ساخت آبنما با سنگ

آب جاری اثر آرام بخش دارد ، اینطور نیست؟ من کاملاً مطمئن نیستم که چرا ما این صدا را آرام و آرامش بخش می بینیم ، که تقریباً کل جمعیت جهان اثرات تسکین دهنده را احساس می کنند. این که آیا شما برای خرید یک آبنما ارزان قیمت مقدماتی تصمیم می گیرید یا تصمیم به ساختن خود دارید ، می خواهید از این ویژگی های زرق و برق دار که مهمترین عنصر طبیعت را برجسته می کند ، الهام بگیرید.

۰۲۶۴۴۳۲۶۹۳۴

۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴

۰۹۳۹۷۰۹۷۹۰۴

آب در حال ریزش شبیه به شیشه های راه راه است ، احساس خنک بودن ، آب در حال ریزش باعث لذت بچه های هر سنی می شود. برای روشنایی دیواره آب در شب ، نورهای بالا را در مخزن پر از ماسه سنگ نصب کنید.

اگر به دنبال ساخت آبنما با سنگ(Making a fountain with stones) زیبا برای پاسیو ، محوطه سازی  یا حتی ورودی جلوی خانه هستید ، این آبنما  طبیعی بی نظیر این ترفند را انجام می دهید. ما این آبنما را در اطراف یک سنگ مخصوص طراحی کردیم ،   1. سوراخ در  آن حفر شده است. آب پمپ از درون سوراخ حلقه می زند و سنگ را سرریز می کند. برای کاهش نگهداری ، حوضچه جمع آوری را از بین بردیم. 

ساخت آبنما با سنگ قلوهیک مخزن پر از ماسه سنگ در زیر سرریز جریان برای گردش را جمع می کند. از آنجایی که هیچ نور خورشید نمی تواند به آب موجود در مخزن برسد و از رشد جلبک ها حمایت کند ، آب بکر باقی می ماند. جلبک ها در نزدیکی مناطق مرطوب رشد می کنند ، اما این تنها به ظاهر طبیعی کمک می کند.

مدت زمان طولانی صدای آرامش بخش آبهای روان از ویژگیهای باغ در سراسر جهان بوده است. نه تنها یک آبنما زیبایی فضای داخلی را  اضافه می کند ، بلکه سر و صدای  دلپذیری را نیز فراهم می کند و به غربال کردن صداها و مراقبت های

ساخت آبنما با سنگشما می توانید بدون تغییر ساخت و ساز اصلی ، این طرح را متناسب با حیاط خود تنظیم کنید. برای آبنما ما به قطر حدود122 سانتی متر است. شما می توانید با استفاده از همان مواد و روش ها ،آبنما را بزرگتر کنید. برای تغییر ظاهری آبنما می توانید از نوع دیگری از سنگ استفاده کنید که به هر روشی که دوست دارید مرتب شده اند. هر آنچه شما نیاز دارید در  باغ و خانه موجود است. هزینه سنگ بستگی به نوع انتخابی شما و محل زندگی شما دارد.

آبنما با سنگ چگونه کار میکند؟

پمپ برق از طریق نازل آب را بالا می برد. آب در حال ریزش بین سنگها پایین می رود ، در زیر آستر عبور می کند و به درون قوطی ریخته می شود. ساده! لطفا در پایان این مقاله به شکل A در اطلاعات تکمیلی مراجعه کنید.

قیمت ساخت آبنما با سنگنحوه جاری شدن آب باعث می شود تا سنگ ها و سنگریزه های رنگارنگ درخشان شود ، می توانید این چشمه را با پر کردن دو ظروف فلزی آن با سنگ های آنقدر زیبا ، تزئین کنید که ممکن است برخی از آنها به عنوان سنگهای نیمه قیمتی معرفی شوند. یک حباب بزرگ آبی اضافه کنید

هزینه ساخت آبنما با سنگ

جهت دریافت اطلاعات دقیق تر بر ای ساخت آبنما با سنگ با گروه معماری آرسس تماس بگیرید مفتخریم شما را در ساخت بهترین محوطه یاری کنیم 

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان

نظارت آنلاین با شماره تماس های

۰۲۶۴۴۳۲۶۹۳۴

۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴

۰۹۳۹۷۰۹۷۹۰۴