محوطه سازی با سنگ لاشه
19
آوریل

ایده های محوطه سازی با سنگ لاشه

محوطه سازی با سنگ لاشه

با این ایده های عالی برای مسیرها ، پاسیو ، شلیک آتش ، دوش و سایر موارد ، لمس های شیک و کاربردی به فضای باز خود اضافه کنید

 محوطه سازی با سنگ لاشه (Landscaping with carcass stone)  بیشتر از باغهای صخره ای است. در اینجا چند ده روش مختلف برای اضافه کردن ایده های  محوطه سازی خانه شما ارائه شده است.

تماس با مااستفاده از سنگفرش های بزرگ و شومینه سنگی براق ، چمن زنی کوچکی بین خانه و گاراژ را به “محوطه سازی مدرن” تبدیل می کند که برای آرامش پس از کار مناسب است

پله ها در محوطه سازی با سنگ لاشه

پله های سنگی سنگ فرش شده در یک الگوی  درهم امیخته مطابقت ، یک نقطه کانونی قوی ایجاد می کنند ، در حالی که گیاهان چشم انداز زیبایی  را در هر دو طرف مسیر ایجاد می کنند. .

انواع گیاهان مقاوم در برابر گرما با نیاز کم به آب موجب استفاده بیشتر در سال می شوند

محوطه سازی با سنگ سنگفرش ها بیشتر  برای جایی انتخاب می کنند که علفهای خشک شده  در آن رشد می کنند و الگوی قابل توجه ایجاد می کنند و در دراز مدت باعث صرفه جویی در منابع و پول می شود.

یک چمن خشک شده را با ماسه های طلایی خال دار با چمن زینتی مانند چمن گوزنها جایگزین کنید

، سپس چند گیاه  مانند برگ آبی وبر آگاوا را اضافه کنید – همه اینها می تواند  اب هوای گرم  راهم تحمل کند.

بافت خاکی گراول ، کف پوش بودن آن و صدای تردد آن دلایلی است که باعث می شود این قدیمی ترین منسوجات همیشه به عنوان نرم ترین مواد سنگ فرش تلقی شود. 

محوطه سازی ویلا با سنگ لاشه

یک حیاط به سبک مدیترانه ای یک مکان طبیعی برای یک باغ شن با کاشت اسطوخودوس ، کتان نیوزیلند و درختان زیتون است.

سنگفرش های بتونی با دوام که در یک الگوی منظم تنظیم شده اند ، یک نوع سبک معماری محوطه سازی با سنگ لاشه است که  مطابقت خوبی دارند و رنگ های متنوع و ظریف آنها به واسطه قاطع بودن یک طرح رنگ سیاه و سفید کمک می کند.

محوطه سازی با سنگ مدرندر محوطه سازی ویلا با سنگ لاشه، پله های سنگی هندسی که از یک استخر کوچک عبور می کنند ، توهم پیاده روی بر روی آب را ایجاد می کنند. یک قطعه هنری که در میان فضای سبز در انتهای مسیر قرار دارد ،مهمان های شما را به تعجب وا می دارد.

 

مسیرهای شن با شکوه بین گیاهان  این باغ  یک محوطه مدرن و خاص را  ایجاد می کند. به اندازه کافی بزرگ است برای جای دادن به صندلی های چرخدار ، مسیرهای ماسه ای که در  این قسمت قرار گرفته اند – مسیرها عمدتاً تمیز و عاری از علفهای هرز باقی می مانند.

یک مسیر منحنی ، دیوارهای بلند ، چمن های  نرم و آبنما حباب ، این باغ را آرام بخش می کند. مسیر گسترده ای این دروازه را به درب جلو متصل می کند. این گذرگاه از بتونی تمیز ساخته شده است و دارای یک گرد و غبار ماسه چند رنگ برای بافت اضافی است.

محوطه سازی باغ با سنگطراحان می دانند مسیری عالی شامل یک مقصد جذاب است. در اینجا ، یک ظرف با لعاب زرد در انتهای یک مسیر شن ماسه ای اسطوخودوس چشم را به خود جلب می کند.

مسیری که از سنگهای محلی ساخته شده از سنگهای محلی کوچک است ، از طریق یک باغ خزه سایه ای تزئین شده با پیچک ، سرخس و گلدان های بهاری تزئین می شود. زمینه های سنگی دارای ظاهری زنگ تر نسبت به سنگهای پرچم ، دارای سطوح خشن تر و تنوع بیشتر در شکل و رنگ هستند.

این مسیر ورودی بیشتر از یک پیاده روی در باغ مانند یک مسیر در فضای طبیعت احساس میشود

تخته سنگ ها ، کاکتوس ها و رزماری لبه های مسیر وجود دارد حتی قبل از رسیدن مهمانان به خانه ، پله های گسترده (ساخته شده از سنگ بتونی) آنها را ترغیب می کند تا از کندی باغ و باغ لذت ببرند. اگر حیاط شما آفتاب کافی برای آویشن ندارد ، نعناع کورسیایی یا پرچم شیرین ژاپنی را بین پله ها یا تخته سنگهای خود قرار دهید. هر دو شاخ و برگ معطر دارند. دستگاه های سنگفرش خود را متلاشی کنید تا پیاده روی  را کندتر کنید

محوطه سازی باغچه با سنگ رودخانه ایشیل های شکسته شکاف بین سنگفرش های بتونی در این حیاط را پر می کنند. بومادران و چمنزارها لبه های مسیر را نرم می کنند.

