ساخت استخر در باغ

ساخت استخر در باغ

ساخت استخر در باغ  پروژه ای است که ممکن است مدتها آرزوی آن را داشته باشید. استخرهای درون باغ  ساعت های بی شماری تفریح ​​و استراحت را برای همه افراد از پیر تا جوان فراهم می کند. استخر همچنین سرمایه گذاری محکم در دارایی شما است. بر خلاف زمینی استخرهای شنا ، در – زمین استخرهای شنا وسایل دائمی است که اضافه کردن ارزش فروش مجدد هستند. 

محوطه سازی ویلا و استخر

با پیمانکار برای ساخت استخر در باغ  ملاقات کنید

بعد از اینکه پیمانکار استخر یا پیمانکار عمومی را انتخاب کردید ، در مورد نوع استخر مورد نظر خود ، از جمله اشکال و ویژگی های اضافی مانند سرسره ها ، جلسه می گیرید . پیمانکار یک برآورد تهیه می کند. اگر می خواهید هر ویژگی را اصلاح کنید می توانید دوباره با پیمانکار صحبت کنید. وقتی راضی باشید ، هر دو قرارداد را امضا می کنید.گروه معماری
آرسس بهترین متخصص طراحی و ساخت استخر آماده همکاری با شما می باشد

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان کلیک کنید

 ۰۹۱۲۷۹۲۷۹۰۴، 

۰۹۳۰۰۱۴۵۱۳۱

برنامه ها را برای یاخت استخر در باغ  تنظیم کنید و برای مجوزها درخواست دهید

پیمانکار اگر بخواهد برنامه ای برای استخر ایجاد کنید. پیمانکار همچنین با روند درخواست و کسب مجوز با دفتر مجوز محلی شما برخورد خواهد کرد. اگر باغ شما در منطقه ای است که توسط انجمن صاحبان باغ (HOA) کنترل می شود ، معمولاً مسئولیت این است که از HOA درخواست کنید. برخی از سازندگان ممکن است توافق کنند که در جلسه هیئت مدیره HOA در کنار شما باشند. این می تواند یک روند طولانی باشد ، از یک تا سه هفته یا حتی بیشتر. بنابراین هزینه آن شروع می شود تا در اسرع وقت شروع شود ، به ویژه با تأییدیه های HOA.

طرح اولیه درساخت استخردر باغ شما

پیمانکار یا سازنده چند ساعت را صرف بیرون آمدن از شکل اصلی استخر در حیاط شما خواهد کرد. شکل به محل ، موقعیت و اندازه استخر بستگی دارد. شکل استخر در این مرحله نزدیک به دقیق خواهد بود و در مراحل بعدی شکل آن بیشتر تمرکز خواهد شد. تمام خدمات زیرزمینی مانند سیم های برق ، لوله های لوله کشی لوله ها ، خطوط آبیاری و خطوط ارتباطی مشخص می شوند.

حفر گودال

هنگامی که حفار و کامیون کمپرسی می آیند ، استخر درون زمین شما بالاخره شکل می گیرد. اگر حیاط شما دارای وسایل بزرگی مانند سنگ است که باید آنها را کنار زده یا بردارید ، از حفار استفاده می شود. حدود دو روز حیاط شما شلوغ و غبارآلود خواهد بود. بعداً ، کارگران حفاری اضافی با دست انجام می دهند.

لوله کشی را شروع کنید

یکی از مزایای استخر در باغ  ، لوله کشی داخلی آن است. برخلاف استخرهای سطح زمین ، لوله های استخرهای داخل زمین برای فیلتراسیون و گرمایش در زمین مدفون شده اند. لوله کش ها در این زمان تمام لوله های داخل زمین را نصب می کنند ، این روند معمولاً یک تا دو روز طول می کشد.

ساخت استخر لاکچری

نصب میلگرد

استخرهای داخل باغ برای مقاومت بتن به اسکلت فولادی نیاز دارند. این چارچوب میلگرد از فولاد سازه ای شامل میله های عمودی و افقی است که با دست بر روی ستون های فولادی چکش خورده در زمین گره خورده اند. انتظار می رود فاز سازه ای فولادی حدود یک یا دو روز به طول انجامد.

اتصالات برق و اختیاری گاز را نصب کنید

خطوط برق باید از خانه تا استخر در زمین اجرا شود. اگر قسمت استخر دارای ویژگی های اضافی مانند شومینه یا باربیکیو باشد که به گاز نیاز دارد ، این خط نیز اجرا می شود. این مرحله یک یا دو روز طول خواهد کشید. کار برق و گاز باید مورد بازبینی قرار گیرد ، این روند به برنامه بازرس بستگی دارد و ممکن است سه یا چهار روز طول بکشد.

کاربرد شاتکریت

بتن از طریق شیلنگ ها مجبور می شود و بر روی فولاد سازه شلیک می شود. در حالی که کاربرد فقط یک روز طول می کشد ، بتن باید به مدت پنج یا شش روز درمان شود. در این مدت باید چند بار در روز آبیاری شود.

نصب کاشی و مقابله

کاشی در قسمت بالای استخر و مقابله در قسمت بالا نصب شده است. اگر ویژگی های آبی مانند سرسره یا آبشار وجود داشته باشد ، در این زمان به آنها اضافه می شود. برای نصب های اساسی ، این کار حدوداً دو روز طول می کشد. نصب های پیچیده ممکن است پنج تا هفت روز طول بکشد.

محوطه بیرون 

ساخت محوطه بیرون می تواند پنج روز دیگر طول بکشد. بتن ریخته و بافت محبوب ترین گزینه است زیرا مداوم است و نیاز به نگهداری کمی دارد. سنگ فرش های بتونی یا سنگ طبیعی گزینه های دیگر هستند. سنگفرش های بتنی به کنترل هزینه ها کمک می کنند. سنگفرش های سنگی گران ترند اما زیبایی طبیعی را که با بتن یافت نمی شود ، می بخشند.

بازرسی و پاکسازی عمده

استخر باید توسط مقامات شهرداری بازرسی شود. بسته به برنامه آنها ، پنج روز طول می کشد تا یک بازرس حاضر شود. در این زمان اقلام بزرگ از محل کار نیز پاک می شوند.

برنامه سطح استخر

مشابه شاتکریت ، یک ماده روکار صاف از طریق شلنگ های فشار بالا به سطح بتنی استخر شلیک می شود. پس از گذشت یک روز از زمان پخت ، سطح با اسید شسته می شود. این مرحله حدود دو روز طول می کشد.

محوطه سازی ویلا و استخر

استخر پر از آب

استخر شنای جدید در زمین شما پر از آب است. با یک شلنگ باغی ، برای پر کردن یک استخر شنا با ظرفیت 20 هزار گالن ، حدود 30 تا 40 ساعت یا حدوداً دو روز طول خواهد کشید.

منبع : https://www.thespruce.com/steps-to-building-inground-swimming-pool-2737107

امتیاز دادن به این برگه

2 دیدگاه

  • سلام لطفا یک‌مشورتی برای دکراسیون باغ و واستخر در اصفهان میخواستم لطف کنید اگر کارشناس یادفتر در اصفهان ندارید لطف شرکتی معتبر را معرفی کنید

    • سلام وقت بخیر ما نظارت انلاین داریم
      لطفا با شماره تماس 09127927904 مهندس غلامی تماس بگیرید ایشون کاملا توضیح می دهند خدمتتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *