هزینه محوطه سازی با سنگ
28
آوریل

10 روش و ایده شگفت انگیز طراحی باغ با سنگ

طراحی باغ با سنگ

اگر به دنبال ایده های چگونگی طراحی باغ خود هستید ، نمونه های بسیار خوبی را برای شما نشان می دهیم. شما می توانید بین طیف وسیعی از شکل ها و گیاهان انتخاب کنید و حتی می توانید گوشه ای از باغ خود را با سنگریزه هموار کنید.

ما متوجه شده ایم که گیاهان همیشه بهار محبوب این روزها هستند زیرا برای سالم نگه داشتن راحت تر هستند.

اگر واقعاً گل را دوست دارید ، ما به شما توصیه می کنیم تا جایی که می توانید در باغ خود کاشت کنید زیرا مطمئناً هنگام آمدن بهار مقداری رنگ به آن می بخشد و خوشحال می شوید که در این فصل مدتی را در فضای بیرون خود بگذرانید.

نورپردازی نیز مهم است ، بنابراین حتماً چند چراغ باغ را نیز در آنجا نصب کنید زیرا در صورت تمایل به دعوت برخی از دوستان برای یک شام زیبا یا صرفاً استراحت پس از یک روز پر استرس در محل کار ، به شما کمک می کنند تا یک شب فضای صمیمی را در عصرانه تنظیم کنید.

طراحی محوطه باغ با سنگ

هزینه طراحی محوطه باغ با سنگ

 

سنگریزه ها راهی عالی برای اضافه کردن علاقه بصری و بافت به باغ یا فضای باز شما هستند. 

با طراحی باغ با سنگ(Garden design with stone) ، می توانید باغ یا فضای بیرون خود را شیک و مجلل جلوه دهید. برای پر کردن یک ناحیه خالی و  می توانید از سنگریزه استفاده کنید ، و همچنین احساس طبیعی را به آن مکان وارد کنید

سنگریزه ها در اشکال ، اندازه ها و رنگ های مختلفی قرار می گیرند و بنابراین می توانند مکمل هر نوع طراحی باغ باشند. در اینجا 10 روش شگفت انگیز برای استفاده از سنگریزه برای پروژه محوطه سازی شما آورده شده است.

زهکشی

سنگریزه ها یک روش عالی برای تزئین زهکشی ها در عین حال نگه داشتن زهکشی هستند. شما می توانید در قسمتهای آسفالت شده توری های روی لکه دار یا لکه های نواری را بپوشانید تا کنتراست و بافت اضافه شود بدون اینکه روی زهکشی و جریان آب تأثیر بگذارد.

هزینه طراحی محوطه با سنگپوشش زمین

چه گوشه ای نادیده گرفته و ناهموار ، مسیری برای پیاده روی داشته باشید و چه یک چمن بی نظیر و ناخواسته ، سنگریزه ها حتی یک پوشش خوب نیز ارائه می دهند و یک ویژگی رنگی عالی به این مناطق اضافه می کنند. سنگفرش ها را نیز می توان به جای علف هرز باشد.

اگر در حیاط یا باغ خود درخت دارید ، می توانید از سنگریزه استفاده کنید تا پایه از لحاظ  چشمی جذاب تر شود. از سنگریزه ها استفاده کنید.

محوطه سازی با سنگ مدرن

از سنگریزه ها می توان برای پر کردن و تعریف یک گردشگاه یا مسیر استفاده کرد و برای طراحی باغ با سنگ مناسب است. برای دیده شدن منطقه ، سنگریزه ای را انتخاب کنید که ازگام های شما برای تداوم یا رنگی متناقض با پیاده راه یا مسیر استفاده کند. همچنین سنگریزه ها را می توان با سایر سنگ ها در طول مسیر مخلوط کرد تا بافت و حرکت بیشتری ایجاد شود.

همچنین با ایجاد یک پوشش زمینی با استفاده از سنگریزه و جفت شدن با نیمکت ، میز و سالن می توانید از سنگریزه ها برای ایجاد فضای زندگی در فضای باز استفاده کنید. این امر می تواند راهی مناسب برای دستیابی به نسبت های سخت و نرم در صورت عدم تطابق باشد.

طراحی محوطه مدرن با سنگ

 

طراحی محوطه باغچه با سنگ

از سنگریزه ها می توان به عنوان مالچ در طراحی محوطه باغ با سنگ استفاده کرد ، جایی که می توانند خاک را در برابر فرسایش ، نور خورشید و علفهای هرز محافظت کنند. علاوه بر این ، مالچ سنگریزه می تواند یک عمر دوام داشته باشد! مالچ سنگریزه معمولاً برای باغهای بومی و خشک که در آنجا ارگانیک های کمپوست به اندازه تقاضای زیادی ندارند مناسب ترین است.

طراحی محوطه باغجه با سنگ

طراحی باغ و باغچه با سنگ

سنگریزه ها راه بسیار خوبی برای ایجاد طراحی باغ و باغچه با سنگ هستند ، می توانید از اندازه های مختلف برای ایجاد پوشش زمینی ، تپه ها و تخته سنگ ها استفاده کنید. استفاده از رنگهای مختلف همچنین می تواند باعث افزایش علاقه یا ایجاد فضایی برای برجسته کردن گیاهان یا ویژگیها شود.

با شکل دادن الگوهای یا اشکال در منطقه ای از چمن خود ، منظره ای چشم نواز و جادویی ایجاد کرده و آنها را با سنگریزه ترسیم کنید. شما می توانید با استفاده از سنگریزه برای تعریف یا پر کردن آنها ، جلوه چرمی ، پیچ و خم مینیاتوری یا حلقه های بزرگ روی چمنزار درست کنید. همچنین می توانید با استفاده از سنگریزه هایی با اشکال ، اندازه و رنگ های مختلف ، پا یا گل بسازید.

کف سازی محوطه باغ با سنگ

 

هزینه طراحی باغ با سنگ

کارفرمایان عزیز برای کسب اطلاعات دقیق تر در رابطه با هزینه طراحی و محوطه سازی باغ با گروه معماری آرسس تماس بگیرید .کارشناسان ما آماده پاسخ گویی به شما عزیزان هستند

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره تماس های

02644328160

09127927904 و یا 09300145131 تماس بگیرید

مقاله طراحی باغ با سنگ