محوطه سازی فضای کوچک
26
جولای

بیشترین محوطه سازی فضای کوچک را ایجاد کنید

محوطه سازی فضای کوچک

برای کسانی که ویلایی با حیاط خلوت های کوچک زندگی می کنند یا دارای باغ تراس در پنت هاوس ها هستند ، ایجاد محوطه سازی فضای کوچک (Small space landscaping) بیرون از منزل که در آن می توانید استراحت و سرگرمی داشته باشید می تواند یک چالش باشد.

تماس با ماطراحان در تهران و کرج  در هنگام کمک به خانه های کوچک آنها به صاحبان  کمک کرده اند در هنگام سرمایه گذاری خود بازده بالایی را کسب کنند. این اغلب به معنای تبدیل حیاط های باریک ، باریک یا بی دست و پا به خانه های کاربردی و راحت خانه است.

مهم نیست که فضایی که می خواهید  محوطه سازی کنید چقدر باشد ، این روش ها می توانند برای هرکسی که در تلاش است تراس یا باغ خود را به یک عقب نشینی در فضای باز تبدیل کند ، کار کند. در اینجا چند نکته برای کمک به شما در استفاده هر چه بیشتر از محوطه سازی فضای کوچک  استفاده می شود.

محوطه سازی حیاط کوچک

استفاده از نیمکت در محوطه سازی فضای کوچک

اگر صاحب ویلا خود هستید و کمی بیشتر  بودجه  دارید ، باید به گزینه های  داخلی مواردی را به دلخواه اضافه کنید. یک نیمکت  ساخته شده از بتن یا چوب یک راه حل ایده آل محوطه سازی فضای کوچک است ، همانطور که شما می توانید آن را بسازید تا کاملا در فضای شما جای بگیرد.

ترکیب یک نیمکت با یک میز می تواند یک مکان ناهار خوری مناسب در فضای باز ایجاد کرده و به عنوان یک فضای جمع آوری سرگرم کننده برای سرگرمی خانواده و دوستانش به دو برابر باشد. مبلمان آماده در فضای باز دارای اندازه های استاندارد است و نمی تواند در فضاهای جمع و جور جا بگیرد و عرض آن نیز بسیار بزرگ است.

محوطه سازی فضای کوچک قیمت

استفاده از چمن مصنوعی در محوطه سازی فضای کوچک

در مورد هر دو طرف نظرات بسیار افراطی وجود دارد که در مورد گیاهان مصنوعی و گزینه های چمن وجود دارد. در محوطه سازی فضای کوچک  ، وقتی به فضای شما به درستی اضافه شود ، چمن مصنوعی فوق العاده کار می کند.

چمن مصنوعی گزینه ای عالی برای محوطه سازی فضای کوچک  یا بالکن برای تزریق احساس یک چمن واقعی و آلی است. ترفند این است که آن را واقعی جلوه دهیم. با اطمینان از این که چمن را در سراسر یک منطقه تعریف شده قرار می دهید شروع کنید.

محوطه سازی فضای کوچک زیبا

ایجاد باغ کوچک در محوطه سازی فضای کوچک

حتی وقتی که با فضای کمی کار می کنید ، هنوز می توانید یک باغ در فضای باز زرق و برق دار و پر جنب و جوش ایجاد کنید. برای یک بالکن ، ساده تر است که به یک باغ کوچک بچسبید.

با استفاده از این نوع باغ ، تمام گیاهان و گل های خود را در ظروف ، گلدان ها یا کوزه های خلاق بی نظیر پرورش خواهید داد. باغهای کوچک  به شما انعطاف پذیری می دهند ، به شما امکان می دهند وسایل را به سمت خود تغییر دهید تا فضای خود را تغییر دهید.

گیاهان ، گل ها و سبزیجات همه در محوطه سازی فضای کوچک  قابل رشد هستند. کمبود اتاق برای یک باغ سنتی؟ فکر! باغهای عمودی یک عنصر فضای سبز چشم نواز را به فضاهای شهری تزریق می کنند

برای کسانی از ما که دارای پاسیوی کوچک ، بالکن یا حیاط خلوت کوچک است ، گزینه های طراحی  و محوطه سازی فضای کوچک  ما همیشه کمی محدودتر احساس می شود. با این حال ، با کمی خلاقیت ، می توانید فضای بی نظیری در فضای باز ایجاد کنید که فضای شما چقدر کوچک است.

قیمت محوطه سازی فضای کوچک

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره و نظارت آنلاین با گروه معماری آرسس تماس بگیرید

02644328160

09127927904

09300145131

منبع:https://landscapingdubai.com