مشاوره رایگان
در استان تهران و البرز و شمال کشور

​​​ارائه خدمات غیرحضوری و آنلاین طراحی محوطه سازی برای حفظ سلامت شما

​آخرین نمونه‌های طراحی محوطه سازی​ و اجرای آن

 مراحل ثبت سفارش تا طراحی و اجرا محوطه شما

  • ​مشاوره رایگان تلفنی :

    کارشناسان و مشاوران گروه معماری آرسس پس از کسب اطلاع از نوع درخواست و خدمات مورد نظر شما، به آسانی شما را در جریان چگونگی روند کار طراحی قرار داده و مقرون به صرفه ترین راهکارها را در کوتاه ترین زمان طراحی و شیوه‌های اجرایی به شما پیشنهاد خواهند داد.

  • ​ثبت سفارش طراحی و اجرا محوطه سازی :

    پس از اینکه شما با شیوه کار گروه معماری آرسس آشنا شدید، حالا میتونید به راحتی سفارش کاری خودتون رو هم از از طریق  لینک مستقیم همین صفحه ثبت کنید.

  • ​نهایی کردن طراحی و جزئیات اجرایی :

    تیم پشتیبانی گروه معماری آرسس پس از بررسی نظرات و خواسته های شما و رایزنی های اولیه، تمام توان مهندسین خود را بکار می‌گیرند تا پس از تهیه اتد های نهایی و جلب رضایت کارفرما، طرح نهایی و جزئیات اجرایی را آماده کرده و در ​اختیار شما قرار می‌گیرد.

 ما(گروه معماری آرسس) برای شما قیمت تعیین نمی‌کنیم، و این شما هستید که با توجه به کیفیت مورد نظر خودتون قیمت نهایی طراحی را مشخص و تعیین می‌کنید.

​با ما در تماس باشید

02644328160

09127927904

09397097904

طراحی باغ با سنگ

اگر به دنبال ایده های چگونگی طراحی باغ خود هستید ، نمونه های بسیار خوبی را برای شما نشان می دهیم. شما می توانید بین طیف وسیعی از شکل ها و گیاهان انتخاب کنید و حتی می توانید گوشه ای از باغ خود را با سنگریزه هموار کنید.

ما متوجه شده ایم که گیاهان همیشه بهار این روزها پرطرفدار هستند زیرا برای سالم نگه داشتن راحت تر هستند.

اگر واقعاً گل را دوست دارید ، ما به شما توصیه می کنیم تا جایی که می توانید در باغ خود کاشت کنید زیرا مطمئناً هنگام آمدن بهار مقداری رنگ به آن می بخشد و خوشحال می شوید که در این فصل مدتی را در فضای بیرون خود بگذرانید.

نورپردازی نیز مهم است ، بنابراین حتماً چند چراغ باغ را نیز در آنجا نصب کنید زیرا در صورت تمایل به دعوت برخی از دوستان برای یک شام زیبا یا صرفاً استراحت پس از یک روز پر استرس در محل کار ، به شما کمک می کنند تا یک شب فضای صمیمی را در عصرانه تنظیم کنید.

محوطه سازی ویلا در شمال

سنگریزه ها راهی عالی برای اضافه کردن علاقه بصری و بافت به باغ یا فضای باز شما هستند. 

با طراحی باغ با سنگ(Garden design with stone) ، می توانید باغ یا فضای بیرون خود را شیک و مجلل جلوه دهید. برای پر کردن یک ناحیه خالی و  می توانید از سنگریزه استفاده کنید ، و همچنین احساس طبیعی را به آن مکان وارد کنید

سنگریزه ها در اشکال ، اندازه ها و رنگ های مختلفی قرار می گیرند و بنابراین می توانند مکمل هر نوع طراحی باغ باشند. در اینجا ۱۰ روش شگفت انگیز برای استفاده از سنگریزه برای پروژه محوطه سازی شما آورده شده است.

زهکشی

سنگریزه ها یک روش عالی برای تزئین زهکشی ها در عین حال نگه داشتن زهکشی هستند. شما می توانید در قسمتهای آسفالت شده توری های روی لکه دار یا لکه های نواری را بپوشانید تا کنتراست و بافت اضافه شود بدون اینکه روی زهکشی و جریان آب تأثیر بگذارد.

محوطه سازی با سنگ ریزه

پوشش زمین

چه گوشه ای نادیده گرفته و ناهموار ، مسیری برای پیاده روی داشته باشید و چه یک چمن بی نظیر و ناخواسته ، سنگریزه ها حتی یک پوشش خوب نیز ارائه می دهند و یک ویژگی رنگی عالی به این مناطق اضافه می کنند. سنگفرش ها را نیز می توان به جای علف هرز باشد.

اگر در حیاط یا باغ خود درخت دارید ، می توانید از سنگریزه استفاده کنید تا پایه از لحاظ  چشمی جذاب تر شود. از سنگریزه ها استفاده کنید.

محوطه سازی با سنگ

از سنگریزه ها می توان برای پر کردن و تعریف یک گردشگاه یا مسیر استفاده کرد و برای طراحی باغ با سنگ مناسب است. برای دیده شدن منطقه ، سنگریزه ای را انتخاب کنید که ازگام های شما برای تداوم یا رنگی متناقض با پیاده راه یا مسیر استفاده کند. همچنین سنگریزه ها را می توان با سایر سنگ ها در طول مسیر مخلوط کرد تا بافت و حرکت بیشتری ایجاد شود.

همچنین با ایجاد یک پوشش زمینی با استفاده از سنگریزه و جفت شدن با نیمکت ، میز و سالن می توانید از سنگریزه ها برای ایجاد فضای زندگی در فضای باز استفاده کنید. این امر می تواند راهی مناسب برای دستیابی به نسبت های سخت و نرم در صورت عدم تطابق باشد.

محوطه سازی با سنگ ریزه و چمن

از سنگریزه ها می توان به عنوان مالچ در طراحی محوطه باغ با سنگ استفاده کرد ، جایی که می توانند خاک را در برابر فرسایش ، نور خورشید و علفهای هرز محافظت کنند. علاوه بر این ، مالچ سنگریزه می تواند یک عمر دوام داشته باشد! مالچ سنگریزه معمولاً برای باغهای بومی و خشک که در آنجا ارگانیک های کمپوست به اندازه تقاضای زیادی ندارند مناسب ترین است.

محوطه سازی با سنگ لاشه

طراحی باغ و باغچه با سنگ

سنگریزه ها راه بسیار خوبی برای ایجاد طراحی باغ و باغچه با سنگ هستند ، می توانید از اندازه های مختلف برای ایجاد پوشش زمینی ، تپه ها و تخته سنگ ها استفاده کنید. استفاده از رنگهای مختلف همچنین می تواند باعث افزایش علاقه یا ایجاد فضایی برای برجسته کردن گیاهان یا ویژگیها شود.

با شکل دادن الگوهای یا اشکال در منطقه ای از چمن خود ، منظره ای چشم نواز و جادویی ایجاد کرده و آنها را با سنگریزه ترسیم کنید. شما می توانید با استفاده از سنگریزه برای تعریف یا پر کردن آنها ، جلوه چرمی ، پیچ و خم مینیاتوری یا حلقه های بزرگ روی چمنزار درست کنید. همچنین می توانید با استفاده از سنگریزه هایی با اشکال ، اندازه و رنگ های مختلف ، پا یا گل بسازید.

طراحی باغ با سنگ