر و در نتیجه میکروب های کمتری وجود دارد.

خانه های چوبی در صرفه جویی در مصرف انرژی به شما کمک می کنند ، زیرا چوب یک ماده عایق طبیعی است. کشورهای شمال اروپا این واقعیت را زودتر از کشورهای اروپای مرکزی درک کرده اند و چوب زیادی را برای ساخت خانه ها استفاده کرده اند.

بودجه برای ساخت و سازهای معمولی کمتر است و روشهای مختلفی وجود دارد که به شما امکان می دهد پروژه را با بودجه خود تطبیق دهید.

ساخت ویلا دو طبقه در تهران

ساخت خانه های ویلایی

ساخت خانه های ویلایی شامل انواع مختلفی است مانند ویلاهای یک طبقه ، ویلا دو طبقه ، ویلای دوبلکس،ویلای بزرگ و کوچک ،ویلا چوبی و… در ادامه در مورد چند مورد که نام برده شد توضیحاتی خواهیم داد.

ساخت خانه ویلایی همکف

ساخت خانه ویلایی همکف همان طور که از نام آن پیداست به صورت یک طبقه می باشد یعنی دارای پله نمی باشد مگر در مواردی که ممکن چند پله در ورودی ویلا باشد. این مدل از ویلا ها ممکن است کوچک یا بزرگ باشد و مانند خانه های دیگر برحسب بزرگ یا کوچک بودن در تعداد اتاق خواب تفاوت داشته باشد ، آشپزخانه و پذیرایی و … می باشد.که به آن های خانه ویلایی یک طبقه نیز گفته می شود.

ساخت ویلا دو طبقه کلاسیک

ساخت خانه ویلایی ارزان

ساخت خانه ویلایی ارزان، توسط خودتان این یک راه حل اقتصادی است که قیمت رقابتی را در رابطه با ساخت و ساز ارائه می دهد. سازنده مورد نظر شما مواد و نقشه ها را تهیه می کند. برای ساخت یک خانه ویلایی با هزینه کم می توانید با ما در ارتباط باشید.گروه معماری آرسس سازنده بهترین و زیباترین و مدرن ترین ویلا ها با کمترین هزینه و ارزان می باشد.

ساخت خانه ویلایی با هزینه کم

ساخت خانه ویلایی با هزینه کم را می توانید با گروه معماری آرسس تجربه کنید. ما دارای متخصصان حرفه ای در ساخت زیباترین و مدرن ترین ویلا ها طبق سفارش شما هستیم .خوشحال میشویم شما را درساخت بهترین و با کیفیت ترین محل برای سکونت  یاری دهیم.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان کلیک کنید

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *