ساخت ویلا ارزان

ساخت ویلا در گیلان

در 5 سال گذشته بیش از 1000 ویلا لوکس در گیلان برای اجاره یا سکونت ساخته شد.  آیا برای دوران بازنشستگی و یا سود، بسیاری از سرمایه گذاران  متعقد هستند که ساخت وساز یهترین سرمایه گذاری است .اما ، بازار ساخت و ساز  چقدر بزرگ است و از کجا باید شروع کرد؟ در سال1395، ما یک تحقیق برای پاسخ به این سؤالات انجام دادیم؟ در 3 سال گذشته چه چیزی تغییر کرده است؟ ادامه مطلب این راهنما به شما کمک خواهد تصمیم گیری آگاهانه در هنگام سرمایه گذاری و ساخت ویلا بگیرید.

ساخت و طراحی ویلا ارزان

بازار اجاره و ساخت ویلا در گیلان چقدر است؟

شما با ساخت ویلا در گیلان به غیر از اینکه می توانید محیط مناسب برای خود و خانواده خود هنگام مسافرت و گردش فراهم کنید علاوه بر آن می توانید به عنوان سرمایه گذاری نیز استفاده کنید .

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴

۰۹۳۹۷۰۹۷۹۰۴

هر سال مسافرت مردم از سراسر کشور شروع می شود و در فصل های بها ر و تابستان بیشتر می شود شما می توانید با ساخت و اجاره ویلا  به سود مناسبی برسید.

ما می توانیم شما را در ساخت لوکس ترین ویلا ها مناسب با شرایط آب و هوایی شمال کشور بسازیم.

با گروه معماری آرسس تماس بگیرید. مفتخریم شما را یاری کنیم.

ساخت انواع سفارشی ویلا در گیلان

ویلا ها براساس معماری ساخت دارای انواع متفاوتی هستند مانند ویلا دوبلکس یا یک طبقه ویلا استخر دار و… که شما می توانید براساس سلیقه های خود و  متراژ زمین خود انتخاب کنید که کدام نوع را می خواهید بسازید.

هزینه ساخت ویلا در گیلانویلاهای مدرن – مشتریان زیاد تری دارند ویلایی را با سبکی مدرن و حداقلی ترجیح می دهند.

شهرهای شمالی کشور  بخش عمده ای از بازار ویلاها است و 1.094 میلیون نفر هرسال به شمال می روند . آنها از ویلاهای مدرن در مکان های، نزدیک به مغازه ها ، رستوران ها و ساحل طرفداری می کنند.

همچنین ویلاهای مدرن را در مکانهای مرکزی ترجیح می دهند. مردم در تعطیلات تمایل به ترجیح ویلاها را نشان می دهد که بیشتر از آن جمع شده و به طبیعت نزدیکتر هستند. با این حال ، شایان ذکر است که سبک سنتی به معنای داشتن احساس قدیمی نیست.

شما در ساخت ویلا باید دقت داشته باشید که فاصله شما تا دریا چقدر هست و براساس این مورد انتخاب کنید که ویلا مورد نظر خود را بسازید.

ساخت ویلا دو طبقه در گیلان

اما ما برای شما یک پیشنهاد داریم می توانید به ما بسپارید که براساس مهندسی دقیق شما را در ساخت بهترین ویلا و با کیفیت ترین  در سریع ترین زمان یاری دهیم .

چند مرحله برای سرمایه گذاری ساخت در ویلا گیلان

یک نماینده املاک خوب پیدا کنید
قبل از خرید ، بررسی های لازم را در زمین انجام دهید
قراردادهای خود را با دفتر اسناد رسمی قانونی کنید
زمین را بخرید
درخواست IMB  نقشه معماری کنید
ویلای خود را بسازید البته توسط یک سازنده ویلا حرفه ای
یک مدیر یا یک شرکت مدیریت پیدا کنید
شرکتی را پیدا کنید تا از توزیع خود مراقبت کند
اجاره ویلا خود را
پول درآوردن
و البته مالیات خود را پرداخت کنید

ساخت ویلا به صورت اقساطی

پیمانکاری ساخت ویلا در گیلان

پیمانکاری ساخت ویلا در گیلان  از صفر تا صد به صورت کاملا سفارشی و طبق اصول مهندسی  در تمام نقاط گیلان با پرسنلی کاملا با تجربه و اجرایی. ساخت ویلا استخردار ساخت ویلا دوبلکس و  محوطه سازی ویلا و استخر و ساخت آبنما با را با گروه معماری آرسس تجربه کنید به سایر صفحات ما سر بزنید و نمونه کار های ما را ببینید.

