هزینه ساخت ویلای کوچک

 هزینه ساخت ویلای کوچک (Construire une petite villa)را می توانید به صورت کامل با تماس با گروه معماری آرسس بدست بیاورید. همچنین مشاوره کامل در مورد نحوه ساخت ویلا را از کارشناسان ما بخواهید.

تعداد کمی از ما با بودجه زیاد داریم و بسیاری از ما به  یک ویلای معمولی و ساده خانوادگی را می خواهیم.

هدف ساخت یک ویلای کوچک استفاده از کمترین هزینه می باشد که می توانید با همکاری با گروه معماری آرسس آن را تحقق بخشید.

ساخت ویلای کوچک ممکن است فقط به واقعی شدن رویای شما در مورد داشتن یک ویلا کوچک کمک کند. ساختن ویلای کوچک باعث صرفه جویی در هزینه و اطمینان از بدست آوردن خانه ای باکیفیت می شود.

ساخت خانه ویلایی استخر دار

برنامه ویلای کوچک و بزرگ در زیر همه چیز را برای ساخت ویلای کوچک خود نیاز دارید. همه آنها شامل طرح ، نمودار ، عکس ، لیست برش ، لیست مواد و دستورالعمل های ساختاری مرحله به مرحله هستند.

انواع طرح های ویلای کوچک  شامل ویلای کوچک  1 و 2 طبقه در اندازه های مختلف از اندازه کوچک و به اندازه بزرگ که می توانید به عنوان یک ویلا کوچک در نظر بگیرید. سبک ها نیز متفاوت هستند ، بنابراین حتماً همه آنها را بررسی کنید.

ساخت و طراحی ویلای کوچک

این خانه به طول 12×24 پا با یک سقف 12/12 و یک شیروانی است. گفته می شود سطح پایین خانه دارای فضای کافی برای قرار دادن یک اتاق نشیمن ، کمد ، حمام و آشپزخانه است ، در حالی که شیروانی می تواند به عنوان یک فضای بزرگ برای زندگی در طبقه دوم باشد و یا برای ایجاد سقف بالاتر برای طبقه پایین باز باشد.


ساخت ویلای دو طبقه کوچک

کمی بزرگتر از سایر نمونه های قیلی می باشد، این ویلای کوچک و یک حمام ، یک اتاق خواب و ایوان را در زیر یک زیرزمین و انبار نگه می دارد.

ویلای کوچک دو طبقه اتاق ها متفاوت است. به طور کلی ، تمام گزینه های طرح بندی امکان پذیر است: از سطح کلاسیک گرفته تا نیمه سطح.

ساخت ویلا دوبلکس در تهران ساخت ویلا دوبلکس در هشتگرد

ساخت ویلای کوچک برای چه کسانی مناسب است؟

ساخت ویلای کوچک در اینجا  برای مخاطبان زیادی مناسب است. چه زوج هایی با فرزندان خردسال ، سالمندان ایجاد مکان ایده آل برای زندگی برای یک بازنشستگی شاد و یا خانواده هایی با شخصی که دارای تحرک کمتری است، این مخاطبان مختلف همه به احتمال زیاد اغوا می شوند. سادگی دسترسی در ویلاهای کوچک از جمله اینکه  ، هیچ پله ، محدودیتی وجود ندارد. همه اتاقها بلافاصله در دسترس هستند. نزدیکی به محوطه باغ را دارا  است ، به لطف پیکربندی از درب های ورودی که اجازه دسترسی مستقیم از هر یک از اتاق ها به طبیعت اطراف را می دهد -البته  به جز حمام.

ساخت ویلای کوچک مدرن

ویلای کوچک مدرن به طور کلی ویلا ای است که خطوط آن گرافیکی است. اتاق ها ، حجم هایی با اندازه های مختلف ، که اغلب دارای پنجره چهار طرفه هستند. به عبارت دیگر ، هر آنچه را که اجازه می دهد ساخت و ساز به طور هماهنگ در فضا گنجانده شده و نور را به وجود آورد. به این ، مدرنیته امروز ، از طریق مواد جدید اضافه شده است.

ویلا مدرن همچنین می تواند سایر مفاهیم کاملاً جاری را ادغام کند. بنابراین یک ویلا مدرن می تواند یک خانه منفعل و با کمترین مصرف انرژی باشد. 

نقشه ها و مدل های ویلا ها کاملاً قابل تنظیم و سفارشی  هستند. ویلا مورد نظر خود را با بهترین سازنده گروه معماری آرسس ویلا  بنا کنید.

ساخت ویلا دوبلکس ارزان قیمت ساخت ویلا دوبلکس ارزان قیمت

ساخت ویلای کوچک روستایی در جنگل

این طرح ویلا کوچک با آشپزخانه کامل ، اتاق خواب خصوصی ، انبار و فضای ذخیره سازی بسیار شگفت آور مدرن و روستایی است.

اینها برنامه های کاملی برای ساخت این ویلای کوچک و درشت شامل طرح طبقه ، نمودارها ، دستورالعمل های ساختمان ، عکس های رنگی و حتی یک تور ویدیویی است.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان کلیک کنید

02644328160

09127927904

09300145131