طراحی و اجرای محوطه سازی ویلا

محوطه سازی باغچه

محوطه سازی باغچه (Garden landscaping) یا محوطه سازی در باغ تفاوت زیادی ندارند زیرا در محوطه سازی باغچه تنها فضای در اختیار کوچک  می باشد و باید با طراحی مناسب و تخصصی بهترین استفاده را از این فضا داشته باشید.به زبان ساده می توان گفت در محوطه سازی  نباید فضای موجود را رها کنید بلکه با نظم بخشیدن به آن آن را زیبا جلوه دهید.


مشاوره

محوطه سازی حیاط

مراحل محوطه سازی باغچه

  • ثبت ابعاد زمین باغچه
  • در نظر گرفتن بودجه لازم کارفرما
  • در نظر گرفتن سلیقه ی و مشورت با کارفرما
  • توجه به جهت طلوع و غروب خورشید
  • انتخاب گیاهان مورد استفاده در فضای سبز باغچه
  • جا نمایی ساختمان، زمین بازی، آبنما، استخر و کلیه تجهیزات باغچه
  • طراحی راه‌های ارتباطی مناسب بین فضاها
  • طراحی داخلی فضای باغچه با توجه به میزان نورگیری، ارتفاع طبقات و کاربردهای مد نظر
  • انتخاب نوع متریال مصرفی در فضاهای داخلی و خارجی باغچه
  • توجه به نورپردازی باغچه

محوطه سازی با سنگ

برای انجام محوطه سازی باید شرایط محیطی را از لحاظ خاک و تغییرات دمایی منطقه ، میزان رطوبت بررسی کنید و با توجه به آن بهترین گیاهان و درختان را برای باغچه انتخاب کنید.در محوطه سازی باغچه می توان از گیاهان زینتی و خوشبو یا آبنما استفاده کرد.

همکاران ما با توجه به تجربه و تخصص خود رد این زمینه می توانند شما را راهنمایی کنند.برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما همراه باشید تا به بررسی دقیق چگونگی محوطه سازی باغ در ساختمان های مختلف اداری و تجاری و مسکونی بپردازیم.

محوطه سازی ویلا در شهر

محوطه سازی باغچه کوچک

محوطه سازی باغچه کوچک با باغچه بزرگ تفاوت چندانی ندارد .شما می توانید در باغچه های کوچک با کمترین فضا بهترین طراحی را داشته باشید در صورتی که با آگاهی و تجربه شرکت های متخصص در طراحی و اجرا  محوطه باغ های کوچک و بزرگ همکاری داشته باشید.

شرکت های طراحی و اجرا فضای سبز ساختمان و ویلا و رستوران با بررسی شرایط محیطی و اندازه و مساحت فضای مورد نظر میزان بودجه و درخواست افراد بهترین طراحی را برای مشتریان خود ارائه می دهند و در صورت توافق آن را در محل اجرا می کنند.

محوطه سازی حیاط ویلا

اولین مرحله و مهم ترین بخش در محوطه سازی باغ اطلاع دقیق از وضعیت و کیفیت خاک،ویژگی های زمین و میزان وزش باد و .. است.همان طور که می دانید به هرگونه فعالیتی که در فضا باعث تغییرات قابل مشاهده باشد محوطه سازی می گویند.در باغچه و باغ با گل کاری و کاشت درختان متنوع می توان زیبایی فضا را چند برابر کرد.

محوطه سازی باغچه ویلا

در محوطه سازی باغچه ویلا از المان و عناصر زیباسازی که با توجه به نیاز و درخواست کارفرما می باشد استفاده می شود.ساخت آبنما، کاشت درخت های زینتی و میوه، بوته گیاه با در نظر گرفتن موقعیت و کاربری زمین جهت زیباسازی فضای مورد نظر انجام می شود.المان هایی که به طور کلی بیشتر در محوطه سازی ویلا مورد استفاده قرار می گیرند عبارت انداز: آبنما و چشمه های مصنوعی ، آلاچیق و دیوار سبز ، سایبان های چتری و گیاهان زینتی و خوشبو، درختان میوه و زینتی،سنگ های رودخانه ای و چمن های طبیعی و مصنوعی.