سنگریزه ها خیلی صاف و گرد هستند تا در صورت باقی ماندن تخته سنگی مناسب ، تکان بخورند. اما هنگامی که در قسمت بتونی قرار گرفته اند و از کنار هم قرار دارند ، مسیری کاملاً قابل پیاده روی  را با یک بافت جالب ایجاد می کنند. حتی در پیاده روهای آسفالت ، محوطه سازی با سنگ می تواند حاشیه های نرم و ارگانیکی با جذابیت بصری ایجاد کند.

ساخت ابنما با سنگتخته سنگهای گرانیتی Hefty به زیبایی  کنار تپه کمک می کنند و در امتداد پله های تراس تراشیده شده ، مکان مناسبی برای نمایش گیاهان هستند. .

سنگ های رنگارنگ که در ماسه ها قرار گرفته اند و ماسه سنگ گرانیت ¾ اینچی اجازه می دهد تا آب باران از ریشه های گیاه عبور کند. 

محوطه سازی با سنگ لاشه هنوز هم می تواند یک پروژه رسانه ای مختلط باشد. شن را با سنگهایی با اندازه های مختلف ترکیب کنید تا به مناطق بزرگ علاقه پیدا کنید. این تکنیک همچنین یک مشکل زهکشی را حل کرد. مسیر ماسه ای ، سمت راست با یک بانک از سرخس ، پیچیده از یک خوشه از سنگ های بزرگ و مسطح است که یک پل را بر روی کانال ایجاد می کند. آب از طریق لوله ای پنهان شده در زیر صخره های رودخانه کانال تا حوضچه آبریز در انتهای دور جریان می یابد.

محوطه با سنگ ریزهکاشت چمن معمولی

 چمن کاری یک راه حل آبرسان در محوطه سازی حیاط  با سنگفرش کردن یک منطقه بزرگ همیشه عملی نیست ، زیرا فضای بسیار زیاد گرما و درخشش زیادی ایجاد می کند. .

تکه های مستطیلی بلوک سنگی کانکتیکات که بر روی تخت گرانیت و ماسه تجزیه شده قرار گرفته اند ، یک حیاط غذاخوری به قطر 12 پا را در حیاط خلوت  تشکیل داده اند.

یک پاسیوی دایره ای از مصالح بتنی رنگی با گل رز پرچم لبه دار است. پشتیبان اسپا طبیعت گرایانه ، مزارع سخت و زبرهای سنگ فرش سنگ فرش بصری بطور بصری پاسیو را به بیابان اطراف وصل می کند

یک دیوار نیم دایره ای زیبا ، یک پاسیوی شن را در زیر یک چشم انداز سایه دار از باغ وحشی فراتر از آن جدا می کند.

ساخت میز  ناهار خوری سفارشی در  حیاط خانه این میز از همان سنگ  ساخته شده است که پیشخوان باریک در مقابل دیوار چسبانیده می شود و زیبایی زیبایی و یکپارچه ای را برای یک فضای سرگرم کننده در فضای باز ایجاد می کند.

حتی ساده ترین آتش ممکن است مردم را به بیرون از خانه جلب کند. این گودال آتش نشانی از گلدان بتونی و سنگهای سبک ساخته شده بود که سخت افزار را پنهان می کند و شعله های آتش را برای یک ظاهر طبیعی شکسته می کند.

این شومینه دوستانه به همراه یک چیدمان سنتی از مبلمان در یک اتاق خواب شن واقع شده است. این سازه از بلوک های بتونی ساخته شده و پوشیده از روکش سنگی ساخته شده توسط انسان ، هر چند قانع کننده است.

شن های همه کاره به زیبایی در اطراف یک آبنما مدرن کار می کند و از رنگ منظره شهری فراتر می رود. لبه های بلند شن و ماسه را نگه می دارد در حالی که باعث می شود تصور کنید که یک حوضچه در درون استخر قرار دارد.

 آبنما با دو آبشار – یکی در حال ریزش یک دیواره صخره ای و دیگری در حال عبور از یک گلخانه است – این حوضخانه حیاط خلوت را با صدای آب پر می کند. سنگ های پرچم گسترده در نزدیکی لبه آب ، بازرسی نزدیکتر را دعوت می کنند. اگر فرزندان خردسال از باغ شما دیدن می کنند ، حتما دسترسی به هر حوضچه یا استخر را با حصار کشی و دروازه قفل محدود کنید.

هزینه محوطه سازی با سنگ لاشه

کارفرمایان محترم شما برای دریافت متوسط هزینه محوطه سازی با سنگ لاشه می توانید با گروه معماری آرسس تماس بگیرید

کارشناسان ما آماده پاسخ گویی به شما عزیزان می باشند مفتخریم شما را در این امر یاری دهیم

جهت اطلاعات بیشتر با شماره تماس

02644328160

09127927904 و 09300145131 تماس بگیرید

مقاله محوطه سازی با سنگ لاشه