مطالب مرتبط : نمونه کارهای محوطه سازی کلیک کنید

ساخت ویلا مدرن و زیبا

مراحل ساخت ویلا در گیلان

گزینش مصالح و معماری مطلوب
در ساخت ویلا با اعتنا به گونه ناحیه می بایست در تعیین پباده سازی و مصالح توجه کرد . استانهای شمالی و سواحل دریای شمال قسمتی از بخشها معتدل و مرطوب است . بیشترین موردی که در ساخت ویلا در شمال بایستی مورد دقت قرار گیرد مدل پوشش سقف­ها , قطر سقف­ها و دیوارها و در طرح و فضاهای داخلی و نمای ویلا است .

ساخت ویلا زیبا پوشش دیوارها در شمال به طور معمول با مصالح سنگی و ملات ساروج و سقف ها بصورت شیروانی ساخته می­شود . سقف شیروانی در شمال به دلیل بارندگی بسیار است که وظیفه دفع سرعت بالا آب باران بر روی سقف ها را بر عهده داراست . البته جدا از مساله فنی که بایستی در طرح ویلا در لحاظ گرفت , مشاجره زیبایی شناسی ویلا ست که سقف های شیروانی بدلیل تنوع در رنگ و اجرا تاثیر بخش اعظمی در زیبایی ویلا دارا‌هستند .

درنظر داشتن تراکم برای ساخت ویلا شمال بایستی بدانید که تراکمی که شهرداری برای شهر در لحاظ گرفته ۵۰ درصد و برای حومه شهر ۳۰ درصد می­باشد . یعنی صاحب و مالک در شهر صرفا حق ساخت و تراکم ۵۰ درصد متراژ زمین و در بخش ها حومه شهر ۳۰ درصد را داراست .

ساخت ویلا دو طبقه کلاسیک

 به عنوان مثال چنانچه زمینی به متراژ ۵۰۰ متر دارید صرفا می توانید ۲۵۰ متر مربع در شهر و ۱۵۰ مترمربع در حومه شهر را زیربنای ویلا قرار دهید و سایر حتما می بایست برای محوطه و درختان بکار برود . این ضابطه برای زمین­های ساحلی و یا این که زمین جنگلی که در حومه و خارج شهر می باشند فرقی ندارد .

ساخت ویلا دوبلکس متری چند؟

ساخت ویلای ارزان در گیلان

امروزه می دانیم ساخت ویلا دارای هزینه هایی هست ولی در اینجا باید در نظر داشته باشم که ساخت ویلا خود را به دست کدام مجموعه می سپاریم باید در این مورد تحقیقاتی شود گاهی بعضی مجموعه ها ویلا را ارزان می سازند ولی با کیفیت پایین باید شما باید با مجموعه ای که طرف قرار داد خود می دانید همه موارد را صحبت کنید.

گروه معماری آرسس با سایقه بیش از ده سال در ساخت و محوطه سازی ویلا شما را در ساخت بهترین ویلا با کمترین هزینه یاری می دهد با ما تماس بگیرید.

ساخت ویلا استخر دار در کرجهزینه ساخت ویلا در گیلان چقدر است؟

بی شک ساخت ویلا در هر منطقه هزینه های مخصوص به خود را دارد ولی شما می توانید برای اینکه بهترین و با کمترین هزینه ویلا خود را بسازید البته با بهترین کیفیت با ما تماس بگیرید.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره تماس

۰۲۶۴۴۳۲۶۹۳۴

۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴

۰۹۳۹۷۰۹۷۹۰۴

تماس بگیرید

مقاله ساخت ویلا در گیلان