طراحی و اجرا محوطه سازی

از نورپردازی های مختلف جهت روشنایی محیط در شب،قراردادن سیستم آبیاری به منظور مرطوب کردن محیط و آبیاری گیاهان و درختان کاشته شده در باغچه استفاده می شود.برخی از ویلا و ساختمان های مسکونی به دلیل عدم فضای کافی از طرح های مختلف از جمله بام سبز استفاده می کنند . امروزه بام سبز به عنوان بهترین گزینه برای ساختمان هایی که دارای فضای کافی جهت محوطه سازی محوطه ویلا نیستند استفاده می شود.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی در این زمینه با مشاورین و کارشناسان  گروه معماری آرسس در ارتباط باشید.

جهت برقراری ارتباط با شماره های

02644328160

09127927904 

09300145131

تماس حاصل فرمایید.

محوطه سازی باغچه 500 متری

در محوطه سازی باغچه 500 متری توجه به عناصر مهم از جمله شکل،بافت،رنگ و اندازه بسیار اهمیت دارد.شما می توانید با مشاوره در زمینه محوطه سازی باغچه 500 متری بهترین فضا را ایجاد کنید.همکاران ما در این زمینه شما را راهنمایی خواهند کرد.برای دریافت اطلاعات تکمیلی می توانید با کارشناسان مجموعه ما در ارتباط باشید.

مهم ترین اصل در طراحی و اجرا محوطه سازی باغچه 500 متری باغ و ویلا خلاقیت است .استفاده از ایده های خلاقانه و یونیک و اجرای آن توسط شرکت های متخصص در این زمینه با رعایت نکات ایمنی و استانداردهای لازم باعث می شود محوطه سازی باغچه با طرحی زیبا و دلنشین انجام شود.

محوطه سازی هتل

استفاده از متریال مختلف از جمله چوب ترموود در کنار سنگ های رودخانه ای زیبا طراحی و دکوراسیون فضای بیرونی ویلا را چند برابر می کند .امروزه استفاده از طراحی خاص و منحصر به فرد در محوطه سازی باغچه های کوچک و بزرگ حرف اول و آخر را می زد.

شما می توانید با شناخت کافی از محیط و فضای باز بیرون ساختمان و ویلا و دریافت مشاوره در زمینه طراحی و اجرا محوطه سازی باغچه ویلا یا ساختمان های اداری و تجاری و مسکونی خود بهترین و زیباترین طراحی را داشته باشید تا نظر افراد را به خود جذب نماید.

محوطه سازی اطراف تالار

برای دریافت مشاوره و مشاهده انواع محوطه سازی باغچه ویلا و طراحی حیاط ساختمان های بزرگ می توانید با مراجعه به وبسایت مجموعه ما با مشاورین و کارشناسان متخصص در این زمینه مشورت داشته باشید و از اطلاعات آن ها در این زمینه بهره مند شوید.  

محوطه سازی باغچه های کوچک

ایده های متنوع و منحصر به فردی برای طراحی محوطه سازی باغچه های کوچک و حیاط ساختمان وجود دارد .شما می توانید با دریافت اطلاعات تکمیلی و مشاوره در زمینه محوطه سازی باغچه های کوچک بهترین طراحی را داشته باشید.همکاران ما در این زمینه شما را راهنمایی خواهند کرد.

طراحی محوطه باغ

گاهی با یک ایده ساده برای باغچه های کوچک ویلا می توان باغ جذاب و زیبایی را داشته باشیم.انتخاب مناسب گل و گیاهان زینتی،انتخاب مبلمان مناسب جهت نشستن و لذت بردن از فضای سبز طراحی شده ،پارتیشن های مختلف و جذاب جداکننده باغچه و حیاط که از مصالحی چون سنگ های رودخانه ای ،پوب و بلوک بنتی و .. استفاده می شوند. همه از موارد مهم طراحی و محوطه سازی باغچه های کوچک ویلا و ساختمان های حیاط دار می باشند.

محوطه سازی محوطه مدرسه

در محوطه سازی باغچه های کوچک می توانید از ایده های خلاقانه برای هدایت آب باران استفاده کنید تا از جمع شدن آب در بخش های مختلف جلوگیری شود.گاهی اوقات فضای کافی برای طراحی باغچه در سطح افقی وجود ندارد شما می توانید با ابتکاری خلاقانه باغچه های کوچکی به صورت عمودی در ویلا یا حیاط خود داشته باشید.در محوطه سازی باغچه های کوچک می توانید از گلدان های رنگی و زیبا و گل های مختلف برای مرزبندی و آرایش منظم فضای سبز استفاده کنید.

infographi-arsesgrp

 جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید

02644328160

09127927904 

09300145131

 مقاله محوطه سازی باغچه